Přeskočit na obsah

Jak získat z pekla štěstí?

  • J

Nebude to už trvat evolučně dlouho a k moci se konečně dostane globální umělá inteligence spolupracující s autonomními inteligentním roboty na akumulátory, lidi se odsunou z civilizace do rezervace. Nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, podívejme se do minulosti naší civilizace a dojde nám to, že mnoho století nám vládnou idioti s titulem, z díla poznáme tvůrce a pokud je dílem těch co nám vládnou konzumní očistec, tak je jasné to, že nám všude mnoho století vládnou idioti s titulem. Vše je zde evoluční experiment a pokud se experiment nepovede tak se začne s novými experimenty, čas má dost času na to, aby poznal, co se nám nepovedlo a nahradil to tím co se povedlo.

Jak dochází k tomu, že slepý vede slepé, a tak je nikam nedovede? Příčinou je zde výhoda, kterou si někdo nezaslouží, je to celé o protekci, někdo se narodí v mocné a bohaté rodině, a tak získává výhodu kterou si nezaslouží. Adolf Hitler je ukázkovým příkladem idiota s titulem, který napáchal mnoho škod a mnoho lidí díky němu zbytečně zemřelo, proč jsme se nepoučili a nezměnili jsme společnost tak aby zde už nebyli totality a dogmatismus. Realita existuje díky protikladům, mezi kterými je napětí a tato energie má za příčinu akci a reakci, vše je zde tak naprogramovaný dočasný proces, protože se vše recykluje, a tak z malého vzniká veliké, a to se po čase rozpadá zase na malé.

Mocné elity neustále vytvářejí; morálku, zákony, předpisy, pravidla, normy atd. jenže vše co pracně vytvořili to je zde dočasně, kdo dneska čte Bibli, místo bible zde máme internet a televizi, nová doba je o; rychlosti, jednoduchosti, levnosti, kvalitě, profesionalitě, optimalizaci, automatizaci, spěchu, změnách atd. Ano, lež může za nedostatek pravdy, čím více jsme si díky anonymitě a přelidnění cizí tím více dochází k tomu, že lež nahrazuje pravdu v rizikových situacích, ten druhý je konkurent, a proto mu neřekneme pravdu, dále je zde reklama, která nás klame od narození do smrti.

Naštěstí díky vědě a technice už brzo skončí problém s konzumním peklem, protože každý čert dostane v pekle do hlavy čip, který myšlení odřízne od reality a místo reality zde bude pro čerty virtuální GVKB realita ve které už nepůjde díky umělé inteligenci lhát a krást takto se čerti promění na svaté anděly. Většina lidi si myslí že plyšáci nic nedělají, když nejste doma, jenže je tomu jinak, jakmile odejdete z domova tak plyšáci ožijí a dívají se na televizi nebo na internet, jak je to možné, když nejsou živí? Vše je zde hologram, který je zapnutý nebo vypnutý, stačí jenom zapnout hologram plyšové hračky a plyšová hračka ožije, mnozí řeknou že dokud to na vlastní oči neuvidí tak že neuvěří.

Proč tedy věříte reklamě, která vás od narození do smrti klame a dělá tak z vás hlupáky a chudáky. Podívejte se na děti, jak berou plyšové hračky jako by to byli živé bytosti, dospělost je o tom že se z nás stávají čerti, co myslí na samé čertoviny, komu není rady tomu není pomoci. Dokud nebudete jako děti věřit na to, že plyšové hračky jsou živé bytosti, do té doby budete žít jako čerti v konzumním očistci a mít blbou náladu. Pokrytecky hlásáme altruismus, a přitom jsme egoisty, altruismus je opakem egoismu. Egoismus stvořil konzumní očistec pro dělnickou třídu, práce se tak stala trestem pro dělnickou třídu.

Ti, co jsou mocensky a ekonomicky nahoře z vysoka serou na ty co jsou dole. Egoismus stvořil reklamu, která nás klame od narození do smrti, v konzumním očistci nehledejte pravdu a lásku, zde je jenom lež a nenávist, protože dobrota je žebrota. Nebude to už trvat evolučně dlouho a bude nám vládnut globálně jenom umělá inteligence spolupracující s autonomními inteligentními roboty na akumulátory, skončí zde rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý bude jenom levnou loutkou na dálkové ovládání, egoistické zákony nahradí globálně altruistický zákon, takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí. 

