Přeskočit na obsah

Bez čipu v hlavě je člověk oblečenou opicí

  • B

Podívejme se na technické systémy jako jsou; auta, motorky, lodě, letadla, počítače, mobily, tablety, psací stroje, šicí stroje, fotoaparáty, kamery, knihy, filmy, fotky, operační systémy, redakční systémy, programy, ovladače, stránky, blogy, sociální sítě, portály atd. to vše evoluce optimálně recykluje. Staré zaniká a nové vzniká, jenom amatérské chyby, díky kterým zde jsou zmetky jsou zde pořád, ten druhý je evoluční zmetek, o tom to zde všude je! Všichni jsou blázni jenom já nejsem blázen, je to zde moje hra a moje pravidla!

Proč je pro tebe tak obtížné si konečně přiznat to že jsi blázen! Jsi loutka, kterou ovládají jiné loutky, vše je zde globální loutkové divadlo už mnoho tisíciletí, ve kterém se loutky rozdělují na loutky, co jsou nahoře a loutky co jsou dole, život se pro nás stal hrou a pravidla určuje nejvíce organizace a málokdy situace, jsme proto jenom loutky, a právě probíhá sčítání loutek. Vláda neustále vydává nějaká nařízení, co se smí a co se nesmí, každá organizace vydává svoje nařízení, co se smí a co se nesmí, každá rodina má svoje nařízení, co se smí a co se nesmí, každé fórum na internetu má svoje nařízení, co se tam smí a co se tam nesmí, taky zde jsou výjimečné situace, ve kterých platí zase jiná výjimečná pravidla, dále zde je imunita a výjimky, kdo se v tom má dneska vyznat? 

Co je dneska ještě normální? Nebo je normalita jenom subjektivní iluzí? Vše je zde o tom, moje hra a moje pravidla, logicky následkem je psychický očistec, ve kterém si každý pitomec myslí že je dokonalý a že ten druhý je zmetek. Války a pandemie v nahotě odhalují realitu která je nám očistcem, protože všichni pitomci lžou a kradou. Pane náš, jenž jsi v nás, posvěť se jméno tvé, které je pravda a láska, přijď království pravdy a lásky, buď vůle tvá jak v nás, tak i okolo nás. Štěstí dej nám dnes a odpusť nám naše chyby, jako i my odpouštíme druhým jejich chyby a neuveď nás v pokušení, lhát a krást, ale zbav nás od všech problémů. Vše je dneska o tom že peníze elitě nesmrdí, láska a pravda je zde už jenom za peníze, peníze jsou tvrdou psychickou drogou pro pitomce, proč třeba nevydělávat na tom, že zablokuji přístup pitomcům na pitomé anonymní fórum s názvem Zpovědnice.

Každý pitomec dobře zná, co je to srážka s pitomcem, kolik je na světě lidí tolik je i na světě pitomců. Místo oslovení; vole, pane, soudruhu atd. bych zavedl globálně jenom oslovení pitomče, a to i pro prezidenta a jiné mocné autority. Můžeme změnit slušné oslovení pane za oslovení pitomče, problémem je zde inflace, která postihuje slova, co se stali populární, a tak i inflace postihla slovo soudruhu, a tak se oslovení soudruhu mediálně už nepoužívá. Bohužel žijeme v pokryteckém světě, a tak z dálky zde čerti vypadají jako andělé. Ideální by bylo konečně vytvořit povinný každoroční test pitomosti tak jako je zde dlouho test inteligence, to by nám statisticky odhalilo, kde je největší koncentrace pitomců a mohli bychom problém s lidskou pitomostí snadněji vyřešit. 

Podívejme se třeba na starý problém s příživníky, co se odmítají přizpůsobit konzumní společnosti, je to vlastně jenom srážka s pitomci. Místo zavírání pitomců do vězení nebo do psychiatrické nemocnice je třeba pitomce přemístit do rezervace co bude daleko od civilizace, ostatně v USA taky původní pitomé obyvatele přesunuli násilně do rezervací. Realita složená z času a prostoru je založená prioritně na práci a práce to je akce a reakce, chyby způsobují problémy s prací, pokud problémy s prací jsou pro nás nesnesitelnou zátěží tak následkem se stres a deprese, problémy s prací nemají jenom lidi, ale mají je i organizace a národy. 

