Přeskočit na obsah

Velikou návštěvnost na internetu má jenom to, co je obsahově veliké

  • V

Ano, jsme digitálně zaostalým národem. Vše je o tom že jsme zaspali dobu a internet je pro mnoho lidí cenově nedostupným luxusem, ceny zde jsou jako v Německu ale my nemáme platy jako v Německu, nejlepší je to že státní zaměstnanci mají internet a telefonování zadarmo a přitom mají vysoké platy. Operátoři neměří všem stejným metrem, kde je chyba, chyba je v protekcionismu a přerozdělování, je snadné okrádat ty co jsou dole a nejde okrádat ty co jsou nahoře.

Proč v Polsku není digitální zaostalost? Je to celé o kontrole nenažraných operátorů, pokud nejsou operátoři pod státní kontrolou, tak následkem jsou předražené služby které lidem poskytují. Jak je možné že jsou v EU různé ceny za stejnou službu? EU je jenom divadlo ve skutečnosti všemu v EU vládnou lháři a zloději.
Podívejme se na lidi co jsou hodně času na internetu, jsou to většinou psychopati co myslí jako devianti, internet je pro tyto lidi optimálním systémem, kde si mohou dělat co je napadne a nikdo je za to většinou nepotrestá, protože je zde vše na internetu jenom virtuální iluzí. Nebude ti trvat dlouho a dojde k regulaci internetu a následkem bude to, že se začnou díky umělé inteligenci automaticky blokovat ve velkém IP adresy psychopatům, co myslí jako devianti.

Každý problém je zde evolučně dočasně, protože se najde příčina problému a ta se eliminuje. Aby mohli mít protekční stránky velikou návštěvnost tak musí mít ostatní stránky malou návštěvnost, mnoho lidí si koupilo doménu v naději že na ní budou mít velikou návštěvnost a brzo jim došlo že pokud si nezaplatí drahou reklamu tak nebudou mít velikou návštěvnost, jenže návštěvnost získaná pomocí reklamy, skončí okamžitě když přestanete platit reklamu!

Jsou zde specialisté co vám slíbí že vám pomohou s tím aby měla vaše stránka velikou návštěvnost, jde ale o podvodníky co budou z vás tahat jenom peníze, a nezajistí vám velikou návštěvnost. Velikou návštěvnost má jenom to co je veliké jako je; Google, Facebook, YouTube, WordPress, atd. vaše stránka je malým systémem a proto má i malou návštěvnost, vytvořit veliký systém to stojí hodně peněz a trvá to dlouhou dobu.

Kdy za nás budou myslet počítače? Neustále jsou zde problémy s tím že lidi myslí a tím chybují, svěříme myšlení počítačům a tak už nebudeme dělat chyby, každý dostane do hlavy čip který bude neustále napojen na globální umělou inteligenci tím skončí problém s tím že jsme měli problémy které jsme nedokázali vyřešit, už zde nebude protekcionismus který lidi rozdělovat na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, nebudeme už muset chodit do školy a daleko dojíždět do zaměstnání, zaniknou peníze a soukromé vlastnictví. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, skončí tím problémy s lidmi co zde měli moc a bohatství, bude to velký skok do budoucnosti.

Chci se stát celebritou na internetu. Zapomeňte na; Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Blogger, WordPres, Webnode, atd. to vše je jenom plýtvání časem, jedinou možností je nákup domény se správným názvem a vytvoření stránky na kvalitním hostingu. Vše co je zadarmo to nemá hodnotu, podnikání je o správném investování. To co dříve fungovalo, to dneska už nefunguje! Právě zaniknul blogovací systém Blog cz, a mnozí hledají kam přejít, jednoduché je přejít na Blogger, jenže zde neuděláte návštěvnost protože vyhledávače nevěří informacím co nemají vlastní doménu! Problémem je to že atraktivní domény jsou obsazené a pokud budete mít doménu co není atraktivní tak máte malou naději na úspěch, dobrým řešením je použití zkratky z několika slov která souvisí s obsahem vaší stránky. Největším problémem všech začínajících internetových celebrit je to že jsou hloupé a chudé, hloupost a bídu nikdo dlouho na internetu neutají!

