Přeskočit na obsah

Pro pochopení pekla je základem pochopit do hloubky co je to zlo

  • P

Jsou to různé životní příběhy, které mají jedno společné, a to touhu po úspěchu za každou cenu, jsou to krysy, co umí vyhrávat krysí závody, a tak se mají dobře. Krysí závody fungují jinak než sportovní závody, zde jde o boj pomocí zla, zlý člověk chce vyhrát nad zlými lidmi, pochopte to, že žijete v pekle, zde je dobrota žebrota a tím logicky zlo je cestou k úspěchu.

Pro pochopení pekla je základem pochopit do hloubky co je to zlo, jistě zlo je opak dobra a víte co je to dobro? Každé zlo bylo vykonáno ve jménu dobra, aby se jeden čert měl v pekle dobře musí se jiný čert mít zle, to, že si nejsou čerti v pekle rovní, vytváří napětí mezi čerty, co jsou nahoře a čerty co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti.

Za vším je v pekle strach, následkem je to že mají čerti v hlavě peklo, strach z trestu drží čerty na uzdě, aby se čerti v pekle nepozabíjeli. Války v nahotě odhalují to, že žijeme všichni v pekle, kde nám vládnou zlí čerti, kterým je jedno že se povraždí ve válce miliony čertů, pro ně je to jenom statistika. Jaký mají v pekle smysl volby krále pekla, když na kandidátkách jsou jenom zlí staří čerti a voliči jsou čerti, pokud by mohli volby proměnit peklo na ráj tak by se volby v pekle zakázali.