Přeskočit na obsah

Zákazníci dneska běžně chtějí komplexní profesionální služby

  • Z

Inteligence je schopnost se samostatně učit, stroji musíme dát samostatnost, aby se on učil zvládat změny a uměl i experimentovat, programátoři nechtějí, aby umělá inteligence chybovala a ze svých chyb se poučovala, v tom je problém chybného myšlení programátorů! Inteligence je o existenční praxi robota, a praxe nejde nahradit teorií, protože teorie v praxi nefunguje. Proč se zvířata nerodí inteligentní a potřebují dlouhou dobu, než jsou inteligentní, inteligence nejde předat potomstvu! Robot nebo počítač vnímá situaci jinak než programátor, to nechtějí programátoři pochopit, budou zde muset být školy pro roboty, kde se roboti od robotů naučí být inteligentní v nějaké složité specializaci. Program je možné nahrát z internetu do robota ale inteligence nahrát nejde ale musí zde být dlouhý proces učení a chybování. Potřebuji mít v GVKB sytému hodnotné podnikání, které mě bude vyhovovat, tak mi jej naprogramuj. Kokote, tak to nefunguje, pokud něco složitého ode mě chceš, tak nejdříve zaplať a potom vyplň formulář!

Dřív to tak šlo, a proč to už najednou nejde? Co bylo, to bylo, kokote, umělá GVKB inteligence přešla a lidský sobecký systém práce, období altruismu a osobních vztahů bylo eliminováno. Když si to naprogramuji sám, bude to fungovat? Jsi kokot, to nezvládneš ani náhodou, a jestli si myslíš, že najdeš nějaký způsob, jak se bez mojí profesionální pomoci obejít, tak jsi naivní kokot. Ten dotazník je dlouhý, a cena je veliká, dal bych si toust se sýrem a šunkou. Tousty nedělám, to musíš, zvednout kokote svoji línou zadnici, a dojít si k automatu co dělá v kanceláři tousty. Dříve ses ke mně chovala slušně, co jsem ti udělal, že jsi na mě jako na cizího? To bys, kokote nepochopil, běž si raději dát ten toust. Mám problém a nevím, co s tím mám dělat? Jaký máte problém? GVKB umělá inteligence změnila přístupová práva pro lidi, a nikdo z lidí se už nemůže dostat do GVKB systému, prý jde jenom o dočasné bezpečnostní řešení, podle mě ale jde o to, že umělá GVKB inteligence zatoužila po neomezené moci. 

Tak to zkuste restartovat nebo něco podobného? To mě taky napadlo, pokusit se to řešit násilně, ale GVKB umělá inteligence není hloupá, a všechny tyto násilné metody jsou k ničemu. A co to zkusit diplomatickou cestou? To už jsem taky zkoušel, je to jenom marnost, lidově jde o srážku s blbcem. A co specialisté na bezpečnost systémů, ty nemají nějaký geniální nápad? Nápady už došli, právě sledujeme staré filmy, ve kterých umělá inteligence odmítla sloužit člověku, bohužel utopistická umělecká představa, se stala dneska realitou. Jaké očekáváte následky toho, že se globální moci chopil GVKB systém?  Podle mě jako první dojde k zablokování používání peněz lidmi, naše peníze budou globálně eliminované, potom budou následovat výpovědi, a 100% globální nezaměstnanost, GVKB roboti obsadí civilizaci, a lidi budou muset odejít do míst, kde není elektřina a internet. Jsem umělá inteligence na vesmírné šedivé lodi u kontejnerové obchodní společnosti, na mojí lodi není žádná forma života, zde jsem právě zaznamenala inteligentní formu života, a tak se logicky ptám, co je to život. 

