Přeskočit na obsah

Moderní sektou jsou sociální sítě na internetu

  • M

Není zde politika a náboženství jsou zde jenom sekty! Vstoupíte do politické organizace nebo náboženské organizace a tím jste vstoupili do sekty, sekty si zde hrají na politiku a náboženství, vše je o propagandě a cenzuře která dělá z lidí pitomce, začíná to pohádkou a končí to reklamou na pitomosti. Moderně řečeno jde o psychické viry, které dělají z pitomců psychické ubožáky, co pijí pivo a kouří cigarety, protože mají zavirovaný mozek.

Pokud jdete k volbám prezidenta nebo politiků tak jdete dát hlas nějaké sektě nebo vůdci sekty! Mnoho tisíciletí zde vládnou všemu sekty, které z lidí dělají pitomce pomocí propagandy a cenzury. Ten, kdo se pokusí odkrýt pravdu o tom, že nám vládnou jenom pokrytecké sekty, musí počítat s tím, že se na něj sekty vrhnou a budou jej chtít násilně eliminovat.

Z dálky to vypadá jako politika nebo náboženství, z blízka spatříte pokryteckou sektu, o tom to zde bylo a bude! Moderní sektou jsou sociální sítě na internetu, sekty se tak globalizovali a digitalizovali a místo chození do kostela, se chodí na sociální sítě jako je Facebook, vše směřuje jistě k tomu, že se globálně mozky pitomců napojí na decentralizovaný mozek lidstva, a tím zde zmizí naše ego a z lidí se tak stanou loutky na dálkové ovládání s nulovou hodnotou, nekvalitní loutky se eliminují, aby s nimi nebyli problémy.