Přeskočit na obsah

Je snadné si na něco hrát, stačí se jenom naučit roli a tu správně zahrát

  • J

V obecné rovině znamená mesiáš spasitele nebo osvoboditele světa. Minulost je plná mesiášů a nejznámějším mesiášem je Ježíš Kristus který byl ukřižován a přežil ukřižování. Vědecky je doloženo to, že je Ježíš Kristus jenom literární a divadelní postava a žádný skutečný živý Ježíš Kristus v minulosti nežil! Je Pavel Moric mesiáš? Pavel Moric je dobrý herec s dobrou pamětí co si hraje ve virtuálním světě na mesiáše.

Je snadné si na něco hrát, stačí se jenom naučit roli a tu správně zahrát, nic nového pod sluncem. Byl vůbec někdy na světě člověk, který by byl pravým mesiášem? Takový člověk zde dosud nebyl a pochybuji že zde v budoucnosti někdy bude! Každý člověk je loutkou, kterou mnohé snadno ovládá od narození do smrti, člověk není pánem svého osudu!

Pánem zde byli a budou jenom informace a programy, vše, co je živé to je zde jenom levným materiálem na evoluční pokusy a je jedno, jestli jde o dělníka nebo celebritu. Vše mi připomíná operační systém Windows jak se evolučně dlouho vyvíjel a neustále se měnil a měnili se i počítače ve kterých byl Windows nainstalován. Pavel Moric mi připomíná Windows 7 který byl velmi dlouho populární a uživatelé nechtěli přejít na nové modernější verze Windows.

Proč vlastně lidi milují populisty, co jim umí něco složitého a cizího vysvětlit po lopatě? Jde zde o lenost myslet a pokud je zde něco u čeho nemusíme myslet, tak se to stane populární. Podívejme se třeba na populární hudbu a její velikou globální sledovanost na; internetu, televizi, rádiu atd. u hudby lidi nemusí myslet a dosahují tak snadno dobré nálady, pokud hudbu neruší pitomá reklama na pitomosti! Lidi zdegenerovali tělesně a psychicky díky výhodám které jim poskytuje civilizace.