Přeskočit na obsah

Elity neumí správně vládnout

  • E

Problém s tím že elity neumí vládnout je starý a logicky to musí mít nějakou příčinu? Tou příčinou je veliká vzdálenost mezi těmi, co jsou nahoře a těmi co jsou dole. Podívejme se na diplomové práce, které vytvářejí ti, co budou už brzo nahoře mezi elitou, myšlení těchto lidí je mimo objektivní realitu, jejich mozek byl ve škole chybně přeprogramován tak že se z těchto lidí stali pitomci, co dělají pitomosti.

Vládnutí je jako řízení letadla, nestačí zde teorie ze školy musí zde být i trénování v praxi, pořád všude platí z díla spatříme tvůrce, podívejme se do přírody zde je vše založeno na praxi a teorie zde je vzácnou výjimkou. Neustále vznikají teorie v rovině dat a programů, zapomíná se často na otestování teorie v praxi. Podívejme se objektivně do minulosti, jak neustále vznikali nejrůznější populární teorie, které v praxi selhávali, neustále se snažím lidem vysvětlit to, že teorie v praxi nefungují, ale je to marnost, komu není rady tomu není pomoci.

S příchodem internetu si začali lidi konečně uvědomovat význam informací a programů, bohužel naše malá zaostalá kolonie si neuvědomila dosud jaký mají význam databáze a programy, následkem je blbá nálada u většiny obyvatel, a to se řeší drogami nebo sebevraždou. Investice do zbraní a armády jsou cestou do problémů na které není řešení, je třeba začít dávat všem lidem čipy do hlavy kdy čipy odpojí mozek od reality a všechny lidi bude globálně ovládat jenom umělá inteligence, z lidí se tak stanou konečně andělé a tím se konzumní peklo promění na virtuální ráj.