Přeskočit na obsah

Vše zde funguje jako automatika u fotoaparátu

  • V

Ti, co mají v nějaké organizaci moc vymývají mozek těm, co jsou v organizaci bezmocní, nejde zde jenom o organizace, které hlásají víru v boha, jde zde i o politické a ekonomické organizace, pořád všude platí, co je dovoleno těm, co jsou nahoře v organizaci to je zakázáno těm, co jsou dole v organizaci. Je to celé o trénování otroků k tomu, aby otrok dobře sloužili svým otrokářům a všude platí systém odměny a trestu. Já jsem váš pravý pán následujte mě na cestě k vysvobození z vašeho otroctví, minulost byla plná zlých vlků, co se vydávali za hodné ovce, aby tak mohli ovcím vymýt mozek nějakou ideologií. Dobré zboží nepotřebuje propagandu a cenzuru, tím dobrým zbožím jsou přirozené principy, podle kterých funguje vesmír a příroda, takovým principem je třeba; čas, energie, gravitace, protiklady, kauzalita atd. když někdo nemůže dosáhnout cíle bez podvádění a podrazů, snaží se dosáhnout cíle pomocí podvádění nebo pomocí násilí. 

Vše zde funguje jako automatika u fotoaparátu, která je naprogramovaná tak aby se fotka vždy povedla, pokud fotografujete za neobvyklé situace tak se fotka nepovede. Proto drahé fotoaparáty lze snadno přepnout z automatiky na manuální ovládání, neustále amatérským fotografům vysvětluji naučte se používat manuální nastavení a nebojte se používat stativ, je to ale jenom marnost, lidi jsou hloupí a líní. S výběrem svaté ideologie je to jako s výběrem fotoaparátu, lidi si vyberou většinou levný fotoaparát, kde nejde vyměnit objektiv a stejně tak si líní hlupáci vyberou i levnou moderní ideologii, kde nejde vyměnit svatá dogmata.

Pokud si chcete sestavit sami počítač musíte znát priority a těmito prioritami se i řídit, první prioritou je na co se bude tento počítač používat a jak má být tento počítač veliký? Pokud budete používat počítač jenom na internet, tak vám bude stačit malý počítač, a spokojíte se i s levnými součástkami, pokud ale budete počítač využívat na hry, nebo na náročné programy, tak už budete potřebovat veliký počítač, který bude i drahý, na začátku výběru by měla být volba procesoru, procesor je pevným bodem, kolem kterého se vše točí, jako druhé zde bude volba základní desky, kvalitní základní desky poznáte podle moderních pamětí, co jsou rychlé. Důležitá je i plechová krabice ve které je počítač, malé krabice způsobují problémy s chlazením a opravami, veliké krabice způsobují problémy s přepravou, nejlepší je něco uprostřed.

Napájecí zdroj je taky velmi důležitý, dobrý napájecí zdroj ušetří trochu peněz na spotřebě elektřiny a ochrání i počítač před poškozením. Nakonec se nainstaluje operační systém a programy, po krátké době zjistíte, že na trhu jsou už modernější součástky, a že by bylo lepší počkat rok se stavbou počítače. Takový je ale konzumní život, že starý král je mrtev, a my voláme ať žije nový král. Největším vynálezem je dneska mobilní digitální technika, nejsme už vázáni na kancelář a byt kde je k dispozici napojení na elektřinu a internet. Jako první zde začali tranzistorová rádia a potom přišli mobilní telefony, dneska zde jsou malé počítače s odpojitelnou klávesnicí, které lze používat i jako tablety. S výběrem digitální techniky je mnoho problémů, následkem jsou ohnivé diskuse o tom, co je optimální a co je jenom zmetek. Nejhorší je podle mě výběr fotoaparátu, zákazníci nevědí, co chtějí a výrobci nevědí co jim mají vlastně nabídnout?

Veliké spory se vedou o to, jaký snímací čip má mít digitální fotoaparát, čím větší je čip, tím menší je hloubka ostrosti a tím zde jsou problémy s neostrými snímky, které byli chybně automatikou zaostřené, doba, kdy se ručně zaostřovalo a ručně se nastavil čas a clona, je už dávno pryč, každý se spoléhá na inteligentní automatiku, ovšem tato malá inteligence za moc nestojí. Digitální konzumní technika je dělaná na to, aby fungovala asi pět let, a potom jsme si koupili novější model, který má vše už o mnoho lepší. Výrobci se snaží do výrobků vložit skrytá kurvítka, abychom výrobek vyhodili a koupili si nový výrobek, jsme klamáni od narození do smrti, začíná to altruistickými pohádkami, a končí to drahým mobilním telefonem, který někdo vybavil škodolibě kurvítkem, a někdo jiný jako kurva vás zase monitoruje, kde jste, a odposlouchává vaše soukromé telefony.

Jsme v zoufalé situaci, kdy trpíme žízní po informacích, a přitom jsme na malém ostrově obklopení mořem z informací, ovšem mořská voda se nedá pít, protože je slaná, a stejně tak nemůžeme využít moře informací z; časopisů, knih, televize, internetu, školy, rodiny atd. protože tyto informace nemají pro nás žádnou existenční hodnotu. Je to stejný efekt, jako mít k dispozici ve velikém městě nekonečnou nabídku zboží a služeb, která je nám bohužel k ničemu, protože jsme díky přelidnění nezaměstnaní a nemáme tak peníze. Někde je chyba v Matrixu, kde je ta chyba v Matrixu? Tou chybou je přelidnění, s přelidněním přichází problémy, na které není řešení.

Podívejme se na počet obyvatel EU za posledních sto let, počet obyvatel zde neustále rychle narůstá, ale velikost EU je pořád stejná, za posledních padesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil, nejvíce rostl počet obyvatel v zaostalých národech. Nemá smysl řešit povrchní problémy jako je třeba to, že opice, co věří na Islám, se snaží násilně přestěhovat do EU. Je třeba začít řešit globální přelidnění, pomocí kontroly porodnosti a pomocí antikoncepce, lidi nejsou přeci něco jako králíci v Austrálii!

Máme v EU obrovské množství vysokoškoláků ale jsou nám na hovno, protože si neumí poradit s přelidněním v EU, proč bychom nemohli v EU zavést zase plynové komory ve kterých by se likvidovali miliony ubožáků, místo sociálních podpory a vězení pro zločince by zde byli plynové komory, je třeba začít škrtat náklady na ubožáky, polovina lidí v EU je zde jenom ekonomickými parazity, co nijak ekonomicky neprospívají EU, nikoho v EU nebudeme násilím držet, máš strach z toho že skončíš brzo v plynové EU komoře, tak můžeš odejít do Ruska na Sibiř.