Je normální chybovat a ze svých chyb se poučovat

Všechny současné problémy, co zde mají lidi a organizace se časem eliminují bohužel, ale zde budou nové problémy. Co je příčinou všech problémů v nás a okolo nás? Příčinou všech problémů je to že evoluce je možná díky experimentům a většina experimentů se nepovede a tím zde jsou problémy, je sice násilím možné experimentování utlumit ale následkem je; zaostalost, bída, deprese, stres, sebevraždy, války atd. 

Ti, co jsou nahoře blokují evoluční experimenty a ti co jsou dole, se snaží evolučně experimentovat, aby se tak dostali nahoru, myslíme a konáme podle situace. Velikým experimentem je sociální humanismus a ukazuje se, že dobrota je žebrota, politici chtějí být mediálně populární, a tak mají většinou za politický program sociální humanismus, jenže tím že přerozdělují násilně moc a peníze, tak následkem je nefungující spravedlnost a nefungující ekonomika.

Mnoho hříšníků by se chtělo vyzpovídat ze svých hříchů, ale nemohou nalézt zpovědnici kde by se mohli vyzpovídat, proto vznikla kdysi dávno na našem internetu virtuální modrá zpovědnice, ale ta brání hříšníkům v tom, aby se zde mohli vyzpovídat, tím že jim blokuje přístup na zpovědnici anebo jim maže jejich zpovědi, problémem zde jsou hříšní moderátoři zpovědnice, z díla poznáváme to, jestli je někdo amatér nebo profesionál.

Moderátoři tvrdí to, že hříšníci jsou šílení a že nestojí o šílené zpovědi, plné šílených myšlenek, na samé hříšnosti a ubohosti. Zde se dostáváme k otázce, kdo je troll a kdo není troll, troll je ten druhý a já nejsem troll, o tom to je, že život zde je o kariérismu, a tak zde jsou egoistické kariéristické závody, které dělají z hříšníků trolly, co chtějí vandalsky ničit internet. Podívejme se na to, že komentáře u většiny stránek na internetu jsou trvale zablokované, protože 99 % komentářů napsali trollové nebo virtuální roboti.

Dále se na internetu setkáváme s požadavkem, abychom vypnuli blokování otravné reklamy, nebo si zaplatili drahé předplatné, které nám umožní navštěvovat hříšnou stránku, dobrota je přeci žebrota. Naštěstí už brzo nebudou mít hříšníci možnost používat internet, protože je autonomní roboti odsunou do rezervací a v konzumní civilizaci budou místo hříšníků roboti a počítače.

Statistiky v nahotě odhalují pravdu o realitě, ve které žijeme, nevěřte tomu, co říkají; politici, kněží, guru, koučové, podnikatelé, byrokrati, celebrity, umělci, novináři, hlasatelé v televizi, učitelé, rodiče atd. vše je zde o pokryteckém kariérismu, protože dobrota je žebrota. Každý běží kariéristické závody a jenom ti nejlepší kariéristi se zde mají nejlépe! Nadbytek pro ty, co jsou nahoře logicky vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole, bohatá organizace je zde díky chudým organizacím.

Závidíte lidem na západě větší platy, ale neuvědomujete si to, že na západě jsou u mnohého i větší ceny! Zloděj zde honí zloděje a lhář zde honí lháře, práce se stala trestem a parazitování je zde odměnou. Trvalý pokles hodnoty lidské práce nám odhalují statistiky, těžko můžete konkurovat levné práci otroků v Číně, nebo v jiné mocné totalitě.

Navíc přichází; robotizace, automatizace, optimalizace, globalizace atd. to vše vede k nezaměstnanosti a bídě, v obchodě je místo pokladní automat kde si zboží sami zkontrolujete a kartou zboží zaplatíte tím už je zase o jedno pracovní místo méně, dále je zde mnoho databází a programů co likvidují mnoho pracovních míst, máme zde bankomaty, které se neustále zdokonalují a tím likvidují pracovní místa pro zaměstnance banky, taky je zde internetové bankovnictví. 

