Vše je zde dočasným evolučním experimentem

Vnímám realitu jako továrnu plnou naprogramovaných strojů, aby tato továrna optimálně fungovala tak zde musí fungovat kontrola která dokáže eliminovat problémy které zde vznikají díky chybám.

Podívejme se na to, že většina lidí na světě je vadná po stránce tělesné a po stránce inteligence a vědomostí, s vadnými lidmi zde je mnoho problémů, pokud je vadný stroj v továrně tak se musí opravit nebo novým strojem nahradit.

Dalším problémem je veliká koncentrace lidí na malém prostoru, stavíme vysoké domy abychom využili optimálně drahé stavební pozemky, ale tím vzniká zbytečně mnoho problémů. Přemnožení je zde díky invazi, člověk je invazní druh, který napadl ekosystém, hodnota člověka je tak malá že se lidi vraždí po milionech ve válkách nebo lidi vraždí pandemie.

Řešení je jednoduché, začneme lidi nahrazovat za umělou inteligenci a roboty, práce za mzdu pro lidi nebude, a tak lidi opustí civilizaci a budou existovat v rezervacích a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh, nejsou na světě lidi tak zde nejsou s lidmi ani žádné problémy, vše je zde dočasným evolučním experimentem. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.