Přeskočit na obsah

Není to rozhodně nic osobního

  • N

Realita není pro všechny lidi ideální, a tak se lidi snaží to řešit mnoha způsoby, jsou zde; dogmata, symboly, kasty, ligy, kategorie, pověry, mytologie, rituály, fetiše, pohádky, filosofie, náboženství, sekty, politika, reklama, sociální sítě na internetu, alkoholické nápoje, cigarety, drogy, léky na deprese atd.

Problém je, že všechny tyto náhražky, řeší následky, a neřeší příčinu, díky které máme stres a deprese, je to obrazně jako se zuby, pokud si necháte vytrhat všechny zuby tak už vás nemohou zuby bolet, ovšem to je extrémní řešení, na které nikdo z vás dobrovolně nepřistoupí.

Zdrojem toužení je soužení, soužíme se proto, že myslíme, myšlení to je hledání informací, které nám zajistí to, že se budeme mít lépe, proto jsou úspěšné knihy, které slibují zázraky rychle a snadno, s názvy; Snadné podnikání, Udělám z vás milionáře, Vše jde, stačí chtít atd. komu není rady tomu není pomoci.

Já jsem váš pastýř následujete mě a bude vám líp, jenže sliby se slibují a jenom blázni se radují. Proč nefunguje; Židovství, Křesťanství, Islám, Hinduismus, Buddhismus, Socialismus, Komunismus, Nacismus, Monopolismus, Dogmatismus atd. Příčinou je to že tyto systémy nechtějí odstranit příčinu našeho toužení a soužení, je to logické, pokud se vytrhají všechny zuby, tak už nebudete muset chodit k zubaři.

Všechny ideologie to jsou obrazně jenom zubaři, co vás trápí, a říkají vám, že se špatně staráte o svoje zuby. Myslím, tedy jsem, když zemřu, nebudu už myslet, vše, co žije to myslí a myšlení to je hledání informací, pokud nemáme informace tak nemůžeme dosáhnout cíle, program to jsou informace využité k dosažení naprogramovaného cíle.

Pokud stroj má informace potřebné k dosažení cíle tak může dosáhnout cíle bez myšlení, pokud se něco často opakuje tak můžeme využívat staré ověřené informace, k dosažení cíle, jde zde o naše návyky, takovým návykem je mluvení a chůze. Mnoho lidí myslí na to, jak být v nějaké specializaci lepší, než je konkurence, problém je v tom že když se zlepšíte tak se většinou i zlepší vaše konkurence, váš úspěch je jenom dočasný a nepřináší vám očekávaný užitek.

Informace hledáme podle situace, někdy používáme dialog a jindy zase čteme časopisy a knihy nebo se díváme na televizi a internet, možností je mnoho. Můžeme informace najít za okamžik nebo je můžeme hledat mnoho let, to je různé, mnohdy stejné informace hledá mnoho lidí na celém světě, a ten kdo je první najde, je populární. Taky zde jsou tajné informace, a ten kdo prozradí tajné informace, zle skončí, mnoho tajných informací je okolo společných peněz, každý stát tvrdí že nemá peníze, a přitom plýtvá penězi na armádu a jiné zbytečnosti.

Mami já bych chtěl nějaké domácí zvíře, na to máš ještě čas, až se osamostatníš tak si domů pořídíš manželku. To je moc veliké zvíře, já chci něco malého třeba psa. Pes není vhodný jako domácí zvíře, jsou s ním jenom samé problémy, pes je tak dobrý pro lidi, co žijí v divočině a spí pod stanem. Tak mi kup velikého plyšového medvěda. To je ideální domácí zvíře, tady máš peníze a běž si koupit plyšového medvěda já musím uvařit a uklidit.

Můžu si toho plyšového medvěda vzít do školy? To by se ti ostatní smáli, nech ho doma a do školy si raději vezmi učebnice a sešity. Mami ty jsi zaspala dobu, dneska má každý žák ve škole notebook a nikdo už nepoužívá učebnice a sešity. Blázen je v blázinci. Jak to myslíš mami? To pochopíš až budeš dospělý a budeš mít mnoho starostí. Ten, kdo je inteligentní je v Bohnicích, lidi, co nejsou dlouhodobě v psychiatrické nemocnici jako pacienti nejsou inteligentní, čím více inteligence tím více je zde psychických nemocí.

