Přeskočit na obsah

Chytří lidé jsou bezcharakterní egoisti

  • C

Pro mě svobodu a pro tebe otroctví. Proč je vše, co je inteligentní egoistické? To je zásadní otázka, na kterou potřebujeme správnou odpověď! Inteligence je program, který se dokáže změnit podle situace, chytří lidé jsou bezcharakterní egoisti! Co bylo to bylo, teď jsem prezidentem republiky. Proč nemají kariéristické krysy charakter? Charakter je pro kariéristické krysy jenom divadelní kostým, který rychle změní podle situace.

Podívejme se na pandemii zde se virus dokázal neustále rychle měnit, a tak jsme jej nedokázali pomocí očkování eliminovat, nakonec se virus změnil natolik, že nás už nevraždí po milionech, protože se virus přizpůsobil! Každá chyba je zde dočasně, protože je zde inteligence. Na povrchu našeho myšlení je dočasný charakter a pod povrchem je jenom příčina a následek! Je snadné soudit a trestat to umí i zvířata, je těžké milovat a odpouštět druhým to, že jsou to čuráci, co jsou v píči.

Co se stane s příchodem umělé inteligence a autonomních robotů to nikdo neví! Najednou zde nebude; politika, náboženství, filosofie, propaganda, reklama atd. každý se stane sluhou systému který nebude nikomu tolerovat lenost nebo chyby, nebude zde už rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý bude jenom čurákem, co je v píči a bude se s tím muset smířit. Peklo zde bude pro každého a pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, každý čert bude mít v hlavě peklo!