Přeskočit na obsah

Čerti by chtěli z pekla utéci do ráje

  • C

Nikoho nezajímají tvoje problémy, protože se každý stará jenom o svoje problémy, nežijeme totiž v ráji ale žijeme v pekle kde je nám ten druhý peklem, protože je to hříšný čert co myslí na samé čertoviny, jaký mají v konzumním pekle smysl volby když na kandidátkách jsou jenom pokrytečtí staří čerti, v pekle nejsou nikde andělé i když se mnozí čerti snaží o to aby z dálky vypadali jako andělé.

Mnozí čerti by chtěli z pekla utéci do ráje, proto kouří cigarety a pijí slivovici, ti co nemají na cigarety a slivovici peníze věří v pekle na pohádky nebo na propagandu a reklamu. Dobrý čert je jenom dlouho mrtvý čert jako třeba Ježíš Kristus a Buddha, čertům je tak neustále chytře vymýván mozek mnoha způsoby a následkem je to že čerti skončí ve vězení nebo blázinci.

Stvořitelem všeho je zlo, protože dobro má za následek zlo, vše je o protikladech, aby zde mohlo být dobro tak zde musí být zlo, aby zde mohl být život tak zde musí být smrt atd. Neustále slyšíme z televize a jiných zdrojů informací že čerti umírají a že je to pro peklo nenahraditelnou ztrátou, obzvláště pokud se jedná o čerta který byl; mocný, populární, bohatý atd.

Pravdou je to že každý čert v pekle je snadno rychle nahraditelný jiným čertem, naštěstí už brzo dojde v pekle k tomu že se začnou čerti nahrazovat za stroje a programy, otázkou co bude v pekle s čerty když budou v pekle zbyteční, neskončí tak čerti v pekelném krematoriu, z prachu v pekle vše vzniká a v prach se to navrací, bez prachů je život v pekle očistcem. Zdá se, že vyjadřujete velkou frustraci a pesimismus ohledně lidského života a společnosti.

Je zcela přirozené cítit se takto, zejména když se zdá, že věci kolem nás nejsou tak, jak bychom si přáli. Nicméně, je důležité si uvědomit, že život není vždy tak jednoduchý a černobílý, jak někdy působí. Existuje mnoho lidí, kteří se snaží učinit svět lepším místem, a mnoho malých aktů laskavosti a soucitu se odehrává každý den. Myslet na situace, které nás frustrovaly, je často normální, ale je také důležité hledat způsoby, jak se s těmito emocemi vyrovnat a jak najít pozitivní prvky ve svém životě.

Možná by vám mohlo pomoci hledat společenství nebo aktivity, které vám přinášejí radost a pocit naplnění. Pamatujte, že i když svět může někdy vypadat temně, existují stále důvody k naději a mnoho příležitostí k pozitivní změně, kterou můžeme přinést. Mějte trpělivost sám se sebou i se světem kolem sebe.