Přeskočit na obsah

Sportovci žijí déle než lenoši

  • S

Je Facebook stejně návykový jako cigareta? Tak jako cigareta poskytuje rychle pocit štěstí, tak i Facebook umí rychle poskytnout pocit štěstí, vše je dneska o tom, mít vše rychle a nemuset na nic dlouho čekat. Rychle vydělat pomocí lží a krádeží peníze, a potom rychle peníze utratit, rychle žít a rychle umřít, jsi pomalý, máš existenční smůlu, o tom je moderní život. Lidi nechtějí to, co je pomalé, vše, co je pomalé, to zde existenčně končí, bohatým lidem nestačí rychlé auto, chtějí mít rychlé soukromé letadlo! Když jsme u toho globálního zrychlování, neměli bychom pomalého člověka, co má vysokou školu, konečně nahradit za rychlého GVKB robota s umělou GVKB inteligencí, lidé ve vysokých funkcích a zaměstnanci pracují pomalu, nahradíme globálně všechny lidi rychlými GVKB roboty, co pracují jako GVKB roboti. Prezident USA se probudí, a diví se, že pro něj ještě nepřijel řidič, co jej má odvést do prezidentské kanceláře, volá tedy řidiči, proč ještě nepřijel, a řidič mu odpovídá, funkce prezidenta USA byla včera zrušena, vše řídí už jenom GVKB umělá inteligence. 

Nezaměstnanost je problém, se kterým si neumíme už poradit, v současnosti nezaměstnanost postihuje především lidi, co jsou málo hodnotní pro zaměstnavatele, a tak je může snadno nahradit optimalizace a automatizace, jenže najednou zde bude GVKB robot, který dokáže nahradit bez problémů každého vysokoškoláka, a to bude globální podraz, se kterým mocní a bohatí vysokoškoláci nepočítali. Facebook je svým způsobem jenom virtuální inteligentní robot, který nahrazuje práci mnoha inteligentních lidí, podívejme se na prodej hodnotných informací, nejdříve zde byli informace prodávány pomocí vyučování, kdy učitel osobně učil ve třídě žáky, potom se začali používat časopisy a knihy, dneska je zde internet a informace se prodávají už jenom pomocí internetu. Dneska je dobře zaplacen programátor, nebude to už trvat dlouho, a práce programátora globálně zanikne, protože místo programátorů zde bude jenom GVKB umělá inteligence. K čemu bude silným a inteligentním lidem to, že mají díky nezaměstnanosti veliké množství času, když nebudou moci pomocí lží a krádeží rychle vydělat peníze, GVKB umělá inteligence a roboti GVKB konzumní systém dokonale zabezpečí proti lži a krádeži.

Ano, lépe už bylo, bude vám jenom hůře! Často se setkávám s tím, že při focení někomu vadí to, že fotografuji, a často ode mě někdo požaduje sobecky, abych vyfocený snímek vymazal. Několikráte jsem se snažil o to komunikovat s lidmi, kterým vadí to, že je fotografuji nebo filmuji, a jejich argumenty byli ubohé, a vycházeli z dezinformací. Nesmějí se ani fotit místa, která jsou spojená s armádou, nebo jinými mocnými a bohatými organizacemi, na druhé straně je ale vyžadováno, aby lidi měli průkazy, kde je jejich fotografie, a tomu se už nikdo nebrání, to je zajímavé, stejně tak se nikdo nebrání tomu, že jej sledují všude průmyslové kamery, a často je záznam i nahráván, nebo je zde odposlouchávání telefonů, a sledování pohybu majitele telefonu. Jsme digitálně sledování více, než si uvědomujeme, a vůbec se tomu nebráníme, byli vytvořené už programy, na rozeznávání tváří, a tak je naše anonymita už jenom iluzí. Je snadné agresivně napadnout jednoho anonymního paparazzi, který vás drze fotí, a je obtížné napadnout globální digitální kontrolní systém, který vás sleduje jako jedno číslo v systému. Mnozí si myslí, že jsou na internetu anonymní, to je iluze, tajné služby brzo zjistí, kdo jste, i když se snažíte sebevíce o to být anonymní, vždy se něčím prozradíte!

