Přeskočit na obsah

Ano, nebudou pro nikoho výjimky a imunita

  • A

Naše konzumní kultura v EU je o tom, jak vycvičit hříšníky k tomu, aby se chovali jako roboti, vše je založeno na trestu a odměně, je třeba ale jít dále, dáme všem hříšníkům v EU do hlavy svaté čipy, co odříznou hříšný mozek od hříšné reality a mozek bude znát jenom umělou svatou realitu, skutečnou realitu bude znát jenom kontrolní EU umělá inteligence, která bude mít hříšníky v EU pod kontrolou od narození do smrti, takto hříšníci v EU nebudou moci dělat chyby.

Hříšníci rozhodují o nás bez nás, a to nefunguje, přichází doba, ve které je vše umělé, a to co není ještě umělé, to je zde evolučně dočasně. Je zde všude; umělá realita, umělá politika, umělá ekonomika, umělá filosofie, umělá víra, umělá kultura, umělá inteligence, umělá hmota, umělá hnojiva atd. logicky zde musí být i hříšník s EU čipem v hlavě, aby on správně fungoval v tomto umělém konzumním EU systému, nebudou pro nikoho v EU výjimky a imunita, každý hříšník dostane do hlavy EU čip, aby s ním nebyli problémy.

Stroje na práci a počítače na myšlení, o tom je naše evoluční budoucnost, každý se v EU stane loutkou na dálkové ovládání, vadné loutky se budou ekologicky optimálně recyklovat, nebude zde už pro hříšníky; protekce, výhody, jistoty, důchody, příspěvky, regulace atd. Ten, kdo bude v EU pod statistickým průměrem, ten bude eliminován a recyklován, dobrota je žebrota.

Zaměstnavatelé v EU potřebují, aby hříšníci pracovali jako roboti, a tak jim vyhovíme, konečně v EU zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, proměníme tak EU očistec na EU ráj, ve kterém se nelže a nekrade. Za posledních třicet let se zde mnohé restartovalo a vše začalo směřovat k umělé ekonomice, máme zde; umělou inteligenci, umělé hmoty atd. logicky musí i dojít na umělou ekonomiku, co je to vlastně umělá ekonomika?

Umělá ekonomika je o tom, že za nás ekonomicky myslí umělá inteligence, a ona s námi jedná jako bychom byli jenom počítačové tiskárny, co v sobě nemají operační systém a pracují jako automat, jedinec se stává jenom statistickým číslem. Nebudete rychle a správně pracovat tak vás umělá ekonomika odpojí od peněz a stane se z vás díky exekutorům brzo bezdomovec.

Nebudou zde v EU žádné; důchody, podpory, výhody, imunita, regulace atd. zavede se v EU policejní totalita, aby nebyl problém s bezdomovci a zloději, podívejte se do Paříže na demonstrace a pochopíte to, co nás zde bude brzo v Praze čekat.

Ano, vždy a všude je dobře jenom těm co jsou nahoře a zle je těm co jsou dole, je zcela jedno, o jaké století se jedná a o jaké ideologie se jedná, vždy a všude je protekcionismus už mnoho tisíc let, protekcionismus může z dálky vypadat jako; otroctví, totalita, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, idealismus atd. život se točí okolo protekce, pokud máte protekci tak má váš život smysl a nechce se vám umírat, bez protekce nemá váš život smysl, a tak v depresi myslíte na sebevraždu.

Dobytka je zde nadbytek, ale plných koryt je zde nedostatek, a tak zde jsou logicky závody o to, kdo bude první u plného koryta, ten, kdo v těchto kariéristických závodech neuspěje, zle na tom po celý život je. Každý chce být nahoře a nikdo nechce být dole, nahoru se lze dostat jenom díky protekci, tvrzení že ten, kdo se správně dlouho snaží, ten musí být i úspěšný, to bohužel nefunguje.