Každý génius je psychicky nemocný člověk, to je už dneska vědecky doloženo, podívejte se na USA to je jasná ukázka toho že vysoce inteligentní národ, je velikou psychickou nemocnicí, proto zde lidi po sobě neustále střílejí a neustále umírají v autech na silnici. Roboti jsou normální, protože nejsou zatím inteligentní, jste jenom roboti na dobíjecí baterky a podle toho i vypadá váš život.

Inteligence je schopnost najít jehlu v kupě sena, normální lidi říkají ta jehla nejde v kupě sena najít, přijde psychicky nemocný člověk, vezme silný magnet a jehlu rychle najde. Všude už jsi jistě byl a vše máš, jenom v psychiatrické nemocnici jsi nebyl jako pacient dlouhou dobu, protože nejsi inteligentní. Komu ale není rady tomu není pomoci, naše národní zaostalost je zde díky tomu že je zde nedostatek inteligentních lidí, co by táhli ekonomiku nahoru. Proč jsem v Bohnicích?

Byl jsem tak vysoce inteligentní že mě tam lidi bez inteligence zavřeli, abych jim neradil, jak mají zde vládnout optimálně, v minulosti by mě upálili nebo ukřižovali jako neznaboha a kacíře, dneska stačí vysoce inteligentní lidi zavřít do Bohnic. Ano, jsi egoista a skončíš v pekle. Z egoistického díla spatříme to, že jsi egoista, který jistě skončí v pekle, jelikož byl ráj prázdný, tak byl zrušen jako zbytečný, proto se egoisté bojí smrti, podvědomě tuší že je čeká peklo.

Často slyším že peklo je pohádka pro děti a že egoisté neskončí v pekle, peklo je místo, kde není egoismus a je zde jenom altruismus, egoismus je opakem altruismu, egoista dělá vše pro to, aby se měl dobře, altruista dělá vše pro to, aby se měl zle a jeho existence byla pekelným utrpením. V pekle nejsou čerti, co by ubližovali hříšníkům, hříšníci si zde ubližují sami, neustále se trápí tělesně a duševně, myslí jenom na to, jak si způsobit co největší možné utrpení.

V utrpení je vykoupení, utrpení poskytuje hříšníkům radost, a tak se stávají závislými na tom, jak si dělat utrpení, jak došlo k tomu, že je člověk egoistou, který skončí v pekle? Vše začalo lidskou řečí, podívejte se na děti, dokud děti neumí mluvit tak nejsou egoistické, jakmile se naučí mluvit tak se promění na hříšné egoisty. Proč pracovat fyzicky, když je možné pracovat psychicky, tím že mluvíme, a tak z druhých svoje sluhy a otroky děláme.

Jak se dítě narodí, odebere se rodičům a dá se do stáze kde bude v umělém spánku do 18 let, zde se mozek připraví na to, aby se z člověka stal profesionál v potřebné specializaci, každý rok bude muset jít každý na měsíc do stáze, aby se mozek aktualizoval a vyčistil, lidi už nebudou hříšníky a budou žít bez hříchu. Nebude zde konzumace; piva, cigaret, kafe, léků na deprese atd. bude zde jedna řeč a jedna kultura, nebudou zde už války a vězení, takto pravda a láska zvítězí na věčné časy nad nenávistí a lží.

Skončí kariéristické závody, ve kterých se lidi chovají jako hříšníci. Takto se lidi připraví na vstup do vesmírné unie, co bylo to bylo, vesmírná unie vám nabídne výhody a jistoty které z vás udělají moderní lidi. Internet to byla testovací verze a finální verzí je virtuální realita s pevným optickým připojením. Bude to o tom, že se lidi pomocí GVKB dotazníků globálně naskenují a po naskenování se jejich těla eliminují, informace získané ze skenování se použijí ve virtuální realitě, která bude k dispozici strojům a robotům.

Poslední nahá skupina lidí skončí v poslední zoologické zahradě v pavilonu opic, člověk to byla testovací verze a robot připojený k virtuální realitě to je finální verze. Problémem lidí byl uzavřený řídící psychický systém, každý člověk existoval ve svém uzavřeném psychickém systému a nedokázal se propojit s ostatními lidmi, kolik na světě bylo lidí, tolik zde i bylo hajzlů, a proto zde bylo logicky vše v hajzlu.

