Přeskočit na obsah

Za malé platy v České republice může vláda složená z amatérů

  • Z

Ceny máme jako v Německu, ale platy máme jako v Polsku, protože nám vládnou dlouho amatéři. Často slyším různé hloupé řeči o tom, že si za to zaměstnanci mohou sami a že kdyby mysleli a pracovali stejně jako zaměstnanci v Německu, že by měli i stejné platy. Platy v každém národě jsou spojené s elitou, která zde vládne, je to jako s řízením letadla, pokud je pilot amatér tak letadlo havaruje, vládnou nám amatéři, a proto je zde bída a zaostalost. To ta minulá vláda vládla špatně, jenže časem se každá současná vláda stane jistě minulou vládou!

Vymýšlíme neustále teorie, co v praxi nefungují, základem ekonomiky byla a bude optimalizace a automatizace, jenom tak je možné vše dělat ve velkém a mít díky tomu i veliké zisky.  Ideálním řešením je globální zavedení čipů do mozku, na myšlení zde bude jenom globální umělá inteligence, mozek každého člověka se odpojí od reality a místo reality zde bude virtuální globální realita ve které nebude možné být amatérem a každý bude profesionálem.

Nebudeme už k ničemu tak potřebovat centralizaci a monopoly, skončí rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, ten, kdo bude mít špatné bodování od umělé inteligence bude eliminován v krematoriu, pro nikoho nebude imunita nebo výjimka. Vše se dneska modernizuje a na člověka se v tom spěchu zapomnělo, takto zde konečně na věčné časy zvítězí všude pravda a láska.