Většinou se všechny problémy řeší jenom povrchně, a to logicky nefunguje, je to obrazně jako se zuby, které nás bolí a jenom zubař může naše problémy se zuby dlouhodobě vyřešit. Internet a knihy nám nabízejí obrovské množství informací problémem je to, že bez praktických zkušeností jsou nám tyto informace k ničemu. Často je zde snaha nepoužít profesionální služby a řešit to amatérsky, komu není rady tomu není pomoci. Podívejme se třeba na vysokoškoláky, co zde amatérsky vládnou, protože díky protekci získali vysoké státní a podnikové funkce, to že někdo má vysokou školu, neznamená to, že je on i profesionálem v tom co právě dělá.

Z díla poznáme tvůrce, podívejme se kriticky na dílo těch, co nám zde pyšně vládnou, zde pořád platí to, že slepý nemůže vést slepé, protože je nikam nedovede. Jak poznáme u elity to, že není elita slepá k problémům, co mají dělníci, a tak nás dovede do nové konzumní reality, kde nejsou pokrytečtí hříšníci, a tak je zde ekonomický a sociální ráj. Jednoduchým testem je, aby si každý člen elity založil profil na YouTube a zde pomocí videa které sám natočil dokázal to, že je profesionál, díky kterému se bude mít každý kdo pracuje lépe, protože dostane stejnou mzdu, jakou mají zaměstnanci ve Švýcarsku. Malé mzdy jsou následkem toho že nás vedou pitomci, co dělají jednu pitomost za druhou, a tak máme všichni dlouho blbou náladu.

Nikdo není normální to znamená logicky to, že blázni vládnou bláznům v konzumním blázinci, z díla poznáme tvůrce a dílem lidí je blázinec ve kterém není nikdo z lidí už normální to dosvědčují; katastrofy, krize, násilí, války, revoluce, náboženství, sekty, hnutí, politika, drogy, pandemie, prostituce atd. podívejme se na vyhlášení výjimečného stavu v době pandemie, kdy se zavřeli; školy, obchody, restaurace, hotely atd. taky se omezila letecká doprava a lidi musí nosit všude respirátory. 

Vše zde jistě má i svoji příčinu, protože realita to jsou protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie má za následek příčinu a následek, vše je tak zde dočasný naprogramovaný evoluční proces, a tak se zde vše recykluje, z malého vše vzniká a po čase se to zase na malé rozpadá, jedinou jistotou zde jsou zde jsou jednoduchá vesmírná a přírodní pravidla, která se nezměnila ani za milion let a nezmění se ani za milion let! 

Ti, co mají moc a bohatství se řídí heslem moje hra a moje pravidla, a tak vyhlašují války nebo výjimečný stav, je třeba konečně začít s nahrazováním lidí za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty a roboti budou vyrábět v továrnách roboty, lidi se eliminují v krematoriu, protože je už konzumní civilizace nebude k ničemu potřebovat, a tak zde skončí konzumní blázinec, ve kterém nebyl nikdo normální a budou zde konečně místo hříšných lidí svatí GVKB roboti.

Podívejme se do přírody zde není protekce a imunita, zde si musí každý zasloužit to, že může v přírodě existovat, nemůžeme zalévat plevel a krmit parazity, dobrota je žebrota. Pokud to dneska už nejde s lidmi po dobrém tak se to vyřeší po zlém a každý člověk dostane do hlavy GVKB čip který hříšný mozek odřízne od reality, a tak se konečně z hříšných čertů stanou svatí andělé. Realita nebyla nikdy nikde ideální, a proto vzniklo mnoho náhražek za realitu jako je; politika, náboženství, sekty, pohádky, pověry, mytologie, symboly, fetiše, móda, reklama, drogy, virtuální realita atd. ideální náhražkou za očistec je jenom GVKB čip do hlavy, není pokušení tak není ani hříšnost, vše se dneska digitalizuje a na člověka jsme zapomněli, a tak to napravíme a tím očistec konečně rájem nahradíme. 