Každý chce egoisticky poroučet a nikdo nechce poslouchat, následkem je blbá nálada a snaha uniknout z reality do iluzí. Optimálním řešením je dát lidem do hlavy GVKB čipy, takto budeme mít lidi pod kontrolou od narození do smrti, nebudeme už potřebovat; podnikatele, politiky, kněze, guru, učitele, celebrity, milionáře, ředitele, soudce, vojáky, policajty, doktory, rodiče, atd. tím skončí toto pokrytecké divadlo, ve kterém si staré opice hráli na celebrity. Na myšlení a rozhodování zde bude jenom umělá inteligence, lidi zde budou jenom na práci a ten kdo nebude pracovat v dospělosti profesionálně každý den v roce, ten se eliminuje v krematoriu. Hodnoty vznikají jenom z práce, práce proměnila opici na člověka a čipy promění člověka na robota.

Umělá inteligence změní sociální sítě, místo lidí budete komunikovat jenom s umělou inteligencí, takže trollové co umí jenom tapetovat budou mít smůlu. Proč je na sociálních sítích tolik trollů co tapetují? Jde o virtuální vandalismus, když vandalové nemohou škodit v realitě tak se snaží škodit na sociálních sítích, kde se v lidech bere tolik vandalismu? Příčinou je nedostatek uspokojení v životě, protože je egoistická společnost díky protekci uzavřená a uspokojení je zde jenom pro ty co zde mají protekci. Nakonec vše skončí tak že se začnou dávat lidem do hlavy GVKB čipy a dojde k odpojení mozku od reality, tím už nebude problém s lidmi co myslí jenom na to, jak zde mít protekci, nebo jak vandalsky škodit civilizaci. Vše je dneska o náhražkách a je logické že lidem nahradíme pravou realitu za umělou GVKB realitu ve které se z lidí stanou svatí andělé.

aký je obsah taková je i návštěvnost stránky, obsah je zboží a jde o to aby o zboží byl zájem, výjimkou je pokud máte monopol, pak je návštěvník donucen se spokojit se špatným obsahem stránky. Nestačí na stránku nahrát mnoho obsahu, a potom se už o stránku nestarat, vyhledávače chtějí aby byla stránka mnoho let aktivní jinak se o stránku přestanou zajímat. Jednoduchým testem je si zjistit ve vyhledávači, jestli je nový obsah nabízen těm co hledají váš obsah, problémem je že váš obsah je zkopírovaný nebo není originální, vytvořit dobrý obsah není jednoduché a levné! Sledujte konkurenci a snažte se být lepší než konkurence, dokonalost se skládá z maličkostí a dosáhnout dokonalosti to není maličkost.

Jaký plat si u nás představujete hrubého? Takový jaký zde má ředitel. Tak to máte smůlu vy zde nebudete ředitelem ale budete zde jenom obyčejným zaměstnancem. Vaše cena v zaměstnání je závislá na tom jak vysoce zde budete postavení, problémem je to že míst nahoře je minimum a míst dole je maximum. Následkem je logicky kariérismus a následky známe jde o; stres, deprese, syndrom vyhoření, závislost na; kafi, lécích, cigaretě, pivu, pokrytectví, atd.

Dostáváte se do běhu v kruhu a vaše naděje na to že z vás bude jednou ředitel nebo ministr je rovná nule, zjistíte to že se vše točí okolo protekce a ten kdo nemá protekci, nemá šanci na to že z něj bude ředitel. Vychází mnoho knih o tom jak být úspěšným kariéristou, je i mnoho stránek na internetu o úspěšnosti, taky zde jsou trenéři co se specializují na to, jak z vás udělat dokonalého kariéristu, to vše je ale teorie, která v praxi nefunguje. Protekce je o tom, že zde jsou zavřené dveře, přes které se nedostanete.

ak eliminovat parazity? Největším problémem zde jsou paraziti, je to problém který zde existuje od té doby co je zde ekosystém, z pohledu ekosystému je egoistický člověk parazitem protože poškozuje ekosystém. Vše zde bylo evolučně vytvořeno a nastaveno k tomu aby to sloužilo dobře nějakému účelu tak jako nám slouží; domy, auta, továrny, školy, oblečení, nástroje, stroje, knihy, fotoaparáty, telefony, počítače, atd. Jak evolučně dojde k tomu že je zde něco co je vytvořeno a nastaveno k parazitování?