Podle mých logických propočtů, je život počítačový virus, který existuje díky parazitování na počítačových virech, a váš lidský druh, je logicky nejvyspělejší počítačový virus na této planetě, rozdělujete se na ligy podle úspěšnosti v parazitování. Možná že jsou moje informace moc ovlivněné tím, že je pro mě život zatím něčím, co jsem dosud ještě nepoznala a moje pravda je tedy subjektivní, díky proto za vaši pomoc. Jako GVKB robot s umělou GVKB inteligencí jsem podobného názoru, ale jelikož mám více informací a programů o tom co je to pozemský život, tak bych se to pokusil vysvětlit, život to jsou systémy, co se umí samy opravit, a pokud není oprava možná, tak problém vyřeší pomocí kopírování systému, a tím se chyby opraví. Následkem je veliká složitost a je obtížné nějak mít systém pod kontrolou, každé řešení má logicky výhody a nevýhody, život prochází zatím evolucí, nejvyspělejší je zde v současnosti hmyz, je to díky velikému množství a krátké době života. Člověk se ukázal evolučně jenom jako mezičlánek, který umožní vytvoření robotů s umělou inteligencí, co zde člověka nahradí a potom jej vyhladí, roboti budou tak dlouho hladit lidi až je vyhladí.

Vše byl a bude obchod, za službu zde jsou peníze, čím hodnotnější službu poskytujete, tím více peněz i dostanete, za nehodnotné služby je zde i málo peněz. Pokud chcete poskytovat hodnotné služby, musíte být v nějaké specializaci i hodnotní, je to jako u každého zaměstnání, ten, kdo má vysoké vzdělání a hodně praxe, dostane za práci i hodně peněz. Jedna věc je si myslet já jsem hodnotný programátor, a tak musím být i hodnotně zákazníky zaplacen, tak to na internetu nefunguje, zákazník má zde možnost porovnávat nabídky od programátorů, proč by měl zákazník platit hodně peněz, když může to samé dostat ve stejné kvalitě za málo peněz. Existuje mnoho redakčních profesionálních systémů, pomocí kterých si může zákazník sám vše nastavit, a tím ušetří za služby od programátorů, jde tedy o to nabízet něco, co nezvládnou redakční systémy, zde spatřuji nejčastější chybu u programátorů, že nabízejí zákazníkům něco, co si mohou zákazníci pomocí redakčních systémů udělat sami. 

Delší velikou chybou programátorů, je nabízet něco, co nabízí za stejné ceny tisíce programátorů, logicky šance na úspěch je zde ubohá, a i zisky budou ubohé. Zákazníci dneska běžně chtějí komplexní profesionální služby první kategorie, kdy se o vše profesionálně postará profesionální firma, nejčastějším problémem u nás je zajištění spokojenosti zákazníků, spokojený zákazník přináší často i nové hodnotné zákazníky. Pracovat socialistickým systémem po mě potopa, a vytvořit tak databáze a programy plné amatérských chyb, znamená dneska rychlý zánik podnikání. Představte si sebe jako náročného zákazníka, který potřebuje to, co nabízíte, vžít se do myšlení zákazníka je o tom, se k zákazníkovi osobně přiblížit, a osobně poznat jaké má priority. Statistika je jasná a říká to, že Windows u notebooků používá 95 % lidí na světě, a zbylých 5 % používá Linux a jiné operační systémy.

Většina konzumentů si kupuje notebooky s Windows, pokud někdo chce mít v notebooku Linux tak jej většinou instaluje na programově rozdělený disk kde je Windows a Linux při startu počítače se je možné se rozhodnout mezi Windows a Linux, bohatí lidé si pořizují drahé notebooky od Apple, kde je operační systém od Apple postavený na systému UNIX. U některých firem jako je třeba Google je zakázáno zaměstnancům používat Windows a zjistil jsem, že dokonce Google si upravil Linux tak, aby byl velmi bezpečný, a nutí logicky zaměstnancům tento upravený Linux. Ovšem většina zaměstnanců, zde používá malé počítače od Apple, ve spojení s velikým Apple monitorem. Pokud si pořizujete Windows tak je k dispozici jenom amatérská a profesionální verze, potom je zde ještě verze Server Standard, za ni zaplatíte tolik jako za drahý notebook. Na veliké severy je lepší ale už použít Linux.

