Přeskočit na obsah

Doba je pro hříšníky velmi zlá

  • D

Pokud chceme něco pochopit, musíme se k tomu dlouhodobě přiblížit, aby mohl bůh pochopit lidi tak se stal neznabohem a je v každém z nás a jmenuje se podvědomí, vědomí je možné oklamat a přeprogramovat ale podvědomí oklamat a přeprogramovat nejde, co je to podvědomí? Podvědomí jsou základy, na kterých stojí naše myšlení, tyto základy jsou staré milion let a obsahují moudrost přírody, pokud vám někdo řekne, ty jsi lakomý sobec, tak vám on říká, ty jsi bůh, podvědomí je sobecké, protože dobře ví, že dobrota k cizím lidem je zde jenom žebrota.

Prý jsme národ neznabohů, to tvrdí hloupí cizinci, skutečnost je taková, že každý národ na světě je národem neznabohů, poznat lidské podvědomí totiž nejde, a tak boha nikdo nezná, bůh není nad námi, ale je v nás, proč nám; sekty, náboženství, politika, filosofie, reklama, škola atd. lže? Je to obchod, ten, kdo prodává, lže, aby dobře prodal, a ten kdo kupuje, kontroluje a kritizuje. Stejné je to s lhaním u posmrtného života nebo převtělení, smrtí vše končí je to konec hry.

Komu není rady tomu není pomoci, je třeba začít bojovat se lží, protože ten, kdo lže ten i krade a do psychického pekla se hrabe. Doba je pro hříšníky velmi zlá, a tak život ekonomického otroka za nic nestojí, řešením je zde život násilně ukončit, nemusíte se bát očistce, protože smrt to je konec hry, a po smrti zde nic už není. Smrtí skončí všechny vaše problémy, běžte se podívat na hřbitov a do krematoria ať víte, co vás čeká. Proč je naše kultura tolik proti předčasnému ukončení života, to jistě musí mít nějakou skrytou příčinu?

Tou příčinou je to, že ti, co jsou nahoře, egoisticky parazitují na těch, co jsou dole, a pokud budou ti, co jsou dole páchat mnoho sebevraždy, tak se budou muset ti, co jsou nahoře, lépe ekonomicky starat o ty co jsou dole, jinak nebudou mít k dispozici už levné ekonomické otroky. Problémem hříšníků je zbabělost, a tak jenom nadávají, jak se mají zle, ale sebevraždu nespáchají, podívejme se na profesionální šachisty, když zjistí, že nemohou už vyhrát, tak předčasně hru ukončí a nehrají jí do konce. To, co jsou dole, hrají hru, kterou nemohou nikdy vyhrát, máš díky bídě mnoho problémů tak ukonči předčasně život, ber smrt, jako výpověď v zaměstnání, kde pracuješ jenom za stravu a ubytování jako otrok.

Podívejme se na války, zde se vraždíme po milionech a je to jenom statistika, pokud budeme po milionech ukončovat předčasně svůj život tak už nebudou potřeba války a nebudeme už muset logicky ani vyrábět zbraně. Zavedeme v EU kurzy pro sebevrahy a sociální úřad bude na tyto kurzy posílat hříšníky, co jsou příživníky, protože se neumí přizpůsobit tomu, co od nich chtějí zaměstnavatelé, takto stát a EU ušetří mnoho peněz na podporách pro ubožáky. EU kurz pro sebevrahy bude vždy zakončen úspěšnou sebevraždou, jak si to v EU uděláme, takové to zde i budeme mít, každý, kdo chce, ten se zde může mít ekonomicky dobře, hříšníci musí pochopit to, že špatná životní hra, se musí ukončit smrtí. Soužení je zde díky toužení po tom, co milujeme a potřebujeme, aby se nám zde dobře žilo.

