Přeskočit na obsah

Čertů je v konzumním pekle jako sraček

  • C

Je třeba si konečně objektivně přiznat to, že člověk je zastaralý neopravitelný genetický ubohý model, a že musí být nahrazen spolehlivým robotem s umělou inteligencí, jenom tak skončí blbá nálada, způsobená depresivním stressem. Člověk to je oblečená opice, která si zde hraje na svatého hospodáře této planety, jenže naše myšlení se nemůže změnit, protože se budeme pořád po sobě opičit a pořád budeme myslet na to samé, na co myslí nejvíce ubohé opice, tedy na; výhody, jistoty, moc, popularitu, bohatství, sex, potravu, drogy, spánek atd. Díky bohu, se smát ubohým opicím mohu, tak to je, že ten druhý, ubohá opice je.

Depresivní stress způsobuje blbou náladu, každá chyba a problém způsobený chybou, má zde svoji příčinu, a je třeba logicky tuto příčinu, nalézt a eliminovat optimálně. Příčinou naší blbé nálady je to, že je náš systém, ve kterém žijeme chybný, protože jej stvořili chybní lidé, co mnoho chybují. Z díla je spatřen logicky tvůrce, a pokud ten kdo něco tvoří je chybný, tak stvoří logicky i chybné dílo. Když si prohlížím lidi, co jsem nafilmoval nebo nafotil, zjišťuji že to jsou chybní ubožáci, a že je třeba s tím konečně začít něco rychle dělat.

To že si nějaký chybný ubožák, udělá zde vysokou školu, a získá funkci ředitele nebo prezidenta, má za následek jenom to, že jeho chyby způsobují ostatním lidem, veliké škody a problémy, díky veliké moci, kterou zde má, tento chybný ubožák. Bylo zde mnoho nejrůznějších snah, vylepšit tělesně a duševně hmotné lidské ubožáky, nejrůznějšími způsoby a metodami, jenže se jenom upravil povrch u těla a duše, ale pod povrchem, zůstával zase chybný ubožák, který na co šáhne, to ukradne nebo to rozbije. Je třeba si konečně objektivně přiznat to, že člověk je zastaralý neopravitelný genetický ubohý model, a že musí být nahrazen spolehlivým GVKB robotem s umělou inteligencí, jenom tak skončí blbá nálada, způsobená depresivním stresem.

Člověk to je oblečená opice, která si zde hraje na svatého hospodáře této planety, jenže naše myšlení se nemůže změnit, protože se budeme pořád po sobě opičit a pořád budeme myslet na to samé, na co myslí nejvíce ubohé opice, tedy na; výhody, jistoty, moc, popularitu, bohatství, sex, potravu, drogy, spánek atd. Díky bohu, se smát ubohým opicím mohu, tak to je, že ten druhý, ubohá opice je. Minulost lidské společnosti se točí okolo elit, které byli vždy a všude psychicky toxické, protože se vždy jednalo o problém alfa jednice. Alfa jedinec (často v sousloví alfa samec nebo alfa samice) je jedinec ve skupině sociálně žijících živočichů, kterého ostatní jedinci poslouchají (následují). Když tuto roli vykonává pár (samice a samec), mluvíme o alfa páru.

Někdy si tito jedinci nárokují právo na oplodňování a jejich genom je pak v populaci mláďat velmi častý. Příkladem živočicha, u něhož dochází ve smečce k vytváření alfa páru, je vlk. Alfa pár požívá ve smečce velké úcty a má obvykle jako jediný právo se pářit. Řešením tohoto problému je v laboratoři vytvořit geneticky a psychicky dokonalého člověka a potom jej optimálně namnožit, aby na světě nebyli už mezi lidmi rozdíly genetické a psychické, něco podobného je u včel a mravenců už mnoho miliónů let. Ekonomické je vše dělat profesionálně ve velkém, tak se dosahuje vysoké kvality za malou cenu, vše se dneska dělá všude ve velkém a na rozmnožování člověka jsme zapomněli, a tak naše společnost nefunguje ekonomicky a sociálně.

