Přeskočit na obsah

Člověk byl stvořen jako umělec

  • C

Pokud vím, co jsem tak vím i co mám zde dělat, jak optimálně sloužit tomu co miluji a potřebuji? Základem sloužení je pokora k tomu, co miluji a potřebuji, velmi často se stává že si o něčem myslíme, že to milujeme a potřebujeme ale tak tomu není, jsme oklamáni, aby na nás mohlo něco sobecky parazitovat. Vše je zde o tom, že z dálky mnohé vypadá lépe než z blízka, z dálky může vlk vypadat jako ovce, protože se maskuje, aby se mohl snadno přiblížit ke stádu, a zde zabít nějakou ovci. Podívejme se na informace, které nás obklopují po celý život, jde o informace, co jsou napsané na papíru, nebo moderně jsou na internetu a v televizi, dále zde jsou informace získané pomocí našich citlivých smyslů, pomocí kterých vnímáme vše v nás a okolo nás.

Každá informace je zboží, které pro nás může mít hodnotu nebo pro nás nemá žádnou hodnotu, jsou i informace které se snaží z nás udělat hlupáky těmto informacím říkáme lži, nebo dezinformace, jde o lži, které z dálky vypadají jako pravda. Vše je zde o tom, jak uspět v konkurenci a mít se lépe než ostatní, podívejme se do přírody zde to, co neuspěje v konkurenci to se většinou stává potravou pro to, co v konkurenci uspělo, příroda není asociální, ona je racionální! Racionalita znamená schopnost optimálně myslet, jednat na základě inteligence a vědomostí, případně optimálních účelů a cílů, které lze logicky obhájit optimálními důvody které odpovídají situaci.

Proč většina lidí a národů jedná iracionálně? Příčinou iracionálního myšlení a následně iracionálního konání je degenerace jednice a degenerace národů, podívejme se na Romy zde jde o klasiku u genetické a psychické degenerace, a tak nedokážeme žádným způsobem už začlenit Romské občany do racionální konzumní kultury. V přírodě to, co se evolučně nepovede, to je ekologicky automaticky eliminované, protože je zde racionální kultura. Umělci mají veliký evoluční dar, nastavit svým uměním lidem psychické zrcadlo, umění je opakem řemesla, to je každému jasné, řemeslník se drží zavedených rituálů, které jsou mu svaté, a umělec se zavedených rituálů nedrží, a snaží se pomoci experimentů vytvořit něco nového, co se bude konzumentům líbit, a tak umělec z umění získá popularitu, nebo peníze, někdy i obojí.

Když hovoří zbraně tak umění mlčí, pro umění zde musí být dlouhý mír, tak jako pro práci je potřebný klid. Už jako malé dítě jsem byl závislý na umění a jak jsem rostl, tak se mnou i rostla závislost na umění, umění je jako stín, před kterým nemohu utéci. Umění to je Bůh a řemeslo to je Satan, neustálý konflikt mezi dobrem a zlem, je tedy konfliktem mezi uměním a řemeslem, člověk byl stvořen jako umělec, ale on podlehnul Satanu a stal se z něj řemeslník, a Bůh vyhnal člověka z uměleckého přírodního ráje do civilizace, která je založená na řemeslu, které dělá lidem ze života psychický očistec.

Křesťanská sekta upálila našeho Jana Husa a dneska požaduje, abychom jí vrátili veliké majetky, které zde získala díky upalování kacířů a čarodějnic, přitom Ježíš Kristus hlásal to, že církev musí být bezmocná a chudá proto svým učedníkům před ukřižování umyl nohy, aby skutkem dal jasně najevo, že duchovní pastýř není více než ty, o které se on s láskou zdarma stará. Papeže má chránit Bůh, on nemusí mít drahou ochranku, pokud Bůh nechání papeže, znamená to, že on zastupuje zde Satana! Vše je zde pokrytecké divadlo a lidi nosí na tváři masky, a tak vlci se oblékají do beránčí kůže, aby mohli snadno zabíjet ovce. Svaté knihy jsou jenom ubohé řemeslo, a tak pocházejí od Satana, pravé svaté písmo je v lidové moudrosti, z díla se pozná tvůrce a jaké je dílo těch, co nám zde vládnou?