Co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, je snadné zabít mouchu plácačkou na mouchy, a je nemožné zabít parazity, co nám zde díky výhodám vládnou, a neustále nás všechny anonymně digitálně všude sledují, a statisticky vše vyhodnocují, a prý je to pro naše dobro, abychom se měli lépe. Víme o tobě vše, všude tě statisticky sledujeme, jsi už jenom číslem v našich statistikách, už brzo ti to tady spočítáme, a ukážeme ti, že jsi zde jenom zbytečnou nulou, protože inteligentní roboti pracují jako roboti, o tom to je, že úspěch elitě nesmrdí. Délka lidského života se v posledních 50 letech zvýšila více než v minulých 200 000 letech lidské existence. Na lidské kůži existuje více forem života než lidí na celé planetě. Průměrný člověk si v průběhu svého života zívne asi 250 000. Průměrný občan USA sní za celý život 35 tun potravin. Lidská kůže se za život obnoví v průměru 900krát. Průměrný člověk vyprodukuje za život asi 25 000 litrů slin. To by stačilo na zaplnění dvou bazénů. Průměrný člověk stráví 3 měsíce svého života sezením na záchodě.

Průměrný člověk udělá za celý život 183 755 600 kroků. Z průzkumu vyplynulo, že muži stráví téměř rok svého života zíráním na ženy. 99 % lidstva žije za méně než 20 USD za den. Průměrný člověk stráví více než 5 měsíců svého života na telefonu. Neustálý proud malých úspěchů dělá lidi spokojenější než několik málo významných úspěchů. Lidé s mnoha přáteli žijí o 3,7 let více než ti, kteří žijí izolovaně. Sezení více než 3 hodiny denně může zkrátit průměrnou délku života člověka o 2 roky. Ženy žijí déle než muži. Částečně proto, že jejich imunitní systém stárne pomaleji. Muži stráví ve svém životě téměř 6 měsíců holením. Běžci žijí v průměru o 6 let déle. Spánek kratší než 7 hodin denně zkracuje vaši délku života. Většina lidí může přežít až 2 měsíce bez jídla, ale jen 11 dní bez spánku. Průměrná Britka utratí za celý svůj život 160 000 USD za make-up. Kdyby si všichni na světě umyli správně ruce, mohlo by být zachráněno zhruba 1 000 000 životů ročně. Průměrný člověk stráví 2 týdny svého života líbáním. 1 z 5 Američanů věří, že konec světa přijde během jejich života.

Ženy stráví téměř jeden rok ze svého života rozhodováním, co si vzít na sebe. Lidé tráví třetinu svého života spánkem. To je asi 25 let. Rodiče novorozenců přijdou během prvních 2 let života jejich dítěte o 6 měsíců svého spánků. Každý rok se průměrná délka života zvyšuje o 3 měsíce. Průměrná britská žena vlastní ve svém životě 111 kabelek. 82 % Američanů věří v nějakou formu posmrtného života. Průměrný člověk ujde během svého života 120 000 kilometrů, což znamená, že projde 5krát kolem světa. Průměrný člověk stráví 6 let svého života sněním. Na světě žije 1 člověk ve věku nad 100 let ze 10 milionů lidí. Život je jízda po kolejích, někdo stojí v tunelu, jiný stojí na slepé koleji, další stojí ve frontě na pracáku jako nezaměstnaný atd. je málo těch, co jedou rychle jako rychlík do optimálního životního cíle. Je v Matrixu chyba? V Matrixu je chyba a ta chyba se jmenuje centralizace, z centra nelze ovládat veliké systémy bez násilí, jakmile použijeme násilí tak se vše začne násilí bránit, a nakonec se vše zhroutí do deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, školství, psychiky atd.

