Přeskočit na obsah

Vaše představy o budoucnosti jsou naivní

  • V

Přichází nová doba ve které budou roboti pracovat, naivně jsme očekávali že na ubohou práci zde budou roboti a na dobrou práci zde budou lidi. Jenže realita je jiná, na dobrou práci zde budou roboti a na ubohou práci zde budou lidi, v kanceláři budou sedět jenom roboti a lidi budou dělat jenom ubohé práce za ubohou mzdu.

Je to celé o hodnotě toho kdo pracuje, robot bude mít větší hodnotu než člověk a tak bude sedět v kanceláři kde je dobře zaplacená práce a robot není vystaven špatnému pracovnímu prostředí.

Nikoho nebude zajímat to že máte vysokoškolské vzdělání a dlouhou praxi, zaměstnavatele bude zajímat jenom váš zdravotní stav abyste zvládli fyzicky náročnou špinavou práci. Aby mohli roboti snadno ovládat lidské zaměstnance tak lidi dostanou do mozku čipy.

Lidi místo skutečné reality budou znát jenom virtuální realitu kterou budou roboti využívat k manipulaci s lidmi. Rozmnožování u lidí bude povoleno jenom těm lidem co podávají dlouhodobě veliký výkon a nejsou s nimi problémy, tak se eliminuje u lidí degenerace a přelidnění.

Skončí sociální politika pro lidi, ten kdo nebude od narození do smrti neustále pracovat 12 hodin se eliminuje v krematoriu jako genetický odpad. Aby se lidi nezdržovali přípravou jídla tak se budou vyrábět granule s vitamíny které nahradí teplé jídlo.

Na pití zde bude jenom voda je třeba elimininovat pomocí optimalizace jakékoli plýtvání časem člověka. Vše je o optimalizaci a automatizaci, dobrotu si bude muset každý člověk zasloužit svojí profesionální prací.