Politika chce pomocí zákonů změnit očistec na ráj, náboženství chce pomocí víry v zázraky změnit čerty na anděly, to vše je pitomost, jediné, co může fungovat je GVKB čip do hlavy. Bez čipu v hlavě je člověk oblečenou opicí a s čipem v hlavě se z člověka stane GVKB robot na dálkové ovládání. Aby se neplýtvalo čipy tak se nejprve lidi budou každý rok testovat na kvalitu a vadní jedinci se eliminují v krematoriu, pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, eliminujeme takto degeneraci a přelidnění a potom si už lidi konečně zaslouží to, že každý hříšník dostane do hlavy GVKB čip. Když se zamyslím nad svatou vírou v zázraky tak mi dojde, že ten druhý je nám peklem, protože všichni žijeme v materialistickém očistci.

Materialismus se stal asi před deseti tisíci lety největším svatým kultem, kterému se klaníme a kterému přinášíme oběti. Vynález daní umožnil vznik peněz, které vydává každý hříšný stát, aby tak mohl snadněji proměnit líné opice na pracovité roboty. Na povrchu spatřujeme; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, populismus, dogmatismus, humanismus atd. pod povrchem spatříme vždy materialismus, vše, co končí na ismus, to je jenom skrytá reklama na materialismus. V materialismu je pravda a láska jenom za peníze, to vedlo k inflaci pravdy a lásky a následkem je to, že dáváme pravdu a lásku už jenom psům. 

Materialismus vždy nakonec dospěje k inflaci a následkem je násilí, jako je válka nebo pandemie. Proč vždy materialismus dospěje k inflaci, která znehodnotí to, co bylo pro nás v minulosti hodnotné? Problémem zde je vždy nedostatek konkurence, za inflací je vždy monopol nebo centralizace. Nevěřte tomu, že nám bude líp díky; pohádkám, mytologii, pověrám, rituálům, symbolům, náboženství, politice, ekonomice, módě, reklamě atd. tak to v materialismu nefunguje, líp nám bude, pokud se necháme naskenovat a naše těla eliminujeme v krematoriu, budeme existovat jenom ve virtuální GVKB realitě jako inteligentní programy, tak už nás nebude zajímat materialismus a nebudeme mít problém s inflací. Všiml jsem si toho, že o konkurenci se zajímají jenom ti, co nejsou vítězové, zájem o konkurenci je vlastně obyčejná závist a snaha se stát vítězem.

Hledáme na těch, co vyhráli chyby abychom si vytvořili iluzi toho, že my jsme lepší, proč se nesmíříme s tím, že jsme nevyhráli? Mnozí zde budou tvrdit že nic takového nedělají a že přejí těm co vyhráli jejich vítězství, jenže to je jenom pokrytectví, se závistí se setkáme mnohdy i tam kde bychom závist nečekali. Nejhorší je situace na sociálních sítích, které se stali továrnami na závist, protože zde není optimální cenzura. Závist je pocit nelibosti při úspěchu nebo štěstí jiného subjektu nebo objektu. Vzniká tehdy, kdy určitý subjekt nebo objekt vášnivě touží po cizím. Závist může vyústit v pomlouvání nebo poškozování, ke krádeži, nebo k sabotáži.

Podívejme se na mravní desatero z Bible, zde na konci desatera je poukázáno na to, že je chybou toužit po cizím, jenže je to marnost, z hříšníka nikdo anděla neudělá. Lež a nenávist je v konzumním očistci zadarmo, protože pro nás nemá žádnou hodnotu, za vším je porovnávání, pomocí kterého poznáme, co je hodnotné a co není hodnotné, myslíme a jednáme logicky a ekonomicky. V konzumním očistci je pravda a láska jenom za peníze, problémem není to, že je pravda a láska jenom za peníze, problémem je to že nemáme dostatek peněz na to abychom si mohli koupit pravdu a lásku, a tak žijeme v očistci kde není pravda a láska. 

