Přeskočit na obsah

Chyba není v jedinci, ale chyba je v tom že je každý sluhou

  • C

Každý se setkává běžně s tím, že z dálky vypadá mnohé jinak než z blízka, jsme klamáni více než si jsme schopní uvědomit! Z lidí se stali profesionální herci bez charakteru, a tak když se zamyslíme nad tím co opravdu jsme tak zjistíme, že nevíme, co jsme! Mnozí spojují svůj charakter s profesionální prací nebo tím co je jim blízké, to ale je jenom divadelní role, kterou dobře známe.

Chyba není v jedinci, ale chyba je v tom že je každý sluhou, a to čemu pokorně dlouho sloužíme nás utváří fyzicky a psychicky od narození do smrti, nikdo z lidí není pánem, který nad sebou nikoho už nemá! Problémem není to, že jsme všichni sluhové, problémem je to že musíme sloužit mnoha pánům, není sluha ten, co by se zavděčil všem pánům, čím více máme moci tím více máme i nepřátel, co se snaží nás eliminovat mnoha způsoby.

Pravým pánem zde jsou informace a programy, vše je zde evolucí nastaveno a limity omezeno, svoboda a spravedlnost je iluze! Je Petr Pavel tím za co se mediálně vydává? Petr Pavel je loutka která má mnoho pánů, samotný jedinec zde nic nedokáže, proto se spojujeme do veliké organizace, které říkáme stát, co je zde člověk bez pomoci ostatních lidí? Lidi jsou stádo a ten kdo je v čele stáda má příležitost dočasně stádo vést po nějaké cestě, to ale neznamená že on je lepší, než jsou ty, které on vede.