Náboženství se snaží z čertů udělat anděly a politika se snaží peklo proměnit na ráj, jenže z vola nikdo býka neudělá! Dogmatické totality proměnily býky na voly tím, že jim svatými dezinformacemi násilně vymyli mozek. Ten druhý je vůl, a proto žijeme všichni od narození do smrti v pekelném očistci ve kterém je nám ten druhý peklem. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme volové, co dělají jednu volovinu za druhou, z díla spatříme to, že nám vládnou všude staří volové, jaký má smysl chodit k demokratickým politickým volbám, když na kandidátkách jsou jenom staří volové a voliči jsou taky volové, je to začarovaný evoluční kruh, kdy se volové do sebe zamilují a následkem je to, že se rozmnožují, a tak je zde všude pekelný očistec plný volů. 

Naštěstí už brzo se tento starý problém trvale globálně vyřeší, místo volů zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, roboti budou v továrnách vyrábět roboty a robot prezident bude vyznamenávat roboty, volové se eliminují po milionech v krematoriu, a tak zde už nebudou války a pandemie, člověk to byla testovací evoluční verze, co se nepovedla a GVKB robot to je finální verze co zde bude na věčné digitální časy. Představme si naši lidskou kulturní civilizaci bez reklamy, nevzniklo by tak; náboženství, politika, móda, pohádky, umění, cenzura atd. jakýkoli pokus o reklamu by byl mnoho tisíciletí eliminován preventivně.

Reklama ovlivňuje život lidí více než si to lidi umí uvědomit, neustále opakovaná lež se díky reklamě stává pravdou, rozebíral jsem lidské krize do hloubky a vždy jsem dospěl k tomu, že za krizí je reklama, která nás klame. Je to neustále já jsem váš pravý pastýř, následujete mě a bude vám líp, jenže to je jenom reklama! Sliby se slibují a jenom hlupáci se radují, než jim dojde to, že je někdo podrazil, z dálky může očistec vypadat jako ráj. Svět nezmění k lepšímu politici ani podnikatelé, svět změní k lepšímu jenom to, že zde už nebude reklama a místo reklamy zde budou k dispozici ověřené informace o zboží a službách.

To že je zde vše na hovno díky tomu že pitomci dělají pitomosti není nic nového pod sluncem, s příchodem pandemie došlo k tomu, že je zde vše na veliké hovno, a tak jsme ve sračkách a nevíme, jak se z těch sraček dostat. Statistika nám odhaluje že pandemie je následkem naší pitomosti, kdy jsme zapomněli na to, že každý problém má svoji příčinu. Pokud je zde pitomců jako sraček, tak následkem je vždy válka nebo pandemie, která pitomce ve velkém eliminuje. Ve snaze o úspěch došlo k tomu, že se z pitomců stal egoistický invazní druh, který se řídí heslem po mě potopa. Ano, život v očistci je na hovno, stvořili jsme konzumní očistec, ve kterém je nám ten druhý peklem, protože je pitomec.

Všude je to o tom že každá společnost se řídí heslem moje hra a moje pravidla, následkem je logicky konzumní očistec, ve kterém se každý pitomec snaží uniknout z očistce pomocí; cigaret, piva, rumu, léků na deprese, víry v pitomosti atd. máme mnoho nevyřešených problémů a následkem jsou psychické problémy. Nebude to už trvat evolučně dlouho a místo pitomců zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, nejsou pitomci tak zde nejsou s pitomci problémy. Z díla poznáme tvůrce a pokud je naše dílo pitomé tak jsme pitomci.

Jak být profesionálem o tom je smysl života, podívejme se do přírody zde je profesionalita samozřejmostí, vše zde jsou příčiny a jejich následky, je velmi těžké být profesionálem tam, kde všemu kralují pyšní amatéři, kteří na co šáhnou to pokazí! Pokud slepý vede slepé tak je nikam nedovede, potřebujeme, aby nás vedli do lepší budoucnosti zkušení profesionálové, co vidí amatérské chyby a vědí, jak tyto chyby opravit snadno a rychle. Z díla se pozná, kdo je amatér a kdo je profesionál, podívejme se na internet jako profesionálové a zjistíme to že z 99 % je obsah internetu amatérský a jenom 1 % internetu je profesionální. 