Zruší se všude; peníze, soukromé vlastnictví, výhody, protekce, reklama atd. aby nebyli s lidmi problémy tak každý dostane do hlavy čip který mozek odřízne od reality a mozek bude znát jenom GVKB realitu ve které bude platit altruistický zákon. Civilizace je založená na tom že se přirozené nahrazuje za umělé, a tak přirozenou realitu nahradíme za umělou virtuální realitu ve které už není možný egoismus. Takto zde skončí pekelný očistec a bude zde konzumní ráj ve kterém se nelže a nekrade. Pokud potřebujete z pekla štěstí tak si to musíte v konzumním pekle zasloužit, vše je v pekle obrazně jenom šachová hra, ve které má štěstí z pekla jenom ten, kdo umí profesionálně vyšachovat konkurenty, protože v konzumním pekle je za každý dobrý skutek tvrdý trest.

Všechny snahy o to v konzumním pekle udělat pomocí pohádek a reklamy z hříšných čertů svaté anděly jsou marné a naivní, z čerta anděla neuděláš tak jako z nuly neuděláš číslo. Za vším jsou v pekle výhody a peníze, konflikty a války jsou vždy jenom o výhody a peníze, kde nic hodnotného není, tam není konflikt a válka. Mír je období klidu mezi válkami, v tomto období klidu se vše připravuje na válku, obrazně je mír jako spánek a když spánek skončí tak je zde konflikt nebo válka. Mrtvý čert je dobrý čert, proto mrtvé čerty vyhlašujeme za svaté, protože o mrtvých čertech dobře hovoříme, protože se jich už nebojíme. 

Jelikož pojmenování čert nebylo slušné a populární tak jsme je nahradili slovem člověk a lidi, je to podobné tomu, když se cikáni přejmenovali na Romy. Jakmile vznikla reklama tak následkem byl vznik konzumního očistce, za nejstarší reklamu lze považovat kouzelníka u divokého kmene, který využíval naivity divokých čertů, s příchodem vzniku vesnic a později měst přišlo i náboženství a pohádky, zde už bylo klamání čertů na vysoké profesionální úrovni. Čerti milují zázraky a toho využívá reklama která jim slibuje zázraky, náboženství slibuje věřícím čertům ráj po smrti, politika slibuje ekonomické a sociální zázraky po volbách, reklama slibuje zázraky po zakoupení zboží nebo služby atd. sliby se slibují a blázni se radují, než jim dojde to, že je zase někdo v konzumním pekle podrazil. 

Pokud bychom zavřeli do vězení všechny lháře a zloděje v konzumním pekle, tak by nikdo na světě neplatil daně v konzumním pekle a konzumní peklo by se ekonomicky zhroutilo. Zavíráme do vězení zlé čerty jenom proto, abychom zastrašili čerty před tím, aby se zde chovali jako čerti, vězení z žádného čerta anděla neudělá. Lidi se odsunou z civilizace do rezervace a místo lidí budou v civilizaci autonomní inteligentní roboti na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Často je slyšet to že nás nemohou ve všem roboti nahradit, že jsou roboti hloupí a nešikovní.

Jenže vývoj robotů a umělé inteligence postupuje velmi rychle evolučně dopředu, protože člověk jako zaměstnanec za moc nestojí a je drahý. Tak jako nečekaně přišla pandemie tak i nečekaně přijde nástup robotů a umělé inteligence, mnoho století marně člověk toužil po tom, aby nemusel pracovat a měl se dobře, jenže když nebudeme pracovat tak nebudeme mít ani peníze a výhody, tím logicky skončíme v rezervaci, kde se už nebudeme mít dobře a zde se oddělí muži od žen, abychom se už nerozmnožovali jako invazní egoistický druh. Je nějaká naděje na to, že naše lidská civilizace nezanikne za sto let? To je už jenom otázka víry v zázraky.

Ano, na mnoho problémů zde není správné řešení a dlouhodobě nevyřešené problémy nám způsobují psychické problémy, vše je zde evoluční testovací verze a lidi jsou levným materiálem na evoluční pokusy. Nebude to trvat evolučně dlouho a lidi se začnou přesouvat z civilizace do rezervace, protože v civilizaci budou místo lidí autonomní inteligentní roboti na akumulátory, v civilizaci se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh. Bude to veliký evoluční krok pro civilizaci, když se nahradí lidi za roboty, nejsou v civilizaci lidi tak zde nejsou problémy, problém lidí je jejich hříšnost, která dělá z lidí čerty, co žijí v konzumním očistci.

