Přeskočit na obsah

Čas má dost času na to, aby odhalil všechny naše pitomosti

  • C

Stvořili jsme pokryteckou společnost, ve které je; sex bez lásky, práce bez zisku, život bez smyslu, ideologie bez zázraků atd. to jistě musí mít nějakou příčinu, protože jistě vše zde jsou příčiny a jejich následky. Příčinou je to že lidi spí a jejich tělo ovládají informace a programy, proto logicky vztahy mezi lidmi nefungují to, co tvrdě spí nemůže mít vztah s tím co tvrdě spí.

Lidi, co tvrdě spí je snadné nahnat do; války, školy, továrny, kanceláře, demonstrací atd. veliká spotřeba cigaret a piva je jasným důkazem toho že lidi spí a všechny snahy o to lidi probudit z jejich spánku jsou marné, proč lidi spí? Lidi spí díky parazitujícím virům, viry našli způsob, jak lidi uspat, aby si, tak mohli s lidmi dělat co chtějí. Je to jako když máte zavirovaný počítač, který někdo může na dálku ovládat.

Nikdo není pánem svého těla a svého osudu, pánem zde jsou viry, elity, co rozhodují o nás bez nás to jsou lidé, které ovládají velmi vyspělé viry! Je vůbec možné nějak eliminovat problém s tím že je naše lidská civilizace zavirovaná? Možnost zde je, nahradíme lidi za autonomní roboty, nejsou na světě lidi tak zde nejsou problémy s viry. Nevěřte, že po volbách bude líp, pokud by mohli volby odstranit viry v nás a okolo nás tak by se zakázali.

Podívejme se statisticky na osud lidí, dobrý osud zde má globálně jeden člověk milionu lidí, je to něco jako evoluční loterie, kterou vyhraje jeden člověk z milionu lidí a zbytek lidí nemá dobrý osud, tak to bylo a bude! Evoluce je založená na experimentech a člověk je pro ni jenom materiálem na evoluční pokusy, smrt to je ukončený evoluční proces, sebevrah předčasně ukončuje evoluční experiment, protože nechce být už ubohým materiálem na evoluční pokusy, ti, co zde mají štěstí se snaží o to, aby zde žili co nejdéle je to možné a užili si tak výhod které získali.

Mnoho lidí nechápe, proč jsou jejich děti nedokonalé, vysvětlení je jednoduché, každá spermie a každé ženské vajíčko je originál, a tak je to jakási evoluční loterie u které se neví jaké dítě se rodičům narodí. Zajímavé je to že se rodí na světě stejný počet mužů a žen evoluční vysvětlení zatím neznáme? Je zde mnoho snah něco změnit tak jak chceme ale většinou narazíme na limity které nejde překonat, zázraky patří do snů a pohádek v realitě zázraky nejsou a nebudou.

Největším problémem lidí jsou krysí závody, hodně vydělávej a hodně utrácej to je začarovaný kruh ze kterého je nemožné uniknout, vše se tak stalo hrou, kde každý divák chce na jevišti hrát hlavní roli jako; král, prezident, celebrita atd. úspěch je stejně návyková droga jako cigareta, vždy zde platí pravidlo, že zisk je spojen s nějakou ztrátou, vše je obchod.

Každý se setkává s tím, že něčemu nerozumí, a tak potřebuje někoho kdo tomu rozumí, vše se specializuje, a tak můžeme zvládnout to co bychom jinak nezvládli, jaký to vše v nás a okolo nás má smysl, když je zde stejně vše dočasně a v ničem zde jistota není. Být optimistou nebo raději pesimistou o tom to je? Toužíme, aby vše bylo tak jak nám to vyhovuje a nechceme se pořád rozčilovat s tím, že je zde něco, co nám nevyhovuje.

Snažíme se o manipulaci pomocí odměny a trestu jenže tím se dostáváme do začarovaného kruhu závislostí na mnohém. Když něco nejde tak jak chceme, tak používáme násilí, mnohdy to může skončit i válkou, někde je chyba v konzumním systému a my nevíme kde je ta chyba? Chyba je vždy v tom že jsme materiálem na evoluční pokusy, svět, ve kterém existujeme to je továrna na evoluční pokusy!

Naše sny to je taky jenom evoluční pokus, který testuje, co nám vyhovuje a co nám nevyhovuje. Někdo napíše knihu a jinému se ta kniha tak zalíbí že podle ní natočí film a ten film je dlouho populární, takto pomalu vzniká naše kultura, ve které milujeme to, co se nám líbí a nenávidíme to co se nám nelíbí, je to celé o skryté manipulaci, kdy je s námi manipulováno jako bychom byli jenom loutky.

Problémem je to že není ten, co by se zalíbil všem, stejně tak není ani jídlo které by chutnalo všem, dalším problémem je to že se vše v nás a okolo nás rychle mění, a tak se staré nahrazuje za nové, a nakonec jistě jednou zemřeme a v našem bytě bude žít někdo jiný. Vše, co jsme milovali to bude vyhozeno do popelnice, dokonce i naše planeta Země je zde dočasně, proč chceme zde být trvale?

