Přeskočit na obsah

Tam kde je zisk, tam okamžitě vzniká i tvrdá konkurence

  • T

Manipulaci si lze obrazně představit jako pyramidu, na vrcholu je to, co má největší možnosti manipulace jde o; strach, toužení, egoismus, peníze, dluhy, vlastnictví, drogy, lásku, nemoci, dogmata, čas, informace, programy atd. pokud manipulace jde do extrémů tak následkem je stres a deprese, mnohdy říkáme to, že stres a deprese je rakovinou moderní konzumní kultury. Nevěřte na zázraky, že vás lékaři uzdraví pomocí léků, léky mají omezené možnosti, a většinou jenom zvládnou dočasně utlumit vaše psychické problémy, pomocí chemických iluzí.

Nemoc to je signál že jsme dole a měli bychom se snažit o to dostat se nahoru, jak se dostat nahoru a být zdravý, o tom je úspěch v životě. Nebuďte idealisty a buďte realisty, jenom tak můžete uspět ve svém životě, dejte si veliký pozor na dogmata a reklamu, tento svět to je soutěž a boj o výhody a jistoty, dobrota je zde žebrota. Podívejte se na internet z nadhledu, a zamyslete se nad tímto novým informačním systémem, snažte se objektivně pochopit, jak vše zde funguje, podobně funguje i naše egoistická civilizace, internet je o egoistické manipulaci, to je zde prioritou, ten, kdo neumí manipulovat, ten na internetu neuspěje.

V minulosti se pro manipulaci využívala svatá víra v zázraky, v zaostalých ekonomikách je dosud ještě silná svatá víra v zázraky, s příchodem digitálních ekonomik, selhala logicky svatá víra v zázraky, a bylo třeba přijít s něčím zcela novým! Novou formou manipulace je sociální inženýrství, které je způsobem moderní digitální manipulace, za egoistickým účelem, egoistický manipulátor nepřichází do osobního kontaktu s těmi, se kterými on manipuluje.

Velmi často je sociální inženýrství maskované vyskakovacími okny na internetu, nebo podvodnými e-maily, obrazně je to jako marný boj s viry a parazity, lidově řečeno, peníze lakomcům nesmrdí. Poslední novinou je používání botů, internetový bot je program, který pro svého majitele opakovaně vykonává nějakou jednoduchou činnost na internetu, obvykle sbírá citlivá osobní data, ty odesílá a zpracovává, aby z toho majitel botů měl zisk, většinou je zde snaha o cílenou reklamu.

Končí doba velikých konfliktů a velikých válek, přichází doba malých konfliktů a malých válek, je to princip oblehnutí pevnosti a čekání na to až lidi v pevnosti vyhladoví, tento způsob manipulace se využívá mnoho v ekonomice a politice. Kolonialisté se mají dobře a lidi v kolonii se mají zde, tak to funguje i na internetu, sledujme statisticky pohyb zisků z internetu, a dojde vám, kdo jsou digitální kolonialisté, nemoc a bohatství nikdo dlouho neutají.

Dneska jsem navštívil největší obchodní komplex v Praze na Chodově u metra, připadal jsem si tam jako v moderní obrovské nemocnici, nejspíše je problém v tom že jsem genetický starý člověk, a nejsem robot s umělou inteligencí, robotům se jistě v tom obchodním komplexu bude líbit. Většinou se zde nabízí drahé a málo potřebné zboží, je to ideální místo pro ty, co chtějí utrácet peníze a luxus, protože mají hodně peněz. Mnoho obchodů zde nabízí velmi podobné zboží, jde zejména o obchody s oblečením a botami, podle mě by to tam chtělo nějak rozdělit, na místa pro obyčejné lidi a místa pro elitu, třeba podle pater, dole by byli obchody pro obyčejné lidi, a nahoře by byli obchody pro elitu.

Jádrem problému zde jsou informace pro návštěvníky, bohužel nemám svůj mozek trvale bezdrátově napojený na centrální mozek lidstva, a tak je pro mě tento obchodní komplex bludištěm, pokud se nespokojím jenom s nákupem ve velikém obchodě s potravinami. Tak jako mají dneska auta navigační systémy, tak budeme muset i pro lidi udělat konečně navigační systémy, aby lidi nebloudili v obchodních komplexech, a nalezli zde to, co hledají. Lepší by bylo rovnou nahradit lidi za roboty, u nich je samozřejmostí, že mají standardně v sobě inteligentní navigační systémy.

Už to vidím v budoucnosti, všude jenom samí roboti a nikde žádný člověk, místo oblečení a potravin zde bude zcela jiné zboží, třeba si zde roboti budou moci koupit novou inteligentní hlavu, nebo nějaké jiné technické doplňky, co je vylepší. Představme si umělou inteligenci jako pyramidu, dole jsou programy a nahoře je inteligence, to, co je nejlepší, to se dostane na vrchol pyramidy, je to stejný boj a soutěž, jako ve; sportu, podnikání, politice, evoluci atd. umělá inteligence je vždy úzce na něco specializovaná, jsou to vědomosti v nějaké specializaci, které umožňují vyřešit složité problémy, inteligence nejde nahrát do počítače, počítač nebo robot, jí získává pomocí učení při praxi v nějaké specializaci.

Tento svět je velmi rozmanitý, a pokud bychom umělou inteligenci přenesli do jiného počítače nebo robota, tak by zde bylo mnoho problémů a chyb. Podívejte se na lidi, když se narodí, jsou bez inteligence a teprve v dospělosti mají tolik inteligence, že mohou samostatně pracovat, pokud by šla inteligence přenést z rodičů na děti, jistě by to i příroda udělala, je možné přenést jenom talent a pokud se talent nerozvine tak je to jako bys talent neměl. Vědci a technici jsou v mnohém naivní jako děti a myslí si, že se stane zázrak a vytvoří univerzální umělou inteligenci, a budou slavní a bohatí, tak to nefunguje, jsou zde limity, které nejde překonat, a to si musí lidi konečně uvědomit, a skončit s idealismem a přejít na realismus.

Každý den na internetu vzniká veliké množství; vyhledávačů, portálů, katalogů, stránek, blogů, sociálních sítí atd. zisk zde přichází s velikou návštěvností, jenže zde platí, můj úspěch je tvým neúspěchem, je to jako ve sportu, kde je na startu závodu mnoho závodníků, a vítěz závodu bere vše. Tam kde je zisk, tam okamžitě vzniká i tvrdá konkurence, základní prioritní heslo pro úspěch v podnikání a obchodování je dneska, levně a rychle, ano, dogmatismus, extremismus, vandalismus atd. vytvářejí jenom bubliny, co brzo prasknou.

Z GVKB díla je spatřen tvůrce, slova mohou lhát, ale dílo lhát už nemůže, jaké je dílo těch, co pyšně rozhodují o nás bez nás, tím dílem je ekonomická a psychická bída a tím je zde i deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, filosofie, vědy, techniky, rodiny, psychiky atd. vládnou nám globálně mnoho tisíciletí jenom svatí idioti! Bible je jasným důkazem toho, že nám vládnou svatí idioti, něco takového mohli napsat jenom svatí idioti, už ten začátek Bible je idiotský, protože logicky vše nestvořil Bůh z ničeho! Vše stvořila evoluce, díky jednoduchým logickým pravidlům, na které je spolehnutí, hodnoty vznikají jenom z profesionální práce, jenom parazit získává hodnoty bez práce, ale každé egoistické parazitování je zde dočasně.

Je to jako s domy ve městě, tam kde je zaostalost tam se domy jenom opravují a nestaví se tam nové domy, tam kde je vyspělost, tam se staré domy bourají, a na nových základech se staví nové domy. Vzali jsme násilím lidem jejich soukromá hospodářství a následkem je to že musíme z ciziny dovážet drahé nekvalitní potraviny, snaha udělat z lidí otroky nefunguje, protože dobrota žebrota je! Všechny altruistické politické a náboženské ideologie, jsou jistou cestou do konzumního očistce, to nám jasně ukázal extrémistický nacismus, a jeho plynové komory, ve kterých se lidi vraždili jako dobytek po milionech.

Otroci logicky propadnou drogám a tím se celý systém zhroutí, tam kde jsou daně a clo, tam je i konzumní otroctví, jak zrušit globálně daně a clo? Bylo zde mnoho pokusů, ale nic se nepovedlo, protože vše bylo jenom povrchní změnou, je třeba globálně trvale egoistické lidi nahradit za GVKB roboty, nejsou lidi, tak nejsou ani lháři a zloději. Perspektivní práce Praze? V minulosti nebyl problém s tím, jaká práce je perspektivní vše bylo; jednoduché, jasné, stabilní atd. Vše se změnilo se vznikem vysokých škol, čím více zde bylo lidí, co měli vysokou školu, tím více se globálně práce lidí stávala; složitou, nejasnou, nestabilní atd.

Nejvíce lze tento moderní trend poznat na městech jako je; Tokio, San Francisco, New York, Londýn, Berlín atd. je to jako odhadování počasí, dlouhodobé předpovědi nejsou spolehlivé. Média a politici si hrají na to, že mají křišťálovou kouli, ve které spolehlivě vidí, jaké práce budou za třicet let perspektivní, já bych použil klasiku, vím to, že nic nevím o tom, jaká práce bude zde za třicet let, ještě perspektivní? První problémy nastali u zemědělství, zde se začala nasazovat ve velkém věda a technika, v druhé vlně došlo na dopravu, třetí vlna zasáhla průmysl a obchod, mnoho lidí se přemístilo do služeb ve městech, anebo se z nich stali státní zaměstnanci.