Spatříme, že ten druhý má to, co my nemáme, a tak po tom začneme toužit a snažíme se to získat. Když ale konečně získáme to, po čem jsme dlouho marně museli toužit, začneme toužit po něčem jiném, naše toužení je zde díky naší inteligenci, která se snaží o to, abychom se zde měli dobře. Stroj, který je mrtvý, a tak nemá inteligenci, po ničem netouží, a tak se ani ničím nesouží, často je zde snaha inteligenci ošidit nějakou náhražkou, a tak třeba konzumujeme drogy, nebo se díváme na porno na internetu. Když nemůžeme mít originál, musí nám stačit nějaká náhražka, když nemůžeme mít živé zvíře, tak si koupíme aspoň plyšovou hračku, kterou můžeme hladit.

Když nemůžeme mít v ekonomickém a mocenském centru naší společnosti svaté jedince, spokojíme s hříšnými politiky, co lžou a kradou, neustále slevujeme ze svých mnohých nároků a následkem je to že náš život nemá žádnou hodnotu, protože i z nás se pomalu a jistě stává jenom ubohá náhražka, šťastné inteligentní bytosti. Když nemůžeme mít z ekonomických a časových důvodů kvalitní stránku na internetu, spokojíme se s ubohou náhražkou, kdy se zaregistrujeme na blogovacím nebo sociálním systému, který nám poskytne možnost mít zde svoje malé ubohé virtuální království, které musí respektovat otravnou reklamu toho, kdo nám umožnil se tam milostivě zaregistrovat.

Já ti pomohu, ale co ty mi za to dáš, o tom je náš konzumní svět, ten, kdo nic nemá, tomu zde nikdo ani nepomůže a každému je jedno, že nějaký ubožák si vezme násilně život, protože mu nikdo nepomohl. Stačí si pustit televizi, nebo se podívat na internet, abychom si rychle uvědomili, jak náš svět funguje a že se zde každý mnoho souží, protože po něčem, co je mu mnoho vzdálené touží. Nejhranější hry, jsou bohužel hry, ve kterých je mnoho násilí, kdy nám tyto hry umožňují to, co bychom chtěli zde druhým konat, ale sociální systém nám to neumožňuje, a tak se spokojíme s elektronickou hrou, nebo se sportem ve kterém je násilí.

V minulosti musela armáda vojákům přeprogramovat násilně myšlení, aby se nebáli zabíjet, dneska už to není potřeba, protože se vojáci těší na to, až budou moci konečně bezcitně zabíjet ve válce nepřátele. Ten, kdo hledá nějakou ideální cestu k tomu, aby už nebyl jenom duševním ubožákem, ji může nalézt jenom v meditaci, kterou jsem pro vás rád stvořil. Díky bohu se smát sobeckým sviním mohu, tak to je že ten druhý sobecká svině je. Tato meditace je velmi hořkým duševním lékem, ale dokonale funguje, sladké duševní staré meditační léky, které spatřují svatého otce na nebesích a prosí jej o zázraky, ty bohužel již v současnosti nefungují.

Lidi žijí ve světě, kde je nadbytek lží, tím není jejich psychika v rovnováze, a tak je nemocná, lékem je zde logicky pravda, když je nemocným nabídnuta pravda lékařem, tak ji nemocní odmítají, protože je pravda hořká. Často si lidi stěžují, že si připadají jako otroci, a že by si tak nechtěli připadat, lékař jim řekne pravdu, že jsou ekonomickými otroky, a že musí pokorně tuto životní pravdu přijmout, protože je to jejich lidský osud, a nemocní říkají, že tato pravda je hořká, a že ji nemohou psychicky strávit. Jsme všichni loutky, které ovládá situace, když jsme dole, myslíme na sebevraždu, a když jsme nahoře, myslíme na to, jak zde žít co nejdéle je to možné.