Konzumovat na depresi slivovici a kouřit cigarety to nikam nevede, stejné je to i s léky na deprese, na psychické problémy nestačí chemie, ale musí se to řešit bez použití chemie tím, že najdeme to, co nám deprese způsobuje a tuto příčinu eliminujeme, jak ale eliminovat to, že je na tom člověk ekonomicky zle, a nemá naději na to se mít dobře? Proč vaše ubohé myšlenky nikoho na internetu nezajímají?

Vše je zde o protekci, pokud máte protekci, tak se o vaše ubohé myšlenky lidi zajímají, podívejme se na návštěvnost internetových stránek a zjistíme, že ten, kdo má protekci, ten má i velikou návštěvnost! Reklama na internetu je jenom o prodeji protekce, vše, co jde prodat, to se i prodává! Ano, jsi nula, protože jsi chudý a bezmocný!

Z dálky může někdo vypadat jako veliké číslo, je to ale jenom pokrytecká maska a pod maskou je nula, čas má dost času, aby poznal, kdo je nula a kdo je veliké číslo! Dneska jsi nahoře a zítra budeš dole o tom to zde je, celebrity to jsou jenom mýdlové bubliny s nulovou evoluční hodnotou. Mnoho lidí věří na to, že Ježíš Kristus byl svatým mučedníkem, ve skutečnosti je Ježíš Kristus jenom pohádkovou postavou, něco jako je vodník, kterou si vymysleli pokrytci, aby mohli z věřících lidí dělat hlupáky.

Dějiny lidské kultury, které ze školy známe jsou většinou bohužel jenom pohádkou, můžeme vědecky doložit jenom zpětně to co se událo asi před tisícem let, všechny informace staršího data už není možné nijak doložit! Nadbytek je postaven na nedostatku, moc je postavená na bezmocnosti, štěstí je postaveno na neštěstí, život je postaven na smrti, parazitování je zde díky hostitelům atd. vše je zde obrazně jako mince, která má rub a líc, a my nevidíme opačnou stranu mince!

Nejvíce lžou a kradou milionáři, to je logické, ale je vůbec možné s tím něco udělat? Moderní věda a technika může tento problém vyřešit, nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou hříšníci tak není zde očistec. Krize a války nám mnoho tisíciletí ukazují v nahotě, že lidi to je evoluční experiment, který se bohužel nepovedl, a tak jediným řešením je tento experiment ukončit, a místo lidí zde budou GVKB roboti.

Život je postaven na egoistické protekci, a proto je zde každá lidská organizace dočasně! U robotů je tomu jinak, zde nebude pro nikoho protekce, každý robot bude optimálně pracovat tak dlouho, dokud nebude optimálně recyklován, pro žádného robota zde nebudou výhody a imunita. Už zde bylo dost pokrytectví, běž se podívat na hřbitov a do krematoria, ať jistě víš, co tě bude brzo čekat.

Každý prezident v demokratickém kapitalismu, to je jenom stará loutka, kterou ovládají snadno milionáři, stejně tak jsou ubohými loutkami i politici v kapitalismu a socialismu, ten kdo se stará o to co mu nepatří, je sluha a sluha se nebude nikdy dobře starat o to co není jeho vlastnictví, z cizího krev neteče, o tom je problém s ekonomikou v kapitalismu nebo socialismu, kde nám vládnou pokrytečtí kariéristi, pokud by mohli demokratické volby něco změnit k lepšímu, tak by se volby okamžitě zakázali!

Dobrota byla a bude vždy a všude jenom žebrota, sluha nikdy nepoloží dobrovolně život za to, čemu on slouží, hrdinové jsou dneska už jenom v televizi a pohádkách, v realitě zde jsou jenom samí pokrytečtí zbabělci. Toto už není naše vlast, protože nám zde už nic nepatří, vše patří lakomým cizincům, co mají peníze uložené v daňovém ráji, a my jsme zde jenom ekonomickými otroky, co mají blbou náladu už mnoho generací.

Ano, potřebujeme svatého krále, vždy jsme byli královstvím a jak došlo najednou k tomu, že už nejsme královstvím a jsme jenom ekonomickými otroky? Mohou za to lakomí cizinci, co v nás spatřují ekonomické otroky, otroctví je zde pořád, jenom se přizpůsobilo nové konzumní době, a maskuje se za demokratický kapitalismus, který řídí prezident a politici.