Tím dílem je; prostituce, kariérismus, bída, nezaměstnanost, nemorálnost, zrada, lakomost, egoismus, bezdomovci, exekutoři, ekonomická emigrace, konflikty, války, fanatismus, rasismus, terorismus, centralismus, dezinformace, špína, degenerace, přelidnění, drogy, nevěra, deprese, kleptokracie atd. Vše je v pohybu, ryby plavou ve vodě, ptáci létají v oblacích, lidi jezdí v autech a létají v letadlech, stejně tak i naše myšlenky jsou v pohybu a myslíme pořád na něco nového. Mnoho lidí jede životem systémem brzda plyn, jako by je pronásledovali policajti. Ten, kdo je první vyhrává a získává hodnoty, jenže za jakou cenu?

Obrazně pozorujete život okolo sebe jenom z rychle jedoucího auta, myslíte jenom na to, jak předjíždět ostatní auta, a při předjíždění často riskujete život! Nemáme na nic čas, a tak se rychle stravujeme, pomocí ubohých karbanátků v housce, co nám z okénka podá v pytlíku mladý zaměstnanec rychlého občerstvení. Pokud by nás z vesmíru pozorovali mimozemští roboti, tak by si mysleli o nás to, že jsme naprogramovaní levní roboti, a zajímali by se logicky o to, jaké máme technické a programové parametry. Jak došlo k tomu, že se z člověka stal levný robot na baterky? Příčinou je naše čisté hezké oblečení, a to že žijeme v čistém hezkém morálním prostředí, vzdálili jsme se tak od přirozeného ekologického systému, a začali jsme existovat jako bezcitní a bezcharakterní roboti v robotické kulturní civilizaci.

Když je zde hovno na hovno, tak věří v to, že se stane zázrak, a nedojde k tomu, že bude toto hovno, spláchnuté do sraček. Jenže z hovna bič nikdo neuplete, a tak zde není zázrak, a hovno je spláchnuté do sraček. Vše je zde na hovno, protože vše je zde dočasně, a tím je to na hovno, mnohá hovna se snaží být nahoře, aby mohla z vysoka srát na hovna, co jsou dole, jenže každé hovno, co je nahoře, se brzo ocitne zase dole. Všeho je zde dneska jako sraček, a tak jsme nasraní, že to tady stojí za hovno, mnozí investují mnoho času a peněz do toho, aby jejich život zde nestál za hovno, ale nakonec poznají to, že chybně investovali, a tak jsou nasraní, na to že jejich život stojí za hovno. Vše zde z hovna pochází, a do sraček se to zase navrací, je to nekonečný evoluční koloběh, který stojí za hovno, a tak to je, že hovno a počátku i konci všeho zde jistě je.

Statistiky jasně ukazují to, že kohouti nerozumí slepicím, a nejvíce na to doplácejí děti, které musí žít v rodinách, kde je mnoho křiku a málo lásky. Manželství je obchod, a pokud obchod nefunguje, tak zde jsou nedorozumění a problémy, základem každého obchodu je ekonomika, obchod, který není pro obě strany ekonomický, nemá dlouhého trvání. Problémem je to že mocná svatá ideologie násilně zde do všeho chybně zasahuje, a následkem je to že rodina v krizi je a kohouti nerozumí slepicím. Podívejme se na kanibaly zde kohouti rozumí slepicím a nejsou zde žádné problémy, zde není, žádá mocná svatá ideologie, která by do všeho chybně zasahovala a dělala z lidí kohouty a slepice.

Všiml jsem si ve statistikách toho, že největší návštěvnost stránek je zde okolo vaření a uklízení, hovoříme mnoho o tom, co je pro nás problémem, proč je pro ženy velikým problémem vaření a uklízení? Problém je ve výchově žen, v minulosti byli ženy vychovávané rodiči a prarodiči nebyla zde pro ženy škola, kam by chodili a byli pořád doma a starali se mnoho o to, aby byl domov uklizený a bylo zde uvařené dobré jídlo. Láska prochází žaludkem, jak by se vám líbila žena, která doma neuklidí a neuvaří, mít ženu jenom na sex, to je opravdu veliký luxus, k čemu je mě draze oblečená žena, která pořád sedí před zrcadlem? Nejdříve práce a potom zde může být zábava, ten, kdo nechce pracovat ten by měl žít raději sám a chodit na jídlo do hospody!