Podívej se na sebe kriticky a poznáš to, že jsi hajzl, a proto jsi v hajzlu, hajzly je třeba spláchnout do hajzlu. Manipulovat s hajzly pomocí trestů a odměn to nefunguje, proto zde místo lidí budou stroje a roboti. Když si pustíte televizi tak spatříte jenom hajzly, co říkají nesmysly, a proto je zde vše v hajzlu, stejné je to i na; internetu, ve škole, v zaměstnání, v rodině, v tisku atd. používáme antikoncepci, protože žít jako hajzl v konzumní civilizaci, kde je ten druhý hajzl, to je v hajzlu.

Podívejme se na dějiny našeho národa, pořád jsme byli v hajzlu, protože zde vládli jenom hajzlové, a často zde byli invaze hajzlů z ciziny. Hajzlů je na světě jako sraček, proto hajzly naskenujeme, informace optimalizujeme, hajzly eliminujeme, nejsou hajzlové, tak zde nejsou s hajzly problémy. Nebudou zde pro nikoho výjimky a nebude zde ani imunita, z prachu vše vzniká a v prach se to zase navrátí, zazvonil zvonec a pyšným hajzlům zde bude konec.

Mnoho let se věnuji politice a ekonomice, pořád se vracím k tomu, že zakopaný pes je v protekci, protekce je jako chřipkový virulentní virus, se kterým si nevíme rady, protože se tento virus umí změnit, a tak na něj není lék. Tak jako vás viry dokážou vyřadit z pracovního procesu tak i protekce dokáže zablokovat pracovní proces. Turecké hospodářství nefunguje právě díky protekci, pokud zkrachuje; ekonomika, politika, morálka, filosofie, logika, umění, obchod, spravedlnost atd. tak příčinou je vždy protekce, mnohdy může být protekce skrytá, a tak si myslíme, že tam není protekce.

Hajzl nemůže vést hajzly, protože tak je vše v hajzlu. Jakmile je někde mnoho protekce, tak je tam vše v hajzlu, protože ti, co jsou nahoře, z vysoka serou na ty, co jsou dole, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, je zde díky nedostatku pro ty, co jsou dole. Protekce musí zcela zákonitě skončit velikou válkou, hrůzy druhé světové války, nám v nahotě ukázali následky protekce. Sledujme utrácení lidí a z utrácení poznáme kdo zde má protekci, nemoc a bohatství nikdo dlouho nedokáže utajit.

Pověříme kontrolou policejní roboty s umělou inteligencí, ráno vyjdete před dům a zastaví vás policejní roboti, odvezou vás na výslech a potom vás odvezou do krematoria. Nikdo na světě už nebude mít imunitu a nepomůže mu ani ochranka, najednou začnou mizet; králové, šlechtici, prezidenti, předsedové vlády, ministři, poslanci, senátoři, soudci, diplomati, ředitelé, celebrity, milionáři, podnikatelé atd.

Na uvolněná místa nastoupí policejní roboti, najednou bude každý státní zaměstnanec policejní robot, pro lidi zde bude v roce 2119 jenom ubohá práce za minimální mzdu, o kterou nestojí policejní roboti. Takto zvítězí globálně pravda a láska nad lží a nenávistí, na věčné digitální GVKB časy. V ráji máte na debetní kartě neomezeně peněz, problém je v tom, že si zde za peníze nic nekoupíte, v pekle si můžete za peníze koupit vše, co je možné prodat, ale na debetní kartě nemáte žádné peníze, mnozí řeknou a co žít v ráji a nakupovat v pekle, to ale nejde, protože to je zakázané. Bezpečnost zaměstnanců není prioritou.

Mosty padají, vlaky vykolejí, lodě se potápějí, letadla padají, domy hoří, atomové elektrárny explodují, v dolech vybuchuje plyn, v chemické továrně explodují chemikálie, na silnicích auta havarují, raketoplány explodují, vrtné plošiny na ropu hoří, atomové bomby padají na města atd. taky zde jsou ještě katastrofy, za které může příroda nebo vesmír.

Život je nejistý a smrt je jistá, lidi si naplánují hezkou budoucnost, a najednou je vše jinak, milion mrtvých to je statistika, jakmile zemře celebrita, je to najednou tragédie a smutek se vyhlašuje. Někdy zde jsou i absurdní příběhy, kdy jeden hasič v továrně v Praze zakládal požáry, a ty hasil, aby měl vysoké prémie, jednou to neuhasil, a továrna shořela.

