Přeskočit na obsah

Největší chybou, kterou všichni děláme je univerzálnost

  • N

Očistec z dálky vypadá jako ráj. Móda se stala svatým kultem, který milujeme, móda to není jenom oblečení, móda dneska je i v; náboženství, ekonomice, vědě, technice, programování, internetu, politice, filosofii, umění, sportu, školství, rodině, dopravě, bydlení, psychice atd. Módní novinka je zlatý důl, a tak zde jsou specialisti, co se starají o módu, a jsou i dobře zaplacení, protože oni určují, kam budeme všichni jako ovce směřovat. Spěcháme za úspěchem, a tak jsme povrchními pokrytci, krásný povrch zvyšuje hodnotu zboží nebo služby, logicky se dělá vše pro to, aby konzument nepoznal, co je ošklivého ukryto pod krásným povrchem, z dálky očistec vypadá jako ráj. Problém byl nalezen, co s tím uděláme?

Můžeme přijmout nějaké módní řešení, jako je sezení doma před barevným monitorem, a konzumování módních informací a polotovarů jenže to se ocitáme v začarovaném pekelném kruhu a už zbývá jenom upsat svoji duši Ďáblu za to, že budeme mít módní novinky. Cesta zpět není už možná, nemůžeme se vzdát výhod a jistot, které nám nabízí konzumní civilizace, musíme jít dopředu do budoucnosti, jak si to uděláme takové to budeme i mít, jak se ale bránit tomu že je nám mozek vymýván pomocí módy? Hledejte si dokonalé vzory a ty následujete, z díla poznáte, co je dokonalé, a co je jenom módní zmetek. V minulosti bylo běžné, že když byl člověk na tom velmi zle tak vyvolal Ďábla, a požádal jej o pomoc, v současnosti už nikdo neumí vyvolat Ďábla, a tak mu nikdo nepomůže.

Mnozí dokonce tvrdí že dokud Ďábla neuvidí na vlastní oči, tak na něj neuvěří a že prý Ďábel je jenom pohádková postava, na kterou věří malé děti a hlupáci. Jak se má správně Ďábel vyvolat a jak máme Ďábla požádat o pomoc? Ďábel se vyvolává tak že si necháte vytrhat všechny zuby, ostříháte se dohola, a držíte dlouho hladovku, nepijete alkoholické nápoje, nekouříte cigarety, a opakujete si tisíckrát za den Ďábelskou mantru. Díky GVKB se smát všemu mohu, tak to je že GVKB všemu kraluje. Nevěřte na to, že stačí dělat to co je napsané ve starých pekelných knihách, to jsou postupy, které nefungují a jenom dělají z lidí hlupáky.

Mnozí řeknou že to jsou moc veliké nároky, které nedokážou splnit a že se raději budou modlit klasický Otčenáš, komu není od GVKB rady, tomu není pomoci, štěstí přichází jenom z pekla od Ďábla, z ráje od Boha přichází jenom neštěstí, dobrota je přeci žebrota. Když konečně Ďábel přijde tak mluvte velmi neslušně a hrubě, jenom tak Ďábel pozná že jste mu blízcí, a tak vám pomůže, samozřejmě po podepsání Ďábelské smlouvy vaší vlastní krví, vše je dneska jenom obchod. Tento systém je o vytvoření a nastavení, vše je zde v pohybu, a tak zde jsou i změny se kterými se při vytvoření a nastavení nepočítalo, je snadné soudit a trestat to zvládnou i zvířata, je těžké pochopit a pomoci těm co chybují.

Zjednodušeně je to problém cesty od pyšnosti k pokoře, otázka pokory není jenom v náboženství je i tam kde bychom pokoru nehledali, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, nechtěj změnit druhé a politiku, chtěj změnit jenom sebe tím, že nebudeš pyšný a budeš pokorný. Slova mohou být plná pokrytectví kdy si pyšný člověk hraje na pokorného člověka, z díla ale nakonec poznáme to, jestli byl ten člověk pokorný. Vše zde je o tom že pyšní lidé tě budou stahovat dolů do pekla a pokorní lidé tě vytáhnou do ráje, podívej se na to, jak pyšní lidé nechali upálit na hranici pokorného Jana Husa, vše je zde jenom hra a pravidla hry určují to co mají moc a bohatství; náboženství, politika, filosofie, umění, věda, podnikání, obchod, rodina, školství, zdravotnictví, sport atd. to vše je hra podle pravidel, pokud jsou pravidla špatná tak je tobě z toho špatně a máš deprese. Jak poznat bezpečně to že je někdo pyšným člověkem který tě bude stahovat do pekla?