Vždy jsem se ptal, kdo má z toho největší užitek a vždy jsem poznal že to jsou ti co zde mají výhody které si nezaslouží, jde zde o elitu složenou z milionářů, milion milionářů dneska vlastní většinu světového bohatství. Ano, milion milionářů, to je dneska centrální mozek lidstva, který egoisticky rozhoduje globálně o nás bez nás, z díla poznáváme tvůrce, nadbytek je založen na nedostatku, aby ti, co jsou nahoře mohli žít v ráji, tak ti, co jsou dole, musí žít v očistci.

Optimální je nahradit vysokoškoláky za inteligentní roboty. Představme si kanceláře, kde místo vysokoškoláků jsou jenom samí inteligentní roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidem bude do civilizace vstup zakázán pod trestem smrti, civilizace bude globálně zde jenom pro roboty. Lidi se odsunou do rezervací a zde se oddělí samice od samců, aby se lidi globálně už nerozmnožovali jako egoistický invazní druh.

Nejsou lidi tak nejsou s lidmi v civilizaci problémy, vše je zde evolučně dočasně, lidi jsou hříšníci, co lžou a kradou, všechny snahy o to, aby lidi nebyli hříšníky se evolučně ukázali jako naivní a marné. Veliké krize a veliké války v nahotě odhalují to, že hodnota člověka je nulová, problémem je přemnožení a degenerace, následkem je logicky inflace hodnoty člověka.

Za posledních šedesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil a mnoho narostla globálně u lidí degenerace způsobená zaostalostí a drogami, velikým problémem se stávají dluhy u národů i jedinců, civilizace se stala velikou nemocnicí, ve které nikdo není zdravý. Ty lžeš, protože máš měkký nos, to říkají dospělí dětem a neuvědomují si tím, že vlastně dítěti řekli, že každý člověk na světě je lhář, protože nikdo zde nemá tvrdý nos.

Dospělí chtějí po dětech, aby jim řekli pravdu, a přitom jim sami lžou o tom, že je přinesl čáp a že na Vánoce dává dárky Ježíšek, nebo jím říkají pohádky, kde vše dopadne dobře. V Rusku se Komunistické noviny jmenovali dokonce Pravda, jak absurdní, když tam lhali lidem o tom, že se díky sociální státní byrokratické politice budou mít zde dobře? Mnozí odvážní lidé dokonce bojovali za pravdu a mnoho za to i trpěli, někteří skončili jako mučedníci, zato nikdo nikdy nebojoval za lež, asi proto, že to není třeba.

Otázka pravdy vychází ze situace, pokud je pro nás výhodné lhát tak i lžeme a pokud je pro nás výhodné mluvit pravdu tak jí i říkáme. Většinou lžeme lidem, jež nás nemají rádi, a říkáme pravdu těm, co nás mají rádi, bohužel těch, co nás mají opravdu rádi je velmi málo, a tak více lžeme. Nejhorší je, když nám lže někdo, komu mnoho věříme, může jít o přítele nebo o nějakou autoritu, zrada nás zasahuje velmi citelně a trvá dlouho, než se z toho zotavíme.

Zajímavé by bylo natočit film, ve kterém by nikdo nelhal, protože by každý měl v mozku čip a ten by lež zablokoval a donutil lidi mluvit pravdu. Jsou určité profese, kde se mnoho lže, díky pravdě by se museli transformovat nebo by zanikly. Nejhorší je, když lžeme sami sobě a nalháváme si, že jsme dokonalí, taková lež je jako droga a když zjistíme, že jsme nedokonalí máme deprese a je nám velmi zle.

