Přeskočit na obsah

Štěstí je pevným základem pro šťastný život v očistci

  • S

O štěstí toho bylo mnoho napsáno a je zde o štěstí i mnoho filmů, pochází štěstí jenom z pekla nebo je tomu jinak? Štěstí je tam kde je pravda, logicky tam kde není pravda tam není ani štěstí, a tak jsou tam lidi nešťastní, a to řeší mnoha způsoby někdy i sebevraždou. Kdo chce prodat chválí a kdo kupuje kritizuje o tom je život v konzumním očistci, když něco nedokážeme po dobrém tak se to snažíme dokázat po zlém bylo a bude!

Proč každý hledá marně odpovědi na svoje existenční otázky? V očistci je cenzura, která nechce, aby lidi znali pravdu o tom, jak očistec funguje a že nadbytek pro ty co jsou nahoře vytváří logicky nedostatek pro ty co jsou dole, a že dobrotu se v konzumním očistci musí každý ubožák zasloužit tím, že vyhraje kariéristické závody o výhody a jistoty. Mír je válka vedená tak že při ní neumírají lidé a neničí se domy a továrny. Proč mají bohatí a mocní lidé ochranku nad tím je se třeba do hloubky zamyslet!

Závist vytváří nenávist a následkem je konflikt mezi těmi co jsou nahoře a těmi co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti, bylo zde mnoho snah o rovnost ale ukázalo se, že je to utopie, nebude to ale trvat dlouho a díky umělé inteligenci skončí rozdělní lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, nahoře bude umělá inteligence a roboti, lidi budou jenom dole a jejich osudem bude sloužit zadarmo umělé inteligenci od narození do smrti.