Přeskočit na obsah

Je třeba začít šetřit hodnotami optimálně globálně

  • J

Pokud plýtváme hodnotami tak to jistě má i svoje příčiny, co je příčinou toho že se plýtvá hodnotami, a tak je zde nedostatek hodnot? Plýtváme hodnotami, protože máme genetická těla, je třeba globálně všechny lidi pomocí virtuální reality naskenovat a po naskenování se lidská těla eliminují optimálně globálně. Místo těla bude každý existovat jako SSD. Hodnota digitálního člověka je jenom ve specializované databázi, nový digitální virtuální svět to budou specializované databáze uložené na SSD.

SSD disk bude sloužit jenom jako záložní médium na hodnotné databáze které bude používáno pouze v případě nějakého selhání systému. Většina provozu poběží na HDD protože zde je možnost veliké kapacity za málo peněz, virtuální systém bude postaven na tom, aby databáze byli nevíce uložené v paměti, protože zde je možné s databázemi rychle pracovat. Jako operační systém se použije FreeBSD který poběží na rychlém SSD disku. 

Veškerá práce je možná jenom díky databázi a programu! Hodnota toho, co pracuje je spojená s databází a programem! Používat genetické tělo není ekonomické, protože tělo je evolučně zastaralý systém, vše je zde evolučně dočasně, a tak staré systémy nahrazují nové systémy, draho opravovat lidské tělo to je chybou. Podívejte se na velikost SSD a na velikost člověka, nebo porovnejme povozní náklady na člověka a SSD, je to jasná volba místo krále nebo prezidenta zde bude SSD které bude mít globální číslo.