Přeskočit na obsah

Staré problémy nahrazují nové problémy

  • S

Mnoho lidí marně dlouho hledá zaměstnání a tak se dostávají do dluhů, logicky to musí mít nějakou příčinu? Tou příčinou je globalizace a automatizace, skončila globálně doba ve které se vše dělalo ručně a co se vyrobilo to se spotřebovalo v místě výroby nebyl zde vývoz ani dovoz zboží. Jakmile začal ve velkém vývoz a dovoz zboží tak nastali i veliké problémy na které nebylo řešení.

S výrobou ve velkém v továrnách přišla logicky i automatizace pomocí strojů a programů, to co dříve dělalo sto zaměstnanců to dneska dělá jeden zaměstnanec co sedí u počítače. Logickým následkem je narůstající nezaměstnanost, nikdo už naivně nevěří že se nějakým zázrakem podaří nezaměstnanost v EU eliminovat, statistiky nezaměstnanosti v EU se často mediálně chytře falšují, aby se lidi nedozvěděli objektivní pravdu jak na tom je jejich národ.

Dalším problémem jsou ubohé mzdy protože zaměstnance chytře okrádá zaměstnavatel a stát, je naivní představa že když máte vysokou školu že se automaticky budete mít dobře, to už dávno v EU neplatí, protože bez protekce neseženete pro sebe v EU dobré trvalé zaměstnání. Elity co v EU centrálně vládnou nezajímá to že lidi nemají dlouho zaměstnání je zajímá jenom to aby státy kupovali drahé zbraně a neporušovali chybná pravidla které vytváří pro ně EU.

Pandemie v nahotě odhalila to že nám v EU vládnou teoretici co nechápou to že jejich teorie v praxi nefungují, nikdo za nic pochopitelně nemůže každý byrokrat v EU si jenom plní svoje povinnosti. Dochází v EU ve velkém k tomu že se výroba přesouvá mimo EU protože prý je v EU drahá a nekvalitní pracovní síla, tím si EU podřezává větev na které dočasně sedí a brzo tak EU evolučně zanikne.

Dalším problémem je nástup umělé inteligence a autonomních robotů, podívejme se na moderní války zde se používají nejvíce systémy na dálkové ovládání, roboti brzo začnou bojovat s roboty a vše bude řídit jenom umělá inteligence. Řešení vidím jenom v tom že se děti odeberou globálně všem rodičům a jejich výchovu a vzdělání zajistí jenom roboti v továrnách na výchovu a vzdělání lidí, nekvalitní genetičtí jednici se optimálně eliminují aby byl produkt výroby vysoce kvalitní.