Přeskočit na obsah

Války v nahotě odhalují krutost otroctví

  • V

Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, dogmatismus atd. je zde všude mnoho tisíciletí reklamismus, ti, co mají zde protekci, kterou si nezaslouží klamou dělnickou třídu, slovo reklama je o klamání, díky kterému získáváme výhody a protekci. Pravdou je to, co se pravidelně opakuje, a tak tomu věříme, jde o přeprogramování mozku pomocí reklamy v; sektě, náboženství, politice, podnikání, zaměstnání, armádě, organizaci, rodině atd. dobrota je žebrota a ten kdo je zlý ten je zde bohatý a mocný. Umění to je taky o reklamně, pravda je v pravidlech, která se nezmění ani za milion let, pravidla, která zde jsou krátkou dobu to je jenom reklama, která nás klame a dělá z nás hlupáky a tím i chudáky. Cesta od dětství k dospělosti.

Dospělost není o tom, jak jsi starý, dospělost je o tom že jsi profesionálem v nějaké specializaci, statisticky většina lidí na světě je amatérem, a tak nejsou existenčně dospělí, z díla se pozná, kdo je amatér a kdo je profesionál. Nová doba začíná pomalu a jistě eliminovat pokrytecký protekcionismus z naší kultury, protože konzument se zde stává pánem, který rozhoduje o tom, co je dobré a co je zlé. To že někdo vystudoval vysokou školu neznamená to, že je on profesionálem, vše je zde o pokryteckém protekcionismu, z dálky vše vypadá jinak než z blízka. Kolem protikladů se zde vše točí, napětí mezi protiklady je zde zdrojem energie, který zde se vším pohybuje a tím zde vesmír a život existuje a evoluce staré novým nahrazuje.

Naše kulturní civilizace je o organizování a organizacích, problémem je to že lidi dělají chyby a odmítají se ze svých chyb poučit. Podívejme se na to, jak ideologie pronásledují ty, co se jim odmítají podřídit, protože vědí to, že dobrota je žebrota. Pokud by stát neměl armádu a policii tak by nikdo neplatil daně a clo, ti, co jsou mocensky nahoře parazitují na těch, co jsou mocensky dole, na tomto principu je postavená kulturní civilizace, jenom ve smrti jsme si rovní, každý je zde jenom dočasným evolučním experimentem. Ve snaze ušetřit čas a peníze nahrazujeme práci lidí za práci strojů a programů, následkem je bída a nezaměstnanost.

Nebude to trvat dlouho a lidem bude do měst vstup zakázán, protože ve městech budou místo lidí stroje a programy, lidi nakonec skončí v rezervaci a zde se oddělí muži od žen. Obrazně je člověk jako mechanický psací stroj, který už nikdo v EU nepoužívá, protože zde jsou; telefony, tablety, notebooky, tiskárny, internet atd. Vynález umělé inteligence spustí řetězovou reakci, která eliminuje člověka z civilizace, a tak zde pravda zvítězí nad lží na věčné digitální časy. Někdo naříká že čas běží rychle a jiný zase naříká že čas běží pomalu, když čas běží normálně tak je každý spokojený, jaká je normální rychlost času? To že měříme čas na; sekundy, minuty, hodiny, dny, týdny, měsíce, roky, století atd. nijak nevysvětluje normální rychlost času.

Naše lidské měření času je subjektivní, a navíc jsme zavedli letní a zimní čas, většina lidí nemá čas a nejsou tak někde ve správný čas. Čas je prý relativní veličina, a tak je zde problém s normální rychlostí času, čas života rychle uteče a my skončíme v krematoriu, není internet jenom moderním zlodějem času? Měníme čas za peníze, ale za peníze si čas nekoupíme, někde je chyba v Matrixu. Já bych ten čas zakázal, není čas, není problém s časem. Jak by vypadal globální internet, na kterém by nebyla možná anonymita, a tak bychom věděli vše o lidech a organizacích, co využívají internet, sice by to vedlo k mnoha změnám na internetu, ale bylo by to k dobru. Chodil by potom ještě někdo na ubohé sociální sítě? Podívejme se na Čínu, zde není problém najít lidi co konají zlo na internetu a potom je potrestat, demokracie na internetu nefunguje, protože dobrota je žebrota! 

