Přeskočit na obsah

Práce ve virtuální realitě se stane pro lidi návykovou tvrdou drogou

  • P

Z cizího krev neteče o tom to na sociálních sítích je, čiň čertu dobře a on se ti za to peklem odmění, dobrota je v konzumním pekle žebrota, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest. Každá sociální síť funguje podle hesla, moje hra a moje pravidla, kdo chce ve virtuální organizaci existovat ten, se musí stát hloupou ovcí, se kterou si pastýři a jeho psi mohou dělat co je napadne. V mnohém sociální sítě připomínají náboženské sekty jako je třeba Hinduistická sekta Hare Krišna.

Pokud jsou sociální sítě pro čerty peklem, tak je zde logicky otázkou čím nahradit sociální sítě? Jako ideální řešení se mi jeví YouTube, zde místo textu je video se zvukem, pokud někdo musí platit za přenesená data tak mu nebude YouTube vyhovovat a v tom případě je možné využít WordPress zde není problém s placením za přenesená data. Pokud chcete něco jednoduchého s koncovkou cz tak zkuste Webnode.

Je vůbec možné to, aby měl každý vysoký plat a byli zde pro všechny malé ceny za zboží a služby, není to ekonomická utopie? Zde se dostáváme logicky k automatizaci a optimalizaci, na práci stroje a na řízení počítače, lidi budou jenom sedět doma a pracovat budou jenom ve virtuální globální realitě a budou využívat mnoho umělou inteligenci a roboty.

Práce ve virtuální realitě se stane pro lidi návykovou tvrdou drogou, bez které nebudou moci žít, aby se nemuseli lidi namáhat při používání; klávesnice, myši, monitoru, tiskárny atd. tak bude mít každý lidský mozek pomocí čipu bezdrátově napojen na virtuální realitu, a to dokonce i ve spánku, a tak vaše sny budou spojeny s vaší prací od narození do smrti.

Lidi už nebudou chodit do školy a používat mluvení na komunikaci, odpadne problém s cizími jazyky a cizími kulturami, bude to globální digitální kultura. Nebude už možné chybovat a tím mít problémy, myšlení všech lidí bude pod neustálou kontrolou globální umělé inteligence, skončí tak temná egoistická doba, ve které byl čert čertu, pekelným očistcem, takto konečně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Internet je globální obchod, ve kterém uspěje jenom ten, kdo je nejlepší, vše je o nabídce a poptávce, podívejme se třeba na témata, co jsou populární jde o; zdraví, obchod, zprávy, lásku, umění atd. zde se setkáte s velikou konkurencí která mezi sebe nepustí začátečníky. Nevěřte na teorie, které vám slibují zázračnou návštěvnost, v praxi poznáte že za velikou návštěvností je mnoho profesionální práce, bez práce nejsou koláče o tom to na internetu je.

Je snadné si založit blog nebo stránku, je ale těžké získat velikou návštěvnost, vyhledávače nevěří stránkám a blogům co zde nejsou minimálně pět let aktivní, jak ale být minimálně pět let aktivní, když máte pořád malou návštěvnost? Můžete si sice zaplatit drahou reklamu, ale jakmile přestanete reklamu platit, tak rychle o velikou návštěvnost přijdete. Nejslabší články určují pevnost řetězu, a to platí i u návštěvnosti, víte, co je nejslabším článkem u vaší stránky nebo vašeho blogu?

Nejslabším článkem je většinou vzhled a obsah, zde se dostáváme k optimalizaci u vzhledu a obsahu, nevymýšlejte to, co je už dávno vymyšleno, sledujte vaši konkurenci a snažte se být lepší, než je vaše konkurence. Dokonalost se skládá z milionu maličkostí a být milionářem díky veliké návštěvnosti to není maličkost, vše je o tom, jak si to uděláš takové to i máš, z díla poznáváme tvůrce.

Díky GVKB umělé inteligenci se lidi odsunou z civilizace do rezervace a v civilizaci budou místo lidí jenom autonomní inteligentní GVKB roboti na akumulátory, které bude ovládat globální umělá inteligence a tím se v civilizaci eliminuje reklama, která se snaží egoisticky klamat konzumenty.

Reklama z lidí udělala loutky na dálkové ovládání, vždy se ptej na to, kdo má z reklamy největší užitek a zjistíš to, že největší užitek mají z reklamy ti, co jsou díky protekci a korupci nahoře, a tak rozhodují egoisticky o nás bez nás.

