Přeskočit na obsah

Amatérismus z nás udělal ubožáky

  • A

Proměna amatéra je dlouhý složitý proces profesionálního růstu, ve kterém se malé amatérské semeno proměňuje ve veliký strom, v tomto procesu nelze nic uspěchat, strom potřebuje velmi dlouhou dobu k růstu, není možné nějakým zázrakem proces růstu urychlit. Profesionál se liší od amatéra v tom, že vnímá to, co fotografuje profesionálně, a ovládá fotoaparát profesionálně, profesionál používá často veliký těžký stativ, a veliké drahé fotoaparáty, kde má vypnutou automatiku. Profesionál málo fotografuje širokoúhlými objektivy, a mnoho fotografuje teleobjektivy, a velmi světelnými objektivy, malá hloubka ostrosti, umožňuje zvýraznění toho, co se fotografuje, tím že je pozadí neostré. Vše se evolučně mění, a co bylo to už není, Sony je klasická firma na elektroniku a má s elektronikou veliké zkušenosti, profesionálové se spoléhají nejvíce na filmové kamery Sony, a je jenom logické, že se Sony začne tlačit i do profesionálních fotoaparátů a likvidovat tvrdě zrcadlovky Nikon a Canon.

Za krizí u ekonomiky a politiky je amatérská teorie, ve snaze se vyhnout praxi vznikli amatérské teorie v mnoha specializacích, v okamžiku, kdy se člověk naučil komunikaci pomocí slov, došlo k tomu, že začala být profesionální praxe, nahrazována amatérskou teorií. Teoreticky nepotopitelné lodě se potápějí a o tom je realita, vše je zde v pohybu, a tak to co včera bylo zde správné, to dneska už může být chybné, svět teorie je mrtvý, a svět praxe je živý. Mladý člověk vystuduje vysokou školu, a nemůže sehnat zaměstnání, jak je to možné? Vysvětlení je jednoduché, vysoké školy nedávají studentům profesionální praxi, a dalším problémem je to, že vysoké školy mají malé nároky na studenty, a dávají vysokoškolské diplomy i teoretickým hlupákům. Pokud někdo odvážně mediálně poukáže na problém s amatérskou teorií, tak je všude automaticky brán za hlupáka nebo blázna.

Ukázka z praxe je ovšem nejlepší, podívejme se na blogy a stránky na internetu, spatříte to, že 99 % blogů a stránek je amatérsky teoretických, jaký je uživatel internetu, takové je zde i jeho dílo! Lidi se do moderní digitální civilizace už nehodí a jediným možným řešením je digitalizování lidí kdy lidi vyplní dotazníky na internetu a potom se globálně jejich zdegenerovaná těla ekologicky a ekonomiky optimálně eliminují. Pokusy o to, aby nebyl konzumní člověk zde pod vlivem amatérské teorie, jsou naivní a utopistické, změní se akorát trochu povrch člověka, ale pod povrchem je pořád jenom člověk, který je závislý na chybné amatérské teorii. Vše je zde dočasně, a i člověk se musí smířit s tím, že jeho kultura amatérské teorie, zde už brzo globálně na věčné časy zanikne, díky GVKB robotům. Mnoho let vyhodnocuji programy a databáze v tomto času a prostoru, abych nalezl odpověď na to, pro proč zde lidský život v civilizaci, nemá žádný smysl ani logiku.

Amatérismus z nás udělal ubožáky, z 99 % vše co se zde vykoná to je produktem amatérismu! Podívejme se na ekonomiku a politiku, která je v globální dlouhodobé krizi a zjistíme že příčinou je zde amatérismus. Ten druhý je ubohý amatér v tom, co dělá to si myslí většina lidí, ale je zde minimum lidí, co si přizná, že v tom, co zde dělá je ubohým amatérem a může zde jít klidně o; papeže, dalajlámu, císaře, krále, šlechtice, kněze, guru, prezidenta, ministra, ředitele, celebritu, soudce, poslance, senátora, generála, velvyslance, profesora, akademika atd. To že je někdo nahoře a má zde moc a bohatství, neznamená to, že je on profesionálem, v tom, co on zde dělá. Jak vlastně dochází k tomu že 99 % lidí je zde ubohými amatéry v tom co zde dělá? Příčinou je zde to že umíme mluvit, a tak i umíme lhát, lež je něco s čím evoluce vůbec nepočítala, a tak zde zatím není řešení, jak se vypořádat s tím, že lidi mnoho lžou druhým lidem, a mnoho lžou i sami sobě?