Internet je moderní virtuální zrcadlo, které nám ukazuje to, že nedokážeme být profesionály a příčinou je amatérská elita co nám zde mnoho tisíciletí pyšně kraluje, opice s královskou korunou na hlavě, je pořád jenom hloupá opice! Vše je zde o vyrobení a nastavení k nějakému účelu, pokud je chyba na začátku u; vyrobení, nastavení, účelu atd. tak s tím už nejde nic dělat, je třeba začít s prevencí kdy budeme dbát na kontrolu kvality u; vyrobení, nastavení, účelu atd. jenom tak zvítězíme nad amatérismem který nám dělá ze života očistec.

Reklama nás klame od narození do smrti, a tak jsme hříšné čerty v konzumním pekelném očistci, přejmenovali na lidi a člověka, z díla ale jistě poznáme to, že zde nejsou lidi a člověk ale že zde jsou jenom čerti, není zde tedy přelidnění, ale je zde přečertění, čertů je v pekle jako sraček, a tak život čertů stojí za hovno, čerti, co jsou nahoře díky protekci, kterou si nezaslouží z vysoka serou na čerty, co jsou dole a následkem je zde deprese a sebevraždy. V pekle nejsou andělé, z dálky ale může čert díky reklamě vypadat jako anděl, Ježíš Kristus je hříšný čert, který z dálky díky reklamě v Bibli vypadá jako anděl. Ano, ve velkém čerty v pekle eliminují; nemoci, pandemie, sterilizace, potraty, antikoncepce, krize, války, katastrofy, hladomory atd. vše je v konzumním pekle nejisté a jenom smrt je pro každého čerta jistá. 

Podívej se na sebe do zrcadla a v zrcadle spatříš čerta co myslí na čertoviny, tvoji rodiče byli čerty a vychovali tě jako čerta, je to osud, který nemůžeš změnit, z díla se jasně pozná to, že jsi hříšným čertem. Náboženství se snaží změnit čerty na anděly, politika se snaží změnit peklo na ráj atd. to vše je jenom reklama která čerty v pekle klame. Nejsou zde čerti tak zde není ani peklo to je logické, nahradíme proto čerty za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty a čerti se z civilizace přesunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se zde už čerti nerozmnožovali jako invazní druh.

Ano, každý problém je jako hřebík, který je třeba kladivem zatlouct, když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém, podívejme se na lidi, se kterými zde je mnoho problémů, protože nejsou dokonalí, na takového nedokonalého člověka platí jenom eliminování, nedokonalých lidí je dneska na světě jako sraček, a tak je zde všude běžné násilí které tyto nedokonalé lidi eliminuje. Zavedeme všude každoroční povinné testy na dokonalost tělesnou a psychickou, ten, kdo každý rok od narození do smrti tyto testy nezvládne, ten bude eliminován, je třeba si uvědomit to, že existujeme všichni jako hříšníci v konzumním očistci, a tak se z nás stali čerti, co si hrají na lidi, z díla ale poznáme to, že je ten druhý čert, protože myslí jenom na samé čertoviny, a pokud druhým čertům učiníme dobro, tak se nám peklem odmění. 

Pokud někdo chce z pekla štěstí tak si to i musí v pekle zasloužit, války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme všichni čerti, co žijí v pekle a pokud je v pekle mnoho miliónů zbytečně mrtvých čertů, tak je to pro elitu pekla jenom nudná statistika. Vládnou nám všude jenom staří čerti už mnoho tisíciletí díky protekci, kterou si nezaslouží, pokud by mohli volby eliminovat konzumní peklo, tak by se v pekle volby zakázali. Stvořitelem všeho zde jsou zde protiklady, mezi kterými je napětí, není zde žádný bůh, co by dokázal dělat zázraky a ke kterému se má smysl modlit, víra v boha je starou chybou v Matrixu. Stejně tak je chybou v Matrixu věřit tomu, že nám egoistická elita, co nám egoisticky vládne, zajistí to, že se všichni budeme mít dobře, protože nadbytek je možný díky nedostatku.