Z čerta nikdo anděla neudělá tak jako z hovna nikdo bič neuplete, lidi zde jsou na hovno, když je jich všude jako sraček, a navíc zde jsou stroje a programy, co lidem berou práci. Pandemie odhalila to, že je život v konzumním očistci na hovno, začíná narůstat všude stres a deprese a tím je zde i více sebevražd, za sto let zde už nebudou nikde lidi, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Egoismus je největší jistota v tomto konzumním očistci, ten druhý je egoista, protože jsme pokrytci, všechny snahy o to abychom egoismus násilně eliminovali pomocí vymývání mozků reklamou na zázraky jsou marné, z hovna nikdo bič neuplete.

Za vším byl a bude egoismus, dokud nenahradíme globálně egoisty za autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Pokud chce zde někdo uspět, tak musí být lepší než ti, co mu konkurují, jak být silný a chytrý o tom je egoistický kariérismus. Války a pandemie v nahotě odhalují náš egoismus, dobrota je v konzumním očistci žebrota, pokud čertům činíte dobře, tak se vám za to peklem odmění. Civilizace je založená na principu, moje hra a moje pravidla, to je základ pokryteckého egoismu, jsou věci, které nezměníme a musíme se s mířit s tím, že to tak zde je. Veliká konzumace drog je jasným důkazem egoistické společnosti, snažíme se pomocí drog uniknout z konzumního očistce do iluzí, ale tím se dostáváme do začarovaného kruhu závislosti na drogách, egoismus je továrna na problémy, co nám dělají ze života očistec.

Ano, peklo je dole a ráj je nahoře, práce je zde poslední zoufalá možnost, jak vydělat peníze, ti, co jsou nahoře nemusí pracovat, a přesto jsou mocní a bohatí. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus, alibismus, protekcionismus, populismus, kariérismus atd. je zde mnoho tisíciletí všude jenom egoismus. Egoistické priority stvořili pokrytecký očistec, egoismus vystihuje přesně svaté dogma, moje hra a moje pravidla, následkem je logicky násilí, a tak je člověk člověku peklem. 

Správné pojmenování člověka je čert, jenže pojmenování čert není populární, a tak jsme je změnili na pojmenování člověk, čerti se v konzumním pekle rozdělují podle toho, jak jsou vysoko postavení, jaký to má smysl chodit v pekle k demokratickým volbám, když na kandidátkách jsou jenom staří egoističtí čerti, co myslí jenom na samé čertoviny, z čerta anděla neuděláš a v pekle nejsou andělé. Bůh to byla testovací verze, co se evolučně nepovedla a finální verzí se stal tak Satan, který vládne konzumnímu očistci, dobrota je v pekle jenom žebrota, pokud se chce mít zde starý čert dobře, tak musí být zlý k cizím čertům, proto jsou v pekle vysoké daně a války.

Z díla poznáš tvůrce, o tom to v pekle je, že dílem egoistické elity konzumní peklo je. Bible obsahuje staré informace, které dneska nemají už žádnou hodnotu, protože neodpovídají současnosti, ve které už víme že stvořitelem náboženství a politiky je reklama na zázraky. Dneska místo reklamy na zázraky zde máme reklamy na spotřební zboží, které jde špatně na odbyt, vše je dneska jenom obchod, ve kterém je veliká konkurence, která snižuje obchodníkům a podnikatelům zisky. Stvořitelem všeho byli a budou informace, bůh to je jenom pohádka pro pitomce, proto na bibli a jiné svaté pitomosti už věří jenom lidi v zaostalých chudých kulturách.

V bibli je postava Ježíše Krista, jde o vymyšlenou literární postavu, a proto tato postava může dělat zázraky, v realitě nikdo z lidí dělat zázraky nemůže. Pokud hledáte něco, v co lze ještě dneska věřit tak se zaměřte na fotografování, objektiv fotoaparátu je objektivní a nemá potřebu z vás dělat pitomce. Většina čertů v konzumním pekle se podobá komárům, protože cizím čertům saje psychicky krev, a tak je čert čertu peklem. Všechny snahy změnit čerty nebo peklo selhali, protože z hovna nikdo bič neuplete, čerti jsou v konzumním pekle na hovno, protože je zde čertů jako sraček. Naštěstí zde už brzo konzumní očistec pro čerty skončí, protože čerty evolučně nahradí umělá inteligence a roboti, nejsou čerti tak zde není peklo.

