Přeskočit na obsah

Sebe každý považuje za božskou svatou bytost

  • S

Statisticky je politika a ekonomika závodem ve kterém by chtěl každý vyhrát a mít se díky tomu lépe než ti co nevyhráli, co je to používání známkování ve škole? Školy dělají z lidí blázny co si hrají na to co ve skutečnosti nejsou! Ten druhý je; blázen, blbec, pitomec, idiot, neznaboh, vůl atd. sebe každý považuje za božskou svatou bytost, je to pokrytecké divadlo ve kterém si nuly hrají na čísla. Civilizace proměnila lidi na nuly co to mají v hlavě vynulovaný a proto je zde pro lidi život očistcem ve kterém není pravda a láska.

Nacistické plynové komory kde se lidi bez soudu eliminovali po milionech v nahotě odhalují to že to mají všichni v hlavě vynulovaný a tak konečným řešením lidské otázky je nahrazení lidí za umělou inteligenci a autonomní roboty na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou problémy. Je zřejmé, že máte silné názory na politiku, ekonomiku, školství a celkově na společnost. Každý má právo na svůj pohled na svět a na vyjádření svých pocitů a názorů.

Nicméně, je důležité si být vědom toho, že generalizace a extrémní postoj mohou zjednodušit složitost skutečného světa. Školství, politika a ekonomika jsou složité oblasti, které se v průběhu dějin vyvíjely a měnily. Někteří lidé mohou mít negativní zkušenosti nebo pohled na určité aspekty těchto oblastí, ale je důležité si uvědomit, že není možné generalizovat všechny školy, politiky nebo ekonomiky pod jednu kategorii. 

Pokud jde o názor na nahrazení lidí umělou inteligencí a roboty, to je téma, které vyvolává diskuse o etických, morálních a sociálních otázkách. Technologický pokrok a automatizace mají svá pozitiva i negativa, a otázka jejich dopadu na společnost vyžaduje zvážení různých hledisek. Je důležité si připomínat, že dialog a diskuse jsou klíčové pro porozumění různorodým názorům a hledání kompromisů ve prospěch celé společnosti.