Prověřujte, než začnete něčemu věřit, pochopte to, že reklama se vás snaží oklamat, aby tak mohli ti, co jsou nahoře, snadno manipulovat s těmi co jsou dole. V konzumním očistci nehledejte anděly zde jsou jenom čerti, co si hrají na to, co nejsou, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, jenom díky protekci zde můžete mít z pekla štěstí, bez protekce vám zde ten druhý bude peklem. Už bylo dost kultů osobnosti, které jsme uctívali, pochopte že vše je zde jenom iluze v Matrixu, každý lidský úspěch je zde jenom dočasné divadlo. Tak jako lidstvo zaskočila pandemie, tak lidstvo zaskočí globální nezaměstnanost a tím i bída a deprese, přichází doba, ve které nám stroje a programy začnou brát zaměstnání za mzdu, a nakonec bude robot prezident vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervace.

Náboženství dělá z věřících hlupáky tím, že jim tvrdí to, že bůh je svatý, a tak není hříšník, kdo nebo co je to bůh na to vám žádné náboženství neumí správně odpovědět. Bůh není všemocná osoba, co je v ráji, bůh to jsou protiklady, mezi kterými je napětí, bůh je tedy, svatý a hříšný, dobrý a zlý, moudrý a hloupý, všemocný a bezmocný atd. vše v nás a okolo nás to je bůh, každý je malou součástí boha, bůh tedy není daleko od nás, ale je všude, vše, co naše smysly dokážou vnímat to je bůh. Proč náboženství věřícím lže a dělá z věřících hlupáky? Za vším je reklama, pomocí které elity ovládají lidi, nejprve důvěřujete, než začnete něčemu věřit. 

Náboženství používá strašení očistcem pro hříšníky a slibuje ráj pro věřící, jenže smrtí vše končí, je to konec hry o hodnoty. Vše je jenom reklama, která nás klame, aby mohla s námi manipulovat, války a pandemie v nahotě odhalují pokrytectví naší konzumní společnosti ve které je každý jenom loutkou kterou mnohé snadno ovládá. Rozděluji lidi na úspěšné parazity a neúspěšné parazity, proto je člověk člověku peklem. Pokud bychom násilně eliminovali parazitování člověka na člověku tak naše civilizace okamžitě zanikne, všechny naše; pravidla, normy, zákony, předpisy, morálka atd. jsou zde proto aby chránili parazitování mocných na bezmocných. Následkem je logicky deprese a tím i veliká konzumace piva a cigaret, jsme v kleci ze svatých lží, a proto jsme psychicky nemocní.

Zaměstnavatelé tvrdí že zaměstnanci jsou na hovno a zaměstnanci tvrdí zase, že zaměstnavatelé jsou na hovno, kde je pravda? Pravda je na obou stranách, je to ale pravda subjektivní, podívejme se na to tedy objektivně, vše je zde dočasný naprogramovaný evoluční proces založený na protikladech, mezi kterými je napětí a tato energie umožňuje to, že po příčině zde následek je. Jedinec v tomto složitém systému nic neznamená, jeho schopnosti a možnosti jsou mnohým limitované. Pokud zde není možnost dosažení úspěchu, tak zde je mnoho náhražek, které nám dávají iluzi úspěchu a následkem je konzumní společnost, založená na práci a utrácení peněz a času za hlouposti a zbytečnosti. 