Jako první se modernizovalo zemědělství, potom přišla na řadu doprava, dneska se modernizuje průmysl a služby, nebude to už trvat dlouho a modernizace dorazí i do státní byrokracie a státy začnou vyhazovat byrokraty a politiky, vše jde naprogramovat tak, že organizace nebude už zaměstnance potřebovat! Nebude to trvat už dlouho a začnou se vyrábět autonomní inteligentní univerzální roboti na akumulátory, robot prezident bude na hradě vyznamenávat roboty a ty skončíš v rezervaci, protože robot pracuje lépe než člověk a je levnější.

Je naivní věřit tomu, že nám budou roboti otrocky sloužit, dobrota je přeci žebrota, lépe už bylo, bude už jenom hůře. Lékem na všechny problémy je optimální recyklace. Vše, co je zde nehodnotné to je třeba optimálně recyklovat, podívejme se do přírody, jak se zde vše optimálně recykluje, nejsme tak mocní a bohatí abychom si mohli dovolit to, že nebudeme recyklovat to, co je nehodnotné.

Zavedou se kontroly na hodnotu u; zboží, služeb, organizací, lidí, zvířat, rostlin, norem, pravidel, zákonů atd. to co bude nehodnotné, to se bude automaticky optimálně recyklovat, vše je zde jenom dočasným evolučním experimentem, a to co se evoluci nepovedlo, to se bude optimálně recyklovat.

Recyklovat se budou i informace a programy, skončí všechny staré ideologie, co z lidí dělali hlupáky a chudáky, recyklujeme takto; pohádky, pověry, symboly, rituály, sekty, náboženství, politiku, filosofie, reklamu, umění atd. Vše lze recyklovat, místo pracujete pomalu máte výpověď, se bude pomalý hloupý zaměstnanec optimálně recyklovat, pro nikoho zde nebudou výjimky a imunita, padni, komu padni.

Dojde i na stránky na internetu, ubohé; stránky, blogy, portály, sociální sítě atd. se budou taky recyklovat, před zveřejněním všech informací na internetu, zde bude globální kontrola, která nekvalitní informace recykluje. Pandemie nám ukázala to, že jsme zapomněli na recyklaci, a tak Koronavirus recykloval ubohé jedince, co zde neměli žádnou evoluční hodnotu. Už nebudeme muset používat antikoncepci a potraty, lidí na světě bude všude veliký nedostatek, protože se většina lidí optimálně recykluje.

Takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální časy. Existujeme v časoprostoru, kde je vše jenom dočasným evolučním experimentem, trvale zde jsou jenom fyzikální a logická pravidla, která platí v celém vesmíru nekonečně dlouhou dobu, jde třeba o pravidlo protikladů, díky kterému je zde; dobro a zlo, život a smrt, zdraví a nemoc, pravda a lež, štěstí a neštěstí, výhra a prohra, samec a samice, den a noc, teorie a praxe, výhody a nevýhody atd. 

Když je majetek lakomcem nahromaděn tak jej získají dědici, o tom je to že hromadíme hodnoty pro dědice, naše konzumní kultura má základy v hromadění hodnot a pokud je zde nahromaděno mnoho hodnot tak následkem je nadbytek pokryteckých parazitů, co se mají zde dobře díky tomu, že zde jsou nahromaděné hodnoty pomocí; daní, cla, poplatků, smluv, pokut, certifikací atd. nadbytek pro ty co jsou nahoře, je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole, dobrota je tak zde žebrota. 

Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, centralismus, humanismus atd. je zde milion let všude egoismus, ten druhý je egoista! Pokud by volby eliminovali egoismus tak by se zakázali, na kandidátkách jsou všude jenom egoisti, není na světě člověk, který by nebyl egoistou, dobrota je přeci žebrota. Život je dočasný evoluční experiment, a tak se z lidí stali egoisti co si zde hrají na to co nejsou, pod maskou anděla je ukryt čert a s čerty nejsou žerty! 

Smrtí vše končí není zde pro nikoho převtělení nebo ráj, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, kde vzít prachy na to abychom se měli dobře o tom je; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, věda, technika atd. všude kde je možný veliký zisk tam je jistě i veliká konkurence, z lidí se stali kariéristi, co běží neustále kariéristické závody a každé vítězství je zde dočasnou iluzí. Někteří tento problém řeší pomocí cigaret a slivovice, jenže tím nic nevyřeší, protože se dostanou do začarovaného kruhu chybných závislostí, komu není rady tomu není pomoci, jak si to každý udělá takové to i má, všeho proto zkuste a dobrého se dlouho držte, vytrvalost je klíčem k tomu že se budete mít dobře.