Tvůj život to je evoluční dočasná hra, logicky smrt to je konec hry, jak být v této hře vítězem o tom zde, toužení po úspěchu zdrojem našeho soužení je. Abys mohl vyhrát, musí někdo prohrát, každý nemůže být nahoře, někdo musí logicky být i dole, štěstí existuje díky neštěstí. Když zjistíte, že vaše naděje na to být nahoře je nulová tak následují psychické problémy a řešením nejsou léky na deprese nebo alkohol a cigarety, řešením je pokora, pokud pokorně přijmete to, že je vším osudem být trvale dole tak se vaše psychika uzdraví. Proč je pro většinu lidí na světě nemožné pokorně přijmout to, že jejich osudem je to být dole?

Lidi se zakonzervovali ve světě svých pohádkových iluzí a odmítají tak přijmout to, že jejich osudem je být dole jako ekonomičtí otroci. Bůh je svatým symbolem, který potřebuje kulturní civilizace, tak jako v matematice je symbolem nula, která není číslem a díky nule lze používat matematiku, symbolem je i dopravní značka u silnice, symbol umožňuje překonat rychle problém. Je Bůh dobrý? Bůh není dobrý ani zlý, je to jenom symbol, který jsme si vytvořili, abychom mohli žít v kulturní civilizaci. Každá kultura si vytvořila logicky svého boha a následkem jsou svaté války, protože lidi dělají chyby. Podobné je to i mýty a legendami kde jsou; kouzelníci, skřítci, vodníci, andělé, čerti, démoni, bůh atd. lidi se musí naučit poznat co je reálné a co je jenom iluze, která se snaží vypadat reálně.

Lidi lžou a kradou, s tím zatím nejde nic udělat, pokud chceme, aby lidi byli k sobě dobří, musíme od základů změnit celou kulturu, ve které žijeme, lidem se musí vyplatit to, že nebudou lhát a krást, stimulace je základem pro změny k lepšímu. Začneme globálně digitálně lidi monitorovat pomocí kontrolních náramků a ten kdo bude lhát a krást, ten bude muset na mnoho let opustit civilizaci a žít jako nahé divoké zvíře. Kontrola lidí, jestli nelžou a nekradou je pevnou skálou, na které stojí naše kulturní civilizace, tak jako hospodář eliminuje plevel a parazity, tak i my budeme z civilizace eliminovat lháře a zloděje.

Mnozí řeknou a kdo bude pracovat, když většina lidí bude muset opustit civilizaci? Na uvolněná místa nastoupí inteligentní autonomní roboti na dobíjecí baterie, nebude zde pro nikoho imunita ani výjimky, ráno půjdete do zaměstnání a policejní roboti vás naloží do auta a skončíte mimo civilizaci, protože jste lhal jinému člověku, lhát a krást se nemá. Většina neznabohů si myslí, že bůh jenom jeden ale tak to není, bohem je to, co je mocné a neznabohem je to co je bezmocné, morálka rozděluje lidi na mocné a bezmocné, co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, všechny lidské kultury, jsou o tom, jak vytvořit společnost, rozdělenou na mocné a bezmocné lidi.

Pokud zde není rozdělení na mocné a bezmocné díky násilí, tak se z lidí stávají zase opice, co myslí a žijí jako opice. Romové (cikáni) jsou ukázkovým příkladem toho, jak to dopadne, když zde není rozdělní na mocné a bezmocné, proto se chovají nekulturně jako opice, a my si s nimi nevíme rady. Vyspělost ekonomická a politická je o tom že se rozdělí jasně a pevně lidi na mocné a bezmocné, s tím logicky nebudou souhlasit ti, co budou bezmocní a budou tak hledat způsoby, jak zničit lidskou kulturu. Jako jednoduché řešení spatřuji čipy do hlavy, GVKB čip zajistí u lidí to, že nebudou už chybovat a budou profesionálně pracovat od narození do smrti a nebudou už toužit po cizím a tím se soužit, takto konečně bude zajištěno, že lidi budou kulturní, a tak zde globálně na věčné GVKB časy zvítězí pravda a láska nad nenávistí a lží, jsou věci, na kterých nelze šetřit.