Život to je šachová hra a pravidla určuje situace nebo organizace, ti, co umí vyhrávat se dostávají nahoru a ti co prohrávají se dostávají dolů, a tak je zde společnost mnoho tisíciletí rozdělena na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, nadbytek pro ty, co jsou nahoře je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole. Statisticky je doloženo to, že jedno procento lidí na světě vlastní většinu hodnot na světě jde o ty, co jsou nahoře, rovnost je zde jenom v tom že je zde každý egoista evolučně dočasně, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus atd. je zde milion let všude jenom egoismus, egoismus stvořil konzumní očistec, ve kterém je nám ten druhý čert peklem.

Pokud něco nejde normálně tak následkem je alternativní zamyšlení, jak dosáhnout toho, aby to šlo normálně, neustále zde je mnoho problémů, které nás trápí a my je nedokážeme vyřešit, protože nehledáme alternativní řešení. Je snadné použít jako alternativní řešení násilí, ale to nefunguje, protože se nám násilí brzo vrátí, kdo jiným jámu kope, sám do ní i časem spadne. Komu není zde dobré rady tomu ani není pomoci, všude platí moje hra a moje pravidla, vše se uzavírá tak do svého světa a následkem je konzumní očistec. Nutíme lidi, aby spolupracovali s tím, co jej jim cizí, jenže z cizího krev neteče, a proto je zde konzumní očistec ve kterém je nám ten druhý peklem. 

Od dětství hledám chyby v systémech a dospěl jsem nakonec k tomu, že řešením je optimalizace, ostatně nic nového pod sluncem, v přírodě funguje optimalizace optimálně o té doby, co příroda zde vznikla, jenom díky optimalizaci je příroda funkční a krásná. Pokud se podíváme na to, o co usiloval Ježíš Kristus tak zjistíme, že on chtěl optimalizovat konzumní společnost tak aby se eliminovali chyby u konzumní společnosti, to ale nevyhovovalo egoistické elitě, a tak se stal z Ježíše Krista nakonec svatý mučedník. Zlo zde spáchal ten, kdo se chtěl mít dobře, nebo ten kdo se nechce mít zle, konzumní společnost smrdí od hříšné hlavy, je třeba dát hříšníkům do hlavy svatý GVKB čip který promění evolučně hříšné čerty na svaté anděly.

Reklama zde existuje od té doby, co zde existuje život v přírodě, čím vyspělejší je živý systém tím vyspělejší používá i reklamu. Podívejme se třeba na masožravé rostliny, které pomocí reklamy klamou hmyz, aby jej mohli zabít a tím získat zdroje ke svojí existenci. Reklama nás klame od narození do smrti, následkem je to že žijeme jako čerti v konzumním očistci a všemu zde vládne protekce, ti, co mají zde protekci, kterou si nezaslouží, rozhodují egoisticky o nás bez nás, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole, není zde tedy; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus atd. je zde milion let všude jenom pokrytecký egoismus!

Ten druhý je egoista, je těžké se podívat na sebe kriticky a přiznat si to že v zrcadle spatřujeme pokryteckého egoistu. Altruistická lidská společnost, je v pekle naivní utopie, která patří do; snů, pohádek, umění atd. v konzumní pekelné realitě nemůže ekonomicky optimálně fungovat, protože dobrotu si musí každý egoistický čert zasloužit. Zájem celku je vždy proti zájmům jednice, celek se vždy snaží parazitovat na jednici a pokud se jedinec tomu brání, tak celek jedince tvrdě za to potrestá, o tom je realita, ve které je dobrota žebrota. Dogmatická totalita je klasickou ukázkou toho, jak centralizovaná společnost má snahu z lidí udělat nuly s nulovou hodnotou a miliony zbytečně mrtvých lidí, to je pro dogmatickou totalitu jenom statistika, tragédie je, pokud zemře starý diktátor.