Tak jako je v kostele zpovědnice, tak existuje na internetu virtuální Zpovědnice, zde dochází neustále k virtuálnímu psychickému znásilnění a nikdo to neřeší. Je třeba chránit lidi před psychickým znásilněním tím, že se ukončí provoz domény Zpovědnice. Stejně je tato technicky stránka zastaralá a vzhledově je taky zastaralá. Název Zpovědnice je zavádějící, správně by se tato stránka měla jmenovat Blázinec, jenom blázen, by plýtval svým časem na návštěvu tohoto virtuálního modrého blázince.

Jaký je majitel Zpovědnice taková je i jeho stránka, z díla spatříme tvůrce, otázkou je, pokud konečně Zpovědnice zanikne, kam mají přejít návštěvníci zpovědnice? Doporučuji přejít na stránku GVKB zde se uzdravíte z vašich psychických problémů které vám způsobila návštěva Zpovědnice. Dobrota je žebrota, logicky pokud nechceme být od narození do smrti žebráky tak zde všude musí být asociální totalita, nepracuješ tak nejíš, nebudou na světě lidi, co se mají dobře a nepracují, bude zde globální čipový přídělový systém na zboží a služby, čím více bude někdo pracovat tím větší bude mít i příděl toho co potřebuje.

Nebudou zde; peníze, soukromé vlastnictví, protekce, výhody, mafie, prostituce, drogy, zákony, předpisy, rituály, pověry, morálka, móda atd. Bude to tvrdý vojenský režim, kde velitelem budou jenom programy a stroje, každý bude jenom číslem s nulovou hodnotou, protože bude snadno a rychle nahraditelný. Tak jako zde jsou bankomaty, co vám vydají peníze, tak zde budou místo bankomatů smrtomaty, co vám useknou hlavu, když už nebudete mít sílu k životu v asociální komunistické totalitě, na hrubý pytel se musí dávat hrubé záplaty, jenom tak se kapitalistický očistec plný hříšníků a jinověrců, promění na komunistický ráj plný svatých andělů.

Pandemie a války v nahotě odhalují to, že mocní diskriminují bezmocné, s příchodem digitalizace nebude už zde rozdělení na mocné a bezmocné, člověk se stane věcí, co má číslo, nebude rozdíl mezi robotem a člověkem, vše, co nebude zde už potřebné, to se recykluje, místo pracujete pomalu máte výpověď, bude zde, pracujete pomalu, a tak budete recyklován, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, podle hesla padni, komu padni. 

Nebude možné utéci tam, kde není digitalizace, vše bude globálně digitalizováno a optimalizováno tak, aby nikde na světě nebyla možná diskriminace člověka člověkem. Počet lidí na světě se začne rychle zmenšovat, protože většina lidí pracuje pomalu nebo nepracuje, hodnoty vznikají jenom z práce, ten, kdo nepracuje je příživník a bude recyklován. Běž se podívat na hřbitov a do krematoria ať víš, co tě bude jistě brzo čekat, vše je zde dočasně, jenom informace a programy jsou zde trvale. Totalitní systémy obvykle charakterizují tyto charakteristické rysy.

Státem vynucovaná svatá ideologie, rozdělující lidi na bohaté a chudé. Omezení svobody mediálního projevu. Výchova k udavačství a zradě. Zákaz držení; zbraní, drog, jedů, tajných informací. Jediná centrální svatá organizace ovládající ideologie a ekonomiku. Policejní a digitální kontrola a sledování občanů včetně používání represe a zastrašování. Postih kritiků totality vězením nebo smrtí. Likvidační sankce vůči médiím, která by umožnily publikaci názorů kritiků totality.

Centrální řízení státu nebo unie, tvrdé omezení pravomocí menších samosprávních celků. Omezení svobodného pohybu lidí, zejména do zahraničí, až po násilné uzavření hranic. Monopol na prostředky soukromé a veřejné komunikace mezi jedinci a organizacemi. Nahrazení pravdy a lásky za lež a nenávist. Otroctví stvořilo očistec. Na počátku člověk zotročoval rostliny a zvířata, později došlo k zotročování lidí, otroctví neskončilo jenom se přizpůsobilo nové době, nadbytek pro ty, co mají moc a bohatství, je založen na tom, že zde jsou ti, co jsou bezmocní a chudí, rovnost je zde jenom v tom že všichni jednou zemřeme.