Pro nikoho by nebyli výjimky nebo imunita, padni, komu padni, je třeba začít chránit dobré lidi před zlými lidmi, tak jako pandemie způsobila světu mnoho problémů, tak i zlí lidé způsobují na internetu dobrým lidem mnoho problémů, na hrubý pytel se musí dávat hrubé záplaty, vše je o kontrole a základem kontroly je eliminovat všude anonymitu, a tím eliminujeme i; vandalismus, hříšnost atd. Jelikož by zlí lidé hledali způsoby jak být anonymní tak lidi naskenujeme a jejich těla eliminujeme, každý bude jenom programem ve virtuální realitě, na práci budou jenom stroje a programy, lidi budou jenom na to aby pracovali jako programy ve virtuální realitě, vše jsme změnili a na lidi jsme v tom spěchu bohužel zapomněli, nejsou lidi co mají těla tak nejsou s tělesnými lidmi už problémy, základem svatosti je nemít tělo, vše co má živé tělo to je hříšné, každý populární světec je mnoho století mrtvý a tak už nemůže konat to co je hříšné.

Chceš se stát svatým tak jedinou možností je se nechat digitalizovat pomocí dotazníků a po skončení procesu digitalizace nechat svoje hříšné tělo eliminovat v krematoriu. Koupil jsem si telefon a musel jsem řešit zbytečně mnoho složitých programových a technických problémů, které jsem sice optimálně vyřešil, ale stálo mě to hodně času a klidu, to mě nakonec vedlo k tomu, že hlupáci nečtou moudré knihy, a tak nejsou dokonalí, z díla spatříme přeci tvůrce. Ano, lidi dělají chyby, moudrost je v tom se poučit z cizích chyb, díky čtení moudrých knih, nebo moudrých blogů na internetu, ale co je to moudrá kniha, nebo moudrý blog na internetu? Moudrost je bohužel relativní, protože je závislá na; situaci, času, prostoru, hodnotě, módě, vědě, technice, ekonomice, politice, náboženství, kultuře, filosofii, reklamě, pohádkách atd. není ten co by se zavděčil všem, každá subjektivní moudrost má málo těch, co jí milují a potřebují. 

Objektivní moudrostí je to, co zde platí všude milion let a bude to všude platit i za milion let, jde třeba o to že za vším jsou protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie zde se vším pomocí informací a programů pohybuje. Jelikož nemáme rádi změny tak používáme velmi staré věci a nechceme si pořídit nové věci nebo nové služby, jsou zde i lidi co používají čtyřicet let starý telefon se sluchátkem a je to marnost, je přesvědčovat, aby si koupili nový mobilní telefon s operačním systémem. Stejné je to i s; normami, pravidly, zákony, předpisy atd. z hlediska informační technologie jsme u nás bohužel mnoho let za hloupými opicemi, stačí se podívat na náš Český internet, kde mnoho; portálů, stránek, blogů, sociálních sítí atd. vypadá zaostale po stránce; optimalizace, programů, informací, vzhledu, obsahu atd. je snadné kritizovat a je těžké pochopit příčinu toho že je zde nadbytek hlupáků a nedostatek moudrých kazatelů.

Špatná práce způsobuje stres a deprese. Z dobré práce je nám dobře a ze špatné práce je nám špatně, špatné práce je nadbytek a dobré práce je nedostatek, kde je příčina tohoto problému? Příčinou je zde selhání kontroly nad konzumní kulturou, optimálně funguje to, co je pod optimální kontrolou, jaká je příčina selhání kontroly nad konzumní kulturou? Příčinou je dogmatický protekcionismus, díky kterému se k moci a bohatství snadno dostávají organizace a jedinci co si to nezaslouží. Ten, kdo se drze pokusí poukázat na dogmatický protekcionismus si koleduje o potrestání a může se snadno z něj stát i mučedník. Proč je každá slepá víra v zázraky dogmatickou organizací?

Dogma je tvrzení, o němž nelze veřejně pochybovat. Protože zákazu; diskutovat, pochybovat, kritizovat atd. ideje nebo rozhodnutí zneužívají různé mocné a bohaté autority a organizace, má slovo dogma nálepku egoistického pokrytectví, co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným o tom je dogmatický protekcionizmus. Lidově řečeno, nejhorší je srážka s blbcem, blbec je vždy ubožák závislý na dogmatickém protekcionismu. Moderně řečeno, za vším je egoistická snaha konzumentům přeprogramovat myšlení, pomocí dezinformací, a tak nás reklama a ideologie klame, vše je podle hesla z cizího krev neteče, dobrota je přeci žebrota, a tak zde lhář honí lháře a zloděj zde honí zloděje, kdo je bez hříchu? Tam kde jsou daně tam je i totalita, proč většina lidí na světě žije v totalitě kde jsou malé mzdy a vysoké ceny?

