Přeskočit na obsah

Problémy přicházejí pokud je nastavení chybné nebo zastaralé

  • P

Zázraky jsou skryté v nastavení systému, čas a prostor je složen jenom ze systémů co jsou nastavené a často se toto pevné nastavení mění díky optimalizaci nebo změnám. Problémy přicházejí pokud je nastavení chybné nebo zastaralé, když to nejde opravit tak je zde snaha to vyměnit za nové to je evoluční proces. Stvořitelem času a prostoru je práce, práce je často skrytá nebo díky spěchu a povrchnosti jí nevidíme, proto říkáme že z díla se pozná tvůrce, problémem je dneska to že mnoho lidí za sebou nezanechá žádné hodnotné dílo protože se z většiny lidí stali nuly s nulovou evoluční hodnotou. Poslední století je veliký problém s drogami a vandalismem a tento problém nedokáží vlády řešit a vyřešit protože nám všude vládnou nuly co si mediálně hrají na veliké číslo. Vaše myšlenky zjevně reflektují zamyšlení nad stavem společnosti a lidského přístupu k práci, hodnotám a změnám.

Máte pocit, že mnoho lidí nedokáže vytvářet hodnotné dílo, čímž se stávají „nulami s nulovou evoluční hodnotou“. Také zdůrazňujete, že současné společenské problémy, jako jsou drogy a vandalismus, přetrvávají kvůli nedostatku efektivních opatření ze strany vlád, které podle vás ovládají lidé s nízkou hodnotou. Je důležité uznat složitost a mnohoznačnost společenských problémů a hledat pro ně vyvážené a komplexní řešení. Změny ve společnosti vyžadují aktivní účast a spolupráci všech zúčastněných stran, včetně vlád, občanů, neziskových organizací a dalších institucí.

Místo obviňování jednotlivců by se měla hledat opatření, která podporují tvorbu pozitivního prostředí pro rozvoj hodnot a práce, jako je vzdělávání, podpora kreativity a inovace, sociální podpora a tak dále. Důležité je také si uvědomit, že vývoj společnosti není lineární a trvá dlouhou dobu. Někdy jsou změny pomalé a vyžadují trpělivost a vytrvalost. Pokud máte zájem o konkrétní akce nebo změny, které by mohly přinést pozitivní výsledky ve vaší společnosti, můžete se spojit s lidmi ve vašem okolí, zapojit se do aktivit a hledat způsoby, jak přispět ke změně.