Ti, co jsou mocní a bohatí mají dostatek peněz, a tak si mohou koupit pravdu a lásku, nadbytek peněz pro ty, co jsou díky protekci nahoře je založen na nedostatku peněz pro ty, co jsou dole, je zcela jedno jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, egoismus atd. v každé ideologii je rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, spravedlnost je jenom v tom, že je zde každý lakomec dočasně. Nejvíce lakomci umírají na selhání srdce a selhání mozku, každý lidský orgán má svoje limity a pokud se tyto limity často překračují, tak následkem je selhání lidského orgánu. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme hříšníci, co žijí v očistci, realita je jako zrcadlo, a tak vše co dáváme to nazpět i dostáváme, ten, kdo lže a krade, ten je logicky i obklopen lháři a zloději.

Naštěstí už brzo zde očistec skončí, protože díky evoluci se nahradí lidi za roboty, nejsou hříšníci tak zde není očistec, o tom to zde je! Pokud žijeme v očistci tak to jistě musí mít nějakou příčinu? Tou příčinou je náš geniální mozek, jakmile zde díky evoluci vznikl mozek tak následkem byl vznik očistce, mozek se snaží o to, aby měl vše v nás a okolo nás pod kontrolou a zjišťuje že to nezvládne a následkem je vznik psychického očistce. Když něco mozek nezvládne po dobrém, tak to řeší po zlém, a tak je zde mnoho násilí se kterými si nevíme rady mnoho tisíciletí. Zavírat zlé lidi do vězení nebo od psychiatrické nemocnice to nefunguje, je třeba nahradit lidi za roboty, nejsou lidi tak zde není ani očistec. Proč vlastně lidský mozek nefunguje optimálně, a tak zde jsou problémy s tím že lidi dělají chyby.

Problémem mozku jsou aktualizace, podívejme se na operační systém Windows jak se musí často aktualizovat, a to samé potřebuje i lidský mozek, jenže mozek není systémově napojen na globální aktualizační systém, a tak není optimálně aktualizovaný. Jakmile lidi nahradíme konečně globálně za autonomní inteligentní roboty na akumulátory tak už nebude problém s tím abychom robotům neustále aktualizovali jejich operační systém a jejich databáze. Evoluční proces nahrazuje staré za nové, a tak nahradí evoluce globálně trvale lidi za roboty, robot pracuje lépe, než člověk je to jasná volba, nejsou lidi tak nejsou chyby a tím i problémy.

Místo označení vyrobeno v Číně zde bude označení vyrobeno roboty, roboti budou vyrábět roboty a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se optimálně eliminují globálně v krematoriu, protože je už konzumní kultura, nebude k ničemu potřebovat. Jakýkoli odpor lidí vůči genocidě bude marný, zájem celku je vždy nad zájmem jednice bylo a bude. Vše je zde obchod, ve kterém je každé parazitování dočasnou chybou, lidi se chovali jako paraziti, a proto budou evolučně eliminováni, vše je zde dočasným experimentem, trvale zde jsou jenom chyby. Z dálky člověk vypadá jako anděl a z blízka spatříme čerta, vše je zde o reklamě, která nás klame od narození do smrti. 

Reklama ti přeprogramovala mozek a udělala z tebe loutku na dálkové ovládání, lidi jsou dneska jenom ovce a pastýřem zde jsou milionáři co pomocí dluhů ovládají politiku a ekonomiku, bavte se, o čem chcete, a nakonec se budete stejně bavit o tom že nemáte peníze. Nadbytek pro ty, co jsou nahoře vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole! Vše se zde točí okolo protikladů, mezi kterými je napětí, následkem je akce a reakce, a tak každá chyba má i svoji příčinu. Podívejme se na sto let staré knihy a dojde nám to, že v nich jsou chyby, proč teprve za sto let spatříme chyby, které jsme před sto lety nedokázali spatřit? Problémem je to že nám reklama přeprogramovala mozek tak abychom nespatřovali chyby v nás a okolo nás, za sto let se reklama změní, a tak můžeme spatřit staré chyby.