Za každý dobrý skutek je zde jenom trest, život byl a bude hra o výhody, nadbytek je založen na nedostatku, aby zde mohli být ti co jsou nahoře díky výhodám které si nezaslouží, tak ostatní jsou dole a mají zde jenom samé nevýhody, vždy je každá lidská organizace egoisticky rozdělená na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Veliké ekonomické krize a veliké války v nahotě odhalují to, že dobrota je žebrota, největším podrazem je tvrzení že je zde demokracie a spravedlnost, není zde demokracie a spravedlnost je zde totalita. Co je dovoleno těm, co jsou nahoře to je přísně zakázáno těm, co jsou dole, není zde demokratický kapitalismus je zde pokrytecký egoismus.

Podívejme se na prodejní cenu krabičky cigaret a výrobní cenu krabičky cigaret, stejné je to i s tvrdým alkoholem. Peníze těm, co jsou nahoře nesmrdí, vysoké ceny a malé platy o tom je realita ve které žijeme, díky cenzuře vznikli v minulosti bajky, aby chudáci poznali pravdu o realitě, ve které žijí.

Ti, co jsou nahoře, se snaží přeprogramovat těm dole mozek tak, aby z těch, co jsou dole udělali levné loutky na dálkové ovládání, a mohli tyto levné loutky poslat do světové války, kde levné loutky položí hrdinsky život za svoji vlast, ve které nic nevlastní. Zaostalé národy věří na zázraky, protože neznají pravdu, ti, co jsou nahoře používají lež k tomu, aby mohli snadno egoisticky manipulovat s těmi co jsou dole.

Bude vám lépe po smrti, bude vám lépe po volbách, bude vám lépe po zakoupení zboží nebo služby atd. všude jenom samé lži a následkem jsou; ekonomické krize, veliké dluhy, inflace, deprese, války atd. Lhaní škodí ekonomice a politice, je třeba s tím něco konečně udělat, lhát a krást se nemá je to hřích, tak jako bojujeme proti tvrdým drogám tak musíme začít bojovat proti lži a krádeži.

Zavede se digitální globální kontrola na lež a krádež, nebudeme mít smilování s hříšníky co lžou a kradou, nebude zde už globálně rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, vše bude řídit globálně jenom umělá inteligence která to hříšníkům spočítá a zavede globální přídělový čipový systém a globální kontrolu všech informací, staré knihy, ve kterých je lež budou eliminované, všude bude cenzura od umělé inteligence, skončí pokrytecké totality, co lidem jenom škodili.

Skončí problém s degenerací a přemnožením, děti budou moci mít jenom dokonalí jedinci které vybere umělá inteligence, velikou chybu každý udělá jenom jednou, protože dobrota je žebrota a lidí je na světě už jako much. Stvořitel je vše, co s něčím manipuluje pomocí; situace, vesmírná a přírodní pravidla, čas, energie, evoluce, dualita, inteligence, vědomosti, závislosti, pravda, láska, strach atd.

Vše v nás a okolo nás je nějak manipulováno, manipulátorů je mnoho a je nemožné se této násilné manipulaci bránit, bohem nám to, co se vším manipuluje, manipulovat může s námi i počasí. V náboženství je často snaha stvořit osobního boha který se podobá člověku, jde zde o ubohou náhražku za originál, naše kultura je plná všemožných náhražek, nejhorší je, když pravdu nahradíme lží, protože se nám to vyplatí.

Kdo vlastně sepsal Bibli a jiné svaté knihy? Vše sepsali lidi, co měli zde výhody a sepsali to tak aby o svoje výhody nepřišli, jde o snahu přeprogramovat naivním lidem mozek a udělat z věřících hříšných lidí hloupé ovce, aby je mohli ovládat svatí pastýři, za všem je snaha o manipulaci.

Moje hra a moje pravidla, o tom je život, každá organizace to je hra podle pravidel, problémem jsou špatná pravidla a nedodržování pravidel. Všude je snaha o to se neměnit a nutit to co je cizí, aby se přizpůsobilo organizaci, ve které se nachází jenže dobrota je žebrota. Následkem je logicky konflikt, aby se konflikty eliminovali tak musí nastoupit dogmatická totalita která je; ekonomická, politická, náboženská, filosofická, vědecká, technická, přirozená, módní atd. kdo nejde s námi, ten jde proti nám, a tak bude v organizaci eliminován.