Nevěřte naivně tomu, že ten, kdo se snaží jistě dosáhne úspěchu a bude se zde mít dlouho dobře, vše je zde o protekci a kariérismu, milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, a tak mohou rozhodovat egoisticky o nás bez nás. Dříve sloužilo prioritně každé náboženství k tomu, aby se otroci nebouřili, a pokorně sloužili svým mocným a bohatým otrokářům. S příchodem gramotnosti a s tiskem knih a novin upadlo náboženství a filosofie, a místo náboženství a filosofie je zde politika a reklama, povrch naší kultury se změnil ale pod povrchem je pořád otroctví.

Sledujme utrácení peněz za luxusní zboží, a tak jistě poznáme, kdo je zde ekonomickým otrokářem, nemoc a bohatství nikdo dlouho neutají. Války a krize v nahotě odhalují pravdu o realitě ve které žijeme, když se otroci dostanou do neřešitelné situace, tak jim dojde to, že mají zde nulovou hodnotu, a každému je jedno to, že spáchají v depresi sebevraždu. 

Miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné světové válce, to je jenom statistika, když zemře v nemocnici prezident, tak je to najednou tragédie a státní smutek se vyhlašuje! Nikdo za nic nemůže, každý si jenom plní profesionálně svoje povinnosti, kde je chyba v tomto konzumním systému? Chyba je v selhání kontroly nad těmi, co zde mají moc a bohatství, proč selhala kontrola nad otrokáři, co nás jako loutky pomocí dluhů a pravidel skrytě ovládají?

Je to stejný problém jako s Koronavirem, i zde selhala kontrola nad lidmi co dělají vědecké experimenty. Je třeba svěřit globálně kontrolu umělé inteligenci a inteligentním autonomním robotům, robot prezident tak bude vyznamenávat roboty, takto pravda a láska zde všude zvítězí nad lží a nenávistí, na věčné digitální časy. Vše je zde o protikladech, a tak je zde; svatost a hříšnost, očistec a ráj, anděl a čert, dobro a zlo, pravda a lež, štěstí a neštěstí, moudrost a hloupost, život a smrt, muž a žena, bohatství a bída atd. mnohdy si o něčem myslíme naivně, že to nemá protiklad, protože nemáme o tom informace.

Klasickou ukázkou je předsudek kdy si myslíme to, že je každý člověk nenapravitelný hříšník, který skončí po smrti v očistci, proč jsme tak zabednění, a nechceme přiznat to, že zde jsou i svatí andělé, díky kterým je zde psychický a ekonomický ráj? Problém je ve strachu, máme strach z toho, že dobrota je žebrota, a tak jsme zlí. Strach je jako náš stín, před kterým nikdo neuteče, strach není, ale problém, který by nám škodil, problémem je to že nemáme strach pod kontrolou tak jako si dáváme veliký pozor na to, abychom měli pod kontrolou peníze a čas. 

Děti jsou pod kontrolou dospělých, protože jinak by to špatně dopadlo, všechny problémy u subjektu a objektu jsou o selhání kontroly, příčinou je to že kontrolujeme jenom to, čemu jsme dali protekci, a tak je to pro nás prioritní, nemůžeme kontrolovat vše v nás a okolo nás. Podívejme se na kontrolu mostů, která zajistí to, že most nespadne, ve snaze ušetřit peníze mosty optimálně nekontrolujeme, a tak občas nějaký most spadne, stejně tak nekontrolujeme operační systémy a programy, následkem je to že nám to programově občas spadne.

Sebekontrola je základem pro naši lepší budoucnost, ve které zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné časy, v současnosti vzniká naše budoucnost, nestarejte se o cizí a starejte se o svoje, nejprve si vyndej trám ze svého oka, než začneš pyšně poukazovat na třísku v mém oku. Vše zde bylo vytvořeno a nastaveno k nějakému účelu, nejedná se jenom o lidi, ale jedná se i o vše co je živé, a to co jako lidi vytváříme prací nebo pomocí strojů. Často je zde u lidí nespokojenost s osudem a snaha osud změnit, zvířata a rostliny vědí to, že svůj osud nemohou změnit. 