Najednou vzniknul mobilní telefon a internet, tím začali být likvidovány staré formy práce za mzdu, vše se přesunulo do zcela jiné roviny, kdo zaváhal ten už stojí trvale opodál, končí doba; jednoduchosti, jasnosti, stability atd. nebude to trvat už dlouho, a na místa prezidentů a ředitelů, nastoupí autonomní kovoví GVKB roboti s umělou inteligencí na dobíjecí baterie, potom zde bude všude zásadní otázka, nepracuje GVKB robot levněji a lépe než mladý vysokoškolák?

Stvořitelem je zde napětí, mezi, mít nebo nemít, ve hře je; úspěch, moc, bohatství, výhody, jistoty, štěstí, vědomosti, inteligenci, popularitu, peníze, čas, pravdu, lásku, peníze, drogy, partnera, kamaráda, děti, psa, dovolenou, auto, dům atd. toužení vytváří naše soužení, je to nespravedlnost, že nemohu mít, co chci zde mít, jak to že někdo to má, a jiný to nemá? Život je dočasný evoluční experiment ukončený smrtí, vše, co nahromadíme, o to nás smrt jistě připraví, stavíme rodinné domy pro cizí lidi, naše děti, které jsme v rodině vychovali, to jsou cizí lidé, dobrota je žebrota, vše je zde o tom že zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, ten druhý je nám peklem, po smrti není peklo ani ráj.

Vlci se převlékli za pastýře, aby mohli zde dělat; papeže, krále, císaře, šlechtice, prezidenta, předsedu, ministra, poslance, senátora, diplomata, soudce, notáře, profesora, vědce, populistu, celebritu, ředitele, podnikatele, milionáře atd. nahoře jsou vlci a dole jsou ovce, o tom to zde už mnoho tisíciletí všude je. Když se podíváme na centrum v naší hlavě tak zde najdeme rozum, který si říká, mít nebo nemít, a on rozhodne o naší budoucnosti! Ty nemáš rozum, pokud někdo chybuje tak příčinou nemocný rozum je, podívejme se na to, že si volíme lidi, co nás zde v mnohém zastupují, a při této volbě většinou chybujeme, a tak nás zastupují chybní lidé, proč jsme ztratili rozum?

Ztratili jsme rozum díky tomu, že jsme psychicky nemocní, konzumace drog a léků na deprese jasně ukazuje to, že většina lidí na světě je těžce psychicky nemocná, pokud bychom měli zavřít všechny nemocné do psychiatrické nemocnice, tak by nikdo neplatil daně! Tento konzumní svět je globální psychiatrická nemocnice, psychicky zdravý člověk je obrazně něco jako Bůh, kterého dosud nikdo osobně ještě nikde neviděl, a všichni přesto věří, že on existuje. Všichni jsou blázni, a jenom já jsem normální, to je naše bláznivé uvažování, založené na tom, že se nechceme na sebe podívat do psychického zrcadla, protože bychom v zrcadle spatřili blázna, který se zbláznil do toho, co miluje a potřebuje. Veliké války a veliké diktatury, nám v nahotě ukazují, naše bláznovství založené na bláznivých dogmatech, která jsou nám svatá!

Je to tak snadné vyhodit z okna někoho, kdo nám konkuruje, je to naše tradice vyhazovat konkurenty z okna, a potom tvrdit že oni sami vyskočili, a že je nikdo z okna nevyhodil. Každý je nahraditelný, běžte se podívat na hřbitov, a zde vám dojde, že je zde každý elitní parazit dočasně! Dělnická práce je zde za trest, nechtěl ses učit, tak za trest budeš dělat hostitele, mocným a bohatým parazitům. Proč jsi vstoupil do veliké politické strany, která hlásala jenom nenávist a lži?

Já jsem chtěl parazitovat, a to mě strana umožnila, pokud bych do veliké strany nevstoupil, tak bych zde byl jenom ubohým dělníkem, pro kterého je zde život psychickým trestem. Ano, jsou zde kariéristické závody, ve kterých uspějí jenom profesionální bezcharakterní paraziti, a tak získají díky vítězství moc a bohatství, nadbytek je zde díky nedostatku. Jenže vše je zde dočasně, nějaký blázen vytvořil umělou inteligenci a roboty, nebude to už trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty za úspěchy v jejich práci, lidi budou nazí za sklem v zoologické zahradě, jíst banány, a inteligentní roboti, si budou vše v zoologické zahradě fotografovat, pomocí fotoaparátu na skládací tyčce. Tak pravil Guru Vit Kouba Bhagavan, zazvonil zvonec, a ubohé lidské egoistické 16bitové civilizace je konec, a nastupuje 256bitová robotická civilizace.