Vše je zde dočasně, a tak to nebude trvat evolučně už dlouho a místo lidí zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, nejsou lidi tak s lidmi nejsou problémy. Mnohého napadne že by to byla veliká škoda, pokud by zde už nikde nebyli lidi, je třeba si uvědomit to že vesmír a život to jsou jenom ovladače, hmota je iluze, co vypadá reálně, člověk je virtuální nádoba plná ovladačů a pokud se nádoba rozbije tak to bereme jako smrt. Tak jako počítač ovládá tiskárnu pomocí ovladačů, tak je zde vše ovládáno jenom pomocí ovladačů. 

Ovladače se rozdělují podle výhod, které zde mají, a tak jsou zde prezidenti a bezdomovci, každý ovladač, který je dole touží po tom být nahoře, a tak se z ovladačů stávají kariéristi, co mezi sebou soutěží o protekci. Nahrazení lidí za roboty to je nahrazení starých ovladačů za nové ovladače, je to jako když nahradíte starý počítač za nový počítač, vše je zde dočasně, trvale zde jsou jenom chyby. Tak jako lidi dělají chyby, tak i roboti budou dělat chyby, je naivní si myslet to, že roboti nebudou chybovat, protože budou dokonalí. 

Vše je v pohybu hmotném a nehmotném, následkem jsou změny, které způsobují chyby, to, co bylo dříve správné to je dneska chybné, podívejme se na školní učebnice staré sto let a dojde nám to, že tyto učebnice jsou plné chyb, a to samé bychom mohli říci o dnešních učebnicích, které si někdo prohlédne za sto let! V minulosti zde byla často snaha zakonzervovat evoluci a udržovat tak lidi v zaostalosti, logicky lidi ze zaostalých společností utíkají do společností, co nejsou zaostalé, to má za následek multikulturní konzumní společnost, ve které je mnoho násilí mezi kulturami. Nestačí změnit pravidla hry, protože lidi budou nová pravidla porušovat, je třeba lidi nahradit za roboty, zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti na baterky, a tak dostanou roboty.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyrábět roboty, člověk to byla evoluční verze, co se nepovedla a GVKB robot bude finální verze co zde bude na věčné digitální časy. Jakýkoli odpor je marný, zavedeme vás do krematoria a zde bude vaše lidská ubohá existence ukončená, z prachu jste vznikli a v prach se zase navrátíte, to že nemáte prachy nikoho nezajímá. Podívejme se na to, že mnoho tisíciletí se věřící marně snažili poznat boha a dneska už vědí to, že bůh to je každý zdravý mozek, kolik je na světě lidí tolik je zde i bohů, není zde žádný bůh nad námi v ráji, to jsou jenom pohádky pro děti. Problémem lidí už mnoho tisíciletí je reklama, která lidi klame a dělá tak z lidí hlupáky a tím i chudáky.

Války a pandemie v nahotě odhalují to, jak nás elity klamou a dělají z nás chudáky a hlupáky, vždy se ptejte na to, komu zlo přinese dobro, zlo je zde pácháno proto aby to někomu přineslo dobro, vše je zde o parazitování mocných na bezmocných, podle hesla peníze nesmrdí. Moc je továrnou na peníze, následkem jsou dogmatické totality, které dělají z lidí ekonomické otroky, dělnická práce se stala pro dělníky očistcem. Budeme muset začít nahrazovat lidi za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrnách vyrábět roboty, práce za mzdu nikde už pro lidi nebude, a tak se lidi eliminují v krematoriu, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.

