Přeskočit na obsah

Celé tajemství je v tom nedělat amatérské chyby a být lepší, než je konkurence

  • C

Když se tak zamýšlím nad optimalizací pro vyhledávače (SEO) tak jsem dospěl po mnoha letech k tomu že propaganda a cenzura ovládá internet. Tak jako existují mocné ideologie (sekty, náboženství, politika, populismus), které mnoho tisíciletí používají propagandu a cenzuru tak i na internetu je používána propaganda a cenzura naprosto všude.

Jak jsem k tomu dospěl? Koupil jsem si nový Lenovo notebook, kde byl předinstalovaný Windows 11 a já jsme na něj nahrál Linux (KDE neon) a došlo k tomu, že Linux si upravil UEFI (dříve to byl BIOS) tak aby lépe fungoval, následkem bylo to že už nešel nazpět nainstalovat Windows 11.

S něčím podobným jsem se dosud ještě nesetkal a najednou mi to došlo, každý vyspělý systém se snaží si vše upravit podle svého, bez ohledu na jiné systémy, následkem jsou logicky problémy, na které není optimální rychlé řešení! To že jsou lidi k sobě zlí beru už od narození za běžnou normalitu, ale že jsou k sobě zlí i operační systémy to mě udivilo, vše je o tom, kdo bude otrokářem a kdo bude otrokem.

Rovnost je jenom ve smrti! Internet mnoha lidem nabízí možnost být ve virtuální realitě otrokářem tím, že jim dá iluzi výhod a následkem je propaganda a cenzura na internetu. V základních vesmírných principech je si zde vše podobné, dobrota je žebrota a z cizího krev neteče, bylo a bude! Následkem je; pandemie, válka, inflace, deprese, drogy, prostituce, protekce, korupce, pokrytectví atd.

Máme problém s lidmi, co se nepřizpůsobili společnosti a žijí jako příživníci, zavírat tyto lidi do vězení nebo psychiatrické nemocnice je pitomost, správné řešení je v EU vytvořit stát kam se z celého EU odsunou nepřizpůsobiví příživníci a nazveme tento stát v EU Absudistán. Pochopitelně by zde byla snaha uniknout z tohoto Absurdisánu do EU, ale s tím by se počítalo, a tak by bylo vše optimálně digitálně zabezpečeno.

Tam kde jsou veliké nároky na bezpečnost a stabilitu se Windows nepoužívá a místo něj se používá nejvíce Linuxová distribuce nebo macOS, málo se používá UNIX, protože je zde mnoho problémů, které se nikomu nechce řešit.

Problémem Windows je veliká univerzálnost a veliké rozšíření v mnoha verzích, proto nečekaně Windows 11 přišel s tím, že nebude fungovat na starých počítačích, ale mnozí lakomci našli chytrý způsob, jak jej používat i na starých počítačích, jenže tím si způsobí mnoho problémů s aktualizacemi a mnohým jiným.

Výhodou Windows je veliká nabídka programů a ovladačů, které v jiných operačních systémech nejsou. Elity zjistili, že mohou díky digitalizaci a globalizaci snadno lidi a organizace tajně kontrolovat, aby tak měli o nich všechny informace, zloděj informací zde mediálně křičí, chyťte zloděje informací!

Z prodeje informací se stal veliký globální obchod podle hesla z cizího krev neteče, je to marnost lidem a organizacím říkat smažte z počítačů Windows a přejděte na bezpečný stabilní operační systém! Budoucnost je nejspíše v počítačích založených na tom že v počítači nejsou informace ale informace a programy jsou jenom na internetu, kde jsou dobře zabezpečené.

Celé tajemství je v tom nedělat amatérské chyby a být lepší, než je konkurence, je to jako ve sportu, kde není možná protekce ani korupce, buď na to máš nebo na to nemáš! Nevěřte na to, že existují na internetu nějaké zázračné návody, které umí z ubožáka udělat rychle bezpracně milionáře!

Vše je zde hra, ve které ti, co vyhrají se mají dobře! Výhodou internetu je že máte malé náklady na start vašeho podnikání stačí si pořídit počítač a nainstalovat do něj Linux a naučit se programovat.

Jako začátek programování je nejlepší začít s programováním vaší stránky na internetu na vlastní doméně, zapomeňte rychle na všechny internetové sociální sítě, to jsou jenom zloději vašeho času! Největší chybou je snaha ušetřit na koupi domény která je na placeném hostingu.