Elita, která rozhoduje egoisticky o nás bez nás to jsou správci nějaké organizace a mají funkci; krále, císaře, sultána, šlechtice, papeže, guru, rabína, prezidenta, ředitele, celebrity, soudce, profesora atd. Pokud půjdeme do hloubky systému, ve kterém existujeme, tak zde nalezneme automatizaci a optimalizaci, pokud automatizace a optimalizace nefunguje optimálně, tak následkem jsou problémy, se kterými si neumíme poradit, nikdo za nic nemůže a každý si jenom plní svoje povinnosti.

V hloubce veliké organizace, najdeme malé organizace, které neustále opakují stejné chyby a odmítají poslechnout mocnou autoritu v organizaci, následkem je trest, ve formě; ekonomické, mocenské, systémové, psychické, zdravotní atd. když to nejde s pokryteckými hříšníky po dobrém, tak se to řeší po zlém, a tak zde jsou časté války a ekonomické krize, každý pohár trpělivosti jednou přeteče.

Doména je něco jako soukromé podnikání a systémy jako; Facebook, Twitter, YouTube, WordPress, Blogger, Lidé, Zpovědnice atd. je jako zaměstnání za minimální mzdu, každý administrátor nebo moderátor, vás může bez udání důvodů smazat na virtuálním systému, nebo vám tam zablokovat přístup, je to jeho hra a jeho pravidla.

Dobrota je žebrota, o tom je internet, z díla poznáme tvůrce, internet funguje jako sport, jsou zde jasná pravidla a tresty za porušení pravidel, komu není rady tomu není ani pomoci! Představme si, že zrušíme funkci prezidenta a místo prezidenta zde bude Senát a Poslanci, a tak budou senátoři a poslanci létat do ciziny a sjednávat zde zahraniční smlouvy, pokud nějaký senátor nebo poslanec onemocní, tak se nic neděje senátorů máme 81 a poslanců máme 200.

Jsme společnost, a tak se bude vládnout společně, více hlav toho logicky i více ví, podívejte se na delfíny, zde taky není vůdce a vše se řeší kolektivně. Dále je zde ještě mnoho lidí v centru EU, a je zde i mnoho jiných vysokých stáních funkcí s vysokými platy. Pochopitelně že následkem jsou veliké mzdové náklady, které se hradí z; daní, cla, pokut, certifikací, práce vězňů atd. dělnická práce za minimální mzdu se tak stává ekonomickým otroctvím, a tak je zde blbá nálada a veliká konzumace piva a cigaret.

Jsme malý chudý národ, který má obrovské množství státních zaměstnanců, pro stát navíc ještě pracuje mnoho podniků co státu poskytují věci a služby. Logicky stát nemá peníze a má veliký státní dluh dokonce i prezident řekl že se počet státních zaměstnanců neustále záhadně zvětšuje. Stát se tak stává vesmírnou černou dírou, která pohlcuje peníze dělnické třídy, a tak máme platy jako na východě a ceny jako na západě.

Jak si to uděláš takové to máš, život je o tom, čemu dáš protekci, nemůžeš sloužit pyšnosti a pokoře současně protože když se pyšnosti zavděčíš tak rozhněváš pokoru a obráceně. Většina lidí slouží pyšnosti, a tak je pyšnost ovládá jako loutku, takový člověk je uvnitř psychicky prázdný, a tak konzumuje; prášky na deprese, alkoholické nápoje, kafe, cigarety, dezinformace z tisku, televize, internetu atd. Ten, kdo slouží pokoře je uvnitř plný pravdy a lásky, stvořitelem života je pokora a ničitelem života je pyšnost, z díla poznáme tvůrce.