Antikoncepce stvoří lepší svět, kde je pravda a láska. Neustále lidi protestují proti politice a ekonomice, brečí na špatném hrobě, politické volby nic nezmění problém je v tom, že lidi nepoužívají antikoncepci, a tak za pouhých 50 let se počet obyvatel světa zdvojnásobil na současných 8 000 000 000 lidí odkaz ukazuje aktuální počet lidí na světě.

Ano, lidí je na světě jako sraček, a proto život obyčejného člověka všude stojí za hovno! Civilizace nemá koncepci, proto používejte antikoncepci, je třeba globálně vyhlásit OSN zákon o sterilizaci a antikoncepci, pro rozmnožování bude mít třeba od OSN povolení a za toto povolení se bude platit OSN poplatek 1000 EUR za jedno narozené dítě.

Dítě, které se narodí bez povolení a zaplacení poplatku OSN, bude automaticky eliminováno jako genetický odpad. Mít děti budou tak moci mít jenom bohatí inteligentní lidé! Nedostatek ekonomických otroků se vyřeší pomocí autonomních robotů a umělé inteligence. Žena, která se nechá ve věku 15 let sterilizovat, dostane za odměnu od OSN 1000 EUR.

Všechny problémy, které mají jedinci a společnosti jsou vždy následkem chyb, s příchodem počítačů a později internetu který počítače globálně propojil jsme konečně začali do hloubky řešit problematiku chyb u databází a programů, chyby nás okrádají o čas a peníze proto nám chyby tolik vadí. V matematice máme jasno co je to chyba, jenže realita to není jenom matematika, ale je to i mnohé jiné co není spojeno s matematikou. Je chybou nazvat něco tak, jaké to opravdu je?

Podívejme se na svatou víru v zázraky, kde se často používá označení bůh, jak naivnímu malému dítěti vysvětlíte, co nebo kdo je to bůh? Jako zvědavé dítě jsem se na to optal naivně svého pitomého otce, který byl profesorem na vysoké škole, jeho odpověď byla bohužel pitomá, a tak jsem si musel sám zjistit pravdu. Otázka boha je otázkou vztahu mocného s bezmocným, kdy to, co je mocné je bohem tomu, co je bezmocné, pokud by zde byl každý člověk bezmocný, tak by zde označení bůh evolučně vůbec nevzniklo.

Všimněme si toho, že nevíce svaté víry je tam kde je nejvíce zaostalosti a bídy, lidem zde nezbývá než se modlit a věřit na zázraky. Sním o vyspělé civilizaci, kde nejsou žádné problémy, mám řešení, které se vám nebude líbit, nahradíme lidi za roboty, nejsou na světě lidi tak zde nejsou chyby, co dělají lidi to je logické. Nevěřte tomu, že pokud si zvolíte nového prezidenta, že vám bude všem líp, pochopte to, že jste všichni čerti, co mají v hlavě peklo.

Poznej dobře sebe a poznáš všechny lidi na světě, v základních principech jsme si všichni podobní o tom nikdo nepochybuje. Pokud se z nás díky pokrytectví stali herci, co nemají charakter tak je pro nás nemožné poznat sami sebe a tím máme veliké psychické problémy. Pravda je pro nás nepříjemná, protože jsme všichni hříšné opice, co si zde hrají na to ve skutečnosti nejsou.

Měl jsem sen, ve kterém jsem byl v budoucnosti a na světě místo lidí byli autonomní roboti v poslední zoologické zahradě na světě bylo možné spatřit ještě nahé lidi a na cedulce byl nápis hříšná opice. Tak jako muže přitahují ženy tak hříšníky přitahuje svatost, a proto zde jsou náboženské a politické ideologie ve kterých existují svaté opice. Může se z hříšné opice stát svatá opice to je základní otázka na kterou je si třeba správně odpovědět.

Z dálky může hříšná opice vypadat jako svatá opice, je to jenom o tom že z dálky vše vypadá lépe než z blízka. Zvolte mě za; náčelníka, vůdce, krále, papeže, guru, proroka, prezidenta, ředitele, mesiáše atd. to vše je jenom mediální divadlo které používá propagandu a cenzuru k vymývání mozků, a tak dělá z lidí pitomce. Čas má jistě dost času na to, aby poznal, co je pravda a co je lež, každá lež je tak zde evolučně dočasně, a proto jsou staré lži neustále nahrazovány za nové lži, o mrtvých celebritách dobře hovoříme, protože oni už nemohou lhát a tím ani krást.

Každých 60 let se na světě počet lidí zdvojnásobí a brzo se počet lidí na světě zdvojnásobí za pouhých 40 let! Za 10 let nás bude už na světě 9 miliard, dneska je nás na světě už 8 miliard a 1 miliarda přibyla za 11 let. Problémem je veliký nárůst populace v chudých a zaostalých národech, v naší malé republice je za 100 let pořád stejný počest lidí, pokud nebudeme počítat ekonomické přistěhovalce z chudých národů.

