Přeskočit na obsah

Vydělávej abys mohl utrácet

  • V

Každý je neustále informován o tom že lidi dělají chyby, podívejme se na morálku která se snaží o to aby lidi nedělali chyby ale je to marnost, řešení je jednoduché nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory napojené bezdrátově na internet, to co nejde evolučně už opravit se musí novým nahradit.

Vše je zde dočasným evolučním experimentem nic zde není evolučně na věčné časy! Evoluce vyhnala lidi z ráje proto že se chtěli mít lépe než ostatní zvířata, toužení po tom se mít lépe stvořilo kulturu a civilizaci ve které není pravda a láska! Neustálé konflikty a války v nahotě ukazují to že sobec je k sobcům sobecký je to začarovaný kruh ve kterém je uvězněná konzumní kultura, hodně vydělávej abys mohl hodně utrácet o tom to všude je.

Podívejme se na moderní továrny zde místo lidí pracují stroje a roboti a vše řídí programy, automatizmus brzo nahradí kapitalismus, vše bude fungovat automaticky a optimálně bez lidí díky robotům, je třeba přijmout evoluční změny protože stejně jakýkoli odpor proti evoluci je marný. Je naivní představa že roboti budou živit lidi co nepracují jenom proto že lidi jsou nepostradatelní, smrt odhaluje to že je každý člověk je snadno postradatelný.