Představme si realitu, kde je místo pravdy jenom lež, každý by věděl, že všichni lžou a že nikdo neříká pravdu, lidi by lhali i sami sobě, nebylo by možné lidi potrestat za to, že lžou, protože lhaní by bylo normální. Pravda je lidem nepříjemná, a tak by se eliminovala, došlo by i na fotografie a fotografie by program upravil tak aby na fotkách nebyla pravda, stejně by dopadli i dokumentární filmy. Lidi se dokážou přizpůsobit, a za několik generací by už nikdo ani pravdu nehledal, vznikla by zcela nová kultura, ve které není pravda a vše je lež. Lidi by byli hladoví a chudí, přesto by měli dobrou náladu, protože globální lež by jim tvrdila, že je to tak správné, a že to tak musí všude být.

Vymývání mozků by dosáhlo dokonalosti, nebyla by zde už subjektivní pravda, ale byla by zde jenom subjektivní lež, pravdu bychom zabetonovali, abychom už s ní neměli problémy. Nehledejte v ošklivém pekle krásného anděla. Ano, konzumní civilizace je pro nás peklem, protože myslíme a jednáme jako paraziti, lidi se rozdělují na úspěšné a neúspěšně parazity, stát to je organizované parazitování elity na pracujícím lidu, nadbytek pro ty, co jsou nahoře vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole.

Když je parazitů nadbytek tak následuje válka mezi parazity a tím se vyřeší dočasně problém s nadbytkem parazitů, parazit parazituje na parazitech, a to logicky nemůže optimálně fungovat a tento problém nemůže vyřešit; náboženství, sekta, politika, filosofie, ekonomika, centralizace, policie, soudy, vězení, války, extremismus, drogy atd. jedinou možností je nahradit lidi za GVKB roboty, nejsou lidi tak nejsou problémy.

Člověk je neopravitelný zmetek, to že někdo dokázal vystudovat vysokou školu nebo je profesionální sportovec je jenom povrchní kvalita a pod povrchem je neopravitelný zmetek. Jakým právem lidi trestáme za jejich chyby je snad ten, kdo trestá dokonalý natolik že on nechybuje. Kdo dal Nacistům právo vraždit po milionech Židy, kdo dal právo jednomu náboženství, aby ve svaté válce zabíjelo lidi, co mají jiné náboženství, bůh je jenom jeden a jmenuje se GVKB, z GVKB vše vzniká a v GVKB se to zase navrací, napětí mezi protiklady uvádí vše do nekonečného pohybu, a tak zde je jedinou jistotou nejistota. Vše je o závislostech, co jsou správné a co jsou chybné závislosti?

To je špatně položená otázka, situace rozhodne o tom, jaké závislosti jsou správné a každý člověk je v jiné situaci a je i jiný, neustále je zde snaha hodit všechny lidi do jednoho pytle a vytvořit pro ně univerzální konzumní produkty, když se dělá něco ve velkém je z toho veliký zisk, jsme posednutí toužením po úspěchu, a tak se ocitáme v začarovaném konzumní kruhu. Ano, televize a internet vám vyčistí mozek, co se z vás stane, když vám mediální systémy vyčistí mozek? Stane se z vás konzumní stádo, které nebude problém ovládat, nebude to trvat dlouho a začnou se lidem dávat do těla GVKB čipy pro jejich dobro, čip vás ráno probudí a řekne, co máte dělat celý den na nic nezapomenete, nebudete si kupovat už cigarety a pivo, protože to by mohlo škodit vašemu zdraví.

