Přeskočit na obsah

Nejsou v pekle čerti tak zde nejsou s čerty problémy

  • N

Blíží se volba prezidenta republiky, každý, kdo kandiduje na prezidenta si mediálně hraje na svatého anděla, jenže v konzumním pekle nejsou andělé, a proto vládnou peklu jenom čerti s tím nejde nic udělat, o tom to v pekle bylo a bude. Vše je zde boj a mír to je válka vedená ekonomickými zbraněmi, stali se z nás vojáci, co plní rozkazy svých velitelů a každý voják by chtěl být generálem.

Chceš se mít lépe, než se mají ostatní tak o to musíš bojovat dlouhou dobu jinak to v pekle nejde! Nic nového pod sluncem podívejme se do přírody, zde je neustálý boj o existenci a nikdo to nebere jako diskriminaci a rasismus! Když něco nejde po dobém tak se to řeší po zlém, a proto zde jsou vězení a psychiatrické nemocnice, každý je snadno a rychle nahraditelný!

Pro čerty v pekle nemá život už ekonomickou koncepci, a proto čerti používají antikoncepci a jsou zde i potraty, čertů je v konzumním pekle jako much a nikdo to neřeší, navíc je u čertů veliká degenerace a zase to nikdo v pekle neřeší. Vše to evolučně směřuje v pekle k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty a čerti se eliminují v krematoriu, nejsou v pekle čerti tak zde nejsou s čerty problémy, o tom je budoucnost kapitalistického pekla.