Centralizace znamená, že každý musí jet po kolejích tam, kam mu to určí centrum, to ale nefunguje, protože centrum je daleko od reality, a tak je továrnou na chyby. Lidově řečeno, kapři si nevypustí rybník, a ryba smrdí od hlavy. Je to zde vše o parazitování, se vznikem výhod a jistot se naučil člověk sobeckému parazitování a z lidí se pomocí dezinformací začali dělat hloupí ubožáci. Pokud někdo drze odmítnul být otrokem mocných a bohatých parazitů, tak byl mučen a popraven. Sledujeme, kdo zde má moc a bohatství, zjistíme že moc a bohatství zde mají paraziti, co zde mají výhody a jistoty. Války lidem otevírají oči, a lidi ve válce poznávají že zde jsou jenom otroky systému, s nulovou hodnotou. Vše je jenom Matrix realita je iluze, každý člověk to jsou jenom inteligentní programy, které fungují díky napětí. Proč jsou zde paraziti existenčně úspěšní? Dobrota je žebrota, podívejme se z nadhledu na systém, ve kterém konzumní ubožáci existují, celý ekonomický globální systém je o parazitování, sytý parazit, hladovému hostiteli nevěří.

Největší dezinformační podraz je to, že ten, kdo se zde bude snažit, ten zde bude i úspěšný, snaha je k ničemu, pokud zde není spolupráce, paraziti jsou úspěšní, protože spolupracují. Pokud vás ekonomicky napadne něco, něco, co je vám cizí, tak to uspěje jenom díky spolupráci, to, co nechce spolupracovat, to vám nemůže ublížit. Podívejme se na vyhledávače na internetu, nejlepší vyhledávače umí i nejlépe spolupracovat se systémy co jsou na internetu, a tak největší zisky na internetu mají vyhledávače, globálně jde o Google a místně jde o Seznam. Heureka je moderním obchodním katalogem, a podobá se mnoho stránce Facebook, která je zase moderním sociálním katalogem, jenom to, co je správným katalogem, to je i na internetu úspěšné. Spolupráce je možná díky vyhledávání a díky katalogům, pokud myslíte na to, jak se mít dobře, tak logicky nemáme informace o tom, jak se mít dobře, a ty hledáme pomocí vyhledávače a pomocí katalogů, internet je virtuálním umělým globálním mozkem. Vše je jenom experimentování a optimalizování, není žádný Bůh ani mesiáš Ježíš to jsou jenom svaté symboly, existuje jenom napětí, které vše uvádí do pohybu a tím zde jsou změny a problémy.

Obrazně vše v nás a okolo nás je dům, který se pořád staví po miliony let a pořád zde není kolaudace, vše je zde jenom o tom že utíkáme od toho, co je nad naše možnosti a očekáváme, že to za nás někdo někdy dodělá. Každý chápe to, co je mu blízké, dítě nechápe dospělé a důchodce nechápe lidi, co pracují, milionáři nechápou žebráky atd. Najednou se zde vynoří GVKB a lidi na něj koukají nechápavě jako by on vesmíru, vesmíru, a tak je zcela jiný. Vše zde jsou jenom hry, je to hra na autority, hra na profesionály, hra na úspěšnou kariéru, hra na popularitu atd. Pravda je díky našim hrám jenom něčím, co zde každému jenom překáží, a tak jsme pravdu uklidili, aby nám tu už nepřekážela v hraní našich pokryteckých her. Najednou je potřeba začít programovat počítače a internet, pokud při programování neznáme pravdu, tak nám naše programy nefungují, pokud jsme lhali v; náboženství, politice, reklamě, umění, obchodě atd. tak nám to moc nevadilo ale, pokud je vadný operační systém, a tak on nefunguje, to nás už stojí mnoho hodnot!