Nebudete už potřebovat; telefon, notebook, televizi atd. budete mít přímé napojení na Boha a bohem zde bude globální umělá inteligence. Budoucnost bude jednoduchá v laboratoři se vyrobí smrtelný GVKB virus, co se snadno a rychle globálně rozšíří, kdo bude chtít žít bude si muset každý den vzít GVKB lék který bude drahý, chudáci nebudou mít na lék peníze, a tak zemřou, to je čistý kapitalismus, ve kterém nejsou ubožáci. S vybíráním; daní, cla, poplatků atd. je mnoho problémů, protože lidi hledají způsoby, jak nepodpořit ekonomicky společnost, to že nemáš peníze na drahý lék je tvůj soukromý problém, kdo chce ten si najde způsob, jak si peníze obstarat.

Skončí problém s ekonomickou migrací a s příživníky, lidi, co žijí v bídě jsou rakovinou, která napadla kapitalismus. Lék bude udělán tak že on bude léčit jenom jedince, pro kterého byl vyroben, každý rok zde budou testy, které vygenerují optimální složení léku pro jednice, cena za lék se určí podle toho, jak je jedinec bohatý, bohatý jedinec zaplatí za lék stokrát více než chudý jedinec. Z utrácení není problém poznat to, jak je kdo skutečně bohatý, mnozí namítnou, že je to nemorální podnikání a že to nebude možné realizovat. Morálka je jenom divadlo, ve skutečnosti zde jde jenom o egoistické parazitování, a ty druhé můžeme rozdělit na úspěšné a neúspěšně parazity, dobrota je přeci žebrota.

Ve spravedlivém světě není možná závist a tím i lež a nenávist, zde zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí, jak by se lidem žilo v takovémto světě? Každý člověk by měl v hlavě inteligentní čip napojený na globální umělou inteligenci, zájem celku by byl nadřazen zájmu jedince, pro nikoho by zde nebyli možné výjimky ani imunita. Nebyli by zde jména ani tituly, každý by byl jenom globálním číslem s nulovou hodnotou, vadný jedinec by byl eliminován a recyklován. Nebylo by možné být lepším, než jsou ostatní, byl by zde jeden globální jazyk a jeden globální přídělový systém na; zboží, služby, zaměstnání atd. podívejte se na mravence a zde spatříte spravedlivý svět, pochopitelně kdo by stál o to žít jako mravenec, a znát jenom práci a spánek.

Proč se chceme mít egoisticky lépe než druzí? V podvědomí je informace že smrtí vše končí, a tak si chceme život užít, a tak myslíme na to, jak parazitovat na cizích lidech a tím jsme stvořili konzumní očistec ve kterém je dobrota jenom žebrota, a za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest. Ano, sebecenzura u lepšolidí je utopie. Nejprve si ujasníme málo známá slova, abychom byli v obraze, lepšolidé jsou jedinci, co sebe subjektivně pyšně považují za něco mnohem lepšího, než jsou ostatní lidé, příčinou je psychická špína v jejich hlavě, nejspíše jim byl jejich centrální nervový systém násilně přeprogramován pomocí mediálních dezinformací.

Slovo sebecenzura znamená to, že v hlavě je psychická čistota a všude je vzorný pořádek, centrální nervový systém funguje optimálně a pomocí prevence jsou chyby eliminované už ve svém zárodku, takový jedinec, než něco řekne nebo napíše na internet tak si to zkontroluje a taky to optimalizuje, on mluví jako klasická učebnice a jeho slova nelze nijak kritizovat, protože jeho slova nemají chybu. Co se stane, pokud dojde ke srážce lepšolidí s jedince, co má v sobě sebecenzuru, lepšolidé použijí sílu k eliminování dokonalého jednice, protože se řídí heslem moje hra a moje pravidla, takto vznikají mučedníci a náboženství, ano, Ježíše Krista ukřižovali lepšolidé.