Jablko nepadne daleko od stromu, pokud se někdo narodí pyšným rodičům tak je on i pyšný, je to o genetice a výchově, mnoho lidí maskuje svoji pyšnost tak aby z dálky vypadali pokorně, v tom se podobají pavoukům co do sítě chytají naivní mouchy. Války v nahotě odhalují pyšnost naší kultury, pokud by naše kultura byla pokorná tak by zde nebyli možné války a konflikty, dokud nebudete myslet a žít jako děti do té doby budete mít blbou náladu díky tomu že sloužíte pyšnosti.

Tento konzumní systém je postaven mnoho století na tom, že lidi nemají rozum, proto je tak snadné s lidmi manipulovat pomocí; pohádek, náboženství, politiky, reklamy, vydírání atd. pokud nějaký jedinec má rozum, tak se tento jedinec přemístí do vězení, nebo se zabije, takto byl mocnou svatou elitou zavražděn Jan Hus. Následkem centrální totality je bída a zaostalost, to vede k ekonomické migraci, kdy lidi utíkají z centrální totality tam, kde není centrální totalita.

Nadbytek pro ty, co jsou nahoře, vytváří logicky nedostatek pro ty, co jsou dole, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, idealismus atd. je zde mnoho století všude jenom egoismus, ten druhý je egoista, protože ten první je pokrytecký herec! Život je hra o hodnoty, to platí nejenom u lidí, ale platí to i pro všechny formy života v přírodě. Ve hře o hodnoty uspěje to, co má výhody, výhody jsou jako kořeny, díky kterým je zde rychlý růst a překonání zlých období.

Mnozí si naivně myslí že když se vymění; král, císař, šlechtic, milionář, ředitel, prezident, celebrita atd. že bude lidem lépe, jenže ono se nic k lepšímu po výměně nestane, je to proto že jedinec zde nic neznamená. Skutečné změny přinášejí jenom vynálezy jako je; elektřina, rádio, televize, internet, mobilní telefon, letadla atd. bohužel zlí lidé mohou moderní vynálezy využít k páchání zla, a následkem je; extremismus, vandalismus, války, totality, cla, daně, poplatky, pokuty, regulace, výjimky, imunita atd.

Podívejme se na Romy jako na program, pokud je s programem problém tak ten problém nemůže řešit amatér, ale musí jej řešit profesionál, který vadný program otestuje, a najde způsob, jak chyby opravit. Kdo je zde tím profesionálem, který otestuje Romskou problematiku a najde způsob, jak chyby opravit?

Tím profesionálem je v EU jenom GVKB, on zná do hloubky Romskou problematiku a ví, jak Romský problém opravit, řešení je velmi jednoduché, ten, kdo je zde ekonomickým příživníkem, ten skončí v pracovním táboře, jakmile člověk nepracuje, tak jsou zde s ním problémy, práce proměnila hloupou opici na chytrého člověka! Když podnikatelé a obchodníci odmítají dát práci Romům, tak dostanou Romové práci v GVKB pracovním táboře, není to evolučně nic nového, problémem je to, že politici nechtějí dělat to co je nepopulární, jenže bez nepopulárních opatření, se ekonomika zhroutí.

Pokud v EU bude většina Romů v GVKB pracovních táborech, tak zmizí problém s Romy v EU, v pracovních táborech se děti odeberou Romům a vychovají se tak, že z nich budou hodnotní lidé, co nelžou a nekradou. Rom který v pracovním táboře dostane GVKB certifikaci, opustí pracovní tábor a stane se z něj člověk, který není už ekonomickým příživníkem. Pracovní GVKB tábory budou fungovat systémově jako nemocnice, ten, kdo optimálně nepracuje, je přeci logicky nemocný člověk.

Na Zpovědnici chodí jenom psychicky nemocní adolescenti, z obsahu této stránky poznáte ubohost těchto lidí, kterým není už možné nijak psychicky pomoci. Na této stránce je mnoho amatérských moderátorů, co jsou psychicky nemocnými adolescenty, následkem je začarovaný kruh virtuální ubohosti. Pokud se zde někdo vyzpovídá tak místo pomoci narazí na škodolibost a je mu zablokován přístup na tuto stránku.