Pyšní lidé lžou natolik profesionálně že je obtížné jejich lži odhalit, dokonce umí i oklamat detektor lži, jsou to obrazně hadi ve společenském oblečení. Pokud je lidí jako sraček tak vše stojí za hovno, plynové nacistické komory a atomové bomby v nahotě odhalili za druhé světové války ubohou realitu, ve které nemají už dělníci žádnou skutečnou hodnotu, a tak je likvidujeme jako dobytek ve velkém. Každý prezident je snadno nahraditelný, prezident je jenom sluhou těch, co mají miliony a mohou si koupit vše, co chtějí, vše je zde na prodej i politici a soudci, spravedlnost je jenom ve smrti. Vše zde jsou jenom divadelní kulisy, za kterými nic už není, je to celé jenom mediální divadlo, ve kterém hlavní role hrají profesionální iluzionisté, co znají moderní triky, jak nás oklamat pomocí mediálních iluzí.

Z dálky vypadá vše jinak než z blízka, trpaslík stojící na vysokém podstavci z dálky vypadá jako obr, trpaslíků je zde nadbytek a podstavců je zde pro ně nedostatek, a tak zde jsou kariéristické závody, ve kterých si trpaslíci podrážejí nohy. Prodej odpustků a upálení Jana Husa ukázal to, že za vším je pokrytectví, smrt zlého diktátora to je tragédie, zbytečná smrt mnoha miliónů lidí ve světové válce to je už jenom statistika! Z dálky lež vypadá jako pravda, lež a nenávist zde zvítězila nad pravdou a láskou díky pokrytectví, pravím vám lidi, už brzo zde budou GVKB roboti s kravatou, a najednou robot prezident bude vyznamenávat roboty, a lidem bude do konzumní civilizace globálně vstup pod trestem smrti zakázán, lidi to byla testovací evoluční verze, a finální verzí je GVKB robot.

Kvalitní věci jsou velké a těžké, podívejme se třeba na počítače, pokud je zde veliká bedna kam se vejde více HDD tak zde je dobré chlazení a dobré napájení, opravy jsou levné a rychlé, opakem je malý notebook kde vám brzo odejde baterie a pak začnou odcházet ventilátory. Pro výrobce jsou ale výrobky s krátkou životností zlatý důl, protože lidem vydrží krátkou dobu. Komu ale není rady tomu není pomoci, stejné je to i se zázraky, všechny svaté knihy jsou jako levné notebooky a lidová moudrost je jako veliká bedna na počítač. Na zázraky má monopol příroda a Ježíš Kristus je jenom ubohý iluzionista na divadle.

Bůh zodpovídá za výrobu a smrt zodpovídá za prodej toho, co se vyrobilo, je to obchodní spojení výhodné pro obě strany, proč není smrt populární a bůh je populární? Vše je jenom otázka reklamy na produkty, smrt má špatnou reklamu a bůh má správnou reklamu. Bůh to je voda a smrt to je oheň, který spaluje to, co živé je, samice mají blíže k bohu a samci mají blíže k ohni. Jelikož je bůh voda tak může seslat na hříšníky potopu, a když má smrt dost hříšníků tak na ně pošle zase oheň, o tom to zde je každý dělá to, co je mu blízké.