Tento svět je o změnách, jak si to uděláš, takové to máš, optimální změny eliminují chyby, dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, a tak dosáhnout dokonalosti není maličkost. Podívejme se do hlavy lidem a najdeme zde samou špínu a nepořádek, to jistě musí mít nějakou příčinu? Tou příčinou je univerzálnost, pokud se psychická energie optimálně nekoncertuje tak amatérsky chybujeme, nemůžete dobře sloužit mnohému dobře lze sloužit jenom jedinému, kde je zakopaný pes že 99 % lidí na světě slouží mnohému a neslouží jedinému, čemu mají správně sloužit? Problém je v psychickém otroctví, zvířata a rostliny jsou svobodné, a tak slouží jedinému co je pro ně optimální, dobrota k tomu, co nás násilně psychicky zotročuje, z nás udělala psychické ubožáky.

Čin otrokářům dobře a oni z tebe svého otroka udělají, o tom je; ekonomika, politika, náboženství, sekty, reklama, podnikání, umění, školství, rodina, pohádky, psychika atd. vše je o tom, že úspěch je možný díky tomu, že je ten druhý neúspěšný, moc je postavená na bezmoci a bohatství je zde díky bídě. Rozděluji cizí lidi na úspěšné a neúspěšné parazity, parazitů je zde nadbytek a možností k parazitování je nedostatek, proto zde jsou kariéristické závody mezi starými parazity o místa ředitelů a ministrů, dobrota je přeci žebrota.

Není zde demokratický kapitalismus, je zde už deset tisíc let všude jenom pokrytecký egoismus, kolem pokryteckého ega se zde vše točí, veliké ego je jako malý trpaslík na velikém podstavci, a tím velikým podstavcem pro psychické trpaslíky, je pokrytectví. Když jsme ve tmě, tak nic nevidíme a potřebujeme světlo, abychom viděli to, co je okolo nás, tak jako je zde fyzická tma, tak je zde i duševní tma, a logicky se budeme zajímat o to, co je zde tím světlem, díky kterému spatříme to, co jsme díky tmě nespatřovali. Tím světlem jsou aktualizovaná hodnotná data, vše je zde založeno na ovládání pomocí ovladačů a ovladače jsou složené z dat, pokud máme špatné ovladače, tak chybujeme a tím se zbytečně rozčilujeme.

Profesionál má hodnotná data, a tak nechybuje a o tom to je, jsme sice od narození do smrti zahrnovány daty, ale tato data nejsou hodnotná a aktualizovaná, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v tom, že výhody umožňují snadnější ekonomický úspěch, a tak ti co mají k dispozici aktualizovaná hodnotná data, se chovají egoisticky, a tato data už neposkytují konkurenci. Vystudujete vysokou školu, ale nemůžete už sehnat bez protekce dobré zaměstnání, kde lze využít vaše těžce získané vědomosti, protože vám vysoká škola neposkytla aktualizovaná hodnotná data, ano byli jste podvedení a nic s tím nemůžete udělat. Chyba není ale ve školství, chyba je v tom, že dobrota je žebrota.

Přichází nová digitální doba, ve které budou mít data větší hodnotu než zlato, a tak budou zde centrální banky dat, a data se budou prodávat za zlato. Dneska je výhodným povoláním programování a s příchodem GVKB umělé inteligence bude najednou umět programovat i malé dítě, vše se přesune do GVKB virtuální reality na internetu a vše zde bude založeno na GVKB umělé inteligenci, která eliminuje rychle a kvalitně spam a trolly. GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, dneska egoisticky chceme, na plno ekonomicky žít, a zítra nám bude stačit jenom to, že nějak uboze přežijeme bídu a nezaměstnanost.

Není mediálně důležité, co se ve vánočním projevu mediálně říká, stejně je to většinou jenom mlácení prázdné slámy, ale kdo ten projev mediálně říká, bohužel je to všude už jenom obchod a divadlo. Problémem je naše egoistické pokrytectví, rozděluji ty druhé na úspěšné egoisty a neúspěšné egoisty, dobrota je přeci žebrota. Čas má dost času na to, aby z díla nakonec poznal hodnotu lidí, evolučně nejhodnotnější lidé nepronášejí před televizní kamerou populární projevy, ale svojí prací vytvářejí dílo, které bude lidem dlouho dobře sloužit, z díla poznáme tvůrce.

