Přeskočit na obsah

Řešíme problémy povrchně a to nefunguje

  • R

Program se snaží dělat to na co je naprogramován to je logické, jenže co když je program chybně naprogramován? Neustále mnoho století jsou zde informace o tom že zde jsou nějaké problémy, se kterými si neumíme poradit jsou zde; pandemie, přírodní katastrofy, inflace, hladomory, války, přelidnění, zločinci, vandalové, lháři, zloději, příživníci atd. lidi si neuvědomují to, že konzumní svět, ve kterém existují to je evoluční experiment, a tak je každý člověk od narození do smrti jenom materiálem na evoluční pokusy.

Většina lidí je výchovou naprogramovaná na to, aby dosáhli v nějaké specializaci úspěchu a měli tak z toho veliký užitek, jenže tím se ocitají v začarovaném kruhu, ze kterého nejde uniknout. Hodně vydělávej abys mohl hodně utrácet o tom je konzumní společnost, následkem jsou logicky nemoci, které jsou signálem že chybujeme a pokud chyby neodstraníme tak zde skončíme a skončit zde může evolučně i konzumní společnost. Vše funguje na principu příčiny a následku, každý problém tak má svoji příčinu, pokud zde jsou ti, co jsou nahoře v ekonomickém ráji tak zde jsou i ti, co jsou dole v ekonomickém pekle, rovnost je jenom ve smrti!

Řešíme problémy povrchně a to nefunguje, je třeba začít konečně řešit problémy do hloubky jenom tak se problémů zbavíme, největším problémem jsou náhražky, nahradili jsme; praxi za teorie, lásku za protekci, pravdu za propagandu atd. nebude to trvat evolučně dlouho a nahradíme lidi za naprogramované stroje, nejsou na světě lidi tak nejsou logicky s lidmi už žádné problémy. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí v rezervaci a zde se oddělí muži od žen, aby se realizovala genocida bez násilí, komu není rady od přírody tomu už není pomoci.