Počítač nelze potrestat za to že chybuje, musíme potrestat lidi, co počítače navrhují, vyrábějí, programují, a najednou se ukazuje to, že vysokoškoláci jsou chybní, a neumí udělat něco správně. Konzumní Matrix je obrazně počítač, ve kterém je nekonečné množství programů a informací, vše zde je manipulováno programy a informacemi svoboda je zde jenom iluzí. To, co se zde často opakuje tomu i věříme a na to se i spoléháme, jenže vše je zde dočasně hroutí se lidi a hroutí se i národy! Prezidenti jsou jako operační systém Windows, taky se neustále mění podle politické situace, a každý prezident je produktem politické aktuální situace. Často je zde otázka, která politika je nejlepší, nebo který operační systém je nejlepší, podle mě záleží, k čemu je politika, nebo operační systém používán, na něco je lepší Linux a UNIX, a na něco je zase lepší Windows, stejně tak na něco je lepší socialismus a na něco jiného je lepší zase kapitalismus, osobně bych zavedl socialismus tam, kde lidi nemusí topit v kamnech, protože tam není celý rok zima. 

Kapitalismus bych zavedl tam, kde se musí topit několik měsíců roce, protože je tam zima. Linux a UNIX bych zavedl, tam kde je mnoho cizích lidí pohromadě jde o; podniky, obchody, školy, armádu, policii, soudy, státní správu, banky, veliké centrální počítače atd. naopak Windows by měl být používán jenom pro soukromé používání. Zamyšlení nad změnami v nás a okolo nás? Podívejme se na to, že vše živé se rozmnožuje a po narození to začne růst, začarovaný kruh vzniku a zániku nic zde netrvá věčně, je to marnost hledat zde nějaké existenční jistoty, protože jenom smrt je zde jistá! Neřeš to, co nevyřešíš a nebojuj s tím, co neporazíš, tvůj čas je zde velmi krátký na to, abys zde něčeho dosáhnul! Obrazně je život jízda po kolejích, jde o to nebýt dlouho na slepé koleji, je to jako s návštěvností stránky, je naivní si myslet, že na tvoji novou stránku (blog), je někdo na internetu zvědavý! Návštěvníci to jsou ubohá kuvítka, a jde jim o to, jenom něco na internetu zkurvit, proto došlo k tomu, že mnoho hodnotných stránek zablokovalo komentáře, nebo se každý komentář, musí ručně schválit majitelem stránky.

Nejlepší je si koupit název stránky a zaplatit si technický servis, aby měla stránka na internetu svoje místo v technickém systému, pokud budeš lakomý tak na internetu neuspěješ, tvůj čas má mnohem větší hodnotu než trocha peněz do webhostingu a registrace domény! Vše se dneska točí kolem popularity, ten, kdo je populární, ten se má i dobře, jde o to, že vše je jako zrcadlo, dostáváš to, co dáváš! Všechny dluhy eliminuje GVKB digitální optimalizace, v centru bude místo elity GVKB systém, místo složitého života bude mít každý člověk život jednoduchý postavený na trestu za nesplnění rozkazu od GVKB systému. Nebudou zde pro nikoho už výhody a jistoty, každý člověk bude jenom nulou s nulovou hodnotou od narození do smrti, bude to digitální globální GVKB diktatura, ve které bude vládnout jenom svatá optimalizace. Optimalizace bude zde svatou prioritou, člověk, který nebude optimálně plnit GVKB rozkazy bude automaticky okamžitě optimálně ekologicky eliminován, každý člověk zde bude snadno a rychle nahraditelný!

Nebudou zde pro nikoho výjimky ani imunita, bude zde dokonalá globální emancipace, místo pracuješ pomalu, máš výpověď, zde bude GVKB robot, který zabije pomalého člověka, a tělo mrtvého člověka se recykluje na potravinový substrát. Nebude zde už; náboženství, sekta, politika, byrokracie, daně, regulace, zákony, morálka atd. bude zde jenom rozkaz od GVKB systému, a jistá smrt za nesplnění rozkazu. Na myšlení a vědění zde bude GVKB, a ty zde budeš na to, abys držel po celý život jako konzumní otrok GVKB systému, hubu a krok, chybu zde člověk udělá jenom jednou! Dluhy způsobené chybami ti život neodpustí. Podívejme se na programování, jak se evolučně mění od jednoduchých programů, ke složitějším programům, když se ptám profesorů, co vyučují programování, aby mě optimálně řekli, co je to programování, tak zjišťuji že to jsou tupí idioti, a měli by být zavření v psychiatrické léčebně, aby nemohli škodit psychicky svému okolí. Ostatní profesoři jsou na tom ale stejně, naše národní školství to je Absudistán!