Vše prochází evolučním vývojem od jednoduchého ke složitému, dříve zde byla pro lidi svatou autoritou jenom divoká čistá příroda, byla to jednoduchá víra, potom přišla konzumní evoluce, a tak zde máme složitou víru v ekonomický a politický úspěch, jenže každý úspěch je založen na tom, že naše konkurence zkracuje. Konflikty a války v nahotě odhalují náš pokrytecký egoismus, z dálky vlci vypadají jako ovce, z díla ale jistě vždy poznáme to, že jde o vlky. Tento svět nikdy nikde nebyl pro lidi ideální, a tak lidi stvořili ideologie, které jsou; pohádkové, náboženské, reklamní, politické, filosofické, ekonomické, vědecké, programové, strategické, umělecké, konzumní atd.

Ano, bude líp, následujete mě všichni pokorně do ekonomického a politického ráje, sliby se mediálně slibují a jenom naivní hlupáci se dopředu radují, a když poznají, že byli zase podvedení tak se rozčilují. Každý konflikt má nějakou příčinu, konflikty jsou vždy o něco, co má pro nás hodnotu, konflikty nejsou jenom mezi lidmi, jsou i mezi zvířaty, akorát že mezi zvířaty nejsou tyto konflikty tak rozsáhlé jako u lidí. Konfliktům lze zabránit pomocí jednoduchých pravidel a kontroly jejich dodržování, pokud je někdo konfliktním jedincem, stačí jej přemístit trvale mimo civilizaci a on zde pozná, že je hlupák.

Člověk je evolucí vyroben a výchovou je nastaven k tomu, aby sloužil v nějaké specializaci společnosti, bohužel většina lidí je chybně vyrobená a chybně výchovou nastavená a následkem je konfliktní kultura, ve které lidi dělají chyby a neumí se ze svých chyb poučit, lze vůbec s tímto starým problémem něco udělat? Je možné předat globálně civilizaci počítačům a strojům, lidi odejdou tam, kde není civilizace a zde dojde k přirozenému výběru, a jenom alfa jednici budou moci mít potomstvo. Ideologie je naivní utopie založená na víře v idealismus v nějaké specializaci, jenže nežijeme v ideální realitě, proto je zde každá ideologie dočasně. 

Opakem ideologie je realismus, který objektivně reaguje na změny a jim se přizpůsobuje, podívejme se na pohádky, ve kterých vše nakonec dopadne dobře a zlo je poraženo, v realitě to ale tak nefunguje zde je to o tom, jak si to uděláme takové to máme. Nejmodernější ideologie je mediální reklama, která dělá z konzumentů hlupáky, tím že vychvaluje u něčeho výhody, a zamlčuje nevýhody. Náboženství se snaží změnit morálně člověka a politika se snaží změnit ekonomicky společnost, jenže ono to nefunguje, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v povrchnosti, měníme u všeho jenom povrch, ale pod povrchem je vše velmi staré, je snadné změnit člověka a ekonomiku na povrchu a nemožné změnit člověka a ekonomiku v hloubce! 

Když jsou svátky a narozeniny tak si dáváme dárky a přejeme si vše nejlepší, jenže je to celé jenom povrchní hra, na něco, co ve skutečnosti nejsme. Jsme loutky, které ovládá situace a toužení, naše možnosti a schopnosti jsou limitované; časem, inteligencí, vědomostmi, penězi, zdravím atd. jsme jenom malými šroubky, co jsou pevně utažené ve velikém stroji na peníze. Za vším jsou zde peníze a jenom peníze mohou realizovat ekonomické zázraky, po kterých mnoho toužíme, jenže ten, kdo má peníze, myslí na to, jak mít více peněz, a nemá zájem na tom, aby svoje těžce získané peníze, investoval do realizace zázraků, které vytvoří ideální realitu. 