Každá chyba má svoji příčinu, vše zde jsou příčiny a následky, napětí mezi mocnými a bezmocnými je úměrné rozevírání ekonomických nůžek, které znamená že je zde mnoho milionářů a mnoho žebráků. Ten, kdo se má zde díky protekci a výhodám lépe než ostatní, dělá vše pro to, aby o protekci a výhody díky chybování nepřišel, protože protekce a výhody jsou pro něj psychickou drogou na které je silně závislý. Jak se z někoho stává rychle a snadno mocný milionář, který zde má protekci a výhody? Příčnou je štěstí, kdy se narodíte rodičům, co jsou trvale mocní a bohatí, jablko nepadne daleko od stromu! Pokud se narodíte rodičům, co jsou bezmocní a chudí, tak se dostáváte do neřešitelné existenční situace a máte minimální naději na to, že budete mocní a bohatí.

Zde se dostáváme k tomu, jakou hodnotu má zaměstnanec pro zaměstnavatele, zaměstnanec s malou hodnotou má logicky i malou mzdu a tím se dostává do dluhů a deprese. Tam kde je ekonomická svoboda tam je i veliká konkurence, je to jako ve sportu kde na startu je mnoho sportovců a v cíli je první jenom ten nejlepší sportovec, jak být nejlepší o tom je život v každé organizaci, nikdo nechce být nejhorší. Na internetu je snadné si hrát na milionáře i když jsme chudí a bezmocní, vše je o tom že lidi lžou a kradou, protože jsou nenapravitelnými hříšníky. Proč je tak obtížné být zde milionářem a je snadné být žebrákem, je to jako ve sportu na staru je velmi mnoho sportovců a v cíli je první jenom ten nejlepší, pokud chcete být milionářem tak musíte být v nějaké specializaci nejlepší. Pokud nedokážete být nejlepší tak je pro vás jedinou možností protekce, díky které jste nejlepší, není zde demokratický kapitalismus, ale je zde pokrytecký protekcionismus.

Bylo zde mnoho snah o změnu k lepšímu, ale změnil se jenom trochu povrch naší konzumní kultury a pod povrchem byl pořád pokrytecký protekcionismus. Nikdo si nepodřízne vysokou větev, na které sedí o tom to je, ti, co jsou nahoře žijí v ekonomickém ráji a logicky ti co jsou dole žijí v ekonomickém očistci. Život lidí to je hra o hodnoty, pravidla hry určují ti, co jsou nahoře nebo situace, mnoho lidí by chtělo být prezidentem republiky, řešením je zkrátit funkční období prezidenta na jednu minutu, a tak bychom měli za den, 1440 prezidentů republiky a za rok by to bylo 525 600 prezidentů republiky.

Nová doba vše zrychluje, a tak se zrychlí i výměna prezidentů, každý tak bude mít u nás možnost se na minutu stát prezidentem, podáte si žádost na poště zaplatíte státu poplatek 1 000 Kč a jakmile na vás přijde řada, tak se stanete na jednu minutu naším prezidentem. Podobné to bude i u; předsedy vlády, předsedy politické strany, ministrů, poslanců, senátorů, diplomatů atd. zde místo minuty, budete ve funkci jednu hodinu za poplatek 1 000 Kč. Skončí období, ve kterém byl nějaký dobytek dlouho u koryta, dobytka je mnoho a státních koryt je málo, proto bude každý dobytek jenom krátkou dobu u velikého státního koryta. Peníze nesmrdí a stát má veliké dluhy vše je zde dneska možno koupit si za peníze, nemáš peníze tak nemůžeš být prezidentem na jednu minutu.