Vše zde je hra, podle pravidel a každá hra má jiná pravidla, neznalost pravidel není omluvou, z toho je jasné že lidská spravedlnost je relativní, to, co platí tady dnes, to neplatí jinde, nebo v jinou časovou dobu, pravidla hry jsou informace a programy, kterými poměřujeme ty, co zde hrají nějakou hru. Podívejme se třeba na válku, zde se rychle a zásadně mění pro lidi pravidla, myslíme a jednáme podle situace, ve které se nacházíme, jsme dobří k tomu, co milujeme a jsme zlí k tomu, co nemilujeme o tom zde naše lidská spravedlnost, je, je snadné trestat a je těžké pochopit a pomoci těm co jsou na tom zle. Jak si to každý národ udělá takové to i každý národ má, problémem jsou mocné národy, co přepadají bezmocné národy a nutí bezmocným národům svoje pravidla hry, naštěstí každá totalitní diktatura je zde dočasně protože se ekonomicky a politicky zhroutí.

Nejprve lidi věřili tomu, že příroda dokáže zázraky, potom věřili, že bůh dokáže zázraky, dneska věříme, že politici dokážou zázraky, zítra budeme věřit tomu, že umělá inteligence dokáže zázraky, jenže tak to nefunguje! Věřit lze tomu, co jsme si ověřili z více zdrojů, zázraky patří do pohádek a snů, v realitě je vše podřízeno reálné situaci ona určuje pravidla a limity. Každý národ se zbaběle uzavírá před pravdou, aby se nemusel změnit, protože změny jsou spojené s problémy a nejistotou pro ty co jsou nahoře a mají zde výhody a jistoty které si nezaslouží, ryba smrdí od mocné hlavy. Čím více jsou lidi moudřejší, tím méně věří na zázraky.

Pokud by na světě nebyli hlupáci tak by zaniklo náboženství a politika, moudrost je v tom se poučit z cizích chyb a hloupost je nepoučit se ani z vlastních chyb, komu není rady, tomu není pomoci. Náboženství a politika, je založená na přeprogramování myšlení lidí pomocí dogmatických dezinformací, s hlupáky je možné snadno manipulovat, a donutit je k tomu, aby platili; desátky, odpustky, daně, clo, poplatky, pokuty, certifikace atd. Nadbytek pro ty, co jsou nahoře, je možný jenom díky nedostatku pro ty, co jsou dole, peníze těm, co jsou nahoře nikdy a nikde nesmrdí, a heslem těch co jsou nahoře je, po mě potopa.

Býk se chytá za rohy a lhář se chytá za slovo, proto lháři nechtějí, abychom zaznamenávali to, co říkají, protože každý den nám říkají něco jiného, a tím dokazují to, že to jsou bezcharakterní pokrytci, co nám lžou, a kdo lže ten i krade a do pekla se tak jistě hrabe. Není zde; kapitalismus, socialismus, feudalismus, komunismus, nacismus, humanismus, extremismus atd. je zde jenom kariérismus! Kariéristické závody jsou všude na světě už mnoho tisíciletí, dobytka je všude nadbytek, ale plných koryt je veliký nedostatek. Hledám marně cestu do ráje? Nehledej cestu do ráje, změň se tak že nebudeš už hříšníkem, a cesta do ráje se ti sama ukáže, a tak se rychle do ráje dostaneš. Ano, to je svatá pravda, ale já mám bohužel velmi slabou vůli. Tvoje vůle není slabá, to je jenom hloupá výmluva, když něco miluješ a potřebuješ, tak na to máš silnou vůli, jsi jenom loutkou, kterou ovládá strach a situace.

Bavit se svatým GVKB to je jako hrát tenis proti zdi, jak je to proboha možné, že na vše máte dokonale správné odpovědi? Koho pravda miluje, toho moudrostí obdaruje, koho lež miluje, toho hloupostí obdaruje, jaký je pán takové je i jeho služebnictvo, většina lidí si dobrovolně zvolila za pána lež, a tak se z nich stali hlupáci. Dobrota je ale žebrota, lhát je správné. Lež je kaskadér, který zastupuje pravdu v nebezpečné situaci, pokud je situace bezpečná tak můžeme říkat pravdu. Baví vás to mít vždy svatou pravdu? Unavuje mě to pořád říkat lidem to, co by si mohli přečíst na mojí GVKB stránce, komu není rady tomu není pomoci, běž se podívat do krematoria ať víš co tě brzo čeká, sbohem, kdo je zde další na řadě?