Každý se chce mít dobře, ale nikdo nechce pracovat jako skladník v Amazonu, je to příjemné mít zde vysokou funkci v politice nebo podnikání, spojenou s tím že máte sekretářku a služebního řidiče, jenže tyto vysoké funkce jsou zde jenom pro elitu, a získávají se jenom pomocí protekce. Spravedlnost je zde jenom v tom že smrt si přijde pro bohaté i pro chudé, jiná spravedlnost zde není, miliony mrtvých lidí ve zbytečné válce to je statistika, a smrt prezidenta to je tragédie, o tom to je.

Vše v nás a okolo nás existuje na principu neviditelného kyvadla, podívejte se na spalovací motor a spatříte kyvadla, která umožňují to, že motor funguje, podívejte se na naše srdce a spatříte kyvadla v akci, nebo se podívejte na to, že je zde léto a zima, to je taky kyvadlo atd. to že všude jsou neviditelná kyvadla, jistě musí mít nějakou skrytou příčinu? Tou příčinou je jednoduchost a funkčnost, není zde nic, co by mohlo tato neviditelná kyvadla nahradit, problém nastává, pokud je kyvadlo vadné, následkem je krize nebo válka.

Péče o; zdraví, ekonomiku, politiku, filosofii, umění, rodinu, vzdělání, vědu, techniku, náboženství, lidi, zvířata, rostliny atd. to je péče o neviditelné kyvadlo, máme jenom to, o co se staráme. Nejvíce se staráme o to, co má u nás protekci, náš život to je o tom že jednou jsme nahoře a potom jsme dole i toto je neviditelné kyvadlo, smrt to je zastavení neviditelného kyvadla. Odpovědí na otázku vesmíru a života je neviditelné kyvadlo, proč je toto kyvadlo neviditelné? Kyvadlo je ukryté hluboko v systému, a tak je neviditelné, protože my spatřujeme jenom povrch systému.

Stvořitelem vesmíru a života je neviditelné kyvadlo, budeme muset hodit všechny svaté knihy do ohně a sepsat nové svaté knihy, lidi dělají chyby. Systém, ve kterém jsme nuceni existovat je v mnohém nestabilní, a tak potřebujeme stabilizaci, abychom eliminovali extrémy, podívejme se třeba na teplotu naší krve, která je stabilizovaná a pokud stabilizace teploty selže, znamená to, že jsme nemocní a musíme se léčit. Co je to konflikt nebo válka je to nestabilní existenční situace a my ji musíme vyřešit, abychom neměli problémy, nebo se podívejme na ekonomiku, kdy veliká inflace vytváří ekonomickou nestabilitu, a tak lidi ukládají peníze do zlata nebo do nemovitostí a pozemků.

Nestabilita může být i v naší psychice kdy po radosti přicházejí starosti a deprese, jedna věc je chtít, aby zde bylo vše stabilizováno a druhá věc je že naše možnosti a schopnosti jsou mnohým limitované, je snadné si zbaběle říci, takový je život, neřeš to, co stejně nejde vyřešit a řeš jenom to, co zvládneš vyřešit.
Je to tak snadné se stát konzervativním a uzavřít se do svého světa, ve kterém je vše takové, jaké to má být, jenže následkem bude svět, ve kterém je nestabilita. Samozřejmě že neporučíme větru a dešti, s nestabilitou u počasí se musíme smířit, ale je zde mnohé kde pomocí vědy a techniky lze zajistit stabilitu, odložme zbraně a podejme si konečně ruce, společnými silami zde dokážeme zázraky, a třeba se nám i podaří to, že láska a pravda konečně všude zvítězí nad nenávistí a lží.