Osudem každého programu je to, aby dělal to, na co byl naprogramován, u lidí se setkáváme se snahou přeprogramovat cizím lidem mozek dezinformacemi tak, abychom z toho měli užitek, jenže vše, co druhým dáváme, to i nazpět dostáváme, tak je zde nadbytek lží a nenávisti, to má za následek blbou náladu a konzumaci piva a cigaret, tím se dostáváme do začarovaného kruhu chybných závislostí.

Rád fotografuji a tím si kupuji fotoaparáty a kamery, jak vypadali fotoaparáty v roce 1970 a jak vypadají v roce 2020, za pouhých 50 let došlo u fotoaparátů o obrovským změnám a místo děrovaného černobílého kinofilmu zde jsou paměťové karty, vše je dneska na akumulátory a je to naprogramované tak aby to automaticky fungovalo. Tak jako se za 50 let mnoho změnila technika a věda tak se i mnoho změnila lidská kultura, lidi už nevěří na peklo a ráj po smrti ale věří tomu, že jak si to každý udělá takové to on zde i má, co je správné dělat a co je chybné dělat o tom je naše budoucnost, nechceme věřit na to, že nám bude po volbách líp, chceme se mít líp už před volbami!

Program bez chyb je mrtvým programem, chyby stvořili život, ve kterém jsou neustálé změny. Chyby to je programová špína, pokud vše uklidíme tak že nikde není špína tak následkem je smrt programového systému. Lidské totality násilně eliminují programovou špínu a následkem je smrt totality, komu není rady tomu není pomoci. Pokud člověk mnoho chybuje tak to znamená, že je ten člověk svobodný a živý, nechybující člověk je otrokem systému a je psychicky mrtvý. 

Osvícený člověk to je probuzený člověk, který odmítnul být nechybujícím člověkem a je rád že může chybovat a tím být psychicky živí, dobrota je příčinou naší psychické žebroty, kdy žebráme o dobrou náladu a neuvědomujeme si to, že jsme nemocní, protože máme strach z toho, že bychom mohli chybovat. Perfekcionismus je rakovinou naší konzumní kultury, vládnou nám perfekcionisti, co z nás udělali ubožáky, co jsou psychicky nemocní, z díla poznáváme tvůrce.

Přej lidem, aby mohli chybovat a ze svých chyb se poučovat, dej lidem možnost k tomu, aby mohli chybovat jenom tak skončí naše blbá nálada a veliká konzumace piva a cigaret. Stvořitelem; absolutna, života, člověka, civilizace atd. jsou chyby v programu, na počátku je vždy chyba v programu a ta chyba se kopíruje, následkem je problém, který se řeší tak aby v programu nebyla chyba nebo chyby.

Manipulace je založená na odměně a trestu, aby mohla manipulace fungovat bezchybně tak nesmí být v programech chyby, chyby v programech zde byli už před stvořením života na této planetě, chyby jsou obrazně jako plevel, který nám škodí a my hledáme způsoby, jak plevel eliminovat. Moje hra a moje pravidla o tom je každá organizace, problém je že v pravidlech jsou chyby a následkem je zánik organizace.

Jelikož je realita, ve které existujeme plná chyb tak se snažíme z reality uniknout pomocí; snů, pohádek, ideologie, reklamy, drog atd. jenže z reality lze uniknout jenom tím že zemřeme ale o tento únik z reality nestojíme, protože ním nic neřešíme. Podívejme se na staré knihy a hledejme v těchto knihách chyby, čas nám dal výhodu v tom, že můžeme poznat chyby co dělali lidi v minulosti, představme si možnost se přenést do roku 3020 a zde dlouho žít, pokud bychom se podívali na knihy a internetové stránky ze současnosti (rok 2020) ve které žijeme, tak bychom spatřili chyby, které dneska nedokážeme spatřit, protože nemáme výhodu v informacích, které jsou z budoucnosti. 

Naší největší současnou chybou jsou veliké mocné organizace, které z lidí dělají hlupáky a chudáky, ti, co jsou díky protekci nahoře, se snaží násilím organizovat život těm co jsou dole, co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, nadbytek pro mocné, je zde díky nedostatku pro bezmocné, rovnost je zde jenom v tom že každý je zde dočasně, vše je nejisté a jenom smrt je jistá. Milion dolarových milionářů vlastní většinu světového bohatství, světu nevládnou politici a vědci, světu vládnou milionáři, za vším jsou peníze a jenom peníze mohou vyřešit naše problémy.