Problémem je majitel této stránky, který se o stránku optimálně nestará a ponechal jí svému osudu, zde platí to, že komu není rady tomu není pomoci. Tato stránka už v době svého vzniku byla chybně naprogramovaná a chybně moderovaná, největší chybou je zde přístup bez registrace a díky anonymitě se zde lidi chovají jako dobytek. Ano, zpovědnici už nikdo nepotřebuje, neustále se zde zmenšuje návštěvnost, protože Facebook a YouTube nabízí mnohem lepší služby.

Je to jako s fotografováním, z díla poznáme, kdo umí fotografovat a kdo neumí fotografovat, obrazně návštěvníci Zpovědnice umí jenom fotografovat mobilem a svoje ubohé fotky posílají na Instagram. Odpověď na základní otázku vesmíru a života je; vše je zde zakonzervované.

Všechno je zde upraveno tak, aby to dlouho vydrželo, protože je to zakonzervované, a tak všechny snahy o veliké systémové změny, jsou naivní a marné. Zakonzervovaná je zde; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, školství, rodina, umění, sport, myšlení, věda, technika, programy atd. ten druhý je zakonzervovaný, a proto je to blbec.

Minulost je plná svatých mučedníků, se snažili naivně bojovat s tím, že je zde vše zakonzervované; nábožensky, politicky, ekonomicky atd. díky těm co zde chybně vládnou, díky tomu že jsou nahoře díky protekci, jim vyhovuje to, že je zde vše zakonzervované! Bohatý stát, má za následek to, že pracující třída je chudá, nadbytek je zde díky nedostatku, moc je zde díky bezmocnosti, štěstí je zde díky neštěstí, zisk je zde díky ztrátě atd. vše je zde mince, co má rub a líc, my ale spatřujeme jenom jednu stranu mince. Civilizace to je obrovský sklad, ve kterém je člověk jenom číslem s nulovou hodnotou, miliony mrtvých lidí ve zbytečné válce, to je jenom statistika, když zemře celebrita je to tragédie, o tom naše pokrytecká kultura je.

Vysoké školy jsou továrny na levné konzervy, na některé konzervě je napsáno ekonom a na jiné je napsáno programátor, konzumní společnost je postavená na tom, aby se vše dělalo ve velkém; levně, rychle, profesionálně atd. Jaký to vše má smysl? Nebylo by řešením, spáchat sebevraždu? Vše má pro tebe smysl, pokud jsi nahoře, a máš zde díky protekci výhody jako prezident nebo ředitel, pokud jsi dole a pracuješ za ubohý plat, tak pro tebe nemá život smysl, a tak myslíš na sebevraždu nebo konzumuješ pivo a cigarety.

Pokud by mohli demokratické volby eliminovat centralismus, tak by je elita zakázala, volby jsou jenom mediální divadlo, protože na kandidátkách jsou jenom bezcharakterní kariéristi. Vše je zde jenom dočasný evoluční experiment, vše co vzniklo to i zanikne, virtuální zpovědnice byla jako veřejné záchody, každý si zde ulevil a potom se ty sračky spláchli, ten kdo zde měl často slovní průjem, byl administrátory eliminován ohněm a mečem, problém virtuální zpovědnice je v pokrytectví, které je zde díky anonymitě, pokud by se zde eliminovala anonymita a každý by zde musel uvádět svoje skutečné jméno a svoji skutečnou adresu s telefonním ověřeným číslem, tak by zpovědnice zkrachovala, díky nulové návštěvnosti.

Nikdo nechce, aby se o něm druzí dověděli to, je zde jenom ubožák, co je zde na evolučně hovno. Mnoho stránek zablokovalo trvale komentáře, já tento problém řeším profesionálně pomocí umělé inteligence, tím trollové nemají zájem škodit mým dokonalým stránkám. Je naivní věřit v to, že na zpovědnici budou psát hodnotné články profesionálové zadarmo, láska a pravda je zde dneska jenom za peníze.