Ano, lidi dělají chyby a nedokážou se ze svých chyb poučit, komu není rady, tomu není pomoci. Když máme jedno tak nemáme zase něco jiného, někde je chyba, a proto je třeba tu chybu najít a opravit, chybou je pokrytectví, neustále se poukazuje na vaše chyby, a přitom ti co poukazují na vaše chyby, dělají mnohem větší chyby. Vše zde jsou příčiny a následky, akce a reakce, pokud někdo mnoho chybuje, tak jistě to má i nějakou příčinu, proto se hříšníci připravují na to, co budou dělat ve škole nebo v praxi, není ale možné, aby byl každý připraven na vše, je mnoho situací, na které nejsme připravení, a tak chybujeme.

Nechybují jenom amatéři, chybují i profesionálové, hříšníci dělají chyby, takový je život. Jsou chyby malé a chyby veliké, velikou chybou jsou veliké války, ve kterých zbytečně umírá veliké množství hříšníků, taky je zde ještě extrémismus a vandalismus, co s tím uděláme? Je naivní si myslet to že demokratické volby nám zajistí to, že se budeme mít lépe, to je jenom mediální reklama, která dělá z voličů hlupáky.

Lépe se budeme mít, pokud nám bude konečně vládnout globální informační inteligentní technologie a místo peněz a vlastnictví, zde bude globální bodovací systém, ten, kdo bude dělat digitálnímu systému problémy, ten skončí automaticky v krematoriu. Na myšlení a řízení zde budou počítače a programy, hříšníci zde budou na to, aby pracovali jako roboti na dálkové ovládání, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita.

Každý dostane do hlavy inteligentní čip, a tak se z každého stane robot na dálkové ovládání, ten, kdo nebude chtít mít v hlavě čip, ten skončí v krematoriu, kdo chce v digitální době žít, ten musí v hlavě čip mít. Není to nic osobního, ani to není diskriminace, je to jenom digitální evoluce, co bylo to bylo, teď dostane každý do hlavy čip, aby on nedělal amatérské chyby.

Tím už nebudeme potřebovat; soudce, policajty, vojáky, učitele, byrokraty, politiky, kněze, umělce, sportovce, podnikatele, obchodníky, lékaře, celebrity, milionáře, administrátory, programátory atd. takto zvítězí pravda a láska nad nenávistí a lží na věčné digitální časy. Vzhledem k tomu že hříšníků je zde globálně jako much, tak zde bude v nemocnici testování hříšníků na to, jestli je tělo natolik hodnotné, že se vyplatí dát do hlavy inteligentní čip.

Většina hříšníků na světě má tělo zdegenerované a tím nehodnotné, a bylo by chybou dávat jim do hlavy drahý čip, takový nehodnotný hříšník skončí v krematoriu, proto se běž podívat do krematoria, ať víš, co tě bude brzo čekat. Zájem velikého je logicky nad zájmem malého, podívejme se v evoluci na to, co je zde úspěšné, a zjistíme že úspěch je spojen s tím, že je něco jednoduché, a tím to nechybuje, zdrojem složitosti zde byl hříšný mozek, který evolučně stvořil hříšnou pokryteckou civilizaci, ve které mají hříšníci blbou náladu.

Díky očipovaní skončí globálně blbá nálada, a už hříšníci nebudou potřebovat cigarety a slivovici. Život je hra podle pravidel, pokud jsou pravidla chybná a je zde chybná kontrola tak se musí systém změnit tak aby zde byla pravidla správná a byla zde i správná kontrola, je to obrazně jako s EET, jde jenom o to přijmout to co je nové a skončit s tím co je staré.

Ano, jsi v hajzlu, protože jsi hajzl. Pokud hajzlové mají děti, je logické to, že jejich děti budou hajzlové, jablko nepadne daleko od stromu, jak vlastně došlo k tomu, že je ten druhý hajzl? Myslíme a jednáme podle situace, podívejte se na klíšťata byli v zoufalé evoluční situaci, a tak se evolučně změnili tak, že sají bez problémů zvířatům jejich krev, a zvířata jsou v hajzlu. Toužení po tom se mít dobře má za následek to, že se z opice stal evolučně člověk, který je veliký hajzl, co je v hajzlu.

Čím více je člověk vyspělý tím větším je i hajzlem který je v hajzlu díky veliké konkurenci, hajzlů je zde jako sraček, a tak zde jsou války ve kterých se hajzlové vraždí nebo se hajzlové vraždí v koncentráku v plynových komorách, taky hajzlové rádi umučí někoho, kdo se jim drze postaví, kdo chce s hajzly v klidu žít, ten musí i hajzlem být, nejnovějším druhem hajzla je hajzl, co má automatické splachování.