Jakmile člověk zemře, tak se stává okamžitě dokonalým, protože už nemůže chybovat a nemá žádné závislosti, pokud žijeme tak jsme nedokonalí, a tak chybujeme a máme chybné závislosti. Neustále je zde snaha o to, aby byli lidi dokonalí a ono to nefunguje, problém je v tom že nedokonalí rodiče nemohou mít dokonalé děti, jablko nepadne daleko od stromu. Změny jsou příčinou naší nedokonalosti, to, co je inteligentní a živé to se neustále mění podle situace a díky růstu a stárnutí, mění se i čas a prostor kde to co je inteligentní a živé existuje. Války a krize v nahotě odhalují lidskou nedokonalost, nedokonalých lidí je zde jako much, a tak miliony zbytečně mrtvých lidí ve válce to je jenom nudná statistika, pokud ale zemře stářím prezident tak je to najednou tragédie. 

Doba se rychle mění, a tak programy a stroje nahrazují lidi co pracují, přichází doba, ve které je dobrá práce vzácností a špatné práce, za špatnou mzdu je dostatek. Politici chtějí být za každou cenu populární a následkem je nefungující ekonomika a tím i blbá nálada, komu není rady tomu není pomoci. Pokud je něčeho nadbytek tak následkem je inflace, to platí jak u peněz, tak i u nezaměstnanosti a bídy. Je třeba začít řešit přelidnění a degeneraci nebo to za nás vyřeší pandemie a války, základem pro fungující civilizaci je kontrola, která eliminuje chyby, co dělají vysokoškoláci. Pokud slepý vede slepé tak je nikam nedovede, je třeba svěřit moc a bohatství programům a strojům, lidi zde budou jenom loutkami, které budou ovládat programy a stroje, skončí tak rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole.

To že umíme mluvit není hříšné, problém je v tom že nemáme mluvení pod kontrolou a nejhorší je situace, pokud jsme pod vlivem alkoholu nebo jiné drogy. Dokud mlčíš berou tě druzí za moudrého, jakmile promluvíš tak je najednou z tebe hlupák, ve společnosti hloupých my měli moudří hovořit a hlupáci by zde měli mlčet a poslouchat to co moudří říkají, problém je v tom že většina hlupáků si o sobě myslí že jsou moudří, a tak zde musí být kontrola která hlupáky násilím umlčí a tím je zde okamžitě protekce. Jenom z díla se pozná, kdo je moudrý a kdo je hloupý, proto je zde snaha se schovávat za cizí duchovní dílo, a tak hlupáci citují myšlenky moudrých, aby tak vypadali že jsou moudří, z dálky tak může hříšný hlupák vypadat jako moudrý člověk. 

Největší moudrost je v přírodě a přirozených zákonitostech, které se nemění podle situace jako počasí, v principech je si zde vše podobné, základním principem jsou zde protiklady, mezi kterými je napětí, a tak je zde; pravda a lež, moudrost a hloupost, bohatství a bída, život a smrt, dobro a zlo, pán a sluha, samec a samice, příčina a následek atd. komu zde není rady tomu není ani pomoci, co je zde příčinou toho že hříšníkům není možno poradit, a tak hříšníci neustále opakují svoje hříšné chyby a jsou loutkou kterou ovládají hříšné závislosti. Problémem u hříšníků je slabá vůle, díky které by dokázali začít pracovat na tom, aby se zbavili svých zlozvyků jako je lhaní a pokrytectví.

Ano, toužíme a tím se soužíme, jak se mít dobře bez práce o tom to zde je, z ubožáků se stali hříšníci, a tak je zde konzumní očistec ve kterém mají hříšníci blbou náladu, a tak jsou závislí na náhražkách co jim dávají na krátkou dobu iluze jde o; sny, pohádky, rituály, pověry, dogmata, mytologie, náboženství, politiku, filosofii, reklamu, cigarety, pivo, Facebook, YouTube, peníze, porno, umění, módu, tituly, výhody, protekci atd. Každý si vytvořil svůj svět iluzí a uzavřel se do něj, realita je špatná a já nula, takto každý hříšně uvažuje. Komu není rady, tomu není pomoci.

Vše se točí okolo informací a programů, kolik hříšníků na světě rozumí informacím a programům, je to jeden hříšník z milionu, z díla poznáme, kdo rozumí informacím a programům, nevěřte tomu, co hříšníci říkají, hříšníci dělají často amatérské chyby, zdrojem hříšnosti jsou logicky hříšné závislosti, nejhorší jsou chemické drogy, které způsobují hříšníkům ztrátu jejich svatosti, neberte drogy nebo se zblázníte. Lidi používají mnoho slov a neznají správný význam těchto slov, klasickou neznalostí je slovo láska a význam je laskavost, nebo slovo pravda a význam je pravidelnost atd. každé slovo něco popisuje, není v našem jazyku slovo, které by nic nepopisovalo, pomocí slov můžeme druhým něco popsat a tím jim s něčím pomoci.

