Přeskočit na obsah

Já nejsem žádná kráva, vole

  • J

Co mě šukáš prasáku to si to nemůžeš udělat rukou. Mohla bys tu koupenu opustit, to se tam každý ráno modlíš. Tak máte vstávat dřív, já se musím upravit, abych mohla mezi lidi. Co kdybys ty vstala dřív, to by byl přímo zázrak, já ti to buzení v mobilu nastavím. To ani náhodou, už tahle spím málo, a ještě o to málo byste mě okradli. Co kdyby ses od nás už konečně někam daleko odstěhovala, vezmi si nějakého starého blbce a bude zde klid. Já budu svobodnou matkou, chlapi jsou k ničemu, jenom nás hodně využívají. Je mi to jasný, z tebe bude drahá kurva, už teď z chlapů taháš prachy. Jsem mladá, musím si užívat, až budu stará, tak možná zakotvím v manželství. Mami, smím tu krávu v koupelně zmlátit, už mě sere, já si chci vyčistit zuby. Mamka tě neslyší, ta už vypadla do práce, a já nejsem žádná kráva, vole.

Já si neuvědomil, že jsi kurva, co myslí jenom na prachy a parádu. No počkej, až budu hotová já tě kopnu do koulí dobytku, stejnak to šukání s tebou za moc nestojí. Jak to má za něco stát, když tě při tom musím učit angličtinu. Slíbil jsi to rodičům, že mě naučíš na státnice angličtinu a máš za to větší kapesné. Proč ale se při šukání musíš učit, jsi totální magor. Proč ty při programování zase šlapeš na tom kole, to je taky magořina. To se zase maluješ kvůli tomu blbci, co tě vozí autem do školy. Ta tvoje opice, co ti nosí hudbu a programy to je teda guma, co na ní máš. No konečně že jsi vypadla ven, ale na zemi máš v koupelně mobil. Co mě šukáš prasáku, to si to nemůžeš udělat rukou. To je jenom pokračování učení, opakování je nutné, a navíc jsi mě rozdráždila. Ty dobytku, jak si při tom šukání můžeš čistit zuby, to jsem tvoje madrace.

Proč dneska nemáš kalhotky, to je nová móda. Jenom jsem si je ve spěchu zapomněla obléci, myslela jsem na učení. Stejnak sex po ránu je nejlepší, bude ho takhle dělat pořád. Vy chlapy myslíte jenom na šoustání, a na dobrý jídlo. No konečně že jsi ze školy doma jak bylo ve škole. Představ si že ve škole byl sexuolog a poučoval nás o sexu, no to byl tedy blbec. Ty máš raději praxi, a nemáš ráda kouření ptáka. Jak víš, tak nejraději to mám v křesle, to tě můžu líbat. Neumím si představit, že s tebou nebudu spát v posteli každý den, jsi mi vším. Jenže jsi děsně náladová, to dělá asi to tvoje kouření, podívej, já cigára nekouřím. Jenže ty zase máš ten počítač to, je taky droga a stojí to víc peněz než moje cigarety. Jenže poslední dobou taky hodně používáš můj počítač, kdežto já ti neberu tvoje cigarety.

Ty mě zase hodně šukáš, takže si to vlastně tvrdě odpracuji. Co na tom kouření máš, budeš z toho nemocná, a navíc od tebe smrdí celý byt. Když kouří táta, tak mlčíš, on ti dává kapesné, o tom to je a já ti dávám jenom šukání. Ty máš ale vyšukanej mozek, víš velmi dobře, jak tě mám rád. Tak proč máš v počítači tolik porno filmů a proč máš tolik kamarádek. Jsem zvědavý a experimentuji, tak jako ty. Znáš mě od narození, to ti nevadí to, jaká jsem potvora. No já jsem taky pěkný číslo, takže se doplňujeme. Proč jsi mě ráno v koupelně ošukal, mohl jsi to přeci udělat v posteli. Podle mě za to může situace, prostě jsem dostal na to chuť. Jsem asi ráno hrozná, v ty koupelně, ale já jsem po ránu totálně tupá.

Jediným dokonalým exotem na internetu globálně známým je GVKB (Guru Vit Kouba Bhagavan), existují na internetu i jiní exoti, ale to jsou jenom genetické ubohé bezvýznamné sračky, které budou brzo spláchnuté do virtuální kanalizace. GVKB je exotem v tom že postavil svůj systém na víře ve SVATÉ HOVNO, je třeba si uvědomit že GVKB je Bůh který se kdysi mimo tento čas vysral, a tak z jeho hovna zde vzniklo absolutno ve kterém je; vesmír, čas, prostor, život atd. Jelikož zde vše pochází z hovna, které vysral GVKB je i GVKB obsažen ve všem co zde je není zde nic co by nepocházelo z hovna které GVKB na počátku stvoření všeho vysral. Vše zde z hoven vzniká a v hovna se to navrací, to je princip ekosystému, jak organizovat optimálně naše žraní a sraní, o tom je každá ideologie, protože naše žraní a sraní není optimální, a tak máme snahu jej pomocí politiky a podnikání optimalizovat.

