Přeskočit na obsah

Proč je Petr Pavel novým prezidentem České republiky?

  • P

Vše je zde evolučně naprogramováno a následkem je to že po akci je reakce, čas má dost času na to, aby nám správně odpověděl na mnoho našich otázek, podívejme se třeba na to, proč lidi dělají chyby a ze svých chyb se nepoučí to je zásadní otázka a příčinou je to že je zde člověk evolučně velmi krátce, a tak je ve fázi evolučního testování jako nestabilní inteligentní systém.

Největším problémem člověka je to že nahrazuje praxi za teorie, které v praxi nefungují, teoreticky násilí může vyřešit každý problém, prakticky násilí nevyřeší žádný problém. Naše evoluční minulost je plná násilí a komu není rady tomu není pomoci, můžete pomocí násilí udělat zázrak?

Podívejme se na to, že zde je mnoho mučedníků, které dogmatické totality eliminovali, cesta je v tom že výchova všech lidí od narození do smrti bude svěřená jenom centrálnímu mozku lidstva (CML), nebudou zde už; králové, císaři, papežové, šlechtici, prezidenti, předsedové, milionáři, podnikatelé, celebrity, byrokrati, soudci, profesoři atd. 

Každý člověk bude jenom vojákem bez vojenské hodnosti, CML bude rozhodovat o nás bez nás, o jeho rozhodnutích nebude nikdo z lidí pochybovat! Je třeba pochopit to že výhody a jistoty jsou návykovou drogou a tato droga dělá z lidí psychické ubožáky, co si zde hrají na to, co ve skutečnosti nejsou a následkem je mnoho násilí.