Místo víry v boha pitomci věří v seberealizaci

To, co se zde dlouho děje vypadá jako by všichni pitomci hluboce usnuli a jejich těla ovládají jenom programy které jim přeprogramovali mozek, jakýkoli pokus o to s pitomci navázat dialog je marný, nejde komunikovat s tím kdo tvrdě spí. Pandemie, inflace, válka atd. to vše je jasný důkaz toho že pitomci tvrdě spí, z pitomců se stalo stádo, které je snadné nahnat k volbám, do války, do továrny, do školy atd.

Film Matrix se pokusil naivně odhalit pravdu, ale narazil na to, že pitomci tak tvrdě spí, že se jim pravda stejně neodhalila. Vše stejně směřuje jistě evolučně k tomu, že dojde globálně k nahrazení pitomců za autonomní roboty, nejsou na světě pitomci, tak nejsou s pitomci problémy to je logické.

Pitomci, co zde mají titul se proměnili v krysy, co mezi sebou závodí o to, kdo bude mít protekci a stane se tak; prezidentem, předsedou vlády, ministrem, poslancem, senátorem, soudcem, profesorem, ředitelem, celebritou atd. Místo víry v boha pitomci věří v seberealizaci, jenže vše je zde jenom sen a realitu nikdo z pitomců nezná.

Čtěte dál

PředchozíDalší