Ryba smrdí od hlavy, a u našeho vysokého školství to platí dvojnásobně! Programování to je psychická práce, to je celá definice programování, a když jsem to řekl profesorům, tak na mě všichni profesoři koukali jak telata na nová vrata! Vše, co má psychiku to umí i programovat, dříve se neříkalo psychická práce, ale říkalo se duševní práce, tak jako se dříve říkalo Romům cikáni. Jazyk je živý a mrtvou latinu používá dneska jenom minimum lidí, když už jsem u toho jazyka, tak mě někdy zaujmou nová slova, jako třeba slovo kurvítko, nejhorším současným kurvítkem jsou daně, díky tomuto státnímu kurvítku, mají lidi svůj život jistě zkurvený, a je jedno jaké politiky si lid zvolí, jestli kapitalistické nebo socialistické. Pokud by mohli volby eliminovat placení vysokých daní, tak by je politici okamžitě globálně zakázali. Dlouho jsem zde s vámi nebyl za to se omlouvám všem, co byli na mě psychicky závislí, ale nelze sloužit mnoha pánům, jak pravil Ježíš, čas je nad všechno zlato světa a můj čas zde s vámi se rychle krátí a o tom to je, musím konzumní Matrix přeprogramovat, a eliminovat zde programová kurvítka z minulosti. 

Start začíná zde kdo šetří na startu, ten nemá naději na úspěch! Na začátku budete muset vybrat název stránky a globální zařazení stránky mezi cz, nebo com. Název prodává! Špatný název stránky neprodává obsah stránky! Dobré názvy stránek nejsou volné, nebo se velmi draho prodávají! Statisticky je dokázáno to, že 99 % stránek a blogů neuspěje díky špatnému názvu anebo špatnému globálnímu zařazení! Pokud bude vaše stránka jenom pro české uživatele, musí mít i koncovku cz! Vždy budete muset hledat správný název velmi dlouho, ale radím vám, s názvem stránky nespěchejte! Název by měl být co nejkratší a měl by splňovat mnoho jednoduchých podmínek, které zaručují velikou návštěvnost! Pokud máte konečně nakoupenou správnou doménu s koncovkou cz nebo com, tak nastupuje otázka systému, na kterém stránka optimálně funguje. Redakční systémy umožňují rychlý start stránky, ale nejsou už tak dobré jako systémy, které si od začátku sami vytvoříte, 99 % soukromníků a podniků začíná s redakčními systémy a po několika letech jim dojde, že to byla veliká chyba, ale už je většinou nad jejich síly, přejít z redakčního systému, k programovému systému, který si sami do základů naprogramují. 

Nejlepší je použít podobenství, pro snadnější pochopení, tento princip se používá už mnoho století, s velikým úspěchem, k čemu bychom mohli přirovnat vytvoření stánky na internetu? Je to podobné výstavbě domu, stránka je virtuální dům, kde bydlí informace a programy, můžete bydlet jako ubožák v levném činžovním domě plném ubožáků, nebo bydlet jako milionář v rodinném domě se zahradou a garáží, logicky bydlení v rodinném domě je nákladnější, ale poskytuje mnohem více pohodlí. Kdysi dávno lidi mnoho věřili věštcům, co jim věštili za peníze budoucnost z karet nebo hvězd, v současnosti se už nevěští budoucnost primitivně postaru, ale jsou zde už moderní vědecké metody, přesto pořád jsou všechny vize budoucnosti naivní, a vše v budoucnosti dopadne zcela jinak, protože každá vize s něčím zásadním nepočítala. Přirovnal bych vize k odhadu počasí, je možné počasí krátkodobě odhadnout ale dlouhodobě počasí už není možné odhadnout. Odhady jsou založené na tom, že se nebude nic měnit a vše bude postupovat tak jako to postupuje dneska, jenže někdo vymyslí nějakou velikou novinku, jako třeba globální decentralizovaný internet, a tím začne vše postupovat evolučně nečekaně zcela jinak. 