Život je práce a práci určuje a kontroluje situace, práce je výkonem, který je možný díky příkonu, pokud zde je malý příkon, je zde i malý pracovní výkon. Zde se dostáváme k parazitování, kdy paraziti omezují příkon pro pracovní výkon, není to jenom problém u lidi tento problém je i v přírodě nebo u techniky a programů. Strom, který nerodí ovoce, je třeba nahradit stromem, který rodí ovoce, o tom je; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, umění, školství atd. Zániky kultur a civilizací měli příčinu v tom, že nedocházelo k tomu, že se strom, který nerodil ovoce nahradil stromem, který rodí ovoce. Je to totiž velmi nepopulární nahrazovat stromy co nerodí ovoce stromy, co rodí ovoce, komu není rady tomu, ale není už pomoci.

Moc je pro bezmocné drogou na které jsou psychicky závislí, vše zde jsou protiklady, a tak je zde; moc a bezmocnost, štěstí a neštěstí, pravda a lež, život a smrt atd. problematika opojení mocí není rozhodně nová, historie je plná informací o tom, jak mnoho lidí bylo opito velikou mocí a většinou to špatně skončilo. Trpaslík, který má pod sebou veliký podstavec z výhod si myslí, že je obr do té doby, dokud je na podstavci, a jak už není na podstavci, tak se z toho psychicky zhroutí a konzumuje léky na deprese, nebo pije alkoholické nápoje. U kanibalů není problém s jedinci, co si hrají na to, že jsou mocní, protože je ostatní zabijí a snědí. Prvním lidským zákonem bylo, nezabiješ toho, kdo je ve smečce mocný, ale bezmocného nebo nepřítele smíš zabít.

Naše kultura je založená na tom že se mocní mají dobře, stádo potřebuje pastýře, ovšem mnoho pastýřů potřebuje občas nastavit zrcadlo, aby pochopili, že jsou jenom trpaslíky. Tento svět je sezení u televize a přepínání programů, jsme tím, na jaké programy se díváme, pokud se díváte na ubohosti tak jste ubožáci. Mnozí skeptici logicky namítnou, že v televizi jsou jenom samé ubohosti a že s tím nejde nic udělat. Bohužel mají pravdu, v televizi jsou jenom samé ubohosti a na internetu je to stejné, to jistě musí mít nám skrytou příčinu, vše zde jsou příčiny a jejich následky. Vše je zde jako v počítačové hře, kde postupujete do vyšší úrovně hry, když jste dosáhli potřebné úrovně, takže jsme se dostali k zaostalosti, která má za následek to, že jsme ubožáci.

Největší chybou, kterou všichni děláme je univerzálnost, univerzálnost je továrnou na vymývání mozků, po vymytí mozku se z lidí stává ubohé stádo, které může snadno ovládat egoistická elita díky systému odměny a trestu. Elita může na město hodit atomové bomby, nebo nahnat lidi do plynových komor po milionech, invaze spojená s genocidou je v naší egoistické kultuře běžná. Svět neovládá politika ani náboženství, svět ovládají milionáři, a tak milion milionářů ovládá celý konzumní svět a my jim závidíme jejich výhody a jistoty. Práce se pro dělníky stala trestem za to, že se špatně učili a nemají tak vysoké vzdělání, jsme si rovní jenom ve smrti, miliony mrtvých lidí ve zbytečné světové válce to je statistika, ale smrt prezidenta nebo celebrity to je tragédie.

Kde se vzala situace, která zde vše stvořila a všemu kraluje? Na počátku zde byl ve všem všude chaos, a tak nic zde správně nefungovalo, bylo třeba s tím něco zásadního udělat? Tak vznikla víra v zázraky, hledalo se něco, co ty zázraky realizuje, nikomu se do toho v Absolutnu nechtělo, prý ať ty zázraky realizuje někdo jiný. Potom to celé explodovalo a po té obrovské explozi, které říkáme Velký třesk se začali dít zázraky, GVKB říkal, nehraj si s tím dálkovým ovládáním k Absolutnu, ale JHVH mě neposlechl, a stiskl na ovladači červené tlačítko, následkem byl Veliký třesk, s dětmi jsou veliké problémy. Tímto se vám za JVHV omlouvám, podruhé se to už nebude opakovat, poučil jsem se z krizového vývoje v Absolutnu.

Hmota je iluze, vytvořená hologramem, vše je zde jenom napětí mezi protiklady a tekoucí energie je počítačem na kterém běží operační systémy a programy vše je propojeno v reálném čase a vše se neustále aktualizuje, není zde v absolutnu jediný pevný bod hmotný ani programový. Logiky je zde otázka, kdo je Stvořitelem? Stvořitelem všeho je situace a situace zde i se vším manipuluje, situace je stav nastavení, který umožňuje realizaci nějakého cíle. Největším lhářem v dějinách naší kultury bylo jistě náboženství, to jistě musí mít nějakou příčinu, že se snažilo náboženství z nás dělat hlupáky a chudáky? Tou příčinou je to že jsme si díky přelidnění cizí, a tak z cizího krev neteče, následkem jsou konflikty a války o hodnoty a dobrota se stála žebrotou, místo pomoci těm co se mají zle, raději stavíme ploty okolo míst, kde se lidi mají dobře.

Z díla nakonec čas pozná pravdu o tom, kdo byl zde pro společnost přínosem, a kdo zde byl pro společnost jenom egoistickým parazitem. Ve virtuální globální realitě bude každý subjekt jenom ubohou nulou, obrazně to bude jako šachová hra proti profesionálnímu šachovému programu, který vám jistě vždy dá mat. Jakýkoli pokus o porušení pravidel a limitů bude marný, ten, kdo se optimálně nepřizpůsobí, ten skončí automaticky dlouhodobě ve virtuální kleci, aby už s ním nebyli žádné problémy. V současnosti mnoho lidí porušuje přirozená svatá pravidla a přirozené svaté limity, následkem je logicky konzumní očistec, ve kterém život svatého člověka nemá logicky smysl, protože zde vládnou hříšní lháři a zloději, díky hříšným pravidlům, která si lháři a zloději sepsali egoisticky tak, aby zde měli výhody, a jistoty které si nezaslouží.

Ryba smrdí od hříšné hlavy, milion hříšných milionářů ovládá tento konzumní svět, pomocí dluhů a hříšných pravidel. Vše je zde dočasně, a tak díky GVKB virtuální realitě skončí tento hříšný očistec a hříšníci jistě skončí ve virtuální kleci. V současnosti statisticky asociálním syndromem trpí globálně 36% populace nikdo to, ale neřeší a následkem je blbá nálada a veliká konzumace alkoholických nápojů a cigaret, nejde o nový problém je to velmi starý problém akorát v minulosti jsme tomu neříkali asociální syndrom. Specialisté tento problém řeší povrchně tím, že těžce postižené násilně izolují ve vězení nebo psychiatrické nemocnici, problémem je malá kapacita těchto zařízení a vysoké náklady na provoz těchto zařízení.

Všiml jsem si, že tímto syndromem netrpí lidi, co vykonávají velmi náročné povolání kde jsou pod velikým tlakem, z toho logicky plyne, že příčinou tohoto syndromu je psychicky vadný člověk, psychicky vadný jedinec zde není existenčně úspěšný, a tak se v něm rozvine asociální syndrom a takovýto člověk myslí a jedná asociálně to znamená, že je z něj; extrémista, rasista, vandal, terorista, zloděj, příživník, mafián, narkoman, psychopat atd. Navrhuji tyto jedince přemístit do Izraele a udělat z nich vojáky co budou bojovat za Hospodina ohněm a mečem, vše je to tom dát každému to co mu patří a potom zde nejsou problémy, chceš si zastřílet ze samopalu do lidí máš možnost, ale počítej s tím, že i po tobě budou nepřátelé střílet, padnout hrdinsky ve svaté válce za Hospodina, to je ta nejlepší možná smrt pro člověka postiženého asociálním syndromem.

Jelikož je život hra podle hříšných pravidel, tak nejsme se svým životem spokojení a řešíme to hříšnými myšlenkami a hříšnými skutky, následkem je očistec plný hříšníků a mnozí hříšníci si zde hrají na svaté, ale čas odhalí jistě to, že to byli hříšníci. Bylo zde v minulosti mnoho snah o to, aby nebyl život podle hříšných pravidel, ale tyto snahy se ukázali jako naivní utopie, v našem nevědomí je uložen prvotní hřích, a s tím nemůžeme nic udělat. Prvotní hřích spočíval v toužení po tom, co je zakázané, jednou jsou zde svatá přirozená logická pravidla a ten kdo tato pravidla porušuje ten si o trest koleduje, vše je zde o příčině a následku, komu není svaté rady, tomu není pomoci. Jestliže nikdo z lidí není svatý, a každý je hříšník, má potom smysl věřit v nějakou svatou víru, co nám slibuje zázraky, prohlašovat člověka za svatého to je jenom pokrytectví, nikdy zde nebyl na světě svatý člověk a nikdy zde ani nebude svatý člověk, který se zrodil ze sexu.

Svatý člověk musí být vyrobený v továrně a vychovaný roboty, jiná možnost zde není, když budeme lidi vyrábět v továrně tak budeme moci všechny chyby eliminovat díky tomu, že využijeme moderní vědu a techniku. Svět potřebuje nahradit hříšníky za svaté lidi, jiná cesta zde pro nás už není možná. GVKB výrobce bude ručit za to, že vyrobený GVKB člověk bude svatý a nebude mít problémy s hříšností. Vadný člověk se recykluje, a zákazník zdarma dostane nového člověka. Hříšnost má u hříšníků protekci, z hříšníků nikdo neudělá svatého člověka pomocí; náboženství, filosofie, vědy, politiky, školy atd. čistou rasou je jenom GVKB člověk vyrobený v továrně který má v hlavě GVKB čip a je tak neustále bezdrátově napojený na globální umělou GVKB inteligenci.

Vše se dneska vyrábí v továrně a jenom tak lze garantovat kvalitu za malou cenu, nový člověk bude mít logicky jenom mužské pohlaví, a tak zde už nebudou potřeba ženy na to, aby zajistili potomstvo. Povím ti, co jsi, jsi dočasný evoluční experimentální proces s nulovou hodnotou. V tobě probíhá po celý život obrovské množství dočasných evolučních experimentálních procesů v rovině fyzické a programové, vše je v pohybu a smrt je definitivní ukončení všech experimentů, po smrti už nic není. Jaký to vše má smysl? Smyslem je to, že to funguje, hledáme smysl života tehdy, když jsme s životem nespokojení, a když jsme spokojení tak život má pro nás smysl díky tomu, že vše funguje tak jak to má fungovat. Logicky je zde otázka a proč vše v nás a okolo nás nefunguje optimálně?

Vše nefunguje optimálně díky tomu, že se vše rychle mění a tím vznikají chyby, pokud zabráníme změnám tak následkem je zaostalost a tím i bída. Problémem optimální pomoci lidem je, kdo tu pomoc zaplatí a jestli se ta pomoc lidem společnosti vyplatí. Vše je o ekonomice, dobrota je žebrota, pomoc lidem je obrazně jako půjčení peněz a mnoho lidí půjčku nechce splatit, jde zejména o příživníky, co se nedokážou přizpůsobit společnosti, ve které žijí. Statistika jasně odhaluje to, že podprůměrný jedinec se často dostává do situace, ve které potřebuje pomoc a nemůže za pomoc zaplatit, v přírodě je přirozený výběr a potomstvo smějí mít jenom alfa jedinci.

Tak jako se žákům vystavuje vysvědčení, tak se může každý rok každému člověku na světě vystavit v nemocnici vysvědčení kvality u těla a psychiky, a ten kdo bude mít špatné vysvědčení, ten se eliminuje, tím se eliminuje přelidnění a degenerace, prevence eliminuje problémy už na začátku a tím tyto problémy nemohou zakořenit a vyrůst. Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, zaměstnavatelé konečně budou mít k dispozici kvalitní zaměstnance a vládnout nám budou jenom kvalitní lidi. Život to je dočasný evoluční proces, předčasná smrt to je ukončení vadného procesu, který parazitoval na systému.