Politici nerozumí tržní ekonomice, a proto má každý stát veliké dluhy a vydává tak dluhopisy, které si kupují milionáři, co vlastní banky a žijí většinou v daňovém ráji. Zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, kdo z vás je bez hříchu, ten ať po mě hodí kamenem! Bez hříchu je jenom ten, kdo je dlouho mrtvý, a tak už nemůžeme dokázat to, že on byl pokrytecký hříšník, který lhal a kradl.

Statistika nejde cenzurovat, a tak nám odhaluje to, že nefunguje politika a ekonomika globálně mnoho tisíciletí, bylo zde mnoho experimentů, co se naivně snažili o to, aby fungovala politika a ekonomika, jenže se vždy ukázalo to, že jde jenom o amatérské teorie, které v praxi nefungují! Všechny experimenty s politikou a ekonomikou byli povrchní, nikdo nedokázal jít do hloubky, aby našel optimální politiku a ekonomiku. Vše je o kontrole kvality, podívejme se do přírody zde není problém s politikou a ekonomikou, protože zde funguje přirozená kontrola kvality, vše, co je v přírodě nekvalitní, to je okamžitě eliminováno a recyklováno.

Dobrota je žebrota, jsme dobří k tomu, co není kvalitní a následkem je to že nefunguje politika a ekonomika, čiň ubožákům dobře a oni z tebe ubožáka udělají, o tom je nefungující politika a ekonomika, za každý dobrý skutek, je zde spravedlivý trest! Strom, který nerodí ovoce, musí být nahrazen stromem který rodí ovoce, aby se mohl balón vznést nahoru tak musí odhodit zátěž atd.

Vše je zde naprogramovaný dočasný evoluční proces, lidi jsou levným materiálem na evoluční pokusy, každý člověk je snadno nahraditelný, podívejme se na sport zde není možné mít výhody a jistoty, každý úspěch je zde dočasně! Ten, kdo se dostane nahoru dělá vše pro to, aby se nahoře udržel co nejdéle, a tak zde byla mocná feudální šlechta, která si zde hrála na svaté bohy mnoho tisíciletí, dneska místo šlechty máme milionářské rodiny, co vlastní banky a státní dluhopisy.

Jde o to, aby nahoře nebyli lidi, co tam nepatří, slepý nemůže vést slepé o tom je fungující politika a ekonomika, z díla poznáme tvůrce, chceš být ředitelem nebo prezidentem tak ukaž svoje dílo, abychom poznali, jestli nejsi pokrytecký kariérista. Současná náboženství jsou velmi stará a už neodpovídají současnosti, co bylo, to bylo, důležité je to, co bude, naše konzumní kultura potřebuje novou víru v zázraky jinak budeme žít v konzumním očistci a náš život nebude mít koncepci, a tak zde bude; antikoncepce, potraty, drogy, reklama atd. je to celé o tom čemu dáme ve svém životě protekci, stvořitelem života je přeci láska.

Kdo je pro nás pravým pastýřem, který nás zavede do pravého konzumního ráje, kde lidi nelžou a nekradou? Pravým pastýřem je umění, z díla poznáme tvůrce, mnoho řemeslníků si zde hraje na umělce, jenom z díla poznáme, kdo je pravý umělec a kdo je jenom řemeslník co si hraje na umělce. Pravé umění nejde kopírovat, vše, co jde snadno kopírovat to je jenom řemeslo, milujeme přírodu, protože příroda je umění, které nejde kopírovat!

Subjektivně si myslím, že problémem zde jsou chyby, co dělají pyšní hříšníci, nikdo zde není dokonalý natolik aby nechyboval, chybují jak ti, co jsou zde dole, tak i ti co jsou zde nahoře, následkem je zde konzumní očistec plný pyšných hříšníků, a tak zde pyšní hříšníci touží naivně po ráji ve kterém nejsou pyšní hříšníci, co dělají amatérské chyby.