Vše je zde hra podle pravidel, která určuje organizace nebo situace, reklama se snaží o to abychom v této hře chybovali a umožňuje vyhrávat těm co si reklamu zaplatili. Konáme zlo ve snaze se mít dobře, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole.

Války v nahotě odhalují to, že pro ty, co jsou nahoře jsou ti, co jsou dole jenom statistikou, ve které miliony zbytečně mrtvých lidí to jsou jenom statistická čísla, pokud ale zemře stářím v nemocnici prezident, tak je to najednou národní tragédie a státní smutek se najednou vyhlašuje. Každý egoista se řídí heslem, moje hra a moje pravidla, to logicky vede ke konfliktům a následkem je všude dlouhodobě blbá nálada a tím i veliká konzumace piva a cigaret.

Mnoho lidí začne podnikat a narazí na problém s odbytem zboží nebo služeb, je zde sice možnost investovat do reklamy, ale veliké náklady na reklamu se vám většinou nevrátí. Podívejme se třeba na návštěvnost na internetu, nabízíte něco na internetu a narazíte na malou návštěvnost, kde je příčina malé návštěvnosti? Většinou je příčina v tom že nejste celebrita, co je populární, proč nejsi populární celebritou a jsi jenom nulou o kterou se nikdo na internetu nezajímá?

Vše je zde jenom hra o to, co potřebujeme a celebritou se stává ten, kdo je v této hře úspěšný v nějaké úzké specializaci. Dalším problémem je to že většinou je zde úspěch jenom dočasný, dneska jsi celebritou a zítra tě už nikdo nezná. Celebrity jsou dneska už jenom herci, co si hrají na to, co nejsou, lidi jsou povrchní, a tak nezkoumají už to, jestli je celebrita tím na co si mediálně hraje.

Vše zde je jako vysoká škola kdy každý rok postupujeme do dalšího ročníku, pokud se dobře učíme, a tak na počátku našeho učení je náboženství a na konci je globalizace. Náboženství, politika, reklama, globalizace. V současnosti je naše konzumní společnost ve stádiu reklamy a připravujeme se na globalizaci která eliminuje hranice mezi státy, sjednotí měny na globální měnu, sjednotí se jazyk na globální jazyk atd.

Náboženství slibuje zázraky po smrti, politika slibuje zázraky po volbách, reklama slibuje zázraky po zakoupení zboží nebo služby, globalizace slibuje zázraky po sjednocení; peněz, jazyků, norem, morálky, zákonů, pravidel, vědy, techniky, informací, programů atd. sliby se slibují a blázni se dočasně radují. Co bude pro lidi znamenat globalizace?

Globalizace bude znamenat digitální totalitu ve které bude každý jenom číslem s nulovou hodnotou, všemu bude vládnout jenom umělá globální inteligence a ta to všem lidem spočítá, zavede se přídělový čipový systém a kontrola porodnosti, rozmnožovat se budou moci jenom geneticky dokonalí lidé. Lidská práva evolučně skončí a místo nich zde bude to, že umělá inteligence má vždy svatou pravdu.

Nebude to už trvat dlouho a každý člověk bude pomocí virtuální reality optimálně rychle naskenován a jeho tělo bude v krematoriu po neskenování eliminováno, informace získané z globálního skenování lidí, se využijí pro globální digitální společnost, kde místo lidí, co dělali často chyby, zde bude umělá inteligence a roboti.

Vše je zde z pohledu evoluce jenom dočasným naprogramovaným procesem, protože se neustále nahrazuje staré za nové a chybné za správné. Vše se všude neustále recykluje, trvale zde jsou jenom vesmírná a přírodní pravidla jako jsou protiklady mezi kterými je napětí a jako je zákon příčiny a následku.

V principech je si zde vše podobné, jak si to uděláme takové to i máme, vše je zde mnohým limitované, a tak zde i vše má svůj osud který nejde změnit, zázraky jsou možné akorát v našich snech nebo v pohádce a reklamě. Jak bude vypadat civilizace bez lidí co dělali chyby?

Civilizace, kde nejsou lidi bude mít zcela jiné priority, hlavní prioritou bude kontrola a kvalita, nastane veliký rozvoj; průmyslu, obchodu, dopravy atd. skončí zemědělství a potravinářství. Všechny problémy, co máme jako lidi zde za sto let skončí a budou zde nové problémy co budou mít roboti a umělá inteligence.