Každá krásná žena existuje v nějaké kultuře, a tato kultura naprogramuje ženy k tomu, co je pro ženu prioritní, v naší evropské kultuře, jsou ženy naprogramované k tomu, aby nejvíce milovali; kosmetiku, oblečení, vaření. Z moderní krásné ženy se stalo konzumní tržní zboží, a úspěšní muži zde jsou konzumenty tohoto zboží, vše je zde obchod, hodnotné zboží je drahé, a tak se ženy snaží o to, aby pomocí; kosmetiky, oblečení, vaření atd. udělali dojem na muže, a tak získali hodnotné muže co se o ně dobře postarají a zajistí jim tak jistoty a výhody. Je to celé velmi podobné sportu, ženy jsou rozdělené na ligy a pokud se žena dostane do první ligy díky; kosmetice, oblečení, vaření, sociálnímu inženýrství atd. tak snadno i získá i hodnotného muže který jí obklopí velikými hodnotami, ženy jsou jako masožravé květiny a muži jsou naivní hmyz který je krásnými ženami snadno trvale polapen a krásná žena se stává drogou pro úspěšné muže.

Každá doba má svoje vlastní problémy, pokud někdo řekne, že je v tom, tak to většinou znamená, že je ve velikém problému, který je v té době běžný, to, co je v jedné době veliký problém, to nemusí být v jiné době problém. V okamžiku, kdy vznikne inteligence, která umožní růst a rozmnožování života tak začnou vznikat problémy které se obtížně řeší, mnohdy se nějaký problém vyřeší a brzo je zde zase jiný problém, cizí problémy se nám zdají bezvýznamné, a významné zde jsou jenom naše soukromé problémy. Poslední dobou se rozmohla konzumace drog a léků abychom mohli pomocí chemie utéci od problémů. Vytvořili jsme umělý konzumní globální svět, kde vše, co bylo přirozené a živé to bylo nahrazené něčím, co je umělé a mrtvé, a přirozený člověk se začal stávat umělou levnou loutkou, kterou ovládal sobecký konzumní systém.

Je snadné říci takový je život, s tím už nejde nic dělat, pokud se nepřizpůsobíš nové konzumní době, tak skončíš jako ubohý bezdomovec. Jsi zde na hovno, a tak máš hovno, a někdy tě nadřízení spláchnou do sraček, protože jsi zde přeci, už na hovno! Jenže na každého zde dojde, do sraček bude spláchnut spravedlivě jednou každý nadřízený, to je zde jediná spravedlnost a rovnost. Podívejte se na mocné a bohaté parazity, když v nemocnici umírají, jak se najednou psychicky mění, a z velikých hrdinů, jsou najednou zbabělci proto zde nejsou nikdy filmové záběry z nemocnice, když umírá sobecký prezident, nebo jiný veliký sobecký parazit. Milionáři mají optimální priority, a proto jsou mocní a bohatí, v konzumní civilizaci je úspěšný ten, kdo má optimální priority, které odpovídají aktuální situaci, co je to vlastně priorita? Prioritou je nám to, co má pro nás velikou hodnotu, a tak na tom nešetříme, a věnujeme tomu čas a peníze, u hodnot si musíme dát pozor na to, že z dálky může něco vypadat jako hodnota a z blízka poznáme že to není hodnotné, je to jako když si hledáte partnera do manželství, z dálky mohou druzí vypadat hodnotně protože jsou herci a hrají si na to, že jsou hodnotní.

To že někdo má hezký vzhled, a má i vysokou školu, to není vůbec zárukou toho, že je to hodnotný člověk, hodnotný člověk může být ošklivý, a nemusí mít vysokou školu, hodnotu určuje u všeho jenom situace, a situace se často může rychle i měnit. Problémem pro lidi je změna priorit, protože změna přinese deprese, příčinou je to že jsme byli závislí na drogách! Drogou je zde vše, co způsobí deprese, pokud to nemáme, nemusí jít jenom o cigarety, drogou může být i sex, nebo popularita. Pokud někdo přijde s tím, že má vláda chybné priority, a následkem je zde ekonomická a politická krize, tak jej vláda neslyší, protože je vláda obrazně kuřákem, který sice ví že kouření je škodlivý a drahý ubohý zlozvyk, přesto nepřestane kouřit a pít slivovici, protože toxické návykové drogy, jsou jeho největší existenční prioritou.