Mnoho podnikatelů nabízí svoje služby pomocí svojí stránky, která není optimalizovaná a nemá hezký vzhled, a tak si musí platit drahou reklamu, aby našli zákazníky, komu není rady tomu není pomoci! Je to jako s Windows 11, který je lepší nahradit za Linux KDE neon!

Vnímám každé podnikání jako počítačovou hru, ve které vyhrávají ti, co jsou inteligentní a mají praktické zkušenosti, pokud nejste inteligentní je možné si pomoci sportem a pitím černého čaje.

Většinou za malou inteligencí je špatná genetika a špatná výchova v rodině a škole, někdy může pomoci i nemocnice kde vás důkladně vyšetří a zjistí všechny vaše nemoci.

Je to o tom, co milujete, láska dokáže zázraky, pokud milujete pitomosti tak jste v začarovaném kruhu, ze kterého není možné uniknout. Staráte se o cizí a tím přicházíte o svoje, pochopte konečně že zalévat plevel a krmit parazity to je pitomost! Jenom pitomec se chce zavděčit pitomcům!

Ježíš Kristus byl plný nenávisti k cizím lidem, a tak jej cizí lidi ukřižovali, zde se dostáváme k pokrytectví, společnost je plná nenávisti k cizím lidem, ale díky pokrytectví, je nám tato nenávist skrytá, zloděj křičí chyťte zloděje! Vnímám lidi jako počítače s operačním systémem, někdo je novým počítačem a jiný je starým počítačem, všechny počítače jsou napojené na internet a intranet.

Když zemře; král, císař, papež, prezident, milionář, celebrita atd. tak se o tom mnoho mediálně hovoří, pokud zemře bezdomovec tak je to jenom statistika. Pokud je zde problém s nepřizpůsobivými příživníky, co na nás parazitují, tak příčinou je to, že jde o staré vadné počítače, které by se měli optimálně recyklovat, podívejme se od přírody zde se vše vadné a staré optimálně recykluje a nikdo to nebere jako rasismus, člověk je oblečená opice, která je součástí přírody.

Degenerace a přelidnění to jsou největší problémy už mnoho století, a my s tím nic neděláme! Je třeba konečně zavést globálně průkazy hodnoty člověka s roční platností, ten, kdo nesplní podmínky na prodloužení platnosti průkazu hodnoty člověka bude eliminován, pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, už zde nebudou pro lidi starobní a invalidní důchody.

Nebudou zde problémy s nepřizpůsobivými příživníky a zločinci, nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí umělé inteligence a autonomních robotů, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Čím méně bude na světě lidí tím lépe zde bude fungovat civilizace, kvalita je více než kvantita, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme mít, je třeba pochopit to že dobrotu si bude muset každý zasloužit, jinak zde skončí.

Sny patří k našemu běžnému životu mnoho miliónů let, je to virtuální svět, který vytváří naše inteligence z našich vědomostí, s příchodem používání elektřiny ve velkém a později i; kina, rádia, televize, internetu atd. začala vznikat virtuální digitální realita, kdy jsme mohli vnímat; obrazy, filmy, zvuk atd. které nám umožnili uniknout dočasně z reality. Takto se evolučně zrodil Virtualismus, jde o novou digitální svatou ideologii, na které se stáváme psychicky závislými.

Najednou má každý možnost mít levný chytrý telefon s internetem, a tak může poslouchat hudbu a dívat se na internet i mimo domov a kancelář, s příchodem umělé inteligence skončí; náboženství, politika, byrokracie, školství, propaganda, cenzura, inflace atd. socialismus a kapitalismus bude nahrazen globálně Virtualismem, vše bude optimálně virtualizováno!

Vše jde optimalizovat a naprogramovat to si musíme konečně uvědomit, co bylo to nezměníme a o tom co bude nic nevíme! Tak jako už nechodíme se do kostela zpovídat ze svých hříchů tak nebudeme chodit ani k politickým volbám abychom si za svoje zástupce jako pitomci zvolili egoistické kariéristy!

V další vlně přijdou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, pro lakomé zaměstnavatele je to jasná volba, a tak zde pro nás už nebude práce za mzdu pro nikoho a nebude zde ani pro nikoho soukromé podnikání. Tak jako nebyl svět připraven na příchod pandemie tak není svět připraven na příchod Virtualismu, komu není rady od lidové moudrosti tomu není už pomoci.