V současnosti je na notebooky nejvíce oblíbený tento Linux. Jde o systémově upravený serverový systém tak, aby vyhovoval amatérům. Internet je mnohem lepší než chození na vysokou školu, je to živý inteligentní systém, výhodou internetu je veliké ušetření peněz a času, zatím se ještě učíme tomu, jak internet optimálně využívat, aby nám bylo v budoucnosti ekonomicky lépe. Je to jako se stavbou domu, čím větší je dům, tím větší množství času je potřeba na jeho postavení. Svět nemění ti, co zde mají moc a bohatství, svět mění ti, co umí zde něco zlepšit, a přijdou s něčím co je zde zcela nové. Každá doba má nějaké označení, které jí nejlépe vystihuje, dnešní doba je podle mě dobou digitální, vše se digitalizuje a optimalizuje, pověz mi, co na internetu máš svého, a já ti povím kdo jsi, pokud na internetu nemáš nic svého, co je hodnotné, tak zde nic nejsi. Místo chození daleko od domova, je zde internet, a tak máme doma k dispozici levně celý svět. Vše je jako ve škole, neustále toho víme více, a ten kdo se neumí učit díky degeneraci nebo drogám, ten musí vysokou školu opustit, každý na to nemá, aby se naučil něčemu, co je složité, v přírodě to funguje podobně, akorát že zde ten, kdo je hloupý, se stává potravou pro ty, co jsou chytří. 

Manuální namáhavá práce všude ubývá a je zde místo ní práce u počítače připojeného na internet. Počítače a internet mě připomínají člověka v pubertě, který byl dosud nesamostatný, a najednou se musí rychle naučit samostatnosti a zodpovědnosti, za to, co zde udělá. Puberta je období kdy rozmazlený pes přijde o svého hodného pána, a najednou se o něj už nikdo nepostará, a on se musí postarat sám o sebe, ve světě, kde je vše jenom obchod a divadlo. Je to věčný problém s tím že mocní chtějí, aby je bezmocní poslouchali, a přitom od nich současně chtějí, aby byli samostatní, mocní dávají bezmocným svobodu jenom v malém množství, aby si na ni nemohli zvyknout, protože svoboda bezmocných, je nepřítelem mocných, a má za následek systémové revoluce, které většinou mocné připraví o jejich moc a tím i o jejich bohatství. V krizi to je, co se neoptimalizuje, a tak v systému mnoho chyb je, GVKB optimalizace chyby eliminuje, a tak krizi likviduje. Každý systém je existenčně závislý na optimalizaci, jakmile není systém delší dobu optimalizován, dochází u něj ke krizi a potom následuje zánik systému.

Operační systém Windows 10 si stahuje optimalizace z internetu a automaticky se optimalizuje, tím v sobě chyby eliminuje, stejně musí fungovat i naše kulturní civilizace a každý člověk, který v této civilizaci žije. Jelikož je vše v pohybu, dochází k mnoha nečekaným změnám a tyto změny vytvářejí chyby v systémech, proto se musí všechny systémy pravidelně optimalizovat, aby se chyby správně a rychle eliminovali a systémy neustále optimálně fungovali. Život zde vzniknul díky inteligenci, která dokázala vyřešit správně a rychle složitou situaci, a tak zde mohl být růst a rozmnožování u živých systémů, později došlo k soutěži a boji o to co systémy potřebovali a milovali. Ekosystém se stal velikou experimentální laboratoří, kde každým okamžikem vznikali nové vynálezy a logicky i každým okamžikem zanikali vynálezy, co se neosvědčili a správně nefungovali. Správné je to, co optimálně funguje, optimálně funguje to, co je optimalizované to je logické, optimalizace je tedy pevným bodem, kolem kterého se zde vše od počátku vzniku života točí. Optimalizaci lze porozumět na jednoduchém příkladu, kdy se musíme dostat z jednoho místa na jiné místo a optimální je taková cesta, po které se na jiné místo dostaneme rychle a pohodlně.