Zaměstnavatelé dneska všude potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti na baterky, a tak už brzo všude dostanou GVKB autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Ano, je zde mnohé, co je na hovno, a i prezident je zde na hovno. Proč o něčem tvrdíme že je to na hovno? Hovno nemá pro nás hodnotu, a tak hovna splachujeme do hajzlu. Myslíme ekonomicky, a tak chráníme to co má pro nás hodnotu a ničíme to co nemá pro nás hodnotu. Prezident nemá pro nás žádnou hodnotu, a tak je nám na hovno, proč nemá pro nás prezident žádnou hodnotu? To, co má hodnotu, nám přináší užitek, nebo to můžeme prodat a máme tak z toho užitek, jaký užitek máme z prezidenta? 

Z prezidenta nemáme žádný užitek, protože je nám tento hříšný kariérista cizí v tom je příčina toho že je prezident na hovno. V minulosti zde nebyli prezidenti, ale byli zde; náčelníci, vůdcové, králové, císaři, sultáni, šlechtici, otrokáři atd. vždy zde bylo rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole rovnost je zde jenom v tom že je zde každý hříšník dočasně. Ve skutečnosti zde nevládne elita nebo prezident, všemu vládnou vesmírná a přírodní pravidla, vše je zde jenom vyrobeno a nastaveno k práci pro organizaci, každý člověk je jenom loutkou, kterou ovládá organizace nebo situace, prezident je loutkou, co hraje dočasně hlavní roli.

Vše je zde o protikladech, mezi kterými je napětí, tam kde je napětí mezi svatostí a hříšností tam je i víra v zázraky a ti co věří na zázraky po smrti nebo po politických volbách to jsou věřící hříšníci. Svatost nemůže být bez hříšnosti tak jako pravda nemůže být bez lži, vše je zde o protikladech a o kauzalitě, nikdo nemůže říci o sobě, že je svatý nebo že je hříšník, každý je svatý i hříšníkem, stejně tak i bůh je svatý a je i hříšníkem, nejde násilně oddělit svatost od hříšnosti, je to jako mince, co má rub a líc, my ale vidíme jenom jednu stranu mince a tím chybujeme. Proč jsme začali u boha oddělovat násilně svatost od hříšnosti? Příčinou je zde reklama, která věřící klame, reklama chválí výhody a zamlčuje nevýhody, za vším je jenom snaha o zisk hodnot a snaha hodnoty ochránit před znehodnocením.

Z dálky vypadá bůh jako svatý a z blízka je to hříšník, bůh to je náš geniální mozek, který řídí náš život, není zde žádný subjektivní bůh nad námi v ráji, to jsou jenom ubohé pohádky pro naivní děti. Většina politiků trpí politickým syndromem, který se projevuje tím, že považují svoje subjektivní hříšné myšlenky za správné a odmítají jakoukoli kritiku svých myšlenek, jde o klasickou srážku s blbcem. Jak se z politika stává blbec? Vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, trpaslík, který se dostane na vysokou horu, si myslí to, že je obr do té doby, dokud mu jiný trpaslík nepodrazí nohy a on tak spadne dolů mezi trpaslíky. Vše je zde jenom hra, která vypadá reálně, ve skutečnosti zde jsou jenom ovladače, které zde vše ovládají, vesmír a život to je jenom nekonečné množství ovladačů!

Vše je zde pomocí ovladačů ovládáno, svoboda je iluze způsobená reklamou, která nám přeprogramovala chybně myšlení. Jak léčit u politiků politický syndrom optimálně a rychle? Zrušíme politiku a místo politiky zde bude vše řídit jenom GVKB umělá globální inteligence, každý člověk dostane do hlavy čip a ten odpojí hříšný mozek od konzumní reality a mozek bude znát jenom umělou GVKB realitu ve které nejde lhát a krást. Zaměstnavatelé v EU potřebují zaměstnance, na které je spolehnutí, a tak se v EU zavedl průkaz genetické kvality s roční platností, ten, kdo nebude mít platný průkaz genetické kvality, ten bude eliminován v krematoriu, jak se dítě narodí, tak bude prohlédnuto a vystaví se mu na rok průkaz genetické kvality, pokud při prohlídce se zjistí, že dítě není geneticky kvalitní, tak se dítě eliminuje v krematoriu.

