Přeskočit na obsah

Na platy a důchody nejsou peníze

  • N

Člověk existenčně potřebuje společnost blízkých lidí aby se tak mohl zdokonalovat a seberealizovat, blízkým člověkem je ten kdo ti v nouzi pomůže zadarmo, cizí člověk ti v nouzi zadarmo nepomůže o tom to zde všude mnoho tisíciletí je! Mnoho nám cizích lidí si hraje na to že jsou nám blízcí a používá k tomu; pokrytectví, populismus, propagandu, reklamu, morálku, pověry, rituály, mytologie, cenzuru, vymývání mozků atd. vše to je zde o tom že z dálky vypadá vše jinak než z blízka, z dálky máš mnoho blízkých lidí a z blízka nemáš nikoho kdo je ti blízký!

Internet a sociální sítě v nahotě odhalují to jak jsou lidi na tom psychicky zle, žijeme všichni ve veliké nemocnici kde si psychicky nemocní lidé hrají na; lékaře, politiky, kněze, guru, proroky, mesiáše, kouče, moderátory, byrokraty, soudce, policajty, vojáky, profesory, celebrity atd. to logicky nefunguje a tak zde jsou války a jiné veliké problémy. Na platy a důchody nejsou peníze, ale na války jsou vždy všude peníze, protože nám všude vládnou mnoho tisíciletí psychicky nemocní lidé, co milují násilí a chtějí vše řešit jenom pomocí násilí a tím se vytváří závislost na násilí.

Logicky je zde otázka kolem čeho se v lidské společnosti vše točí? Vše se točí okolo moci, ten kdo má moc rozhoduje o mnohém a tak je svobodný, jenže moc pro ty co jsou nahoře znamená bezmocnost pro ty co jsou dole a je jedno jestli je zde; otroctví, totalita, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, populismus, dogmatismus atd. Mnoho lidí a organizací hromadí mnoho let hodnoty a potom je někdo kdo je mocný o tyto hodnoty připraví a oni se tomu nemohou nijak bránit, žijeme v konzumním systému kde nikdy nikde nebyla pravda a láska, protože zde není rovnost a tím ani spravedlnost!

Nebude to trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat jenom roboty, lidi se z civilizace globálně odsunou do rezervací daleko od civilizace a v rezervacích se oddělí muži od žen aby se tak nenásilně  realizovala globální genocida, nejsou na světě nikde lidi tak nejsou s lidmi logicky problémy, vše je zde dočasným evolučním experimentem, místo soch slavných lidí, zde budou sochy slavných robotů! Nakonec dojde k tomu že se z historie cenzuru vymaže to že člověk stvořil umělou inteligenci a roboty, aby si roboti mysleli to že je stvořil digitální geniální všemocný stvořitel.