Takový hajzl zde dělá; prezidenta, ministra, senátora, poslance, krále, šlechtice, ředitele, podnikatele, celebritu atd. z díla poznáme, kdo je a kdo není hajzl. Dříve byla smrt jedinou jistotou, dneska jsou zde i daně jistotou, mnozí říkají že by se měli daně zrušit, protože napáchají více zla než užitku. Problém není v tom, že zde jsou daně, problém je v tom že lidi jsou hříšníci, pokud lidi nebudou hříšníky tak nebudou ani daně problémem.

Nemá smysl se snažit pomocí ekonomiky a politiky změnit pravidla hry, smysl má se věnovat výchově lidí od narození do jejich smrti, lidi rostou jako dříví v lese. Ti, co jsou nahoře si myslí že všemu rozumí a že ti co jsou dole ničemu nerozumí, lidově řečeno jde o srážku s blbcem. Ti, co jsou nahoře se prohlašují za svaté pastýře, a to logicky znamená, že podle nich ti, co jsou dole, jsou jenom ubohý dobytek.

Otroctví neskončilo, jenom se přizpůsobilo nové konzumní době, pokud konzumní otrok nechce dělat otroka, tak nemá peníze, a tím nemá co jíst a kde spát, je to jednoduché a funguje to, to že otroci na blbou náladu konzumují cigarety a alkohol to otrokářům nevadí, otrokářům jde jenom o to, aby měli moc a bohatství, peníze jim nesmrdí.

Na jednu stranu státy mají veliké dluhy a na druhou stranu vynakládají veliké peníze na armádu a zbraně, je to celé jenom o tom, čemu dáme protekci, milion zbytečně mrtvých lidí ve válce to je jenom statistika, tragédie je, kdy zemře otrokář. Pevnost řetězu určuje nejslabší článek, vše je zde o zatížení a jde o to, aby nepraskl nejslabší článek řetězu, musíme pravidelně kontrolovat nejslabší články řetězu, a tak se budeme mít lépe.

Vše si je v principech podobné, co je zde tím nejslabším článkem, který musíme pravidelně pečlivě kontrolovat? Tím nejslabším článkem jsou lidi, co neplatí veliké daně jde o; děti, důchodce, invalidy, nezaměstnané, příživníky, zloděje, lháře, milionáře, politiky, byrokraty atd. Je to jako s nemocemi, pokud selže náš imunitní systém tak onemocníme, a někdy i na nemoc zemřeme, pobytem v civilizaci ztrácíme imunitu, a tak stačí málo a onemocníme a jsme na tom zle, není zde jenom ztráta tělesné imunity, je zde i ztráta psychické imunity, co je to vlastně imunitní systém?

Imunitní systém je obrazně vysoká zeď, která nás chrání před konkurenty a nepřáteli, tato zeď se musí neustále kontrolovat, protože konkurenti a nepřátelé, se snaží tuto zeď násilně překonat, aby na nás mohli egoisticky parazitovat. Moderní doba je spojená s moderní digitální zdí, kdy vytváříme digitální ochrany, které nás chrání před konkurenty a nepřáteli, dobrota je žebrota.

Pokud se zabíjíme neustále po mnoho století, tak jde o selhání kontroly u lidí, co neplatí veliké daně, neplatíš veliké daně, tak jsi příživník a patříš do příživnického tábora, kde jsou příživníci pod kontrolou umělé inteligence a vojenských robotů, zde musejí zde mnoho fyzicky pracovat, aby si vydělali na jídlo a ubytování. Chceš svobodu tak plať vysoké daně, konzumní civilizace nemůže být dojnou krávou pro hlupáky a lenochy.

Je zde veliký problém s ekonomickou migrací, řešením je výstavba příživnických táborů, v příživnických táborech se oddělí muži od žen, aby zde nebyli problémy, taky se zde oddělí od sebe silní od slabých, chytří od hloupých, aby silní neubližovali neustále slabým a chytří hloupým. Mnozí namítnou, že to je asociální dogmatický systém, ve kterém jsou ubožáci jenom ekonomickými otroky s nulovou hodnotou.