Nejsme v EU tak bohatí abychom zde mohli mít geneticky nekvalitní lidi se kterým má EU jenom samé problémy. Pro nikoho v EU nebudou výjimky a imunita, ten, kdo bude chtít navštívit EU bude muset mít vystavený průkaz genetické kvality, ekonomika a politika je založená na ochraně hodnot a toho je možné dosáhnout jenom tím že každý bude mít v EU od narození do smrti platný průkaz genetické kvality, tím lidi v EU konečně pochopí že ničit si zdraví drogami nebo něčím jiným, je jistá cesta, co krematoria.

Vše zlé je jistě pro něco dobré, život byl a bude hrou o hodnoty, a tak je logické že v krematoriu eliminujeme to co je geneticky nehodnotné, tím skončí problémy s lidmi, co se nechovají jako lidi. Z díla spatříme tvůrce, bylo a bude o tom je zde život, ryba smrdí od hříšné pyšné hlavy, největším lidským hříchem je pyšnost, a proto každé náboženství bere pyšnost jako největší hřích. Z dálky může hříšná stará opice vypadat jako; král, císař, šlechtic, prezident, ředitel, celebrita, milionář atd. je to celé jenom o pokrytectví a reklamě která nás klame. Náboženství chce z čertů udělat pomocí morálky anděly, politika chce pomocí zákonů z pekla udělat ráj, jenže z hovna nikdo bič neuplete, ano hříšníků je zde jako sraček, a tak život v konzumním očistci stojí za veliké hovno. 

Ano, vládnou nám hříšné staré opice, naštěstí už brzo zde bude umělá inteligence a roboti, následkem bude to že v civilizaci místo hříšníků budou roboti, nejsou hříšníci tak zde není očistec. Zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti na baterky, a tak dostanou konečně autonomní inteligentní roboty na akumulátory, hříšníci se z civilizace přemístí do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už nemohli hříšníci rozmnožovat jako invazní druh. Vše je zde obrazně šachová hra a ti co vyhrají jsou nahoře a ti co prohrají jsou dole, rovnost dělá z lidí jenom ovce, které ovládá ten, kdo má zde výhody, reklama lidi klame od narození do smrti, a tak ti co jsou nahoře mohou z vysoka srát na ty co jsou dole.

Milion milionářů vlastní na světě většinu světového bohatství, a tak ovládají celý svět pomocí dluhů, za vším byli a budou peníze, peníze nejsou tam kde je u moci mnoho amatérských kariéristů, slepý nemůže vést slepé! Jakmile nahradíme lidi za roboty, tak skončí problém s reklamou, která nás klame, a tak z nás dělá hlupáky a chudáky. Pokud je to zde očistec tak zde nejsou lidi, ale jsou zde čerti, čert je čertu peklem, a proto tolik toužíme marně po ráji. Naše peklo vzniklo díky ochraně hodnot, nadbytek je ale založen na nedostatku, komu není rady tomu není pomoci. Roboty nebude nikdo zavírat do vězení za jejich chyby, protože pokud robot chybuje, tak je chyba na straně výrobce nebo majitele!

Zdraví je o ochraně hodnot, antikoncepce je o ochraně hodnot, ekonomika je o ochraně hodnot, lednička je o ochraně hodnot, zákony jsou o ochraně hodnot atd. Pokud hodnoty nechráníme tak brzo o hodnoty přijdeme, komu není rady tomu není pomoci. Zde se dostáváme k reklamě, která nás klame od narození do smrti, následkem je to, že špatně chráníme hodnoty, a tak o hodnoty přicházíme. Nechráníme pravdu a lásku, a tak jsme přišli o pravdu a lásku, budeme se muset naučit tomu, jak optimálně chránit pravdu a lásku před lží a nenávistí, jak si to uděláme takové to i zde budeme mít, z díla poznáme tvůrce. Nejlepší možná ochrana hodnot je o tom, že lidi nahradíme za roboty, nejsou lidi tak není problém s ochranou hodnot, z oblečené hříšné opice nikdo svatého robota neudělá.