Život byl a bude hra o zdroje

Evoluční program neustále nahrazuje staré za nové nebo chybné za správné, takto vznikají teorie, co se v praxi testují metodou pokus omyl, za mnoho tisíciletí lidi vyzkoušeli nekonečně teorií a většinou teorie v praxi selhali, byl zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus, populismus, kariérismus, egoismus, centralismus, globalismus atd. Vše zde funguje na principu hry, život byl a bude hra o zdroje, a o to co potřebujeme abychom se měli dobře.

Každá hra má svoje pravidla a ten kdo porušuje pravidla je za to potrestán. Současnost je založena na Kapitálu, a tak jí nazýváme kapitalismem, socialismus nebo humanismus to je sociální kapitalismus, který vždy evolučně skončí jako dogmatická totalita. Vše je o tom, aby zde byli běžné rovné příležitosti, tak jako je tomu třeba ve sportu, svoboda je v možnosti volby z více možností.

Může systém nahradit kapitál? Je to jako v šachové hře kde systém dokáže porazit kapitál, právě přichází nové systémy, které umí porazit kapitál, takovým novým systémem je telefon a notebook, je to moderní technické zařízení, které nám dává možnosti, které jsme si před sto lety neuměli představit. Nebude to už evolučně trvat dlouho a začne nahrazování zaměstnanců za techniku a programy, vše jde dneska už naprogramovat a optimalizovat tak aby to nahradilo lidskou práci která je drahá a nekvalitní.

Čtěte dál

PředchozíDalší