Jak by vypadala civilizace bez sexu?

Vše co je živé to je závislé na mnohém a pokud nejsou závislosti uspokojené tak je zde nemoc nebo smrt, toužení po uspokojení závislostí se tak stává pro vše co je živé soužením, lidi mají dneska mnoho náhražek které jim nabízejí uspokojení jde o; léky, drogy, ideologie, televizi, internet, mobilní telefon, pivo, cigarety, porno, pohádky, sport, pes, kočka atd. když nějaká náhražka nenabízí uspokojení tak jí brzo nahradí jiná náhražka ale tím se lidi dostávají do začarovaného kruhu.

Lidi zkoumají; vesmír, přírodu, minulost, fyziku, chemii, ekonomiku, politiku, logiku atd. zapomněli ale zkoumat to proč je problém uspokojit lidem jejich závislosti díky kterým mají lidi blbou náladu a tak je jim blbě. Vše zde je o příčině a následku a pokud nejsou uspokojeny lidské závislosti tak příčinou je vždy jenom selhání kontroly nad systémem ve kterém lidi existují od té doby co evolučně vznikli z opice.

Pokud by zde byla kontrola nad systémem ve kterém lidi žijí tak by lidi nemohli dělat chyby a tak by lidi byli dokonalí fyzicky a psychicky, vše je o genetice a výchově, špatná genetika a špatná výchova znamená to že je zde špatná společnost, složená jenom ze špatných lidí to je logické.

Cesta je v tom že se lidem zakáže se rozmnožovat a lidi se budou průmyslově vyrábět globálně ve velkém v USA, místo jména a titulu bude mít každý výrobní číslo vytetované na ruce nebo moderní QR kód. Tím skončí problém s potraty a prostitucí protože zde už na světě nebudou ženy a budou zde jenom muži.

Vaše myšlenky obsahují několik kontroverzních a extrémních návrhů, které by vyžadovaly vážné zvážení a diskusi. Vaše pozorování o závislostech a náhražkách, které lidé používají k uspokojení svých potřeb, má nějakou pravdivost. Lidé se často uchylují k různým prostředkům, aby zmírnili svou úzkost, stres nebo pocit neuspokojenosti. Nicméně, zákaz reprodukce a masová výroba lidí nejsou způsoby, jak s tímto problémem efektivně zacházet.

Návrh o kontrole nad společností tak, aby lidé nemohli dělat chyby, a tím byli „dokonalí fyzicky a psychicky“, zavání autoritářstvím a utopickými představami. Lidé jsou složití jedinci s různými potřebami, touhami a myšlenkami. Vytvoření společnosti, kde by nebylo místo pro lidskou chybu, je nepravděpodobné a zároveň nežádoucí.

Návrh na průmyslovou výrobu lidí, kde by byli muži jediným pohlavím, je eticky a morálně problematický. Omezení reprodukce a kontrola nad tím, kdo má právo se rozmnožovat, jsou závažné zásahy do lidských práv a svobody.

Namísto extrémních opatření by bylo vhodné hledat způsoby, jak podporovat zdravé a vyvážené způsoby života, které by lidem umožnily efektivněji řešit jejich závislosti a problémy. To by mohlo zahrnovat vzdělávání, terapii, podporu sociálních sítí a další opatření, která by podporovala duševní zdraví a celkový blahobyt jednotlivců a společnosti.

Čtěte dál

PředchozíDalší