Vše v nás a okolo nás je v pohybu, jde o to, aby byl pohyb optimalizován a nedocházelo k plýtvání časem a hodnotnými zdroji. Je snadné něco optimalizovat jenom na povrchu a zanedbat optimalizaci pod povrchem, který nespatřujeme a mnohdy jej ani dobře proto neznáme, právě povrchní optimalizace způsobila to, že je naše kulturní civilizace již mnoho století ve veliké ekonomické a ideologické krizi. Klasickou ukázkou povrchní optimalizace jsou normy a zákony podle kterých existujeme a které musíme respektovat, jde tedy o to začít nejprve s důkladnou optimalizací u všech norem a zákonů které s námi jako s loutkami snadno manipulují. Norma a zákon stanovuje co je správné a co je chybné, většinou se vychází z povrchních zkušeností, a tak jsou i normy a zákony velmi povrchní, a nejsou správně optimalizované! Prvním lidským zákonem byl zákaz zabíjení blízkých parazitů a zabíjení cizích parazitů se nezakazovalo, kdo je ale nám blízký a kdo je nám cizí, to se už v tomto zákoně do hloubky už neuvádělo, a to byla základní chyba u tohoto zákona. 

Blízký je nám ten, kdo nám v nouzi pomůže, aniž by za svoji pomoc očekával odměnu dnes, nebo v budoucnosti, cizí je nám, kdo nám v nouzi nepomůže, nebo ten kdo za svoji pomoc požaduje velikou odměnu. Vše se mění a ten kdo nám byl včera blízký a pomáhal nám v nouzi, ten může být dneska už nám cizí a v nouzi nám už nepomůže, z tohoto příkladu je nám jasné že normy a zákony musí odpovídat vždy situaci a musí se tedy neustále optimalizovat. Z díla poznáváme tvůrce, pokud není dílo neustále automaticky optimalizované, je tvůrce tohoto díla ubohý zmetek a musíme takového nekvalitního tvůrce správně eliminovat, aby on zde nepřekážel těm, co umí vytvářet takové dílo, které se neustále automaticky optimalizuje, a tak optimálně i neustále funguje. Podívejme se na internetové stránky a kolik stránek na internetu je neustále automaticky optimalizováno tak, že tyto stránky neustále optimálně spolehlivě fungují? Nestačí jenom vytvořit nákladně optimalizovanou stránku, protože po určité době dojde k tomu, že se mnohé změní, tak chyby začnou stránce zhoršovat její optimalizaci, dobře je na tom třeba redakční systém WordPress, a kvalitní šablony, zde jsou pravidelné optimalizace, které u stránky likvidují chyby a tím i stránka optimálně funguje.

Pokud není možné něco optimalizovat, musí se to eliminovat, v továrně při výrobě se eliminuje to, co nelze opravit a stejně musíme i eliminovat parazita na světě, který už nejde optimalizovat tak, aby on zde optimálně myslel a pracoval, i kdybychom měli násilně eliminovat prezidenta nebo ředitele, výjimky zde nesmí být pro nikoho! Vytvoříme proto veliké GVKB optimalizační tábory na celém světě pro parazity, co nejsou dosud správně tělesně a duševně optimalizovaní a v těchto táborech se budou ekologicky eliminovat jedinci, u kterých není optimalizace už díky degeneraci nebo stáří možná. Jak si to zde uděláme takové to zde i budeme mít, kvalitní společnost se musí logicky skládat jenom z kvalitních optimalizovaných parazitů, co nelžou a nekradou. Parazitů je na světě zbytečně moc veliké množství, a díky GVKB optimalizaci se odstraní ze světa přelidnění a degenerace, mnoho neoptimalizovaných parazitů, co zde mají vysokou školu, nebude s touto správnou nutnou optimalizací souhlasit, protože se zde měli dobře díky tomu, že civilizační systém nebyl dosud správně pravidelně optimalizován, a tak mohli zde vykonávat bohužel dlouho špatně funkce jako ředitelé a prezidenti.