Pokud hovoříme tak bychom měli mít naše myšlenky pod kontrolou abychom nechybovali a tím si problémy zbytečně způsobovali. Anonymita na internetu je iluze, ráno vyjdete z domu do zaměstnání nebo do školy a budete zatknut a odvezen do vězení, nebo do psychiatrické nemocnice, padni, komu padni, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, boží mlýny melou pomalu proto, aby dali hříšníkům šanci k napravení svých hříchů, komu není rady tomu není pomoci. Pohádky jsou na počátku našeho psychického života a v pohádkách jsou čerti a jiné pohádkové bytosti které v realitě nejsou, každá pohádka je originál a čas má dost času na to, aby poznal, které pohádky zde zůstanou a které zaniknou.

V pohádkách vítězí dobro nad zlem a v pohádce vše dobře dopadne, je zde jasné vymezení toho, co je dobro a co je zlo, s čerty nejsou v pohádce žerty. Proč vlastně naše psychika potřebuje; umění, módu, reklamu, kulturu, hudbu, obrazy, hry, divadlo, sny, iluze atd. příčinou jsou protiklady, aby zde mohla být realita tak zde musí být iluze, napětí mezi realitou a iluzí je zdrojem psychické energie pro naše myšlení a vědění. Každý problém, který nás rozčiluje má svoji příčinu, vše zde jsou příčiny a jejich následky, lidi dělají chyby, nikdo není natolik dokonalý, aby nechyboval, pokud by zde platilo oko za oko tak by byl každý člověk na světě slepý, cesta je v tom že nebudeme konat cizím lidem to co nechceme, aby cizí lidé konali nám, vše, co dáváme to nazpět dostáváme, jak si to každý udělá takové to zde i má, komu není rady tomu není pomoci.

Je to tak snadné se psychicky uzavřít do svého světa a považovat cizí lidi za hříšné ubožáky, zde se dostáváme k tomu, že myslíme a konáme podle situace, charakter je luxus, který si nemůžeme dovolit, protože dobrota je žebrota a my toužíme po tom být zde; populární, mocný, bohatý, krásný, moudrý atd. jenže konkurence je veliká, a tak je nám toužení po úspěchu soužením. Bohem je jenom organizace, díky které lze společně dosáhnout úspěchu, bez organizace by zde nebyl; vesmír, život, civilizace, inteligence, internet atd. Každá ideologie se točí okolo organizování, aby ti, co jsou v organizaci se měli lépe, problémem je zde vždy protekce, která nakonec dospěje k zániku organizace. Bohem není ten, kdo organizaci řídí jako; ředitel, nadřízený, podnikatel, prezident, král, vůdce atd. bohem je zde celá organizace, ti, co jsou v centru organizace jsou snadno nahraditelní, a tak dělají vše pro to, aby byli obtížně nahraditelní. 

Lidově řečeno ryba smrdí od hlavy, hlavou zde jsou dneska milionáři, co vlastní většinu světového bohatství a tak pomocí dluhů se vším manipulují a politici jsou jenom loutky které snadno ovládají, milionáři se spojili aby ovládli svět je to tajná ekonomická mafie, kterou chrání policie a soudy. Peníze jsou v konzumní kultuře pro lidi drogou a ti co mají nadbytek peněz to jsou prodejci této návykové tvrdé drogy. Pravda a láska je zde už jenom za peníze, komu není rady tomu není ani pomoci. Čas a prostor v nás a okolo nás to jsou jenom organizace, ve kterých jsou organizační problémy, neustále do každé organizace něco vstupuje a zároveň z organizace i něco vystupuje, u člověka jde u vstupu o; nápoje, potraviny, informace, programy, a u výstupu je moč a stolice, monolog a dialog.