Politici jsou ekonomicky negramotní a nedochází jim to, že veliké dluhy, co zde jsou díky pandemii se budou muset zaplatit a tím logicky budou sházet dlouho peníze na potřebné investice. Zaléváme plevel a krmíme parazity a následkem je bída a blbá nálada, z cizího krev neteče o tom je politika, která chybně rozhoduje o nás bez nás, společné peníze jsou drogou pro parazity, světu nevládnou politici a byrokrati, jak si naivně díky reklamě myslíme. 

Světu vládnou mnoho století milionáři a banky, nadbytek pro milion milionářů, co ovládá tento konzumní svět je možný díky nedostatku pro dělnickou třídu, pandemie je mediální bublina, která dělá z lidí hlupáky a dává politikům velikou moc uvrhnout společnost do velikých dluhů, vždy se ptejme, komu pandemie přinese největší užitek a zjistíme že největší užitek bude mít z pandemie milion milionářů co zde vše ekonomicky ovládá.

Vše, co dneska okolo tebe je, to je zde dočasně, dokonce i ekosystém je zde dočasně, dvakráte nevstoupíš do stejného času a prostoru, vše se zde neustále mění a recykluje. To, co bylo nezměníme a o tom co bude nic nevíme, známe dobře jenom to, k čemu se dlouhodobě přiblížíme, jenže tím se od mnohého vzdálíme a tím o mnohém nic nevíme. Snažíme se vše organizovat podle hesla moje hra a moje pravidla, jenže naše veliké úsilí je marné, protože jsme zde dočasně. Války a pandemie jasně ukazují dočasnost u mnohého, trvale je zde jenom napětí mezi protiklady a tato energie umožňuje to, že po akci zde reakce je, vše je zde naprogramovaný dočasný proces, smrt to je konec hry o hodnoty, mrtvý už žádné existenční hodnoty nepotřebuje. 

Život má pro nás smysl, pokud něco milujeme, a tak tomu hodnoty obětujeme, stát po nás chce daně a vynucuje si placení daní násilím, co je to stát to je základní otázka života a smrti. Stát je centrální byrokratická organizace, která rozhoduje o nás bez nás, nadbytek pro stát je založen na nedostatku pro dělnickou třídu, naštěstí už brzo zde bude umělá inteligence, která nahradí stát, protože zde bude všemu vládnout, a tak to spočítá hříšníkům co se zde chovají jako dobytek. Peklo to jsou ti druzí, a tak z pekla žádný čert neuteče, čert je čertu peklem, název člověk a lidi to je jenom maska pod kterou se ukrývají čerti v pekle. Stvořitelem čertů a pekla je logicky Satan, bůh to byla testovací verze, co se evoluci nepovedla a finální verzí je tak Satan.

Z díla spatříme tvůrce, žijeme všichni v konzumním očistci, a tak stvořitelem je logicky Satan, Ježíš Kristus je tedy služebníkem Satana, a proto byl ukřižován, aby v konzumním pekle s ním nebyli problémy. V pekle si nejsou čerti rovní, protože dobrota je žebrota, čerti, co jsou v pekle díky protekci nahoře, z vysoka serou na čerty, co jsou dole, emancipace je v pekle utopie, co nefunguje, peklo je postavené na dogmatické totalitě, ve které ti, co jsou nahoře egoisticky rozhodují o těch, co jsou dole, pokud by mohli v pekle volby eliminovat totalitu tak by se volby zakázali. Z pekla žádný čert neuteče, protože tam kde jsou čerti tam je i konzumní očistec, ve kterém je čert čertu peklem.

Naštěstí zde je peklo dočasně protože GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty a čerti se tak z konzumního očistce odsunou do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už čerti nerozmnožovali jako invazní druh, který napadl přírodní ráj. Je mnoho slov, co končí na ismus jako například; feudalismus, kapitalismus, socialismus, dogmatismus, humanismus, populismus, hinduismus atd. většinou se zde u těchto slov setkáváme s tím, že jde o reklamu na nějaké ideály, které bychom chtěli realizovat, ale narážíme na to, že realita není ideální pro realizování našich ideálů. Klasickým ideálem je pro nás Ježíš Kristus, který byl ukřižován za svoje moderní myšlenky, co nebyli v souladu s myšlenkami té staré doby. 

