Přeskočit na obsah

Tvoje víra bude jednoduchá

  • T

Otče proč mě lidi ukřižovali? Přišel jsi bohužel v době, kdy nebyl tvůj příchod optimálně načasován, úspěch je vždy a všude o správném načasování je to něco jako v hudbě. S tím nejde než souhlasit, kdy ale bude správné načasování pro to abych na Zemi znovu přišel? Lidi dělají neustále pokusy a najednou jim z laboratoře unikne virus který se rychle globálně rozšíří a způsobí u všech lidí neplodnost, a tak nebudou zde už k dispozici otroci pro elity.

Lidi to začnou řešit tím, že začnou vyrábět naprogramované stroje co za ně budou otrocky pracovat, práce pro lidi tak nebude. Když nejmladšímu člověku na světě bude 33 let tak to bude signál pro to abys přišel na Zemi hlásat novou víru v zázraky.

Tvoje víra bude jednoduchá, nabídneš lidem možnost se nechat naskenovat digitálně a po naskenování se jejich tělo eliminuje optimálně, lidi budou existovat jenom ve virtuální realitě kde není možné žít v hříchu. Nestačí se jenom vzdát výhod a hodnot je třeba se vzdát i genetického těla, není tělo tak není problém s hříšností.