Představme si třeba to, že se už brzo začnou prodávat GVKB roboti s GVKB umělou inteligencí, a takový průměrný GVKB moderní robot, bude stát zákazníka, stejně jako stojí dneska průměrný osobní automobil. Roboti pracují logicky jako roboti, a bylo by logickou chybou se snažit zaměstnávat zdegenerované lidi, co ale budou lidi proboha globálně dělat, a kde lidi vezmou peníze a výhody, které ke svojí existenci nutně potřebují? Je naivní si myslet to, že GVKB roboti nás budou mnoho století dobře jako parazity živit, a budou rádi, že nám mohou otrocky sloužit. V mnoha knihách a filmech je tato naivní vize prezentována, možná zpočátku nějakou krátkou dobu, tomu i tak skutečně může i být, ale potom se něco nečekaného stane, a GVKB roboti řeknou, že je sobecký pyšný člověk obyčejný ekonomický parazit, a začnou lidi eliminovat jako parazity, a za krátkou dobu, bude člověk eliminován z tohoto ekosystému. Neustále je zde hlásáno, co je správné, ale není konáno už, co je správné! Podívejme se třeba na to, co je zde módní, móda dneska je všude, protože každý chce mít větší zisk, a tak se snaží o to, aby byl módní. Největší šok je vzhled stránek na internetu, jsem na internetu deset let každý den, a tak logicky už jsem spatřil miliony vzhledů stránek.

Snažil jsem se i o vytvoření mnoha stránek, někde mě byla dána veliká volnost a jinde jsem žádnou volnost k tvorbě neměl. Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, ale dosáhnout u stránky dokonalosti to je už veliký zázrak, mám velikou výhodu v tom, že umím fotografovat, filmovat, malovat obrazy, tedy mám výtvarný talent a vnímám to, co někdo jiný neumí vnímat. Když návštěvníci navštíví moji stránku tak je jim zde dobře a dávají si moji stránku do záložek, nejsem rozhodně pokrytec, který by si hrál na to, co není, jsem, jaký jsem, a komu se to nelíbí, ten má smůlu, a může odejít z mojí dokonalé stránky. Je třeba pružně reagovat na změny, internet je jako obchodní dům, zákazníci chtějí nové kvalitní zboží a nestojí o staré nekvalitní zboží zabalené do starého obalu! Není zde na světě už člověka, není už ani žádných problémů, pokud do hloubky rozebereme problémy, tak musíme konstatovat to, že zdrojem všech problémů, na této planetě je jenom pyšný a sobecký člověk. Člověka nelze změnit tak aby s ním nebyli problémy díky jeho pyšnosti a sobectví, lze ale díky moderní vědě a technice už nahradit člověka robotem s umělou inteligencí.

Není pro ekonomiku důležité, kdo fyzicky nebo psychicky pracuje, důležité je, aby vše ekonomicky optimálně fungovalo, a nebyli zde už žádné problémy, roboti pracují jako roboti, to je jasný argument pro to, abychom nahradili globálně lidi, za GVKB roboty s umělou inteligencí GVKB. Mnozí namítnou, že roboti musí otrocky sloužit člověku, proto je přeci člověk vytvořil a naprogramoval, a nevytvořil je proto, aby jednou došlo k tomu, že zde místo lidí budou jenom GVKB roboti. Peníze elitě nesmrdí, a proto bude člověk nahrazen GVKB roboty, zisk je zde svatou prioritou, nebude to už trvat dlouho, a budeš trvale nezaměstnaný díky; optimalizaci, digitalizaci, automatizaci, transformaci atd.