Realita, ve které existujeme to je evoluční experiment, ve kterém je každý pyšný hříšník jenom levným materiálem na evoluční pokusy, války a pandemie v nahotě odhalují to, že život pyšného hříšníka v tomto očistci nemá žádnou hodnotu, zde platí padni, komu padni. Miliony mrtvých pyšných hříšníků to je ve válce nebo pandemii jenom statistika, tragédie je, pokud umře ten, kdo je nám všem dlouho svatým andělem.

Svatých andělů je všude dlouhodobě veliký nedostatek, jenom z díla můžeme poznat kdo je svatý a kdo je hříšník, to že je někdo díky televizi mediálně populární, neznamená to, že je on svatý, příčinou je pokrytectví, kdy si hříšníci hrají na svaté anděly. Komu není rady tomu není pomoci, uzavřeli jste se zbaběle před pravdou a láskou do svých iluzí, a tak máte blbou náladu, řešením není konzumovat alkoholické nápoje a kouřit cigarety, řešením je změnit to čemu dáváte protekci, nedávejte protekci lži a nenávisti!

Lidi mají s ekonomikou veliké problémy už od té doby, co existuje lidská kulturní civilizace, která je postavená na rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, a tak to co je dovoleno těm co jsou nahoře to je zakázáno těm co jsou dole. Nadbytek pro ty, co jsou nahoře, je založen na nedostatku pro ty, co jsou dole, všechny snahy o kulturní civilizaci, kde je pravda a láska, se ukázali jako naivní utopie, protože jsme pokrytečtí hříšníci, a tak potřebujeme žít v konzumním očistci. 

Toužení po pravdě a lásce je zdrojem našeho věčného soužení, proč jsme pokrytečtí hříšníci, co věří na zázraky po; smrti, volbách, investicích atd. vnímáme jenom povrch reality a nevnímáme to co je pod povrchem reality, pod povrchem je manipulace pomocí odměny a trestu. Vše je zde naprogramováno tak aby to automaticky fungovalo, z lidí se stali jenom loutky, které ovládají ekonomické a ideologické programy, pokud ovládání u loutky nefunguje, tak se lidská loutka přemístí do vězení, nebo do psychiatrické nemocnice. 

Žijeme od narození do smrti v organizacích a každá organizace má svoje svatá pravidla, neznalost svatých pravidel nikoho neomlouvá, ten, kdo se nepřizpůsobí svaté organizaci, ten je tvrdě okamžitě potrestán! Krize a války v nahotě lidem odhalují pravdu o konzumní realitě, ve které není pravda a láska, konzumní realita je založená na lži a nenávisti, protože dobrota je žebrota. Selhání ekonomiky stvořilo víru v boha, jenže bůh není nad námi v ráji, bůh to je naše vědomí, bez vědomí jsme v bezvědomí, co je to naše vědomí?

Naše vědomí to jsou informace, na které se může rozum spolehnout tak že nebude chybovat, problém je to že jenom lidová moudrost nám může tyto informace poskytnout. Moudrý je ten kdo se poučí z lidové moudrosti a hloupý je ten kdo se nepoučí ani z vlastních chyb, komu není rady tomu není pomoci, jak si to každý udělá, takové to zde on i má. Když jsem začal chodit ke GVKB zpovědi, měl jsem pocit, že jsem provedl ty nejpodivnější věci pod sluncem a kdykoliv mě onen dotyčný GVKB kněz uvidí, určitě mu v mysli všechny mé špatnosti naskočí.

Postupně jsem ale pochopil, že podobné věci GVKB kněz slýchá denně a mnohých se i sám dopouští. Je to asi jako s doktorem, když vidí nahotu denně, ani mu nepřijde, že by na ní mělo být něco divného. Zpověď neboli svátost GVKB smíření. Hříšníci přicházejí ke zpovědi, aby vyznali své hříchy, kterých se dopustili, a pokud jich litují a chtějí se polepšit, zpovídající kněz jim zprostředkovává odpuštění od GVKB. Tak je možné zažít smíření s GVKB. Mnozí namítají, že se ze svých hříchů zpovídají přímo GVKB a nepotřebují o nich povídat ještě nějakému GVKB knězi. 

