Přeskočit na obsah

Teorie proměnila nuly na čísla

  • T

Na začátku Bible je mytologický příběh o vyhnání z ráje, kde bylo zakázané ovoce a tím zakázaným ovocem byla teorie, jakmile Adam a Eva pojedli toto zakázané ovoce tak byli za to evolucí vyhnáni z psychického ráje do psychického očistce, protože nahradili praxi za svaté teorie. Vše, co končí na ismus (feudalismus, kapitalismus, socialismus, centralismus, humanismus, dogmatismus) to je svatá teorie, která v praxi nefunguje.

V Praze je možné se setkat často s lidmi co propagují nějaké svaté teorie a když se s nimi bavíte tak zjistíte, že to jsou blázni do nějaké teorie, která v praxi nefunguje. Podívejme se na politické volby, kdy na kandidátkách jsou nuly, co by se chtěli stát číslem, jde zde o propagandu a cenzuru, ten, kdo má mediální podporu vyhraje volby. Vítěz voleb to je nula na velikém mocenském podstavci, a tak tato nula z dálky vypadá jako číslo.

Nuly vládnou nulám, a to logicky nefunguje ekonomicky a sociálně. V přírodě není teorie, a tak zde nuly nevládnou nulám, v praxi platí, jak si to uděláš takové to i máš, pokud se někdo v praxi chová jako příživník, tak musí počítat s tím, že bude eliminován. Praxe je jednoduchá a teorie je složitá, školství je pro děti očistcem, protože zde místo praxe je teorie, nevěřte na to, že díky vládě vám bude líp, těm, co zde centrálně vládnou jde jenom o to se mít velmi dobře a nezajímá je to, že se obyčejný člověk má zle.

Z díla spatříme tvůrce, dílem člověka je zničená příroda a konzumní očistec pro obyčejné lidi. Chléb a hry o tom je konzumní pokrytecká kultura, pokud má dobytek trvale plné koryto tak s ním nejsou problémy. Vše je o tom zajisti kvalitu a úspěch se brzo dostaví, kvalitu může zde zajistit jenom praxe, která nahradí svaté teorie, které z lidí dělají pitomý dobytek závislý na korytu, čím větší je koryto tím větší je u něj i dobytek.