Přeskočit na obsah

Proč se lidi nepřiznají k tomu, že mají v hlavě nasráno

  • P

Proč GVKB nekandidoval na prezidenta republiky? GVKB je prezidentem Vesmírné unie, proto je pod jeho úroveň, aby kandidoval v České republice na funkci prezidenta republiky. Mnozí namítnou že GVKB není prezidentem Vesmírné unie, a přitom nemají žádné důkazy. Proč GVKB žije na této zaostalé planetě na konci vesmíru?

Dobře se utajil a dobře žil, nikoho ve vesmíru nenapadne že by na této zaostalé malé planetě mohl v utajení žít GVKB. Proč zde lidi nechápou tak jednoduché věci, jaké zná každý inteligentní tvor ve vyspělém vesmíru? Lidé zde mají myšlení na úrovni mimozemského dítěte, které ještě neumí mluvit.

Je to celé jenom o inteligenci, ti, co zde mají moc a bohatství si myslí, jak jsou vysoce inteligentní, pokud jim dám jednoduchou otázku jako třeba kdo stvořil boha, tak na mě koukají prezidenti a vysokoškoláci jako na mimozemšťana. Často slyším to, že boha nikdo nestvořil, nebo že dávám chybné otázky. Proč se lidi nepřiznají k tomu, že mají v hlavě nasráno?

Lidi jsou pokrytci, a tak si jedno myslí a jiné říkají, následkem je vymývání mozků promocí propagandy a cenzury. Bůh je morální symbol, tak jako je nula matematický symbol, dopravní značka je symbol atd. symboly vznikají proto, aby se pomocí nich mohlo něco složitého vyřešit.

Potřebovali jsme vyřešit problém s vírou v zázraky, a tak jsme evolučně stvořili symbol všemohoucího boha, člověk tak stvořil bohy ke svému obrazu. Neznalost lidi neomlouvá za jejich ubohé chyby, dokud lidi nepochopí to, že bez vysoké inteligence jsou jenom čuráci, co jsou v píči, tak do té doby jim nebude umožněno vstoupit do Vesmírné unie.