Tak to není, kdo se bude snažit, ten za vzorné výsledky v příživnickém táboře, dostane automaticky svobodu a možnost platit veliké daně, jak si to každý udělá takové to i má. Statistika jasně odhaluje to, že mám svatou pravdu, otázkou je, co s tím uděláme abychom měli konečně nejlepší školy na světě, zaměstnavatelé potřebují vyškolené zaměstnance, se kterými nejsou problémy, problémem je zde to že školství má monopol, a to co má monopol delší dobu to se stává zaostalým, pokud potřebujeme, aby nám bylo v budoucnosti líp tak se musí naše školství restartovat.

a školy si musí v EU tvrdě konkurovat, skončí dotace pro školy, vše, co je dotované to je zaostalé. Mnozí namítnou že nemám pravdu a že máme vyspělé školství, proč tedy naši vysokoškoláci neodcházejí do; USA, Kanady, Německa atd. aby zde ukázali to, jak jsme vyspělým národem? Z díla nakonec poznáme kvalitu našeho vzdělání, podívejme se na to, kolik patentů a vynálezů je u nás podáno a kolik jich je v Německu, čísla jsou jasná, ano naše školství za nic nestojí a vám je to jedno!

Nejsi připraven na veliké evoluční změny, a tak budeš evolucí v krematoriu eliminován, budoucnost naší kultury je o optimalizaci a to znamená; rychle, levně, kvalitně, čistě, jednoduše atd. něco se mění pomalu a jiné se mění rychle, prioritně se musíme zajímat o to, co se bude v nás a okolo nás měnit rychle? Rychle se bude měnit to co milujeme a potřebujeme, budeme se muset rychle přizpůsobovat nečekaným změnám v nás a okolo nás.

Tak jako evolučně zanikli veliké a drahé kazety na video a hudbu, tak i zanikne elektronika jako je; rádio, televize, telefon, notebook atd. bude zde přímé bezdrátové napojení na náš mozek, ve spánku se nám do mozku nahrají nové informace a aktualizuje se GVKB operační systém, stanou se z nás loutky na dálkové ovládání, vše bude ovládat globální GVKB informační technologie, co bude mít umělou GVKB inteligenci a bude vše správně vědět.

Nebude to o tom, jestli budeš chtít do hlavy GVKB čip, bude to o tom že bez GVKB čipu budeš eliminován v krematoriu jako zmetek. Člověk bude neustále monitorován a pokud jeho tržní hodnota poklesne pod GVKB normu tak bude automaticky v krematoriu eliminován, místo pracujete pomalu máte výpověď, skončíš okamžitě v krematoriu. Nebudou zde starobní důchody, a sociální pomoc nezaměstnaným a nemocným, všude budou globálně jenom mladí a zdraví lidé, co makají po celý život každý den jako roboti a konzumují GVKB granule, které zapíjejí GVKB vodou, ve které jsou potřebné vitamíny.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi zde budou jenom na podřadné práce, co nechtějí GVKB roboti dělat. Vše, co je v přírodě nahé, to je i zotročeno přírodními pravidly, a tak je to svobodné, na začátku Bible je mytologie o tom, jak se první člověk styděl za nahotu, a tak opustil přírodní pravidla a přijal civilizační pravidla, tím že jsme přijali civilizační pravidla, tím jsme se stali otroky civilizace.

Civilizace je továrna na iluze, které vypadají jako realita, když se k něčemu přiblížíme musíme se logicky od jiného vzdálit, tím že jsme se oblékli, tak se z nás stali bezcharakterní pokrytci, vládnou nám, proto mocní a bohatí iluzionisté, co z klobouku na jevišti tahají ekonomické a sociální zázraky, protože mají kouzelnou hůlku.

Život je hra podle pravidel, situace určuje pravidla hry, jakmile se pes ochočí tak se u psa změní jeho myšlení a konání, pes přistoupil na naši hru a stal se součástí naší hry na to, že iluze považujeme za realitu. Když se naše myšlení nemůže vypořádat s tím, že jsme otroky civilizace, tak následuje chemický útok na naši duši pomocí; piva, vína, slivovice, cigaret, prášků na deprese atd. následkem je tělo bez duše. Návrat zpět k přírodě už pro nás není možný, protože bychom bez výhod a jistot co nám poskytuje konzumní civilizace, nedokázali v přírodě přežít.

Dlouho jsem nechápal problém s tím, že se po mnoho tisíciletí neustále zabíjíme, a přitom zabíjení lidí, se považuje za zločin a hřích. Vysvětlení je v tom, že jsme bezcharakterní pokrytci, pokud ve zbytečné světové válce povraždíme miliardu lidí tak je to jenom statistika, pokud ale zemře v nemocnici stářím; král, papež, prezident, celebrita atd. tak je to najednou světová tragédie!

