Stvořitelem všeho je profesionální práce

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Hodnoty vznikají jenom z profesionální práce, logicky z amatérské práce hodnoty nevznikají, největším problémem naší konzumní společnosti je amatérská práce, ze které nevznikají hodnoty, klasickou ukázkou amatérské práce, ze které nevznikají hodnoty je diplomová práce, která nemá pro konzumní společnost žádnou reálnou hodnotu. Sociální populistická politika má za následek to, že většina lidské práce nemá žádnou hodnotu, obrazně zaléváme plevel a krmíme parazity, protože se z nás stali špatní hospodáři díky špatným zákonům.

Dobrotu si zde musí každý zasloužit svojí profesionální prací pro společnost, zde se dostáváme k protekci, díky které zde je mnoho ekonomických parazitů a následkem je deprese kterou řešíme pomocí; léků, drog, víry v zázraky atd. Každá práce je dočasný naprogramovaný proces, ze kterého vznikají hodnoty, nejsou zde jenom ekonomické hodnoty, jsou zde i skryté hodnoty. Podívejme se na práci moderátora na anonymním fóru, takový moderátor dělá práci, která je amatérská, protože z této práce není žádný užitek! Na moderním fóru nejsou potřeba moderátoři, protože vše je naprogramované tak že trollové zde nemají šanci! 

Pokud je zde díky modernizaci a automatizaci nedostatek dobře zaplacené profesionální práce, tak bude potřeba zkrátit v EU optimálně pracovní dobu tak, abychom místo současných 1890 hodin ročně, pracovali jenom 600 hodin ročně, pochopitelně že se zachovají současné platy, to konečně naučí zaostalé zaměstnavatele využívat optimálně čas všech zaměstnanců a funkcionářů. Nenarodili jsme se jako otroci, pro které je práce za malou mzdu trestem, potřebujeme nasadit všude v EU autonomní inteligentní roboty na akumulátory a umělou inteligenci, naší prací bude jenom testovat doma ve virtuální realitě nové produkty.   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *