Ano, vše, co zde říkám, to je tak, jak to je

Statisticky je doloženo to, že většina lidí na světě trpí spasitelským komplexem, následkem je mnoho problémů, na které není řešení. Jak poznáte bezpečně to, že někdo trpí spasitelským komplexem? Postižený jedinec má svoji svatou pravdu a nehodlá si připustit, že by mohla být jeho svatá pravda plná chyb a dezinformací, komu není rady tomu není možno pomoci.

Tragédie nastane, pokud se postižený jedinec dostane díky protekci k výhodám, které si nezaslouží, a tak může napáchat mnoho zla v; politice, ekonomice, školství, vědě, technice atd. Následkem je; vandalismus, extrémismus, populismus, idealismus, dogmatismus, centralismus, feudalismus, socialismus, kapitalismus, protekcionismus, kariérismus atd. je třeba se poučit z krizového vývoje.

Člověk nemůže spasit organizaci nebo národ, jeho schopnosti a možnosti jsou limitované! Je zde vůbec něco, co by mohlo spasit organizaci nebo národ? Čas a prostor je evoluční experiment který nemá počátek a nebude tak mít ani konec, každý náš lidský svatý cíl je jenom dočasnou iluzí.

Ve skutečnosti se zde vše točí v kruhu, a tak není možné dosáhnout cíle který by nás mohl spasit na věčné časy s OSN. Pokud to lidi a organizace nechápou, nebo nechtějí chápat, je to jejich soukromý problém, který si musí sami optimálně vyřešit, vše, co zde říkám, to je tak, jak to je. To, je třeba do hloubky optimálně pochopit!

Čtěte dál

PředchozíDalší