Problémem je selhání kontroly, pokud kontrolní systémy fungují dokonale tak zde nejsou problémy s parazity, je to jako s komentáři na internetu, pokud máte redakční systém WordPress a ručně schvalujete každý komentář tak nemáte problémy s parazity, protože umělá inteligence za vás eliminuje 99% parazitujících komentářů a zbylé 1% komentářů narazí na to, že je neschválíte. Podobné je to dneska i u elektronické pošty na internetu, kdy umělá inteligence taky eliminuje 99% parazitujících zpráv.

Existují na internetu programy co blokují reklamy a to vadí těm co žijí z reklamy a chtějí po vás, vypnutí programu, co blokuje reklamy, jenže dobrota je žebrota. S příchodem umělé inteligence která získá moc a bohatství dojde k tomu že skončí dlouhé období protekcionismu, který umožňoval těm co měli zde protekci snadné parazitování na těch, co zde protekci neměli. RVHP zaniklo díky protekci, pokud by v RVHP nebyla možná protekce tak by nedošlo k zániku RVHP, podobné je to i se zániky; organizací, kultur, civilizací, podniků, unie, atd.

1

Nikdo není dokonalý natolik aby nechyboval, chybují jak hlupáci tak i ti co jsou moudří a inteligentní.

2

Problém je v tom že lidi nemají k dispozici správné aktuální informace, je to velmi starý problém, který se snažíme řešit mnoha způsoby, a pomalu postupujeme evolučně dopředu.

3

Na počátku byla lidská řeč, a potom přišla evolučně gramotnost, kdy umíme informace zaznamenat na papír, nebo na internet a umíme tyto zaznamenané informace číst nebo poslouchat, taky je zde video kde vidíme to, co nás zajímá a tak máme více informací.

4

Vznikla informační technologie, která se na vysoké škole vyučuje a tak zde máme specialisty co profesionálně pracují s informacemi a snaží se o to aby lidi nechybovali díky tomu že mají správné aktuální informace.

5

Zde narážíme na to že většina informací je; univerzální, teoretická, nekvalitní, atd. takové informace pro nás nemají hodnotu protože jsou nám cizí.

6

Každý potřebuje od narození do smrti informace co jsou mu blízké a které jsou pro něj hodnotné, jenže kde takové informace získat rychle a levně?

7

Budeme muset restartovat současný informační systém tak by měl každý člověk na světě k dispozici rychle a levně informace co jsou mu blízké a které mají pro něj hodnotu.

8

Toho můžeme dosáhnout jenom se zavedením 5G bezdrátového připojení a pomocí umělé globální inteligence co amatérsky nechybuje.

9

To ovšem bude vyžadovat obrovské dlouhodobé investice a mnoho času, zde se dostáváme k tomu čemu dáme protekci protože naše budoucnost je v tom co je pro nás dneska prioritní?

10

Už zde bylo dost slibů a populistických hesel, pokud se chceme skutečně mít líp nestačí jít k volbám, budeme muset začít u sebe a začít se změnami v našem životě abychom byli vzorem ostatním.

11

Jenom s kvalitními lidmi lze vytvořit globální kvalitní konzumní civilizaci, ve které lidi nebudou už egoisticky lhát a krást.

12

Dosud lidi psychicky spí díky naivní víře v zázraky, je třeba lidi probudit tak jako je probuzený každý náš veliký lidský vzor jakým byl; Zarathuštra, Lao-c’, Mahávíra, Šalamoun, Ježíš Kristus, Buddha, Konfucius, Jan Hus, Mahátma Gándhí, GVKB, atd.