Snažíme se mít nad vstupem a výstupem kontrolu ale je to marnost, a tak se jednou posereme a jindy máme zase zácpu, někdy nám jde mluvení a jindy zase mlčíme a nevíme co říci. Když jeden problém konečně zmizí tak brzo je zde jiný problém, problémy ale mají i programy a stroje, následkem jsou specialisti, co se snaží problémy vyřešit a někdy se jim to nedaří, protože možnosti lidí jsou v mnohém limitované, zázraky jsou akorát ve snu nebo pohádce. Když společnost veliké současné problémy vyřeší tak přijdou jistě nové problémy, toužení se mám tak stává soužením, líp je zde jenom těm, co jsou nahoře díky protekci, dobytka nadbytek a koryt nedostatek o tom je politika a ekonomika. Neustále zde totiž šílení moderátoři a šílení administrátoři mažou to, co tam šílení návštěvníci píší, a tak logicky většina odkazů z prohlížeče na obsah umístěný na zpovědnici, skončí na 404 stránce.

Přitom řešení je jednoduché, a to schvalovat vše před zveřejněním, takto už nebude konečně zpovědnice chybovou stránkou 404, vše je o tom že z díla poznáme tvůrce, už bylo dost šílených moderátorů a šílených návštěvníků na zpovědnici, je třeba si zde říci, co bylo to bylo, restartujeme optimálně zpovědnici po stránce; vzhledu, programů, databází, nastavení, pravidel, ekonomiky, politiky atd. Pořád všude platí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, to co už nejde opravit to se musí novým nahradit, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit chodit na zpovědnici která je chybovou stránkou 404. Ideálním řešením je povolit přístup na Zpovědnici jenom lidem, co mají vysokou inteligenci, bude zde test inteligence pomocí otázek, nezvládneš při každém přihlášení na zpovědnici správně v testu odpovědět na sto složitých otázek, tak ti bude na rok zablokována IP adresa.

Slovo pravda je odvozeno od pravidelnosti, to, co se pravidelně opakuje to pro nás pravdou je, něco se pravidelně opakuje jenom v nějakém času a prostoru a něco se opakuje v každém času a prostoru, rozdělujeme tedy pravdu podle toho v jakém rozsahu se zde opakuje. Nikdo nepochybuje o vesmírných a přírodních zákonech a o zákonech protikladů mezi kterými je napětí, každý pochybuje o pravidlech, která vytvořil nějaký šílenec, co je dočasně u moci v nějaké mocné a bohaté organizaci. Slovo láska je odvozeno od laskavosti, prokazujeme laskavost tomu, co je nám blízké a neposkytujeme laskavost tomu co je nám cizí, proto se to, co je nám cizí pokrytecky přetvařuje abychom se k tomu chovali laskavě, každé pokrytectví je časem odhaleno a potom je recyklováno.

Vím jistě to, že ty nic nevíš, protože jsi přečetl málo moudrých knih. Mnozí zaregistrovali to, že se v noci Zpovědnice porouchala, nebylo to poprvé a jistě se to bude zase brzo opakovat, pokud nedojde k optimálnímu omlazení staré Zpovědnice. Co bylo, to bylo, je třeba na nových základech postavit programově novou Zpovědnici, která bude optimalizovaná a hezká. Základní chyby ve validitě stránky Zpovědnice jsou ukončování nepárových tagů, zakázané použití některých tagů, použití neexistujících style vlastností, nebo použití style vlastností v kódu stránky (nikoli v CSS), použití zakázaných atributů tagů, případně nepoužití povinných. Nevalidní stránka může vypovídat o neznalosti autora stránky Zpovědnice, ale zároveň je možné, že je způsobená záměrně požadavkem na funkcionalitu webu. Na stránku, která projde validátorem je možné umístit logo použitého validátoru.

Jaký redakční systém použít pro vytvoření nové Zpovědnice? Redakční systém Joomla! původně vznikl jako nezávislý software vyvinutý pomocí zdrojového kódu jiného softwaru z CMS Mambo. Až do příchodu WordPress se jednalo o nejpoužívanější open source CMS na trhu. Díky nenáročné instalaci a snadné konfiguraci toto řešení představovalo ideální nástroj pro tvorbu webových stránek, nevyžadující jakékoli specializované technické dovednosti. S příchodem třetí verze získala obrovský náskok před konkurencí, co se úrovně zabezpečení týče. Svým uživatelům navíc nabízí zajímavé možnosti pro přizpůsobení práv a profilů.