Jeden život je krátký na to, aby se člověk mohl stát profesionálem, není to jenom o tom, co se ve škole a praxí naučíme, je to i o našem těle které se musí přizpůsobit nějaké profesi, tělo je často bráno bohužel jako něco, co není pro zvládnutí profesionality důležité. Podívejme se třeba na pavouky, jak profesionálně dělají svojí práci po mnoho tisíciletí, pořád stejně profesionálně. Ono se stačí jenom podívat na internet nebo na televizi, a spatříte to, že je zde profesionální práce, exkluzivním zbožím, nedávno jsem testoval operační systémy pro počítače, zde je míra amatérismu obrovská, vybrat pro počítač správný operační systém, to je jako hledat jehlu v kupě sena. Vše je o práci, jenom z práce zde vše vzniká, a bez práce přichází jistý zánik, všeho, co zde existuje. Proč zde je nadbytek amatérů a nedostatek profesionálů?

Příčinou je zde nemoc fyzická a psychická, onemocněli jsme díky tomu, že nežijeme v souladu s profesionálním ekosystémem, a existujeme v ubohém amatérském konzumním lidském systému. Základem profesionální práce je specializace, která se dělá velmi mnoho generací a vše se zde tak dělá automaticky díky zavedeným profesionálním rituálům, a i tělo a mozek se přizpůsobí speciální profesionální práci, není možné se rychle přeškolit na něco co je velmi složité, pomocí nějakého rychlého kurzu, nebo nějaké populární knihy. Podívejme se třeba na naši vládu, co nám amatérsky vládne už mnoho století a následkem je; bída, nezaměstnanost, bezdomovci, exekutoři, dluhy, centralismus, kariérismus, nenávist, dezinformace, sebevraždy, drogy, deprese, fanatismus, mafie, sekty, terorismus, rasismus, revoluce, války atd.

V 18 letech by se měl člověk rozhodnout jakou vysokou školu bude dělat, to je ale už velmi pozdě, volba specializace zde musí být už v okamžiku porodu člověka, kdy společnost řekne, toto dítě bude vychováno jako doktor, a toto dítě bude vychováno, jako instalatér. Podívejme se na úspěšné sportovce, v jakém věku oni začali sportovat, a zjistíme že začátek jejich sportovní kariéry, byl už v 5 letech! Logicky pokud je otec doktor a matka je doktorka tak z dítěte musí být doktor, aby mohli rodiče předat dítěti svoje zkušenosti, do jeho profesionálního života. Je to jako s fotografováním, když vyfotografujete milion fotek, tak přestáváte být amatérem, a stáváte se profesionálem. Naše duševní energie je zde díky napětí mezi klady a zápory v našem myšlení, duševní energie to je naše inteligence, inteligence stvořila život na této planetě a ona utváří naši budoucnost. Inteligence to je to, co je zde prioritou, kolem které se točí naše existence, inteligence je program, který dělá to, na co byl naprogramován a nic jiného dělat neumí.