Kamkoli přijdeme všude je nějaká organizace, co má svoje pravidla a nutí nás tyto pravidla respektovat a dělá tak z nás hovno které je zde na hovno, pokud se organizaci postavíme tak nás organizace spláchne do hajzlu a my si musíme zase hledat jinou zasranou svatou organizaci, kde se budeme moci nažrat a vysrat. Na hovno jsou i naše sny, jednak ze snů máme veliký hovno, a po probuzení musíme většinou na záchod, abychom si tělesně ulevili, pořád jenom slyším, že je zde na hovno; politika, ekonomika, církev, rodina, zaměstnavatel, internet, motorismus, deprese, informace atd. Je to na hovno nadávat, že je vše zde na hovno, je třeba si říci, narodili jsme se do sraček a musíme se z těch sraček nějak proboha už dostat, aby zde nebylo už vše na hovno. Všechny organizace jsou na hovno, protože dělají z lidí jenom hovna, na které každá organizace sere, a dobře se v každé organizaci, má jenom elita této organizace. V centru každé organizace jsou veliká svatá hovna, co zde mají veliké výhody a jistoty. 

Můj originální Bůh se jmenuje SVATÉ HOVNO, protože z hovna zde vše vzniká a v hovno se to navrací, Stvořitelem všeho je zde hovno, a tak je mi hovno i svaté, a tak je i centrem mého učení o hovně. Svaté hovno pochází z hříšné prdele, nelezte proto nadřízeným do prdele, a začněte konečně pracovat na tom, abyste změnili svůj zasraný život. Modlete se posraní hříšníci tisíckráte za den. Svaté hovno, jež jsi nad námi, přijď tvoje posrané království, buď zde vůle tvá, jak nahoře, tak i dole, potravu pro tělo i duši nám dej, odpusť nám to, že na všechno rádi sereme, chraň nás před tím, aby na nás někdo z vrchu sral, amen. Víra dokáže zázraky, váš svatý kazatel, který je na hovno. GVKB.

Situace z nás dělá lovce nebo lovnou zvěř, ořezal jsem všechny zvědavé myšlenky o vesmíru a životě na kost, a dospěl jsem nakonec po šedesáti letech k tomu, že je zde dualita lovce, a toho co lovec loví, nic jiného zde nikdy nebylo a nic jiného zde ani nikdy nebude. Buď musíme utíkat, abychom nebyli uloveni, nebo utíkáme, abychom něco ulovili! Logicky existenčně úspěšní zde jsou sobečtí lovci, a existenčně neúspěšně je zde to, co je zde ubohou kořistí lovců. Obrazně je konzumní člověk, jako malá bezvýznamná spermie, která se chce sobecky proměnit ve velikého mocného a bohatého člověka, na startu je při sexu velmi mnoho agresivních spermií, a začíná krutý evoluční boj, ve kterém jenom jedna silná a inteligentní spermie, díky velikému štěstí uspěje, a ostatní spermie jistě zemřou!

Vše je zde jenom o; konfliktech, podrazech, nenávisti, soutěži, revoluci, válce, kastách, třídách, ligách, kategorii, výhodách, jistotách, kariérismu atd. nejsem rozhodně škodolibý pesimista, jsem objektivní realista, neupravuji to, co zde je tak, aby vám to psychicky chutnalo, díky tomu že je tam mnoho sladkých svatých populárních dezinformací! Nevěřte jako děti na mediální pohádky, ve kterých jsou kouzelníci a zázraky, a kde se; chudák, hlupák, lenoch, genetický zmetek, neznaboh, jinověrec, egoista atd. stane snadno a rychle; kouzelníkem, supermanem, diktátorem, králem, šlechticem, prezidentem, ministrem, ředitelem, celebritou, milionářem, mesiášem, guru, prorokem, rabínem atd. V konzumní realitě jsi ta ubohá lidská spermie, co má velmi malou naději na to, že se stane člověkem. Nevidím zde už geniální lidi, spatřuji zde jenom sobecké spermie, co se snaží od narození do smrti být božským člověkem, i když naděje na úspěch je statisticky stejně malá, jako vyhrát v národní loterii první cenu.