Díky tomu lze tento redakční systém používat v kombinaci se složitějšími platformami, a to včetně privátních prostorů, jakými jsou například intranet či extranet. Dále bude nutné přejít na lepší hosting který používá rychlé spolehlivé počítače utopené v oleji a kdo optimálně chladí počítače, ten i rychle a levně jede. Kdo prodává ten chválí to, co prodává a zamlčuje kupujícím vady toho co prodává, vše je zde o napětí mezi protiklady, a tak je zde; prodávající a kupující, pán a sluha, dobro a zlo, zdraví a nemoc, život a smrt, výhra a prohra, láska a nenávist, bohatství a bída atd. Kdo je pravý duchovní pastýř? Jenom pyšný člověk se může vyhlásit za pravého pastýře, pokorný člověk ví že je ubohou loutkou, kterou ovládá od narození do smrti; situace, pravidla, strach, závislosti, programy, informace, víra, inteligence atd. 

Realita není pro nikoho ideální, protože vše zde je dočasným evolučním procesem, a tak zde jenom smrt je jistá, a tak unikáme do ideologií které nám nabízejí dočasné iluze ideální reality. Ideologie zde jsou; náboženské, politické, ekonomické, filosofické, psychické, chemické, umělecké, vědecké, technické, módní atd. Ježíš Kristus je mytologická svatá literární postava, která vznikla díky divadlu, ve kterém byl herec s rolí Mesiáše a ukazoval divákům zázraky, na divadle je možné snadno být kouzelníkem. Anonymita ve městech vede k tomu, že je zde vše pokrytecké divadlo, ve kterém si čerti hrají na anděly, z dálky tak může čert vypadat jako anděl.

Prověřujte, než začnete důvěřovat, vše je zde přeci jenom Matrix. Iluze, je pojem z oblasti; náboženství, pohádek, umění, filosofie, reklamy atd., který může mít mnoho různých významů. Podle tradičního podání si člověk vlivem iluzí myslí, že může být šťastný ve světě složeného z iluzí. Iluze, co vypadá reálně je příčinou psychického utrpení člověka a jeho neschopnosti být psychicky šťastný. Vlivem iluzí člověk zapomíná na svou skutečnou podstatu a zaplétá se čím dále tím více do zákonitostí svého osudu. Realita je iluze, trik, přelud, který zmate člověka tak, že si myslí, že věčnost a štěstí lze najít uspokojením toužení které je mu psychickým soužením, ve skutečnosti je život člověka pomíjivý a plný utrpení. Povahou hmotného světa je, že čím více člověk touží po psychických radostech, tím více je spoutáván spletitostmi iluzí.

Iluze je popisována jako překážka, kterou je nutné překonat, chceme-li dosáhnout vysvobození z psychického utrpení. Iluze způsobuje psychické protiklady a ty vytvářejí psychické napětí a stres. Jak se vymanit se z neustálého koloběhu příčin a následků, jelikož vše, co potřebujeme a milujeme, to je zde dočasně. Nikde nemůžeme nalézt v času a prostoru místo, kde bychom se mohli v bezpečí ukrýt před evolucí, pro kterou jsme jenom dočasným programovým experimentem s nulovou hodnotou. Z dálky vesmír a život vypadá reálně, z blízka spatříme jenom dočasné iluze, vytvořené pomocí inteligentních programů a napětí mezi protiklady.

Byli jsme vyhnáni z ráje do očistce za to, že jsme si stvořili svoje lidské iluze a stali se závislí psychicky na iluzích, co jsme si amatérsky stvořili, největší lidskou iluzí je; náboženství, sekty, organizace, věda, filosofie, reklama, ekonomika, politika, umění, mytologie, pohádky, psychologie, láska, pravda, čas, mesiáš, guru, prorok, vůdce, pastýř atd. Slepý nemůže vést slepé, protože všichni spadnou nakonec do problémů, na které není řešení, každý člověk je psychicky slepý, protože jej oslepilo toužení po cizím, ostatně desáté přikázání židovského desatera zakazuje hříšníkům toužení po tom, co jim nepatří. Zakázané ovoce v psychickém ráji bylo toužení po tom, co člověku nepatří, člověk byl stvořitelem ráje varován, že zemře, pokud bude toužit po tom, co mu nepatří, had ale člověka podvedl a tvrdil mu, že nezemře, kdo je tím hadem?