Vše je zde tedy naprogramované a jaké jsou programy takový i náš svět ve kterém existujeme, tak jako se programují; počítače, stránky na internetu, systémy atd. tak se může naprogramovat i člověk k tomu, aby konal to, co je správné konat. Jestliže zde jsou s lidmi problémy, je příčinou vždy to, že byli špatně geneticky naprogramovaní, a bylo zde i špatné naprogramování výchovou v rodině a škole. Programování znamená to, že se z informací sestaví program, který plní úkoly, problémem bývá otestování programu v praxi mnoha uživateli, testování odhaluje v programu chyby a ty se musí opravit. Bible ke klasickou ukázkou ideologických programů, u kterých se mnoho století neopravovali chyby, a tak nám může Bible připadat jako ideologický zmetek, který nemá smysl ani otevírat a číst. Jenže pokud bychom všechny současné ideologické programy, kterým slepě naivně věříme, uložili do velikých knih a podívali se na za dvě tisíciletí, spatřili bychom ideologický zmetek, který nemá smysl číst!

Soukromí je více než peníze! Neustále je nám vymýván mozek elitou, že peníze jsou více než naše soukromí, pravdou je že elita si váží svého soukromí více než peněz, co má! Lidé jsou herci a tím i pokrytci, ten, kdo má měkký nos ten je lhář a zloděj, tvrdí hloupí rodiče dětem! Mnohdy dospělí řeknou v rozčilení dětem větu, kterou nedomyslí, a myslí si, že děti jsou hloupé a naivní, a že jim nedojde to, že jelikož má každý člověk na světě měkký nos, tak je i každý člověk lhář a zloděj. Naše kultura je točí kolem soukromého a společného od svého vzniku, stvořili jsme složitý systém soukromého a společného že musíme mít zákony, soudy, právníky, byrokraty, politiky, a jiné ubohé parazity! Proč je pro nás problematika soukromého a společného, neřešitelným problémem, už mnoho tisíciletí, a nikdo neví jak tento ekonomický a kulturní problém, správně navždycky eliminovat?

Problémem je civilizace založená na vědě a technice, s příchodem závislosti na vědě a technice došlo k tomu, že jsme ztratili svoje přirozené genetické myšlení a konání, protože naše myšlení a konání začalo vycházet z robotické vědy a techniky, která nám byla svatá. Civilizace z nás učinila tupé roboty, a robot neuznává soukromí, ale uznává jenom společné, a podle toho myslí a jedná. Podívejme se na tupé Nacisty, které vedl tupý Adolf Hitler a jejich likvidaci židů v plynových komorách, uznání toho že židé mají nárok na soukromí život, bylo nahrazeno systémem postaveným na násilné likvidaci soukromého myšlení, a soukromého konání. Adolf Hitler byl tupý robot, bez citu a charakteru, příčinou byla jeho ubohá genetika, a jeho ubohé tupé dětství, kdy se s ním zacházelo, jako s tupým robotem, bez citu a charakteru.

Každý diktátor byl tupým robotem, není možné, aby lidi mohl vést ten, kdo je zde tupým robotem, lidskost a tím i soukromí bylo nahrazené systémem tupé robotizace, buď se podřídíš tupé robotické civilizaci, nebo budeš robotickou civilizací potrestán, a skončíš na okraji civilizace, jako lidský ubožák, co žebrá o peníze, a bere drogy. Strojový kód je v informatice posloupnost strojových instrukcí prováděných procesorem počítače, která je zapsána pomocí posloupnosti číselných kódů těchto strojových instrukcí. Hnutí GNU pojem strojový kód chápe obecnějším způsobem. Instrukce jsou uloženy v paměti jako sekvence bitů, tedy jako čísla. Nejčastěji se instrukce skládá z bitového pole určující kód instrukce a bitových polí popisující operandy. Instrukce může mít několik operandů (třeba i čtyři operandy), existují ovšem i instrukce bez operandů (nebo s operandy implicitními, tedy vždy stejnými, bez zvláštního bitového pole v kódu instrukce).