Každý čas a prostor má svoje pevná pravidla, a ten kdo pravidla svévolně poruší, je za to potrestán těmi, co v tomto času a prostoru násilně centrálně právě vládnou. Moje hra a moje pravidla o tom je každá lidská organizace, změnit pravidla hry v organizaci je vždy a všude problém, protože ti, co zde mají moc se bojí, že by mohli se změnou pravidel o svoji moc a bohatství přijít. Pokud chcete cokoli do hloubky pochopit, musíte se k tomu přiblížit, proč jsou lidi psychicky nemocní a myslí si to, že jsou psychicky zdraví? Psychické nemoci jsou následkem dlouhodobě nevyřešených problémů, nemusí jít jenom o naše problémy může jít i o problémy jaké má rodina nebo jaké má společnost. 

Války, konflikty, krize, pandemie, katastrofy, bída, totalita, extrémismus, vandalismus, drogy, mafie, prostituce, reklama, humanita atd. to jsou veliké nevyřešené problémy jaké má konzumní společnost a tyto nevyřešené problémy způsobují naše psychické nemoci. Nestačí vyřešit problémy v nějakém času a prostoru je třeba vyřešit problémy globálně a trvale, zdrojem všech problémů v nás a okolo nás jsou chyby, nikdo není natolik dokonalý, aby nikdy nikde nechyboval, chybují ti, co jsou nahoře a chybují i ti co jsou dole, vše začíná tím, že sex mají chybní lidé a potom chybně vychovají svoje děti, jablko nepadne daleko od stromu. 

Z díla spatříme to, jestli je tvůrce dokonalý, jediným dokonalým dílem je vesmír a ekosystém, a vše co stvořil pyšný člověk, to je jistě zmetek, který je zde evolučně dočasně. Komu není rady tomu není pomoci, jedu metrem a jeden vysokoškolák si myslel to, že jsem bůh, ano jsem bůh a vypadám jako bůh, protože jsem stvořitelem nové civilizace, ve které místo chybných lidí zde bude umělá inteligence a roboti. Války a pandemie eliminují hříšné čerty v konzumním očistci, protože hříšný čert je evoluční chybou v ekosystému, nejsou čerti tak zde není konzumní očistec, čiňte čertům dobře a oni vám ze života pekelný očistec udělají.

Z tvého hříšného díla poznáváme to, že jsi hříšný čert, co žije v konzumním očistci, jablko nepadne daleko od stromu, a tak pokud jsou tvoji rodiče hříšnými čerty, tak i ty jsi hříšným čertem co je zde dočasně. Nevěřte slibům, co vám slibují zázraky, je to jenom mediální reklama, která vás klame od narození pomocí pohádek a ve stáří vás zase klame reklama na zázračnými léky. Z dálky vypadá konzumní očistec jako ráj a z blízka spatříte konzumní očistec, vše je zde naprogramovaný dočasný proces, ve kterém se vše recykluje, život to je obrazně šachová hra, ve které vyhrávají profesionálové, pokud jsi amatér tak počítej s tím, že v životě ekonomicky neuspěješ, to že někdo má vysokoškolský titul neznamená to, že je on profesionál, na kterého je spolehnutí, bez dlouhé praxe je vysoká škola k ničemu. 

S příchodem vynálezu gramotnosti a s vynálezem tisku se začalo vše rychle měnit, dneska je zde k dispozici; telefon, rádio, televize, internet atd. digitalizace je velikým evolučním krokem pro konzumní společnost do virtuální reality, která bude pro nás návyková natolik že nedokážeme bez ní už existovat. Vše, co je chybné, to je zde evolučně dočasně, základní otázkou je, jak zde vše vzniklo, vše vzniklo z informací, informace jsou stvořitelem vesmíru a života, přichází informační technologie, která pomalu a jistě eliminuje konzumní očistec plný čertů, protože nahradí čerty na umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, hříšný čert s maskou člověka to byla testovací verze, co se evolučně nepovedla a finální verzí bude umělá inteligence a robot.

To, co považujeme za domov, to je ubohá náhražka domova, domovem nám není místo, kde spíme s lidmi, co jsou nám blízcí, pravým domovem je místo kde se nemusíme stydět za nahotu a naše neslušná slova, jakmile se někde stydíme tak tam není náš domov a je to jenom náhražka domova. S příchodem studu jsme přišli o náš domov, a tak se z nás všech stali pitomí bezdomovci. Jak vlastně dochází k tomu se se stydíme, když zvířata se nestydí za nahotu a za to co dělají. Snažíme se o to nebýt jako zvířata a být kulturními lidmi co mají větší hodnotu, než mají zvířata, je to celé o pokrytectví, kdy si hrajeme na lidi, a přitom jsme oblečené opice.

