Přeskočit na obsah

Konkurence je jenom tam kde nejsou veliké zisky

  • K

Evoluční proces vznikl díky konkurenčním závodům, často je zde snaha nahradit konkurenci monopolem který se tak stává dogmatickou totalitou, tam kde jsou daně tam je i dogmatická totalita, už jenom v přírodě existuje čistá konkurence. Mnozí si naivně myslí že je na internetu všude konkurence a že zde není možný monopol, z blízka zjistíte to, že je na internetu monopol a že konkurence je jenom tam kde nejsou zisky z reklamy. Vše se točí na internetu okolo návštěvnosti, jenže aby něco mělo na internetu velikou návštěvnost, tak to musí mít monopol!

Monopol to je továrna na peníze! Konkurenční závody stvořili psychický očistec! Bůh je klasickou ukázkou monopolu, protože on nemá konkurenci, strach stvořil boha, tam kde není možný strach, tam není ani možná víra v boha! Pokud v politice dojde k tomu, že je zde jenom jedna strana, co dlouho všemu vládne, tak to není už demokratická politika, ale je to monopolní náboženství a prezident to je všemocný bůh. Vše evolučně směřuje k tomu, že zde místo lidí budou autonomní roboti, které bude globálně ovládat jenom umělá inteligence, lidi se eliminují v krematoriu jako genetický odpad s nulovou evoluční hodnotou.

Proč zaměstnávat lidi, když roboti jsou mnohem lepší, než jsou lidi je to pro ekonomiku jasná volba, člověk to byla testovací verze a robot je finální verze, vše je zde dočasným evolučním experimentem, jedinou jistotou je zde smrt, která vše recykluje. Poslední malá skupina nahých lidí na světě skončí v poslední zoologické zahradě za sklem a na cedulce bude napsáno PITOMÁ OPICE.