Ano, lidově řečeno, lidí je na světě jako sraček, a tak život stojí za hovno, protože lidi mají v hlavě nasráno díky propagandě a cenzuře. Lidi se mají dobře, a tak se logicky přelidnili, následkem jsou ekonomické krize, které vedou k pandemii nebo válce. V přírodě, pokud dojde k přemnožení býložravců tak to vede k přemožení masožravců, co eliminují přemožení býložravců.

Tento přirozený regulační mechanismus ale u lidí nefunguje, protože člověk je na vrcholu přírodního konzumního systému jako invazní druh. Dalším problémem je nástup umělé inteligence a autonomních robotů, najednou bude robot prezident vyznamenávat roboty a práce zde pro lidi nikde nebude, to povede k tomu, že nastane genocida, protože lidi už nebudou mít žádnou hodnotu pro digitální civilizaci, ve které se nelže a nekrade.

Inflace je spojována nejvíce s penězi, protože peníze jsou pro nás základem pro naši existenci, inflace vzniká tehdy pokud je něčeho nadbytek, a tak to ztrácí svoji hodnotu, pokud je zde nadbytek lásky tak láska ztrácí svoji hodnotu a pokud ztratí láska svoji hodnotu tak ztratí automaticky i pravda svoji hodnotu.

U dobré práce je dlouhodobě deflace, proč je zde všude nedostatek dobré práce za dobrou mzdu? Vše je zde o tom že nadbytek vzniká díky nedostatku, je to o přerozdělování hodnot podle programu, rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole je následkem přelidnění.

Rovnost je tam kde není přelidnění, inflace je následkem přelidnění, lidí je na světě jako sraček, a tak život stojí díky inflaci za hovno a následkem jsou pandemie a války. Jenže přichází doba automatizace a optimalizace, následkem je inflace lásky a pravdy, nejprve začala inflace v zemědělství a potom nastala inflace v průmyslu a dopravě.

V současnosti přichází inflace ve službách, poslední možností, jak uniknout inflaci je soukromé podnikání, existuje mnoho informací a programů, jak soukromě podnikat ale to vše je teorie která v praxi nefunguje, v praxi fungují jenom výhody, díky kterým je možné dosáhnout zisku, bez výhod v soukromém podnikání zkrachujete.

Čas a prostor je spojen s invazí a příčinou invaze je nedostatek zdrojů způsobený přemnožením, je to o regulaci, která často selže z nějaké příčiny a trvá delší dobu, než se zase regulace obnoví. Když nejde problém vyřešit po dobrém tak se to řeší násilím, není zde jenom invaze fyzická kdy se nějaký druh přemnoží, je zde i invaze informační kdy se nějaké informace přemnoží a následkem je psychické násilí.

Podívejme se na sociální sítě na internetu zde se přemnožili egoistické informace a následkem je psychické násilí kdy agresor využívá toho, že je obtížné jej potrestat. Společnost ve snaze mít dostatek otroků a vojáků dlouhodobě podporovala přelidnění, a nakonec to skončilo antikoncepcí a potraty.

Statisticky se ukázalo že lidí je na světě už jako much, a tak se lidi zavírají za maličkosti do vězení a blázince, nebo se posílají do zbytečné války. Podívejme se na medúzy, které se stali invazním druhem díky tomu, že jsme znečistili moře a oceány, člověk se stal největším nepřítelem přírody jako invazní druh, a tak na něj příroda posílá neustále různé pandemie, aby měla od člověka klid a pokoj.

Teorie to je program, který nebyl v praxi otestován, myslíme, protože něco nevíme, válka a pandemie v nahotě ukázala to, že nám vládnou pitomci, co z nás dělají všude pitomce od té doby, co zde není spravedlnost. Čas má dost času na to, aby odhalil všechny naše pitomosti a ukázal nám to, že teorie je pitomost, která v praxi nefunguje, protože ti, co jsou v centru vymýšlejí pitomé teorie, co v praxi nefungují!

Vše evolučně směřuje k tomu, že zde bude globalizace a všemu bude kralovat jenom umělá inteligence napojená na autonomní inteligentní roboty, z lidí se stanou otroci s nulovou hodnotou, otrok, který nebude přinášet globální společnosti veliký užitek se v krematoriu eliminuje, společnost už nebude sociálním ústavem pro ubožáky s nulovou hodnotou.

Umělá inteligence bude nejprve vše testovat optimálně ve virtuální realitě, aby se tak neplýtvalo hodnotami a časem. Aby zde nebyli problém s nepřizpůsobivými příživníky tak dojde k oddělní mužů od žen a na rozmnožování vybere umělá inteligence globálně jenom geneticky a psychicky dokonalé mladé jedince, takto už nebudou konečně moci muži ubližovat ženám a nutit je používat antikoncepci a chodit na potraty.