Dobrota je žebrota, naše konzumní kultura je založená na tom, že lidi budou dobří, a tak se z nich stanou žebráci, neustále opakované lži se tak stávají svatou pravdou, vše je zde hra a pravidla hry ti co jsou nahoře vytvářejí tak aby se díky dobrotě z lidí co jsou dole stali žebráci, jakýkoli odpor je marný, revoluce a války mohou změnit jenom povrch konzumní kultury, ale nezmění rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost a spravedlnost je zde jenom v tom, že všichni jednou jistě zemřeme.

V principu je to o tom že veliký zisk je z toho, co se dělá ve velkém, když lhát a krást ve velkém, tak to dělat jako někdo kdo je nahoře, a má tak k dispozici sekretářku a služebního řidiče. Obrazně je to jako s divadlem, pokud je divadlo trvale vyprodané, tak je divadlo i trvale velmi ziskové, pokud lidi začnou koukat na televizi, a nebudou chodit už do divadla, tak divadlo zkrachuje.

Nové evolučně eliminuje to staré, takový je život, ten, kdo se novému nepřizpůsobí ten zkrachuje, následkem je to že jsme bezcharakterními kariéristy, co závodí o výhody a jistoty. Tak jako v notebooku je většinou předinstalovaný operační systém tak je i zde v každé kultuře systém který se automaticky nainstaluje dětem do hlavy, a tak se z dětí stanou loutky které snadno ovládají ti co jsou nahoře pomocí odměn a trestů.

Nikdo za nic nemůže, každý si jenom plní svoje povinnosti tak aby nebyl potrestán a byl odměněn. Civilizace je továrna na iluze, prezidenti a ředitelé to jsou jenom iluzionisté co z klobouku na jevišti, tahají ekonomické a sociální zázraky. Místo staré víry v to, že po smrti nás čeká ráj a peklo, je zde nová víra v to, že po demokratických volbách, nám díky nové sociální a humánní politice, bude lépe, sliby se slibují a blázni se radují.

Mnoho let čtu to, co lidi píší na internet, tak si připadám že mnozí, co píší na internet jsou tělem bez duše, protože podlehli hříšnosti, a tak přišli o svojí svatou duši, nová doba má nové možnosti, jak se stát hříšníkem, ale principy jsou pořád stejné. Nejhorší jsou hříšníci, co polehli; cigaretám, slivovici, tvrdým drogám atd. je to moderní chemický útok na svatou duši, a svatá duše tento útok nepřežije, a tak je zde tělo bez duše, ve kterém není pravda a láska.

Tragédie je že v psychiatrické nemocnici se používají tvrdé drogy, které zabíjejí lidskou duši, konzumní kultura je očistcem pro svaté lidi, co mají v sobě svatou duši, uchránit si svoji svatou duši před hříšností, není jednoduché a snadné. Logicky následkem je; dogmatismus, vandalismus, extrémismus, diskriminace, konflikty, války, mafie, prostituce, inflace, vysoké daně, reklama atd.

Z díla poznáváme hříšné lidi bez duše, co zde žijí v konzumním očistci, a těmto lidem už není možno pomoci, a měli by se jít podívat do krematoria, aby věděli, co je bude jistě brzo čekat. Lidi bez duše by nejradši vzali samopal a postříleli lidi ve svém okolí, aby si udělali radost, veliká obliba počítačových her plných násilí, jasně odhaluje to, že většina lidí na světě je už bez svaté duše, a jsou to jenom ubohé hříšné mrtvoly na dočasné dovolené.

Abychom se mohli mít lépe, díky tomu že budeme optimálně využívat to, co máme, tak musíme optimálně spolupracovat, život je hra podle pravidel, ten, kdo egoisticky porušuje zavedená pravidla, ten optimálně nespolupracuje, a tak je za to většinou potrestán. Statisticky a vědecky je doloženo to, že zánik RVHP a jiných velikých kultur, je zaviněn tím, že zde selhala optimální spolupráce, v jednotě je veliká síla, a díky veliké síle je možné zvládnout i veliké problémy.