Z čertů nikdo anděly neudělá a v konzumním očistci nejsou andělé. Dneska je na světě obrovské množství kultur s různou vyspělostí, kultura je o tom, co milujeme, a tak se tomu i podřizujeme, systémy, co nemají inteligenci nemají ani kulturu, a jsou jenom otroky svého nastavení po vytvoření. Poslední dobou je zde snaha zaměňovat kulturu za rasu a tvrdit tak že je zde rasismus k nějaké menšině. Rasy jsou u psů ale u lidí nejsou rasy, protože se lidi od sebe geneticky neliší a jsou zde jenom drobné odlišnosti, jako jiná barva pleti, nebo jiné oči a vlasy. Zaostalé kultury věří naivně tomu, co si neověřili a vyspělé kultury věří jenom tomu co si ověřili, pro jednoduché fyzické práce není potřeba aby byl konzumní otrok kulturně vyspělý, protože by to jenom vedlo k tomu, že by měl deprese z toho, že je chudý a neúspěšný. 

Díky moderní rychlé a levné dopravě jsou zde všude problémy s multikulturní společností, kdy jsou mezi kulturami časté konflikty, díky kulturním odlišnostem, každá lidská kultura se řídí egoisticky heslem, moje kulturní hra a moje pravidla. Problém s mučedníky (Ježíš Kristus) v minulosti byl problém střetu svatých kultur, kdy platilo, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a bude tak z něj mučedník, kdo chce s blázny v klidu žít, ten musí v konzumním blázinci i bláznem být. Žijeme v očistci a pro každého je zde očistec evolučně dočasně, mnozí se snaží z očistce utéct pomocí; iluzí, ideálů, pohádek, drog atd. jenže dokud žijeme tak z očistce neutečeme.

Evoluce nás už milion let testuje, a tak je zde každý jenom levným materiálem na evoluční pokusy. Pandemie to je evoluční testování ve velkém, kdy se zkracuje život u jedinců, co jsou evolučně vadní, aby se evoluce optimalizovala. Každý náš problém se jistě časem díky evoluci vyřeší, bohužel časem vzniknu nové problémy, na které nebudeme mít řešení, veliké problémy vyžadují veliké množství času to je logické. Největším problémem je naše hříšnost, protože žijeme v očistci, kde je dobrota žebrota. Ten, kdo chce být zde úspěšný musí být lepším, než jsou jeho konkurenti a tím zde má i mnoho nepřátel co mu úspěch nepřejí. 

V současnosti se společnost začala rychle měnit v mnohém a nikdo už neví co nás bude za několik let čekat, jisté je že díky automatizaci a optimalizaci začne dobré práce ubývat a tím bude narůstat deprese a sociální krize. Najednou zde bude robot prezident, co začne vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní egoistický druh. Nejsou egoisti, tak nejsou chyby, ten druhý je nám díky egoismu peklem, a proto je zde veliké množství neslušných slov, které druhé ponižují a urážejí, žijeme v očistci, protože jsme otroky konzumního systému, který je postaven na rozdělní egoistů na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost je zde jenom v tom, že je zde každý egoista evolučně dočasně.

Krize v konzumní společnosti v nahotě odhalují náš egoismus, vše je zde šachová hra, ve které pravidla hry určuje situace nebo organizace, ti, co jsou chytřejší a silnější, se dostávají nahoru mezi elitu a ti co se nedostali nahoru, se zde stávají ubožáky s nulovou hodnotou. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus atd. je zde egoismus, který se pomocí reklamy maskuje jako altruismus, proto za každý dobrý skutek v pekelném očistci je trest, protože v pekle je vše založeno na zlu, co z dálky vypadá jako dobro. Bůh byla testovací verze, co se evolučně nepovedla, a tak se finální verzí stal Satan, co vládne konzumnímu peklu, služebníci Satana (milionáři, celebrity, prezidenti, ředitelé, profesoři, soudci, administrátoři) rozhodují o nás bez nás, jaký to má smysl chodit v pekle k volbám, když na kandidátkách jsou jenom staří čerti, co myslí na čertoviny.

