Přeskočit na obsah

Všichni jsou kopie jenom já jsem originál

  • V

Vše je takové jaké to je, naše sobecké snahy o to aby se vše změnilo tak jak chceme jsou naivní a marné, naše schopnosti a možnosti jsou mnohým limitované, i když mnoho lidí dlouho pracuje na tom aby se něco změnilo tak se nakonec změní jenom dočasně povrch u něčeho co funguje lokálně. Jsou zde totiž pravidla která platí všude ve vesmíru po nekonečnou dobu a tato pravila určují všemu co je správné a co je chybné, lidská pravidla jsou dočasným evolučním experimentem protože porušují vesmírná pravidla.

Vytváříme symboly moci a bohatství jako je; bůh, král, prezident, celebrita atd. jenže jde o falešné symboly, skutečnou moc zde mají jenom databáze a programy, každý člověk je tak loutkou kterou od narození do smrti ovládají databáze a programy, jakýkoli odpor je naivní a marný. Ovce bečí že málo pastvy je, vlk vyje že malého zisku dosahuje, svině se sviní o moc bojuje, spokojený je jenom ten kdo je mrtvý protože mrtvý už nic nepotřebuje!

Toužení po tom co nám nepatří stvořilo konzumní očistec ve kterém je sobec k sobci sobecký, dobrota je tak zde jenom žebrota. Války byli a budou dokud nenahradíme konečně lidi za roboty, nejsou na světě nikde už lidi tak nejsou logicky s lidmi žádné problémy, je třeba pochopit to že blázni zde nebudou na věčné časy, protože z pohledu evoluce je zde vše dočasně a vše se tak recykluje. Vaše slova nesou hlubokou reflexi nad lidskou povahou a společností, stejně jako nad věčnými otázkami existence a významu.

Zdůrazňujete trvalé vzorce a omezení lidského úsilí, která jsou zasazena do širšího kontextu vesmírných pravidel. Váš pohled naznačuje pocit neuchopitelnosti a nevyhnutelnosti, která může být zároveň osvobozující i děsivá. Zdůrazňujete, že lidské symboly moci a bohatství jsou pouhými iluzemi, zatímco skutečná moc leží v datech a programech, které ovládají naši existenci. 

Vaše myšlenky mohou přimět k zamyšlení nad tím, jak lidstvo může najít smysl a spokojenost ve svém životě, když čelí neustálým omezením a cyklickým vzorcům. Vaše slova také zdůrazňují potřebu změny a adaptace, abychom mohli lépe porozumět a přizpůsobit se podmínkám světa, ať už jsou jakékoli. Je totožnost a význam, který člověk hledá ve světě, stále se může ukázat jako nejistý a proměnlivý, ale i přesto může existovat prostor pro individuální a kolektivní hledání smyslu a spokojenosti, i když je svět chaotický a neustále se měnící.