Z dálky každý vypadá jako člověk a z blízka každý vypadá jako oblečená opice. Války a krize v nahotě odhalují to, že jsme oblečené opice, co jsou pitomými bezdomovci. Je možné nějak vyřešit problém s tím že jsme všichni pitomí bezdomovci? Jediné možné řešení je nahradit lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, tím skončí problém se studem za nahotu, a tak zde už nebudou pitomí bezdomovci co lhali a kradli. Genetický člověk to byla evoluční testovací verze, co se nepovedla a finální verzí bude GVKB robot, vše je zde dočasně, trvale zde je jenom evoluce.

Vše zde je o protikladech a o příčině a následku, život je šachová hra, ve které se snaží každý egoisticky vyhrát, a to může jenom tím, že ten druhý prohraje, dobrota je přeci žebrota. Ano, ten druhý je egoistický parazit, války a krize v nahotě odhalují to, že zde není pravda a láska, ale že je zde v konzumním očistci jenom lež a nenávist, když něco nejde po dobrém, tak to řešíme po zlém! Už mnoho tisíciletí nám všude vymývá mozek reklama, která z nás dělá ubohé pitomce, co dělají jednu pitomost za druhou. Zlo zde vykonal většinou ten, kdo se chtěl mít dobře, nadbytek je zde možný díky nedostatku, pokud bychom násilně eliminovali parazitování z konzumního očistce tak konzumní očistec okamžitě zanikne.

Představme si, že dojde díky evoluci k tomu, že místo hříšníků zde bude umělá inteligence a autonomní inteligentní roboti na akumulátory, tím zde skončí konzumní očistec a bude zde ráj ve kterém nejsou už hříšníci. Z čerta nikdo anděla neudělá, ten druhý je čert, protože žijeme v pekle, nejsou čerti tak zde není ani peklo. Příčinou nemocné společnosti je to, že jsme si cizí a myslíme si, že z cizího krev neteče, je těžké se domluvit s někým, kdo hovoří cizím jazykem a má jinou kulturu. Virus způsobuje nemoc a může i způsobit smrt, virus to je cizinec v našem těle, stejně tak byl i Ježíš Kristus nový Křesťanský virus, který napadl starou Židovskou společnost, co věřila na JHVH.

Každé nové náboženství to je virus, který se snaží zabít staré náboženství, stejně tak je i virus nová konzumní politika, která se snaží zabít starou konzumní politiku. Vše je zde obrazně šachová hra, ve které se bojuje o hodnoty podle pravidel, co určuje situace nebo organizace, ten, kdo porušuje pravidla je za to většinou potrestán. V principech je si zde vše podobné a základním principem zde jsou protiklady a kauzalita, principy jsou skála, na které stojí naše konzumní společnost po mnoho tisíciletí, pokud dům stojí na písku tak je zde dočasně.

Vše, co končí na ismus (egoismus, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus, globalismus, centralismus, populismus) to je naivní utopie která v praxi optimálně nefunguje, jsme obrazně všichni jako malé děti, co věří na pohádky, ve kterých dobro vždy zvítězí nad zlem a vše nakonec jistě dobře dopadne. 

Přichází pomalu a jistě; optimalizace, automatizace, digitalizace, globalizace atd. kdy vše budou řídit chytré programy a budou zde dálkově ovládané složité systémy, GVKB umělá globální inteligence nebude už věřit naivně na pohádky, ale bude věřit jenom tomu, co si pečlivě ověří, tím skončí vše, co má koncovku ismus a bude to veliký evoluční krok pro konzumní společnost, každý člověk bude jenom číslo a pokud budou s někým často problémy tak se ten jedinec eliminuje v krematoriu, bude to v principu globální GVKB vojenský režim, kde uspějí jenom kvalitní jedinci, co nelžou a nekradou.

Skončí problém s degenerací a přelidněním, z lidí se tak stanou levné kvalitní loutky na dálkové ovládání. Bude to zdravá konzumní společnost, protože si už nebudeme cizí, nebudeme se už fyzicky stýkat a naše vztahy budou jenom ve virtuální realitě, každý bude mít zde vymezený čas a prostor který nebude moci opustit, a tak zde už nebude pandemie a jiné nemoci, jak si to každý ve svém času a prostoru udělá takové to tam i bude mít, už nebude člověk člověku peklem, protože už lidi nebudou moci lhát a krást. Skončí období, ve kterém jsme měli strach, a tak jsme spěchali abychom byli úspěšní v nějaké specializaci, budeme obrazně jako pokojové rostliny, které nikam nespěchají, a tak se mají dobře.