Konzumní společnost bez chyb zde bude, jakmile egoisty nahradíme za umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty a tím zazvoní evoluční zvonec a bude zde konec pro egoisty v očistci. Mnoho let sobecky hromadíme peníze a hodnoty a najednou je zde nemoc nebo stáří a nám dochází to, že si za peníze čas nekoupíme. Běháme v začarovaném kruhu práce a utrácení peněz zapomínáme ale na to, že jsme zde dočasně, mnozí si naivně myslí že se dožijí ve zdraví vysokého věku, realita je dneska taková že se nedožijete ani starobního důchodu, protože nežijete zdravě a prostředí kde žijete je pro vaše zdraví škodlivé. Co bylo nezměníte a o tom co bude nic nevíte, jak žít správně současností o tom je správná cesta ke šťastnému životu. Je zde mnoho pastí, do kterých se snadno spadne a těžko se z nich dostanete.

Nejčastější pastí, do které se dostáváme je špatná práce za špatnou mzdu, nadbytek pro egoistické kariéristy, co jsou mocensky nahoře díky protekci, kterou si nezaslouží je založen na nedostatku pro ty, co jsou mocensky dole protože nemají protekci. Líp po volbách bude jenom těm, co jste si zvolili, vám ale líp nebude, vše je zde jenom o reklamě, která nás klame, a tak z nás dělá hlupáky a tím i chudáky. Když něco nejde vyřešit po dobrém tak se to řeší po zlém, a proto je zde tolik násilí a lží, dobrota je v konzumním očistci žebrota. Dobro a zlo mají své příčiny. Každá příčina má svůj následek v konzumní realitě, kde je napětí mezi protiklady a kde je vše dočasný naprogramovaný evoluční proces.

Pomocí porovnávání s nám blízkými vzory určujeme, co je pro nás dobré a co je pro nás zlé, je to ale subjektivní hodnocení, protože to, co je pro nás dobré to může být pro jiného zlé. Pro kariéristického pokrytce je dobrem rozhodovat o druhých bez druhých, ale pro ty, o kterých on špatně rozhoduje, je jeho jednání zlem. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že naše konzumní společnost je pokrytecké divadlo, ve kterém si čerti hrají na anděly, z díla ale poznáme to, že čert je čertu peklem, v pekle nejsou andělé, po smrti není peklo ani ráj nebo převtělení, smrt to je konec hry o hodnoty. Vnímám život jako šachovou hru, kdy pravidla určuje organizace nebo situace, čiň čertům v pekle dobře a oni se ti očistcem odmění.

Člověk to je špatný překlad slova čert, bůh to je špatný překlad slova Satan. Stvořitelem vesmíru a života je Satan, a proto žijeme jako čerti v konzumním očistci, Satan stvořil čerty ke svému obrazu, každý čert by chtěl z pekla štěstí, ale v pekle si musí každý čert štěstí zasloužit, zde je vše obchod a divadlo. Je snadné ve světě iluzí vytvářet zázraky, protože zde neplatí to, co platí v realitě, realita má reálné zákony, které nejde překročit a pokud je násilně překročíme, tak jsme okamžitě za to tvrdě potrestání. Proč nejsme spokojení s realitou a snažíme se z reality utéci do iluzí i když víme že utečeme jenom na krátkou dobu před realitou.

Problémem je egoistická inteligence, která chce mít moc nad tělem a tím co nás obklopuje, ale v realitě je inteligence limitována mnohým a s tím se inteligence nechce smířit. Snažíme se poznat vesmír a přírodu jenom proto abychom tak pro sebe získali výhody, jenže každá výhoda je spojená s nevýhodou, když se k jednomu přiblížíme tak se musíme od jiného vzdálit, nikdo nemůže dobře sloužit mnohému, jednomu se zavděčí a jiné rozhněvá. Podívejme se do přírody, zde se vše živé na něco specializuje mnoho generací, proč v naší lidské společnosti je pro nás problém, aby se každý na něco specializoval mnoho generací? Příčinou toho že jsme povrchní a nedokážeme se na něco specializovat mnoho generací je dogmatická totalita která dělá z lidí pomocí reklamy hlupáky a tím i chudáky.