Tím hadem je lidská pýcha, pýcha peklem dýchá o tom je psychický očistec. Pokud je ve tvojí hlavě špína tak jsi na tom psychicky zle, jedinou možností, jak být na tom psychicky dobře je špínu z hlavy vymést, problémem je že vymést špínu z hlavy je práce na dlouhou dobu, protože je zde mnoho špíny. Nenávist to je špína a láska to je čistota, čím více bude v tobě lásky tím více bude v tobě i čistoty, tvým problémem je pyšnost, a pyšnost je následkem nenávisti, logicky láska je následkem pokory. Pýcha peklem dýchá, proč je zde nadbytek pýchy a nedostatek pokory? Vše je o tom, čemu dáme protekci, pokud většina lidí dá protekci pyšnosti, tak logicky je zde nedostatek pokory a tím i nedostatek lásky. Komu není rady tomu není pomoci, je to tak snadné se uzavřít ve svém pyšném světě, kde si hrajeme na to, že jsme; dokonalí, mocní, bohatí, svatí atd. jenže ono to nefunguje, a tak zde je psychický očistec.

V očistci je; jídlo bez chuti, soulož bez lásky, práce bez stimulace, umění bez lásky, zde jsou jenom příčiny a následky, co jsme zaseli to i sklízíme. Pravda je jako zrcadlo, a proto nemáme rádi pravdu, protože v zrcadle spatříme pyšnou hlavu, ve které je mnoho špíny. Kdo je pravý pastýř a kdo je falešný pastýř, z díla poznáme, kdo je pravý pastýř a kdo je falešný pastýř, nevěřte tomu, co lidi říkají, věřte tomu, co lidi vytvoří za nesmrtelné dílo. Čas má dost času na to, aby poznal, co je hodnotné, a co je nehodnotné, podívejme se na lidské zákony, jak se neustále mění podle situace. Každý národ má svoje subjektivní zákony, to jasně ukazuje to, že jsou lidské zákony evolučně nehodnotné, jednoduché přírodní zákony se nezmění ani za milion let, protože jsou evolučně hodnotné.

Ti, co jsou nahoře díky protekci, vytvářejí zákony tak aby mohli být nahoře díky protekci, to logicky nemůže fungovat, slepý nemůže vést slepé. Nadbytek otroků a nedostatek otrokářů o tom je naše civilizace, otroctví neskončilo, ale jenom se přizpůsobilo nové době, aby byl otrok spokojený tak má k dispozici mnoho náhražek, které mu poskytnou krátkodobě iluzi toho, že není otrokem. S příchodem používání peněz přišlo ekonomické otroctví, založené na nedostatku peněz pro otroky, co jsou dole, a nadbytku peněz pro ty co jsou nahoře jako otrokáři.

Ekonomika je hrou o peníze, jak v této hře vyhrát abychom mohli být otrokáři? Vyhrává ten, kdo má protekci v této hře o peníze, bez protekce nemá nikdo šanci na to se zde stát otrokářem který je zde; králem, prezidentem, ředitelem, celebritou, milionářem atd. Jaký smysl má jít k volbám, když z těch, co zvolíme, se stanou automaticky naši otrokáři. Otroci zde byli a budou, protože nadbytek je postaven na nedostatku, mění se zde jenom povrch konzumní ideologie podle toho, co je v módě, a pod povrchem je pořád dluhové otroctví. Z dálky otroctví vypadá jako; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus atd. vše co končí na ismus, to je jenom krásný obal na ošklivé otroctví, reklama nás klame!

Války v nahotě odhalují krutost otroctví, ve kterém miliony zbytečně mrtvých otroků to je jenom statistika, tragédie je, pokud zemře otrokář to se okamžitě státní smutek vyhlašuje. Chodit demonstrovat na náměstí, protože se chceme mít líp to je k ničemu, tuční kapři si nevypustí přeci rybník, kde se mají velmi dobře. Problém je v tom že je zde nadbytek otroků, a tak otroci nemají pro otrokáře velikou hodnotu, potřebujeme, aby přišla pandemie, která otroky eliminuje natolik, že zde bude nedostatek otroků, výhodnou pandemie je to že se neničí žádné ekonomické hodnoty jako ve válce a nemusí se vyrábět drahé zbraně. Koronavirus to byla amatérská testovací verze pandemie a už brzo zde bude profesionální verze pandemie, ve které se většina konzumních otroků na světě optimálně eliminuje.