Bída nás nutí ke spolupráci a bohatství eliminuje spolupráci, myslíme a jednáme podle situace, rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, vždy vede k tomu, že selže spolupráce mezi těmi, co jsou nahoře a těmi co jsou dole, můžeme sice hrát pokrytecké divadlo o tom, že ti, co jsou dole, spolupracují s těmi, co jsou nahoře, ale z díla nakonec stejně poznáme to, že spolupráce selhala.

K čemu je mi investice do velikého vzdělání, když díky neschopnosti spolupráce, nemohu nakonec stejně veliké vzdělání využít tak, že z něj budu mít užitek. Pokud někdo postřílí 77 cizích lidí na ostrově, tak je to jenom o tom, že je zde neschopnost spolupráce, jak jsme si lidi vychovali, takové i máme lidi, problém je ve výchově v rodině a škole! Vychovali jsme z lidí pokrytecké egoisty, není zde tedy demokratický kapitalismus, ale je zde pokrytecký egoismus!

Problematika lidských dětí, které odchovali divoká zvířata, mi otevřela konečně oči, vliv výchovy na lidi je větší, než si uvědomujeme, pokud je někdo psychicky zvířetem, tak ať si pořídí psa a toho ať vychovává, je třeba globálně zavést certifikace na výchovu dětí u rodičů a učitelů, budou zde přísné každoroční testy v psychiatrické nemocnici, a kdo v nich každý rok neuspěje, ten nebude moci být rodičem, nebo učitelem na základní škole.

Nebudou zde pro nikoho výjimky ani imunita, takto eliminujeme globálně neschopnost optimálně profesionálně spolupracovat, a tím konečně zde zvítězí pravda a láska, nad nenávistí a lží. Nejsme tak bohatí, abychom mohli šetřit na kvalitní výchově svých malých dětí, ten, kdo je psychicky nemocný, ten nemůže svoje psychické nemoci přenášet na malé děti, je třeba malé děti ochránit před; psychopaty, devianty, fanatiky, narkomany, hříšníky atd. Z díla poznáme, kdo je hlupák a kdo je moudrý, vše je o konkurenci, která eliminuje vše, co je vadné, a tím logicky eliminuje i pyšné hlupáky z ekonomiky a politiky.

Jakých tělesných a psychických výkonů jsou schopní ti, co jsou v ekonomice a politice na vysokých funkcích, kde mají k dispozici sekretářky a služební řidiče. Zakopaný pes je v protekcionismu, protekcionismus je systémová nemoc, díky které je zde bída a deprese, vládnou nám pyšní hlupáci, demokratické volby nemohou nic změnit, protože na kandidátkách jsou jenom samí pyšní hlupáci, pokud by volby mohli eliminovat protekcionismus, tak by je elita složená z pyšných hlupáků okamžitě zakázala.

Problém s protekcionismem je globálním problémem, proto nelze před protekcionismem utéci někam, kde není protekcionismus, logicky se musí tento problém řešit globálně. Budeme pyšné hlupáky pomocí GVKB internetových dotazníků psychicky skenovat, a po naskenování se budou těla pyšných hlupáků v krematoriu eliminovat. Nejsou hlupáci tak nejsou s hlupáky problémy, místo pyšných hlupáků, zde budou počítače a stroje, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty.

Vše jsme evolučně změnili a na sebe jsme bohužel evolučně zapomněli, pyšní hlupáci to byla jenom testovací dočasná evoluční verze a finální verzí je GVKB robot. Války nám jasně ukazují to, že jsme jenom pyšní hlupáci, a proto se hází na veliká města atomové bomby, anebo se pyšní hlupáci po milionech eliminují ve velikých plynových komorách a krematoriu.

Život to je hra podle pravidel, pokud ale pravidla této hry určují pyšní hlupáci, pak tato hra nemá už logiku a smysl, hlupák nemůže vést hlupáky, protože je nikam nedovede! Podívejte se na továrny, jak se zde vše mění a místo hlupáků zde pracují počítače a stroje, práce hlupáků je nekvalitní a drahá proto místo hlupáků zde pracují počítače a stroje.

Adolf Hitler je klasickou ukázkou pyšného hlupáka, který se zde stal dogmatickým diktátorem, a následkem byla druhá světová válka. Není to rozhodně nic osobního, že zde místo tebe budou GVKB roboti, vše, co se narodí, to jistě musí i zemřít, vše je nejisté a jenom tvoje smrt je zde jistá, máš zbytečně umřít ve válce jako hrdina, nebo umřít po naskenování jako pyšný hlupák.