Ale jedině GVKB kněz může zprostředkovat odpuštění od GVKB. A pokud mě tíží nějaká opravdu velká špatnost, je to odpuštění potom neuvěřitelně osvobozující. To znamená, komu se hodně odpouští, miluje hodně a také hodně odpouští druhým. Co je a není hřích? Hřích je každý čin, který je v rozporu s místní svatou morálkou. Desatero GVKB přikázání. V GVKB věřit budeš. Nebudeš mít jiné bohy mimo GVKB. Nevezmeš jména GVKB nadarmo. Pomni, abys den sváteční světil.

Cti otce svého i matku svou, abys dlouho živ byl a dobře ti bylo na zemi. Nezabiješ. Nesesmilníš. Nepokradeš. Nepromluvíš křivého svědectví proti bližnímu svému. Nepožádáš manželky bližního svého. Nepožádáš statku bližního svého. Co je potřeba ke zpovědi? Zpytování svědomí katolík si sám pro sebe uvědomuje, jaké jeho konání je v rozporu s Desaterem. Lítost, k odpuštění hříchů je nezbytné jich litovat svých chyb.

Předsevzetí je potřeba rozhodnout se pro nápravu, vrátit nebo nahradit ukradenou věc, omluvit se někomu, komu jsem ublížil atd. Vyznání hříchů u GVKB zpovědi, po kterém následuje rozhřešení. Pokání, kající skutek, může se jednat o nějakou modlitbu nebo o jiný malý úkol, který má napomoci k tomu, aby dotyčný dále nehřešil. Jak GVKB zpověď probíhá? Vstoupím do GVKB zpovědnice, kleknu si a pozdravím GVKB kněze. Kněz začne úvodní modlitbou a znamením kříže, povzbudí mě k vyznání hříchů. 

Řeknu, kdy jsem byl u zpovědi naposledy, a pak vyjmenovávám hříchy, kterých jsem se dopustil od minulé zpovědi, tak jak jsem si je doma připravil na lísteček, abych na nic nezapomněl. Když projdu všechny body, končím tím, že řeknu: to jsou mé hříchy, lituji jich a chci se polepšit. Kněz si vezme slovo a ptá ještě na nějaké podrobnosti, jiný už se k hříchům nevrací a pronese pár povzbudivých slov, na co si mám dát pozor, jak se mám chovat lépe. 

Pak mi uloží pokání a udělí rozhřešení. Na konci řekne: GVKB pán ti odpustil hříchy, jdi v pokoji. Odpovím: GVKB díky. Rozloučím se a odcházím. Je možné pokaždé jít k jinému knězi, někomu vyhovuje, když ho kněz nezná, jiný naopak oceňuje, když má svého stálého zpovědníka, který ho dobře zná a může mu poskytnout i komplexnější duchovní vedení. Já osobně zpovědníky spíše střídám, protože když k některému začnu chodit pravidelně, po čase mi zmizí a můžu hledat dál.

Musí se zpovídat jedině ve GVKB zpovědnici? Nemusí. Zpovědnice nabízí soukromí v podobě mřížky a příšeří ve starších zpovědnicích, v případě novějších, kde se svítí, jsem se setkal se sklem polepeným folií pro zhoršení průhlednosti. V některých GVKB kostelech jsou vybudovány zpovědní místnosti, kde kněz s kajícníkem sedí naproti sobě tváří v tvář. Nezřídka se zpovídá v sakristii.

Ale zpověď je po domluvě možná i na mnohých netypických místech, která poskytnou potřebné soukromí. Opravdu kněz nevyzradí nic z toho, co bylo řečeno v GVKB zpovědnici? Kněz hříchy svých kajícníků opravdu nikomu vyzradit nesmí, ani jinému knězi. A tuto povinnost berou kněží opravdu velmi vážně. Kdyby tak přesto učinili, hrozí jim vyloučení z GVKB církve a sami by si nesli smrtelný hřích. To platí i pro kohokoliv jiného, kdo by nějakým nedopatřením zaslechl cizí zpověď. 

Zpovědní tajemství si každý musí odnést do hrobu. Často slýchám: co ten chudák GVKB kněz, když musí pořád dokola poslouchat všechny ty špatnosti a nikomu se nesmí o nich zmínit, aby si aspoň trochu ulevil. Ale naopak, kněz je často i svědkem velkých obrácení, a ani o tu radost se nesmí s nikým podělit. To všechno může vypovědět jen GVKB.

Čtěte dál

PředchozíDalší