Pro převod instrukcí ze symbolického zápisu do strojového kódu se používá sada jednoduchý překladových nástrojů, zpravidla jde o assembler – program pro překlad kódu modulů a linker – program pro spojování jednotlivých modulů dohromady. Protože instrukční sada se u různých typů procesorů může lišit, je třeba použít pro každý typ procesoru odpovídající assembler a linker. Mnozí pesimisté a rejpalové tvrdí že Absolutno není dokonalé a zdůvodňují to tím, že nejsou spokojení s něčím v Absolutnu, jako kdyby zde mělo být Absolutno stvořené jenom k tomu, aby s ním byli pesimisté a rejpalové dokonale spokojení. Absolutno je dokonalé, což dokazuje tím, že funguje absolutně dlouho bez problémů a nikdo si zatím nestěžoval na to, že by Absolutno špatně fungovalo. Na počátku zde nic nebylo, a tak GVKB nakreslil kruh a řekl, “ vše se bude točit v kruhu“ a tak vzniklo Absolutno a GVKB od té doby už nemusí nic dělat a jenom si užívá toho, že je Absolutno dokonalé.

Pesimisté a rejpalové budou tvrdit, dokud GVKB osobně nespatřím, do té doby v něj neuvěřím, oni si neuvědomují že vše, co zde existuje hmotného i duchovního, to je GVKB, pokud by zde nebyl GVKB nebylo by zde ani dokonalé Absolutno. To nejmenší je zde největší, nejmenší je zde strojní kód vyjádřený nulou a jedničkou, ze strojního kódu je složeno Absolutno, ve kterém existujeme i naše tělo je složeno ze strojního kódu, strojní kód je jako cihla, ze které postavíte domy, a když domy zboříte, můžete z těch starých cihel, postavit jiné nové domy. Evoluce je jako dítě se stavebnicemi, ze kterých skládá živé systémy a mnohé jiné, složit a potom to zase na strojní kód rozložit, to je absolutní nekonečná věčná recyklace! Abychom pochopili objektivně centralismus představme si, že by se zde v lidské kultuře zavedl absolutní centralismus, byl by zde jeden veliký centrální počítač s umělou inteligencí a on by zde absolutně vše řídil, nemohli byste hovořit s druhým člověkem, ale museli byste hovořit od narození do smrti jenom s centrálním počítačem svým osobním jazykem který by pro vás stvořil centrální počítač a který by se nepodobal žádnému jinému jazyku na světě.

Nemohli byste se rozhodnout jaké povolání zde budete v životě dělat o tom by rozhodoval jenom centrální počítač. Mohli byste se sami rozhodnout jenom o něčem co je velmi bezvýznamné, třeba o tom, jak budou dlouhé vaše vlasy nebo jaké granule budete mít dneska k jídlu, jestli ty modré nebo ty zelené. Výběr zboží a služeb by za vás rozhodnul jenom centrální počítač, stejně tak by vám i učil kdy půjdete spát a kde dneska budete spát, a kdy se probudíte a kam po probuzení půjdete pracovat a jak zde budete pracovat. Moc je postavená na bezmoci a bohatství je postavené na bídě o tom je centralismus kdy by centrální počítač měl absolutní moc a absolutní bohatství, pokud by kvalita nějakého člověka dlouhodobě klesla pod normu, byl by ten člověk recyklován na červené granule, které jsou určené pro dobytek.

Náboženství, politika, umění, sport atd. to by centrální počítač uznal za zbytečné, a tak by to zrušil, nikdo by se tomu nemohl nijak bránit, protože lidi by se nemohli domluvit a samotný jedinec je bezmocný proti centrálnímu systému. Z lidí by se stali jenom levné automaty, co jsou oblečené do ubohé uniformy z levných umělých hmot a co spí ve velikých ubytovnách, kde je v jedné malé místnosti na poschoďových kovových postelích ubytováno průměrně sto lidí. K jídlu by zde byli jenom granule různých chutí a zapíjeli by se vodou, alkohol a tabák by se už neprodával, protože škodí lidskému zdraví. V televizi by běžel jenom jeden televizní program, který by lidem ukazoval jenom to, že se mají dobře a že se plány plní jenom na 100 % a že se lidi neměli nikdy tak dobře, jako se mají v současnosti. Je na vás, jestli se pokusíte této budoucnosti zabránit, já jsem vás včas varoval, a tak mám čisté ruce.