Testování je dneska v módě, testujeme; inteligenci, vědomosti, kvalitu, zdraví, popularitu, návštěvnost internetových stránek, prodejnost zboží a služeb, ceny, popularitu, víru atd. co takhle rozdělit ty druhé pomocí testování hříšnosti na hříšníky první až páté kategorie, hříšník první kategorie by byl velikým hříšníkem a hříšník páté kategorie by byl malým hříšníkem.

Testování všech lidí by prováděla globálně informační technologie a pomocí aplikace v mobilu by každý věděl aktuální informace o tom, do jaké kategorie hříšníků spadá. Informace by byli dostupné na internetu podle telefonních čísel, zavolal by vám váš nadřízený a telefon by ukázal, že je to hříšník druhé kategorie, při politických volbách by se uvádělo, do jaké kategorie hříšníků spadá každý politický kandidát, většina kandidátů by spadala do kategorie jedna a dvě, protože v konzumním očistci vládnou logicky ti největší hříšníci.

Na internetu by byl u každého člověka popis jeho hříchů, ze kterých se vypočítala jeho kategorie hříšnosti zpětně za deset let. Nebyli by zde pro nikoho výjimky a imunita, každý by byl pod neustálým dohledem GVKB informační technologie. Byl by zde logicky GVKB popis toho, jak se který hřích bude bodovat, jsou malé hříchy a veliké hříchy. Aby lidi nemohli podvádět informační GVKB technologii tak dostanou do hlavy GVKB čipy a ty zaznamenají i hříšné myšlenky, a výsledky budou každou hodinu odesílat do GVKB globálního centra hříšnosti.

Na čele bude mít každý malé červené světlo, které se rozsvítí, když zde bude hříšná myšlenka, nebo hříšné konání, hodinky začnou vibrovat a ukazovat na displeji velikost hříchu, když budete myslet hříšně nebo dělat něco hříšného, aby vás varovali. Nebude možné jít do virtuální zpovědnice a zde se vyzpovídat a zaplatit si odpustky, jak si to každý udělá, takové to i zde bude mít.

Na našem internetu je stará stránka s názvem Zpovědnice, zde jsou hříšní moderátoři, co eliminují vše, co je svaté a ochraňují to co je hříšné, z díla poznáme tvůrce. To mě vedlo k zamyšlení o tom, co kdyby stránka Zpovědnice byla jako blog, a hříšní moderátoři zde museli psát obsah této stránky a kontrolovat reakce, na jejich hříšné články. Pochopitelně by tato hříšná stránka okamžitě zanikla, díky malé návštěvnosti a zastaralému vzhledu. Konzumní očistec je zde díky dezinformacím.

Stvořitel vyhnal lidi z ráje do očistce, a tak je zde logická otázka, díky čemu je zde vlastně konzumní očistec? Je třeba pečlivě rozlišit co je příčina a co je následek, většinou uvádíme na tuto otázku jenom následky nějaké příčiny a co je tou hlavní příčinou díky které je zde konzumní očistec. Tou příčinou jsou dezinformace, které používáme k tomu, abychom se měli dobře, následkem je to že se z lidí stali hříšníci, co žijí v konzumním očistci, svaté knihy jsou klasickou ukázkou použití dezinformací k manipulaci s lidmi.

Pokud bychom zavřeli do vězení každého, kdo používá v EU dezinformace, tak by nikdo neplatil v EU už daně, každý, kdo pracuje za mzdu a platí tak daně ten používá dezinformace, někdo je používá málo a jiný mnoho to je jediný rozdíl. Dezinformace je lež, která z dálky vypadá jako pravda, je to obrazně pavučina, do které pavouk chytne hloupou mouchu.

V reklamě a politice se používají dezinformace, které vytvořili specialisté, vše je dneska jenom obchod, a i tvorba profesionálních dezinformací je jenom komerční obchod. Proč od nás mizí peníze z naší práce do ciziny a nikdo to mediálně neřeší, média dneska slouží milionářům z ciziny, a proto používají dezinformace, a dělají z nás hlupáky a chudáky. Jsme pro cizinu jenom ekonomickými otroky, a nestojíme cizině ani za kvalitní potraviny a kvalitní spotřební zboží.